banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 17:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Okt 2018, 20:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2014, 19:55
Postovi: 194
i takav je htio da vrsi uvid u dokaze i tok istrage. nista ne moze da zadrzi za sebe, pa cak ni u korist otkrivanja eventualnog ubistva njegovog sina, ali bitno da se zbog toga ljuti i protestuje


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2018, 20:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
On neće više da nađe ko mu je ubio sina,već da sruši vladajuće. Ali nema veze sa politikom.
Namjerno ne koristim izraz rušiti RS, jer je glup i uvredljiv i za onog ko sluša i za onog ko govori.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2018, 21:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Pošteni Srda je napisao:
On neće više da nađe ko mu je ubio sina,već da sruši vladajuće. Ali nema veze sa politikom.
Namjerno ne koristim izraz rušiti RS, jer je glup i uvredljiv i za onog ko sluša i za onog ko govori.


Ubo ga Srda dobro...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2018, 21:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2014, 19:55
Postovi: 194
utvrdi li se da je davida ubio radjen, a ne policija i ostali, ovi fanatici ce i dalje da sire pricu kako je sve zataskano, pa ce za par godina i za ovo se pricati kako se zna ko ga je sve ubio, a nastradao neko lijevi. bas kao slucaj djurovic


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2018, 07:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
ja to drugačije vidim: ako jeste Rađen u pitanju, onda je zataškavanje - bar u jednom dijelu policije - sasvim očigledno.
a to bi, s moje tačke gledišta, bio ozbiljan problem.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2018, 10:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2014, 19:55
Postovi: 194
ja nemam pojma šta se desilo, niti se više bavim pogađanjem. što se mene tiče, jednako je moguće da je pod uticajem alkohola pao u crkvenu i udavio se, kao i da je ubijen, s obzirom da je momak bio konfliktne i nezgodne naravi. jedina teorija koja mi se čini glupa i nemoguća jeste teorija koju navode davor i pzd, a odnosi se na to da su desetine ljudi učestvovale u silovanju, zlostavljanju, ubistvu i sakrivanju ubistva nebitnog lika.

moj prethodni post je više navođenje primjera kako od previše teorija i kojekakvih rekla-kazala priča, nastane nekakvo trajno ubjeđenje, da ne kažem legenda, da je sakriven stvarni izvršilac - neki funkcioner. ne vjerujem da je to tako lako izvedivo, kako ljudi misle.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2018, 10:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
nema veze je napisao:
ja nemam pojma šta se desilo, niti se više bavim pogađanjem. što se mene tiče, jednako je moguće da je pod uticajem alkohola pao u crkvenu i udavio se, kao i da je ubijen, s obzirom da je momak bio konfliktne i nezgodne naravi. jedina teorija koja mi se čini glupa i nemoguća jeste teorija koju navode davor i pzd, a odnosi se na to da su desetine ljudi učestvovale u silovanju, zlostavljanju, ubistvu i sakrivanju ubistva nebitnog lika.

moj prethodni post je više navođenje primjera kako od previše teorija i kojekakvih rekla-kazala priča, nastane nekakvo trajno ubjeđenje, da ne kažem legenda, da je sakriven stvarni izvršilac - neki funkcioner. ne vjerujem da je to tako lako izvedivo, kako ljudi misle.


Potpisujem ovaj post, mada sam nagao u ovoj temi ihahaj...
Ali sve ostalo je stvarno na mjestu.

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2018, 13:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Šlageru, očiju ti, samo mi reci šta si sinoć radio na trgu? Da l' si normalan ili si totalno zagazio u glib politike?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2018, 13:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
shakal je napisao:
Šlageru, očiju ti, samo mi reci šta si sinoć radio na trgu? Da l' si normalan ili si totalno zagazio u glib politike?

Pusti čovjeka, nikad nije bio bliskiji sa predsjednikom partije, mozda bude nekog "belog 'leba" i za njega


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2018, 14:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
manitu uci da svira je napisao:
shakal je napisao:
Šlageru, očiju ti, samo mi reci šta si sinoć radio na trgu? Da l' si normalan ili si totalno zagazio u glib politike?

Pusti čovjeka, nikad nije bio bliskiji sa predsjednikom partije, mozda bude nekog "belog 'leba" i za njega


kako jebote, prvo Vukota mora dobro da se naguzi sebi hljeba da nađe!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2018, 20:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Vidi stvarno nema šatora....kako je danas bilo?

Poslano sa mog 5023F koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2018, 22:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
DNS potpisao neki papir za PzD?

https://www.youtube.com/watch?v=2SCYvAbWqxc

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2018, 22:12 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
shakal je napisao:
Šlageru, očiju ti, samo mi reci šta si sinoć radio na trgu? Da l' si normalan ili si totalno zagazio u glib politike?


Bio sam na selu,gledao Rumunija-Srbija prvo poluvrijeme,nazvao me moj sef izbornog staba da dolazi Predsjednik i da bi bilo dobro da budemo uz njega,da dodjem pred stranku kod Emporiuma u 17 i 30 pa da krenemo zajedno na Trg...Spakovao se na brzaka,i dosao...nisam drugo pol ni pogledao...u prvom smo opasni bili,i iznenadilo me kad sam cuo da nismo pobjedili sa igracem vise :( ...
Nisam tamo nesto pjevao niti dizao ruku,ali otisao bih ponovo u identicnoj situaciji,iako bas nisam planirao to da radim sinoc :D

Sta te jos zanima? :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2018, 22:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ništa. Razočarao si me.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2018, 22:20 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Od mene bi ocekivao da kazem sefu izbornog staba "boli me qurac i za tobom i za Predsjednikom,gledam fudbal"?

Mislio sam da me bolje poznajes :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2018, 22:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
A nije ti Novica pao na pamet?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2018, 22:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Sta veli najpoznatija forumasica s dva prezimena, nikad niko od gradjana nije prijetio? "Laze vlast, lazemo i mi, ko ga jebe"- srpski standard.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2018, 22:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Izborni štab, vrhovni štab, sve mi se izmiješalo . . .

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2018, 22:26 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
shakal je napisao:
A nije ti Novica pao na pamet?

Jeste....vjerovatno sam zato bio i jedini tamo koji ne dize ruku i ne pjeva..cak je i Predsjednik drzao ruku u vazduhu......Volio bih da me i subotu neko pozvao,pa dok onaj nekakav bradati mamlaz "isljedjuje" Kajkuta i Acu Petkovica "RECITE PRED SVIMA,DA LI CETE NAPUSTITI SRPSKU DEMOKRATSKU STRANKU AKO UDJE U VLAST SA DODIKOM"...Da mu mrtav hladan kazem,necu...Kakav moron,i koliko sebi uzima za pravo :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2018, 22:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Schlager je napisao:
shakal je napisao:
A nije ti Novica pao na pamet?

Jeste....vjerovatno sam zato bio i jedini tamo koji ne dize ruku i ne pjeva..cak je i Predsjednik drzao ruku u vazduhu......Volio bih da me i subotu neko pozvao,pa dok onaj mamlaz "isljedjuje" Kajkuta i Acu Petkovica "RECITE PRED SVIMA,DA LI CETE NAPUSTITI SRPSKU DEMOKRATSKU STRANKU AKO UDJE U VLAST SA DODIKOM"...Da mu mrtav hladan kazem,necu...Kakav moron,i koliko sebi uzima za pravo :(


Ajd razumijem da si išao jer su te zvali i jer si od riječi pa te za riječ vucaju ko za rogove, ali jel te bilo imalo stid slušati šta bulazni Vukota ?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs