banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 04:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Mar 2019, 13:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ne računajući pojedince, ostatak naroda je skontao da je lik otegao i izmuzao ovu situaciju što više može.

S druge strane pitanje koliko je u stvari sve ovo bilo i veliko. Normalno da će neko iz Zagreba, ko nema uvid u situaciju, povjerovati kad pročita da "čitava Banja Luka stoji uz Davora", i slično, ili priče o 40 000 ljudi na Trgu, o policijskoj brutalnosti i slično... Veliki se broj uhvatio na senzacionalizam, a još veći broj ljudi je to podržalo iz drugih razloga, poput smjene vlasti npr.
Sad kad je sve splasnulo, logično je da će veliki broj ljudi koji su ga podržavali, ne samo da mu okrene leđa, već razočarani ishodom, okrenuti se protiv njega.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 13:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Sto pise u jednom komentaru: "znam ime unajmljenog ubice, saopsticu ga nakon reklama".

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 14:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
Džontra je napisao:
S druge strane pitanje koliko je u stvari sve ovo bilo i veliko. Normalno da će neko iz Zagreba, ko nema uvid u situaciju, povjerovati kad pročita da "čitava Banja Luka stoji uz Davora", i slično, ili priče o 40 000 ljudi na Trgu, o policijskoj brutalnosti i slično... Veliki se broj uhvatio na senzacionalizam,


mene je u stvari prilično iznenadilo kako je "index.hr" sve to pumpao pošto ga dugo pratim i smatrao sam ga relativno pristojnim portalom. na isti način se ponašao i beogradski b92. ako još dodamo notorne N1 i aldžaziru, imam utisak da smo imali posla sa jednom širom medijskom koordinacijom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 15:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Džontra je napisao:
Ne računajući pojedince, ostatak naroda je skontao da je lik otegao i izmuzao ovu situaciju što više može.

S druge strane pitanje koliko je u stvari sve ovo bilo i veliko. Normalno da će neko iz Zagreba, ko nema uvid u situaciju, povjerovati kad pročita da "čitava Banja Luka stoji uz Davora", i slično, ili priče o 40 000 ljudi na Trgu, o policijskoj brutalnosti i slično... Veliki se broj uhvatio na senzacionalizam, a još veći broj ljudi je to podržalo iz drugih razloga, poput smjene vlasti npr.
Sad kad je sve splasnulo, logično je da će veliki broj ljudi koji su ga podržavali, ne samo da mu okrene leđa, već razočarani ishodom, okrenuti se protiv njega.


Meni je nekako sa ljudske strane bitno da velika vecina BL stoji protiv nepravde i magarcenja (ne kazem da stoji, ali bih volio da je tako), a za Davora... Em se kompromitovao, em je malo i popustio sa zivcima, em nije dorastao situaciji koju je mislio pokrenuti. Na kraju krajeva, nije Davor ni bitan.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 15:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Pa što su ga gurali, a što se i sam gurao u prvi plan ako nije bitan...
Ne može se od govana praviti pita, i od čovjeka koji nije ništa praviti simbol otpora....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 15:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
kosta je napisao:
mene je u stvari prilično iznenadilo kako je "index.hr" sve to pumpao pošto ga dugo pratim i smatrao sam ga relativno pristojnim portalom. na isti način se ponašao i beogradski b92. ako još dodamo notorne N1 i aldžaziru, imam utisak da smo imali posla sa jednom širom medijskom koordinacijom.


Što te iznenadio? Pa njega Hrvati koji iole razmišljaju svojom glavom zovu imbex(imbecil).


Poslednji put menjao hadzidado dana 15 Mar 2019, 16:23, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 15:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Tip je ladno najavio da ce pobiti "ubice&saucesnike" i boli ga kuratz, još mu i Incko dolazi dati podršku.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 16:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Jedino pozitivno u kompletnoj tragediji i nerjesenom ubistvu nesretnog Davida jeste cinjenica da se bar njegov otac skućio u Austriji od novca najvecih mrzitelja svega sto ima prefiks "srpski/o"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 17:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Citiraj:
Nek je otišao čettnički dobrovoljac Davor. Da opet ne bi bio u agresorskoj i zločinačkoj VRS. Samo se nadam da će prekinuti sve kontakte sa Srbima, da ne bi bio kao onaj kršćanski terorista pod uticajem srpskih pjesama

zalosno al glupom bosnji je preci tamo neki david od nekog tamo davore sto je ubijao po bosni nego vas otac koje je ubijen radi svog imena
.

Davor od ovakvih uzeo pare i o njihovom trošku zatvara kafane po Beču... Respect

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 18:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Nivo inteligencije: 81
Kognitivni nivo: 2/10
Afektivni nivo: 10/10
Konativni nivo: 1/10
Karakter: prorok/vehabija sa aspiracijom kosmopolitizma - intrapersonalni sukob
Status bolesti: trajno poremecen

Uzeti lovu od ovakvih - neprocjenjivo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 19:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Svaki put se iznova iznenadim i nekako razalostim, kad procitam ovo o dobrim bosnjama zrtvama koji su ubijani zbog imena :( . Pa jebemu daj malo muda, kurcevitosti stare srpske! Tipa cuti cuti Mile ubicu te ja, znas ti onu nasu stize dzamaharija
Znam, glupo je.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 21:11 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
skeva je napisao:
Džontra je napisao:
Ne računajući pojedince, ostatak naroda je skontao da je lik otegao i izmuzao ovu situaciju što više može.

S druge strane pitanje koliko je u stvari sve ovo bilo i veliko. Normalno da će neko iz Zagreba, ko nema uvid u situaciju, povjerovati kad pročita da "čitava Banja Luka stoji uz Davora", i slično, ili priče o 40 000 ljudi na Trgu, o policijskoj brutalnosti i slično... Veliki se broj uhvatio na senzacionalizam, a još veći broj ljudi je to podržalo iz drugih razloga, poput smjene vlasti npr.
Sad kad je sve splasnulo, logično je da će veliki broj ljudi koji su ga podržavali, ne samo da mu okrene leđa, već razočarani ishodom, okrenuti se protiv njega.


Meni je nekako sa ljudske strane bitno da velika vecina BL stoji protiv nepravde i magarcenja (ne kazem da stoji, ali bih volio da je tako), a za Davora... Em se kompromitovao, em je malo i popustio sa zivcima, em nije dorastao situaciji koju je mislio pokrenuti. Na kraju krajeva, nije Davor ni bitan.


E moj Vaske,iako si toliko dugo medju nama,jos ne znas sta je Banjaluka,pa ovdje ti je sto puta vaznije odbrojavanje do Delte nego neki tamo David....


Posto mene malo ko vise ovdje shvaca ozbiljno,rekao sam da se necu vise nervirat,ali poslusaj jednog komandanta koji je po tvojim krajevima ratovao,pa ces shvatiti kakvi smo o 90%...Slava i cast onima koji nisu ovakvi,a ima ih....a pogotovo onima koji vise nisu medju nama :( ..ali 90 % Banjaluke ti je ovakvo,kako komandant opisa..i vise.....Nek ti ostane ovaj klip negdje u malom mozgu,pa malo racionalnije pristupi kompletnom ovom nasem kurcenju u miru :(
https://www.facebook.com/48714636505274 ... 8426338870

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 15 Mar 2019, 21:45, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 21:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Jednog komandanta su ti pljuvali na trgu, pa si ćutao k'o pička i pravdao se "možda nisu tako mislili", i "od sad idem zbog stranke ne zbog njih".

Nemoj počinjati

:(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 21:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Jos da cekamo dolazak Zare zaboravili bi da je prije godinu dana neko nadjen mrtav u Crkvenoj

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 21:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
shakal je napisao:
Jednog komandanta su ti pljuvali na trgu, pa si ćutao k'o pička i pravdao se "možda nisu tako mislili", i "od sad idem zbog stranke ne zbog njih".

Nemoj počinjati

:(


A to ima veze sa citatom?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 21:34 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
https://www.facebook.com/48714636505274 ... SEARCH_BOX

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 21:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
A ja, budala, pomislio da je Šlager stvarno napustio forum...ovaj put...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 21:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Džontra je napisao:
A ja, budala, pomislio da je Šlager stvarno napustio forum...ovaj put...


Jest pickasto,priznajem....otprilike,kao da me par puta banuju,a ja se kao cuko vracam :lol: :lol:..dobro,nije bas u toj mjeri,ali to je to... 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 15 Mar 2019, 22:12, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 21:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
A navikli ste na dobrodusnog slagera :lol:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2019, 21:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Šlager kao Davor...."otiću s foruma....uskoro"...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs