banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 21:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Avg 2018, 10:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Pa sta fali da napokon cujemo to i to umjesto svakodnevnog prezvakavanja o "malom kompleksasu".


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 10:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2011, 16:41
Postovi: 554
Cini mi se da je njen stav stav grupe pzd. Oni vrijedjaju ministra i nazivaju ga pogrdnim imenima i ona to isto radi bez ikakvih argumenata. Ovdje niko ne vrijedja grupu i Davora al eto ona ima tu slobodu da nevezano za temu pljuje covjeka kojeg ne zna i koji nema nikakve veze sa njenim zivotom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 11:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
_зока je napisao:
nikolaa82 je napisao:
Opet ti isto pises a nikakve argumente ne iznosis. .


Pa kad je iko ko podržava PzD iznio ijedan argument? Samo trube svoje, a ako ideš kontra njihove mantre onda si bot, botina, crveni, na državnim jaslama....

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

Ја таман мислио ево га "волим борац", рече да размишља својом главом, и очекујем неки смислен одговор по питању зашто Режим саботира истрагу, кад оно - мауна...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 11:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Kako god okreneš...PZD treba rastjerati,Davor sad ima pare pa nek zakupi neki medijski prostor te prosipa nebuloze tamo.Osnove znamo,narkoman,momak devijantnog ponašanja i opet žalosno što je izgubio život ali još žalosnije šta mu otac radi posthumno....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 12:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
nikolaa82 je napisao:
Volim Borac on nije morao surovati sa navedenim personama jer i oni vode neki svoj privatni rat protiv ministra.. Koriste ga za svoje obracune.. A vidjecemo gdje ce biti ti njegovi kad prodju izbori.. Vecu su mu podrsku pruzili ljudi koji su mu donirali novac. Mogao je za novac koji je dobio napraviti svoj licni tim istrazioca. A da ne govorim da je imao ponudjenu saradnju od strane policije i istrazioca. Kazes prihvatio zato sto je morao.. Mislim da nije morao i mogao je s drugim ljudima traziti svoju pravdu.. To kako ti kazes zvuci kao da tvoje dijete npr druzi se sa alkosima narkomanima i kriminalcima jer eto ono mora sa njima druziti se jer nema drugog izbora i jer eto oni su se njemu nasli jer nema nikoga


Postujem misljenje,

mislim da je korist obostrana, ali povodi razliciti. Jedni su opozicija i logicno je da hoce da sruse vlast, Pzd trazi pravdu koju rezim ocigledno nije u stanju da omogući, motivi su isprepleteni. Slazem se da ce vrijeme sve pokazati.
Koliko znam angazovali su dodatne istrazioce, a poslije one konfernecije i utvrdjenih nepravilnosti i ostalih opstrukcija ne vjerujem da bi bilo ko prihvatio takvu saradnju policije i institucija.

Pzd ili Davor se bori sa institucijama a ne sa ljudima, prema tome nije imao nekakvog izbora buduci da su se u njegovom slucaju po politickoj liniji podjelili institucionalni i politicki subjekti, tako da je opozicija bila jedini izbor, tako da nisi naveo adekvatan primjer.

Citiraj:
Ја таман мислио ево га "волим борац", рече да размишља својом главом, и очекујем неки смислен одговор по питању зашто Режим саботира истрагу, кад оно - мауна...

prati prepiski izmedju mene i Koze, pa biraj sta ti odgovara.

Dzontra nesto si se uozbiljio, samo ozbiljne tonove pustas. Reci na koje tvoje pitanje nemam odgovor.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 12:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Pa da li je Trg uzurpiran ili nije, od strane PzDovaca...
Pošto si oba puta odgovorio sa linkom Dodika kako pjeva...što bar po meni, nije odgovor...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 12:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Volim Borac je napisao:
Dzontra nesto si se uozbiljio, samo ozbiljne tonove pustas.

Usrala se čketinapi...Boji se da ostane bez posla poslije izbora kad njegovi izgube, jer je uhljeb na državnoj sisi. Lošim humorom pokušava da sakrije strah jer njegovi polako tonu sve dublje i istina izlazi na vidjelo.

PzD!

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 12:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Kacam crven

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 13:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Džontra je napisao:
Pa da li je Trg uzurpiran ili nije, od strane PzDovaca...
Pošto si oba puta odgovorio sa linkom Dodika kako pjeva...što bar po meni, nije odgovor...


ja mislio da sam indirektno odgovorio

Citiraj:
ovaj dio "davidov" tri sa tri nazivati uzurpiranoscu trga?
Ljudi koji tu nisu dosli da bi trg "uzurpirali" vec da traze pravdu, koju im institucije koje su zaduzene za to nisu u stanji pruziti ...


Citiraj:
ajmo rjesiti sta se stvarno desilo Davidu? Mozda se onda sami maknu?


Prije da je gospodska uzurpirana, jer se ne moze proci vise od svercera devize devize ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 13:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Volim Borac je napisao:
ovaj dio "davidov" tri sa tri nazivati uzurpiranoscu trga?

Trg nije uzurpiran. Trg je malo uzurpiran.

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 13:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Zeko pije vodice nivo uzurpiranosti...

Znači nisu uzurpirali, već traže pravdu ali ne dao bog nekom da dira ono njihovo...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 13:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Citiraj:
Sto se kapljica kapi tice, sam je on rekao da je izgubio 7l.
#

I sta ti je tu cudno , ako je vise puta ranajvan???

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 13:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Citiraj:
Pitala sam te zbog tvog posta ratiste-lukac-Dragicevic. To sto ne znas gdje je D ranjen ne umanjuje njegovu zrtvu u odnosu na lukaca ili bilo kog drugog borca.


O mlada damo ima razlike u ranjavanju i to kakve , npr. mozes da budes ranjavan u borbenoj akciji a mozes i u kafani(ovim ne prejudiciram da je Davor ranjen u kafani)..... zato sam i pitao gdje ,kako i kad je Davor ranjen i u kojoj jedinici je bio.....

Za Lukaca znam gdje je , kad i kako i u kojoj akciji je ranjen ......
Za Davora jos uvijek cekam da mi jave .....

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 14:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
motozeljo je napisao:
Citiraj:
Sto se kapljica kapi tice, sam je on rekao da je izgubio 7l.
#

I sta ti je tu cudno , ako je vise puta ranajvan???

https://www.youtube.com/watch?v=6cAbgAaEOVE

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 21:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Novi rok ?

Citiraj:
Davor Dragičević rekao je da će čekati do ponedeljka da tužioci Dalibor Vrećo i Želimir Lepir uhapse one koji su odgovorni za Davidovo ubistvo, a ako se to ne desi, od ponedeljka će slučaj preuzeti novi međunarodni istražni tim.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 21:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Ова дешавања око ове ПзД или фарсе око Давида избјегавам да пратим, погледам видео-клип сваких 10ак дана, или ако ми неки форумаш препоручи неки. Увијек ми то остави мучан дојам, не знам шта је гротескније, овај несрећни Давидов отац који је поодавно изгубио контакт са разумом, ова лоботомисана свјетина која то прати или медији који експлоатишу ту причу.

Погледах мало прије ваљда данашњи скуп (https://www.youtube.com/watch?v=rFhImR6SL0M), и ту Давидов отац ултимативно захтијева да предсједник и премијерка Српске дају изјаву у тужилаштву, и да јавно кажу и потпишу да немају никакве везе са организованим убиством Давида Драгичевића. Наравно набројао је ту још неке већ проказане "негативце", а ту је мистериозно додао 15 (и баш 15) јатака, "знају они добро који су".
Хљебтије*ем, који лик. Како се залауфао, лик ће захтијевати да Владимир Владимирович лично, а може бити и Новак Ђоковић јавно кажу и потпишу да немају никакве везе са организованим убиством Давида Драгичевића.

У цијелој овој фарси најискуснији је испао Игор Радојичић, он их је од старта ставио у опцију "игноре", могу га прозивати само што их игнорише. Сви други који су покушали ту показати мало добре воље, отићи кући и изразити саучешће због таквих гестова су у ситуацији да буду прозивани, оптуживани и олајавани.

Прије неколико дана Давидова мајка моли све који имају вило какве снимке или сазнања о дешавањма (у њиховој опсесији кричних дана), да им јаве. Па сад нешто размишљам, чак и кад би неко имао такве снимке (реално нема шансе), ко би им то нормалан доставио. Доставиш им у доброј намјери, и наредних дана ти не гину прозивања, увреде и етикета саучесника у убиству.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 21:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Samo da podsjetim na jedan "krunski" dokaz:

Spoiler:
Slika


Citiraj:
Đorđe Rađen se inspektoru Bojanu Karanoviću, koji je izvršio uviđaj njegove navodno opljačkane kuće, javlja već u 11 časova i 14 minuta, 18.03., sa: “Dobar dan, ima li nekih novosti”.


https://slobodanvaskovic.blogspot.com/2 ... ovicu.html

Po onome što se na slici vidi, Rađen se javio 19.03, a ne 18.03.
Toliko o tome koliko su Vasković i ekipa podli i spremni podvaljivati poluistine, na koje se narod lako prima...

Da bi se ovo provjerilo ne treba biti nikakav ekspert. Otvoriš Vajber i uđeš u neki čet koji ima poruke starije od 2 dana i to je to. Pa opet ljudi to ne provjere, nego uzmu gluposti zdravo za gotovo...

Na kraju krajeva, da je sve organizovano i da su svi u sprezi, koji bi se kurac njih dvojica dopisivali preko Vajbera o ovakvim glupostima? Šta bi bila poenta tog dopisivanja? Zar vam tu ništa ne smrdi od ovog što Vasković piše?

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 22:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2251
Lokacija: Trn
Zar je uopšte išta što degenerik vasković napiše relevantno i pouzdano.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 22:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Mnogima je i jedno i drugo. Ljudi vjeruju u svašta. To je problem u svoj ovoj priči...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2018, 23:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Rocker je napisao:
Novi rok ?

Citiraj:
Davor Dragičević rekao je da će čekati do ponedeljka da tužioci Dalibor Vrećo i Želimir Lepir uhapse one koji su odgovorni za Davidovo ubistvo, a ako se to ne desi, od ponedeljka će slučaj preuzeti novi međunarodni istražni tim.


Kao prvo da mu neko objasni da tuzioci ne hapse.
I pazi lika, on odredjuje ko ce preuzeti slucaj


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs