banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 17:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 434  Sledeća

Ko ce uzeti izbore 2018. godine
1. Vukota Govedarica 44%  44%  [ 66 ]
2. Zeljka Cvijanovic 34%  34%  [ 50 ]
3. Neko treci 9%  9%  [ 14 ]
4. Necu izaci na izbore 13%  13%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 149
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 08:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Onda je glupo zaliti se na narod.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 08:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
А јел ико икад из СзП-а провукао ту мантру да је народ глуп, или је то само ваше препуцавање са шлагером?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 08:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Jok, eto samo se izmislilo da se godinama zale na narod, medije i raspored planeta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 10:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
manitu uci da svira je napisao:
kosta je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
Inace, na predizbornom skupu u Mrkonjicu je bilo toliko ljudi da SzP jednostavno mora moliti Boga da se bar polovina zajebava. Oni toliko glasova ne mogu skupiti na cijeloj toj regiji ni da Dabic Karadzic dodje u kampanju


ladno si išao na SzP miting u Mrkonjiću!? kakvo oni pečenje nude, kruati?

Ama SNSD skup, kakav SzP :lol:


Slika

grešna mi duša, praštaj brate što posumnjah u tebe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 10:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Meni nije jasno do kad će se ljudi kod nas čuditi tome kako je politika pogana rabota i da tu nema čistih ruku. Jednostavno ako uđeš u to kolo, ulaziš u krug istih, samo su nijanse u pitanju. Koja god to stranka bila, samo od datih okolnosti zavisi koliko će sve to izbiti na površinu. Dobijem osim kad slušam/čitam raspravu koji je političar bolji ili ne daj bože koji je veći Srbin i tako neke debilane. I onda narod glupi samo čeka da se uhvati za vratove zbog crvenih, plavih ili nekih trećih, nesvjestan da je suština promjena daleko od izbora i da on tu ima jako malo ili nimalo uticaja. Narod je glup i treba ga jebati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 10:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Moja zelja je da narod nestane


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 10:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Schlager je napisao:
Ne bi me zaista iznenadilo da ni njegovu pičkoustu i izdajničku facu vidim 5 okt.......Slažem se da su u velikoj prednosti.

Видјећеш је на отварању болнице у Источном Сарајеву које је планирано 5. октобра.

Па опозицију сви изјебаше, није само онај који није хтио.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 10:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
СзП-у само фали да им Ешдаун и Шварц Шилинг дају отворену подршку. Или, нпр. Пецоли . . .

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 10:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Pa daju je, time sto se u izvjestajima podivljali Bakir mazi po glavi a SNSD proglasava proruskim separatistima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 11:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4378
Stefan Blagić poručio Dodiku: Vrijeme je da odeš.

:)

Citiraj:
Lider pokreta RestartSrpska Stefan Blagić napisao je otvoreno pismo predsjedniku Republike Srpske i Saveza nezavisnih socijaldemokrata Miloradu Dodiku. Ne može se oteti utisku da ovo pismo podsjeća na ono koje je 2000. godine lider SNSD i tadašnji premijer RS uputio predsjedniku SRJ Slobodanu Miloševiću, u kojem ga je pozvao da odstupi. To pismo je počinjalo sa - "Vrijeme je da odeš, Slobodane."

Pismo prenosimo u cjelosti.

Dragi šefe,

Pošto niko od tvojih prijatelja/saradnika ne smije da ti kaže (tješe i tebe i sebe), evo ja ću ti reći.

Narod te više neće. Da, dobro si pročitao. Narod te neće i mnogo je razloga zašto je to tako.

Bez mnogo razmišljanja, postavio si monstruma na čelo MUP-a, a onda ti se obilo o glavu. Sada je on „glavni baja“, a ti si miš koji proviruje iz rupe. Mnogo me podsjećaš na Džerija, sa jednom bitnom razlikom: Džeri je na kraju izlazio kao pobjednik, a ti nećeš.

Najbolje te uporediti sa bokserom koji je svjež kao „dašak vjetra“ uletio u ring kojeg je napravila međunarodna zajednica. Krenula te karta, ogroman novac, podrška stranaca, podrška na izborima. Lijepo je izgledalo za tebe.

A onda se sve promijenilo. Sve je počelo od bjesomučne pljačke od strane tebe i tvoje ti bratije, da bi završilo tako što jednog od tvojih pouzdanih, srebroljubivih saradnika ozvaničiše kao „kralja korupcije“. Da stvar bude gora, kruna dođe od, ni manje ni više, nego najmoćnije svjetske sile, iste one sile koja te ustoličila. „Kralj korupcije“ ti sada nosi listu. Kako si samo nisko pao...

Kada si uguran u ring, imao si i mogao si sve, ali ništa niste ni znali ni htjeli. Osim jednog – sveopšte pljačke sa nesagledivim posljedicama. Sada, kada para više nema, ti se teturaš u ringu i svaki dan primaš teške udarce, pa se hvataš za konopac. Nema nazad, „šefe“, meč se ne može vratiti na početak, sada ti svaki udarac može biti koban, desio se on danas ili u bližoj budućnosti. Nokaut je izvjestan, ali najmanje što možeš je da izgubiš bodove.

Zato bježi, šefe, skupi „porodično blago“, oteto od naroda, pa se ti i tvoji usidrite na istoku, jer, ne biste valjda na „prljavom zapadu“. A tamo čekaju i sankcije, pa nije nikako zgodno. Za spasenje sopstvene zadnjice, tebi ništa strano nije, pa da te podsjetim, tamo je i Mira. Oženi je zbog papira.

Iskreni S.B.


http://www.istinito.com/index.php/aktue ... -vise-nece

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 11:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4378
A onda se priduži i Vukota.

Citiraj:
ГОВЕДАРИЦА: УНИШТИЛИ СТЕ СРПСКУ, ВРИЈЕМЕ ЈЕ ДА ОДЕТЕ!

Данас се опет, по ко зна који пут испочетка, суочавамо са проблемом, јер исплата која је радницима Жељезница Републике Српске обећана у септембру, није стигла. На списку оних који чекају стоје имена више од 920 радника који су добили судске спорове, а и тај број се, из дана у дан, повећава. Жељезнице Републике Српске су највећи губиташ у Републици Српској, рекао је предсједник СДС-а и кандидат за предсједника Српске Вукота Говедарица.

Према извјештају Владе Републике Српске из 2006. године, Жељезнице Републике Српске су пословале позитивно. Након те године, сваке наредне су биле у губитку за по 30 милиона марака, а тренутни укупни губитак је око 350 милиона КМ.

"Наравно, сви проблеми почињу са 2006. годином, када на мјесто премијера Републике Српске долази Милорад Додик. Не треба бити много паметан да би се извео закључак да негативно пословање ЖРС почиње са доласком Милорада Додика на мјесто премијера Републике Српске, и наставља се до дана данашњег. Управо ово је пракса коју ћемо, одмах по доласку на власт зауставити", рекао је Говедарица и додао да ће сваки директор јавног предузећа морати да поднесе извјештај о реализацији усвојеног плана на почетку године.

"Ако план не буде испуњен већ у првој години мандата, одмах ће бити смијењен. Нико више неће имати прилику, као господин Савановић, да девет година производи губитке, и то по 30 милиона годишње, али да због унутарстраначких договора на релацији СНСД-ДНС не буде смијењен", најавио је Вукота Говедарица.

У исто вријеме, док преко 1000 радника ЖРС чека своје плате зарађиване годинама, њихов директор је итекако добро ситуиран. Један је од 4 оснивача микрокредитног друштва "ТАУРУС", у које је уложено више од пола милиона КМ оснивачког капитала. И док Савановић већ девету годину на челу посрнулих ЖРС задужује грађане Републике Српске да у наредним деценијама враћају Свјетској банци кредит од преко 100 милиона КМ, тим грађанима планира да преко своје микрокредитне организације пласира кредите.

"Додик, Цвијановић и Савановић тако већ годинама, удруженим снагама, уништавају државно предузеће, хиљаде радника и њихових породица, али присјешће им она ракија коју су пили са штрајкачима док су им сервирали лажи и обмане, јер ће за то морати да одговарају", закључио је Говедарица.


http://bijeljina.sdsrs.com/sr/news/novo ... dete!.html

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 11:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
To, to, tako se dobijaju izbori :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 14:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
šta će, kud će, sad Dodi fakat mora d'odstupi.



ali, ali - naši ljudovi su na strateškim mjestima:

Citiraj:
"Утврђено је да је политички субјект Савез за побједу (Српска демократска странка и Партија демократског прогреса) одговоран што је Вукота Говедарица, кандидат овог политичког субјекта за предсједника Репубике Српске, дана 15.09.2018. године користио језик који би некога могао навести или подстаћи на насиље или ширење мржње, чиме је прекршио правила понашања у изборној кампањи. Због тога му се изриче новчана казна у износу од 7.000 КМ које ће солидарно платити чланице ове коалиције Српска демократска странка и Партија демократског прогреса, у износу од по 3.500 КМ.

Говедарици је изречена новчана казна у износу од 5.000 КМ.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 15:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
O čemu se tačno radi?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 15:25 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Rekao Vukota da je njen djed Pejo Marić bio Ustaša i činio zločine nad srpskim narodom u okolini Dervente,a da joj je ujak bio časnik u 103 derventskoj brigadi HVO.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 15:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
A smijurije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 15:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
I kako se to sustinski razlikuje od: Ja sam veci Srbin od *dodaj nekog*


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 15:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ček, pa zar nije i NDP u "savez za izdaju" ? Njih tamo ne pominju kao dio saveza ?

@Šlager, razjasni, pljiz.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 15:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
NDP duhovno, ali ne materijalno. Čim ne plaćaju kaznu :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 25 Sep 2018, 16:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
I kad smo već kod toga, zna li se đe je bio Vukotin stari za vrijeme rata, jel branio srpsku nejač il je guslao dok su drugi ginuli ? Nigdje nikakav info, a ovamo su Željku razapeli i prevrnuli sva groblja oko modriče.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 434  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs