banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343 ... 434  Sledeća

Ko ce uzeti izbore 2018. godine
1. Vukota Govedarica 44%  44%  [ 66 ]
2. Zeljka Cvijanovic 34%  34%  [ 50 ]
3. Neko treci 9%  9%  [ 14 ]
4. Necu izaci na izbore 13%  13%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 149
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 08:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Ako se Mladjo i Borenovic ne jave za kafu :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 08:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Какво би то пишање било, колација леми-вуле-бореновић.
Павић и чубри би суицид извршили, 1/1.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 08:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Realnost je sledeca. Podguzni PUS 3 i vjerni SP 8, dovoljno je kupiti 2, 3 papka. Bar ih u DNS u ima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 08:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Остаје све како што је и било.
Што се тиче скупштинских клупа.
А ђе КРсмановић, јел прошо?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 09:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
manitu uci da svira je napisao:
Realnost je sledeca. Podguzni PUS 3 i vjerni SP 8, dovoljno je kupiti 2, 3 papka. Bar ih u DNS u ima


Pa treba specijalno ni da kupuje .. dobar dio DNSa je vise SNSD nego mnogi SNSDovci
Nesto poput TNSa
:lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 09:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
manitu uci da svira je napisao:
Realnost je sledeca. Podguzni PUS 3 i vjerni SP 8, dovoljno je kupiti 2, 3 papka. Bar ih u DNS u ima


Htio sam sinoc isto napisati ali mi se nije dalo.
Ili to ili se dogovoriti sa Ivanicem u vezi mojih cevapa :-D

V@nja, mislis kao ti i SDS? :-D


Poslednji put menjao The_new_Statesman dana 11 Okt 2018, 09:04, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 09:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Mozda ostaje, no Mile je tip koji bi radje sklapao vlast s nekim s kim se pljuvao, nego sa izdajnicima. Jeben je po tom pitanju. Radovic je kalinovacki dzukac koji potanko gricka Lijevcana, nije dobro.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 09:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
V@nja je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
Realnost je sledeca. Podguzni PUS 3 i vjerni SP 8, dovoljno je kupiti 2, 3 papka. Bar ih u DNS u ima


Pa treba specijalno ni da kupuje .. dobar dio DNSa je vise SNSD nego mnogi SNSDovci
Nesto poput TNSa
:lol:

Pa to :lol:
Samo nisu ovoliko skrti kao Austrijanac


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 09:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
V@nja, mislis kao ti i SDS?


Moj odnos prema SDSu je sve vise kao manituov
Poslije ovih izbora pogotovo
:D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 09:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Kao sto rekoh, sitna celjad i dobra plata ce sprijeciti mnoge DNS.ovce da krenu za Pavicem u racunicu u kojoj nema Mile.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 09:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Džontra je napisao:
Jebote jedino ja nisam bio posmatrač/dio odbroa koliko vidim..


Zurka je odlicna, cuga citav dan, povremeno cevapi... potrosis vise nego sto zaradis

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 09:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
V@nja je napisao:
Citiraj:
Тачно.

Ма не знају ни лагати, ко зна шта су њима рекли у странкама.


Ma nema sta ni da lazu, vidi se to iz aviona.
Njih troje sjede jedno do drugoga, vode spiskove koji se nadopunjuju (sigurni glasovi, izlaznost .. i neka treca statistika) .. isti lik im donosi hranu, a kao SDP, Prva SDS i DNS.
I kao .. ne ne ne mi smo iz 3 razlicite stranke.
Jeste, hau jes nou :D
Sve je to dopusteno. Strankama je dato na volju da sami biraju svoje posmatrace, i onda ove velike salju svoje ljude da budu posmatraci ispred tih malih stranaka.
Fakticki moze se dogovoriti da svi posmatraci na jednom birackom mjestu budu iz jedne stranke.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 09:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ako je tako ode u SDS da posmatram za sljedeće izbore, nešto kontam neće biti izbirljivi trebaće im članova...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 09:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Jul 2017, 18:09
Postovi: 265
na jednom izbornm mjestu ne smiju biti dvoje iz iste stranke....ali što je najgore, izgleda da će se glasovi ponovo brojati i dužnost posmatrača je da budu ponovo posmatrači....nije zakonski opavezno ali ne sumnjam da će ih sve zvati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 10:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2003, 12:50
Postovi: 709
Lokacija: Republika Srpska
Bio jednom jedan Austrijanac koji je obećavao kafe po Beču, čak bivši moderator. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 10:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Rocker je napisao:
Nema potrebe jer je samo Banjaluka imala "zvornik".

Ovdje je prilično jasno da nije u pitanju samo "izdaja" DNS-a nego takođe i krađa ili manipulacija. Istjeraće to vožd na čistac, nemaj brige.


Možda mu i ne treba da previše istjeruje stvari na čistac. Ovo mu je nacrtana situacija da raspusti graski odbor Banja Luka i marginalizuje Radojičića. Željka je svakako dobila, on takođe, a na nivou RS imaju savim dovoljno mandata, dakle ne mora previše da talasa. Doduše, koliko god pragmatičan bio u nekim stvarima, ne treba zaboraviti da zna biti i osvetljubiv i impulsivan, da će sigurno ovaj neuspejh u Banja Luci, doživjeti kao udar na njega lično i da neće dozvoliti da ga "njegovi" prave budalom, kad već ne mogu politički protivnici. Ono što bi moglo da ga plaši jeste da trend promjena, uglavnom kreće iz većih sredina, a mislim da je i on svjestan da narod u BL nije glasao ni za Vukotu ni Ivanića, već protiv njega i Željke.
Još kad bi u SDS-u to ukapirali, možda bi i razumjeli zašto su u glasanju za NS (govorimo o BL i dalje) doživjeli ogroman pad, a kandidat za predsjednika im bukvalno izdominirao.

A situacija u SNSD Banja Luka je dobar testni poligon za Radojičića da konačno osnuje sosptvenu stranku i da joj testira snagu na lokalnim izborima. Cijenim da bi mogao da privuče i dio kvalitenih kadrova iz opozicionih partija, a svakako bi ga dio SNSD-a pratio. Ne vjerujem da će mu Mile dati priliku da još jednom bude gradonačelnik ispred SNSD-a, nakon svega ovoga...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 10:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
manitu uci da svira je napisao:
Je l se Slager misli oglasiti na forumu ili ce sacekati avgust 2020 kada konacno svane SDSu i kada neminovnost smjene sistemom "dosta ih je 12 godina" da rezultat na lokalu?

ja sam iskreno razočaran mlakim plakijem od strane forumskih sdsovaca. ja sve cekam da se neki javim pa da okačim mim sa sašom grej

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 10:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Nitro je napisao:
Rocker je napisao:
Nema potrebe jer je samo Banjaluka imala "zvornik".

Ovdje je prilično jasno da nije u pitanju samo "izdaja" DNS-a nego takođe i krađa ili manipulacija. Istjeraće to vožd na čistac, nemaj brige.


Možda mu i ne treba da previše istjeruje stvari na čistac. Ovo mu je nacrtana situacija da raspusti graski odbor Banja Luka i marginalizuje Radojičića. Željka je svakako dobila, on takođe, a na nivou RS imaju savim dovoljno mandata, dakle ne mora previše da talasa. Doduše, koliko god pragmatičan bio u nekim stvarima, ne treba zaboraviti da zna biti i osvetljubiv i impulsivan, da će sigurno ovaj neuspejh u Banja Luci, doživjeti kao udar na njega lično i da neće dozvoliti da ga "njegovi" prave budalom, kad već ne mogu politički protivnici. Ono što bi moglo da ga plaši jeste da trend promjena, uglavnom kreće iz većih sredina, a mislim da je i on svjestan da narod u BL nije glasao ni za Vukotu ni Ivanića, već protiv njega i Željke.
Još kad bi u SDS-u to ukapirali, možda bi i razumjeli zašto su u glasanju za NS (govorimo o BL i dalje) doživjeli ogroman pad, a kandidat za predsjednika im bukvalno izdominirao.

A situacija u SNSD Banja Luka je dobar testni poligon za Radojičića da konačno osnuje sosptvenu stranku i da joj testira snagu na lokalnim izborima. Cijenim da bi mogao da privuče i dio kvalitenih kadrova iz opozicionih partija, a svakako bi ga dio SNSD-a pratio. Ne vjerujem da će mu Mile dati priliku da još jednom bude gradonačelnik ispred SNSD-a, nakon svega ovoga...


Snaga Radojcica bez SNSD sa svim mogucim prebjezima je 1 konj na 14.000 obrtaja (0,735 kw/14.000 o/min)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 10:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Alkibijad Dajguz V je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
Je l se Slager misli oglasiti na forumu ili ce sacekati avgust 2020 kada konacno svane SDSu i kada neminovnost smjene sistemom "dosta ih je 12 godina" da rezultat na lokalu?

ja sam iskreno razočaran mlakim plakijem od strane forumskih sdsovaca. ja sve cekam da se neki javim pa da okačim mim sa sašom grej

Mlako? A gavrapera?
A Šlager sinoć sa svojim kvazi kriptičnim kvazi intelektualnim postovima?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 11 Okt 2018, 10:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Vise poruka ima u tekstovima Fanki G nego medju redovima Slagzijevih postova.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343 ... 434  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs