banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 12:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371 ... 434  Sledeća

Ko ce uzeti izbore 2018. godine
1. Vukota Govedarica 44%  44%  [ 66 ]
2. Zeljka Cvijanovic 34%  34%  [ 50 ]
3. Neko treci 9%  9%  [ 14 ]
4. Necu izaci na izbore 13%  13%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 149
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 14:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:42
Postovi: 876
V@nja je napisao:
Sass Drake je napisao:
icobh je napisao:
Sass Drake je napisao:
Nije rat trajao samo 1992. 1994. je napunio 18 i onda je otišao u Srbiju da studira ako se ne varam za razliku od svojih vršnjaka koji su bili regrutovani.

Mnogi su to uradili, ko god je mogao i ko nije morao ići. Moj otac je dobrovoljno otišao, ali sam siguran da bi otišao dva puta da je mogao, samo da ja ne idem. Ajmo sad sve staviti na stub srama!?


Može.


Da li je Milorad Dodik dezerter?


Jeste.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 14:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
manitu uci da svira je napisao:
Znam mnoge, a evo ih i na forumu koji su to prijavili, da su ubavili prazan listic, a bar 10% od penzionerskog glasackog tijela je pogrijesilo.




i ovaj lažiro na jednom nivou.
Citiraj:
Јакоб Финци, амбасадор, угледни интелектуалац и један од аутора тужбе против БиХ у случају “Сејдић и Финци” због дискриминације неконститутивних народа у БиХ, каже за “Независне” да је и сам био један од гласача који су у гласачку кутију за Предсједништво БиХ убацили празан листић.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 14:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 14:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
teški su ovo dani za Marka.
njegov navodni udbaški pedigre - sa svim što uz to ide - ranije mu je davao komtnog prostora za ucjene i obitavanje uz svaku vlast bez pretjeranih gubitaka; u međuvremenu i ostali su se izveštili tako da sad svako o svakom sve zna i dosjei više nisu tako bitan argument kad "pregovori" zapadnu u ćorsokak.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 14:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Cekajte ljudi, raspravljate se sa likom koji kaze da bi ostao uz stranku da sutra odluce da podrze dodika i da mu se uvuku u dupe. Svom najvecem protivniku i po njima coveku koji je unistio RS. Valjda je jasno da je slagerovo politicko misljenje kurcina i da nema nikakvu jacinu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 14:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ljudi, nisam ovo mislio reći, al moram.
Imam kuma koji je u SDS-u, 100% Šlagerov klon. To je prosto nevjerovatno, čak počinjem sumnjati da ih nečim drogiraju na sastancima kad su svi tako "jednoumni".

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 14:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2015, 00:30
Postovi: 244
Lokacija: Niger
Rocker je napisao:
Ljudi, nisam ovo mislio reći, al moram.
Imam kuma koji je u SDS-u, 100% Šlagerov klon. To je prosto nevjerovatno, čak počinjem sumnjati da ih nečim drogiraju na sastancima kad su svi tako "jednoumni".
Žbideljom ih hrane.

_________________
If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 15:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Šlager gleda rezultate izbora, a zatim čuje Vukotu da traži ponovno brojanje

https://youtu.be/97bBXyLLR4s

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 15:18 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Hertzog je napisao:
Cekajte ljudi, raspravljate se sa likom koji kaze da bi ostao uz stranku da sutra odluce da podrze dodika i da mu se uvuku u dupe. Svom najvecem protivniku i po njima coveku koji je unistio RS. Valjda je jasno da je slagerovo politicko misljenje kurcina i da nema nikakvu jacinu.


Ako hoćeš da misliš samo,i isključivo svojom glavom,onda se ne učlanjuješ u stranke...Tu pokušaš nešto dok većina ne kaže drugačije,a ako si preglasan....od tog momenta se istim žarom zalažeš za ono protiv čega si do juče bio...Ili,ako je baš degutantno,kao što bi bila koalicija sa Dodikom...skloniš se na jedno vrijeme


U suprotnom,ako ti je bitan lični integritet,onda se,ili kandiduješ kao Nezavisni kandidat i tražiš podršku birača,ili se maneš politike.

Nisam ja sinoć bio uz Vukotu jer mislim da je kralj,šah,mat...Već zato što je Predsjednik Srpske Demokratske Stranke.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 15:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Čitam, a ne vjerujem...
Smejem se, a plakao bi...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 15:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
U ostavci.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 15:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Uredno pljujes po uhljebima koji ne misle svojom glavom i rade sto im snsd kaze, ali kada ti to radis onda je to u redu. U jednom se slazemo, ti ne mislis svojom glavom i ista si ovca samo druge boje krzna, kao ljudi koji su takvi prema snsd-u. Kakva si ti gomila apsurda sunce ti jebem, kazes da je u redu da ne mislis svojom glavom, a po istim takvim pljues.

Mislim da je uzaludno pominjati, ali eto zbog nekih buducih generacija, uz stranku si zato sto se slazes sa programom i ciljevima koje ona promovise, jer ti direktno utice na buducnost, ako sutra taj isti sds krene da se bavi idejama koje se kose sa tvojim dugogodisnjim ubedjenjima onda iste odjebes, jer kod tebe ocigledno vazi ona da ces skociti sa mosta ako ti oni to kazu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 15:35 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
jedina možda razlika je što ja to ne radim jer mislim da ću umrijet od gladi bez dodika i njegovog budzeta...

dok smo bili na vlasti,ja sam bio još veći autsajder nego sada..držao tezgu na pijaci,prodavao prehranu,ulje,kafu,rižu,šećer...nakon toga sam se pentrao po krovovima i montirao satelitske antene...

a sad sjedim u toplom...raspoređujem montere..i blejim na internetu sa vama,tako da mi je bolje uz ove..osim što sam se udebljao 20 kg :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 15:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Niko ovde ne priča o Dodiku, nego o stanju uma...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 15:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Otislo je to sve predaleko, podjele su velike, ljudi lako nalaze opravdanje i za najvece greske svojih favorita...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 15:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
A ovi iz snsd-a misle tako? Svi? Daj slager ne lupetaj, toliko se provaljujes i toliko ne zelis dobronameran savet da to ne radis da je to za knjiga.

Opet ti kazem, pomesao si neki vid sportske i bezuslovne ljubavi prema klubu i prema politickoj stranci. Jasno je da se voli neki klub jer je tako od rodjenja nauceno, bez obzira na rezultate, ali takvu bezuslovnu ljubav imati prema politickoj opciji je ravno idiotluku


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 15:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
Schlager je napisao:

Ako hoćeš da misliš samo,i isključivo svojom glavom,onda se ne učlanjuješ u stranke...Tu pokušaš nešto dok većina ne kaže drugačije,a ako si preglasan....od tog momenta se istim žarom zalažeš za ono protiv čega si do juče bio...Ili,ako je baš degutantno,kao što bi bila koalicija sa Dodikom...skloniš se na jedno vrijeme


U suprotnom,ako ti je bitan lični integritet,onda se,ili kandiduješ kao Nezavisni kandidat i tražiš podršku birača,ili se maneš politike.

Nisam ja sinoć bio uz Vukotu jer mislim da je kralj,šah,mat...Već zato što je Predsjednik Srpske Demokratske Stranke.



e jebo me da me jebo, sad idem da se samobičujem.

ostaj mi zdravo Šlageru.
ende.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 15:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
U neku ruku je ovo slagerovo serendanje opravdano. Zavoleo je sds u vremenim kada je rat zavrsio, borili su se (da ne kazem krali) za ono sto se svaki srbin zalagao. Sada je, kako sam kaze, ususkan u fotelju, drka po forumu i egzistencija mu ne zavisi od vlasti, ma koja bila.

U takvim uslovima mu je lako da podrzava zastavu i grb luzerske partije, ali sam siguran da bi on ostao isti i da je bez posla koji mu donosi mir u kucu. To je ono sto zabrinjava


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 15:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2443
Ti Schlageru imas toliko godina a jos uvijek nisi siguran jesi dos'o il' si pos'o. Niti imas jasan stav ni misljenje. Jbt pa jel tebi ikad neprijatno kad citas nesto sta si pisao unutar npr 10 dana? Ti u jednom postu pobijes sam sebe a da ne govorim u par dana. Pratim ovu temu i pzd, kod tebe u postovima tacno lud zbunjenog.

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


"Hajde reci zar nije 
ona noć bila kao iz sna 
al video sam da kriješ 
tugu u tim lepim očima 
Hajde reci za koga kriješ 
tu tajnu na usnama 
ako te izgubim noćas 
to biće za uvek znao sam tad "


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 15 Okt 2018, 16:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Schlager je napisao:
Ma kakvi idoli,Ico...bar ja sam se jasno deklarisao da ne robujem kultu ličnosti i da samo volim Srpsku Demokratsku Stranku...sad sam uz Predsjednika max,uradiću sve što mogu...ali da ,hipotetički,sutra prevlada u stranci ovo što želi dosta naših Odbora,da se uđe sa Dodikom u vlast i ovdje i u Sarajevu,a da Vukota pozove u neku novu stranku sve koji se ne slažu sa tim,ja bih ostao u SDS koliko god to ružno i pičkasto zvučalo ..doduše,distancirao se max,ni na obične sastanke ne bih išao,a kamoli radio...ali ne bih mjenjao....dvaput sam to već uradio i pravio dugogodišnje pauze...


Sto samo znaci da nisi napravio kult licnosti nego kult stranke i robujes mu.
Od takvih su gori jedino onakvi kao spiric koji promijene 5 stranaka.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 365, 366, 367, 368, 369, 370, 371 ... 434  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs