banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 16:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Sep 2017, 16:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Razmišljanje mladog Draška Stanivukovića
Citiraj:
Smatram da je dobro da u politiku ulaze ljudi koji su materijalno ostvareni. Prošao sam, putovao i vozao se u dobrim automobila. Imam oko sebe ljude koji bi za mene mogli nazvati nekoga, tražiti uslugu i slično. Meni se ne može desiti nešto takvo, a da bi me izenadilo sada u mojoj 24. godini. Sve sam prošao od porodičnog privatnog novca. Vozio sam BMW i koštao je više od prosjeka, ali to je kupljeno od privatnog novca. Međutim, radeći ovaj posao, tri mjeseca sam tim autom obilazio razna mjesta i došao u situaciju da mi je neprijatno da ga vozim. Prodao sam ga i vozim sada „golfa“. Mogu voziti mnogo bolji auto, ali vozim „golfa“. I sam naziv mu kaže folksvagen – narodni auto. Ja uživam dok ga vozim i osjećam se slobodno da odem među one koji nemaju vodu, cestu i slično.

Hodam i pješke, a često vozim bicikl. Vjerujte da prođe po tri mjeseca da ne kupim sebi majicu. Ne nosim sat, lančić.

Najezda je ovakvih likova u svim pol. strankama...Draško nije izdvojen primjer osim što se za raliku ostalih mnogo više javno exponira.Pol.stranke su sudbinski određene da novac ne zarađuju a velikim količinama ga troše,posebno opozicione.U svakom stranačkom Opštinskom odboru je ogromna finansijska dubioza koja parališe rad stranke pa se na sponzore gleda kao na male bogove....donacije su većinom uslovljene obezbjeđivanjem visoke funkcije sponzorovog mladnčeta sa mogućnošću napretka u politici.Cilj je NSRS + koji nadzorni odbor +++......na kraju se uloženo višestruko isplati.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2017, 17:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Jtzm, pa on je Diogen naseg doba!!!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2017, 18:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Materijalno ostvaren u prevodu nagulio se love pa ajd u politiku da malo i seres po sirotinji.
Pa sto, pametna taktika, nagulis se love usiromasis se malo uvuces u dupe sirotinji ponekog bogalja pocastis pivom i boli te racku za svim.
Niko nece da te hrakne. Vuk sit i ovce na broju doduse osisane.
Popisam se ja na takve.

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2017, 21:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Kao što je za grobare samo smrt siguran posao tako je i politika za materijalno osatvarene ......

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2017, 22:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
Spoiler:
Velebni orao letio visoko u oblacima aii nalećke'. Lisica, trčkarajući puteljkom kroz
briješće i ugledavši silnu orlušinu kako leti naopačke, radoznalo ga priupita:
Reci der, slavni orle, kako ti to neobično letiš, mimo sve druge ptice?
Pa zar ne znaš, lijo - odvrati orao izvmuvši vrat i glavu da bi je uopće vidio - da je u
nas na dvoru sada nova vlasć i da se uobičajilo da poštene i novoj vlasti odane ptice
lete ovako kao ja? To je dokaz privrženosti novome vladaru.
Lijepo - reče lisica. - Ali što ćemo mi, trčkarala bez krila, kako da mi pokažemo svoju
odanost novoj vlasti?
Ništa lakše - opet će gordi orao. Ti se lijepo izvmi na zemlju, na leđa, dabome, i
maši svima četirima nogama kao krilima.
Orao veličanstveno odieti put carskih dvora, a teta lija se izvmc na puteljak i stane
mahnito mahati nogama. Naiđe stari šumski vuk, svidje mu se lisičina privrženost
novoj vlasti i na licu je mjesta muški obljubi.
Vrati se vučina u šumu, oblizujući ispod гера svoju alatku. A lisica se opet osovi na
noge, gadljivo se otrese od prašine i vučjeg sjemenaSjedi jadna lija na puteljku u briješću i gieda u nebo. Kad eto ti orlušine, vraća se iz
dvora. Leti on naopačke i maše ogromnim i divnim krilima.
Cestiti orle - zakevće lisica - to li su ti novi običaji, to li je ta nova vlast? Ja joj htjedoh
pokazati svoju privrženost, ali me podmukli vuk gnusno iskoristio. Što to znači?
To znači, teto lijo - otpovme огао dostojanstveno - da nova vlast i novi običaji vrijede
samo za nas gore, a vas dolje, kao i uvijek, jebu.


Ezop

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2017, 07:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11345
Lokacija: PL / BL
Ovo neka alternativna verzija?

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2017, 08:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
18+


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs