banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 03:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 129 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 19 Nov 2016, 23:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Schlager je napisao:

nego ovaj prvi progovorio o bankarima,trilaterali,masonima,mmf-u :D ...zato sam ga primjetio...progovorio za saborskom govornicom,a ne u kafani kod Milutina 8)


Pazi tu već pomalo ulazimo u bajke i rekla kazala, masoni fazoni. Mani mi šuplje, trebao je govoriti o realnim dešavanjima između naša dva naroda,a to ne da zaobilazi nego onako usputno nas popljuje. Kao eto, Hrvati su radili zločine ali vi ste ipak najviše, a što ste se bunili da se niste bunili ne bi ni bilo zločina nad Srbima, dakle i za njih ste krivi. I onda ovi naši svršavaju na to i vaskrsavaju bractvo i jedinstvo.

Sve u svemu Hrvat kao Hrvat, nema tu ništa pretjerano zanimljivo za vidjeti.... a pogotovo biti naklonjen njegovom laprdanju.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 20 Nov 2016, 13:56 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
sad bi se mogla ova tema lagano i pobrisat....posto vidim da je postignut konsenzus o tome da Pernar nema veze o zivotu,da je klovn i da nam je ustvari super...

ako su na istoj strani i hrvatski politicari....hrvatski ultranacionalisti.....komentatori na hrvatskom portalima....banjalukaforumasi......luzeri sa dna drustvene ljestvice......mediji....stankovic i ostali novinari....od jutros i njegova vlastita stranka,Zivi Zid...koja se ogradila od Pernarovih izjava o Jasenovcu i Oluji


znaci,jednostavno je...momka proglasiti za budalu...klovna....zakljucati ovo....

cisto da ne gledamo ove sto pisaju niz vjetar i koji ce se sledecih mjeseci satirati da nadju nesto kompromitujuce o ovom djecaku i okace ovdje na forum....

trazio sam,kao otvarac teme onu mogucnost da je sam izbrisem,ali nema?

il sam to vidio na nekom drugom forumu,il je to ovdje moglo samo dok sam imao moderatorske ovlasti.... :-?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 20 Nov 2016, 14:10, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 20 Nov 2016, 14:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ovom temom smo došli do spoznaje da i Rusi lobiraju preko nekog svog Soroša

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 21 Nov 2016, 09:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Stratovarius je napisao:
Uvijek ću više cijeniti hrvatskog nacionalistu koji voli svoju zemlju i ne miriše pretjerano Srbe nego tipove poput Pernara i slične njemu.
Jer sa ovima što otvoreno govore ne volimo Srbe makar znaš na čemu si a sa ovakvima kao što je Pernar nikad ne znaš.

x2

Eno svima se pravda na FB :lol: :lol: :lol: čovjek izvali da su Srbi sami nad sobom počinili etničko čišćenje, ali to nije sjelo kroasanima pa se mora pravdati lol

Najjače mi je kad kažu eto Srbi otišli iz Krajine jer su im iz BG tako rekli, da su ostali HR bi ih integrisala. A ono malo đedova što je ostalo, poklano u oluji. Pa šta bi bilo da su svi ostali?

Citiraj:
Ivan Pernar
Ja kažem da su srpske vođe krive za etničko čišćenje Srba iz Krajine, a mene Hrvati napadnu da sam izdajica i proglase me četnikom.

Citiraj:
Kakvi su zakoni bili za vrime komunističkog režima, daj nam objasni pošto si izgleda postao ekspert za povijest. Jel tito bio samo obični bravar koji je oslobodio Hrvatsku i jesu li masovne grobnice od Slovenije do Crne gore napunjene nevinim Hrvaticama i Hrvatima također plod NDH propagande.
P.S. Da ti napomenem, niti jedan Hrvatski vojskovođa za vrijeme NDH nije bio osuđen za ratni zločin iako ih je vjerojatno bilo, al činjenica je da si postao jednostran.

Citiraj:
Samo ti slušaj mladočetnika Malagurskog i njegovu tj. srpsku verziju "istorije". Ti si medicinski tehničar po struci a ne povjesničar, ekonomist...ali ti treba bolji i objektivniji učitelj i mentor od mladočetnika Borisa Malagurskog.

Slika



čovjek je na teškim drogama :lol: :lol: :lol:
Jedino bosnje nisu uradili genocid nigdje nikad.
Like · Reply · 50 · November 19 at 7:20pm
Hide 32 Replies

Ivan Pernar
Ivan Pernar Al jesu Turci poubijali puno ljudi u agresiji na balkanske zemlje.

Like · Reply · 68 · November 19 at 7:21pm
Halid Alli Azra Ljubijankic
Halid Alli Azra Ljubijankic Haha a kakve mi veze imamo sa njima.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 30 Nov 2016, 22:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Schlager je napisao:
Ne znam pratite li,ali mene ovaj momak iz dana u dan odusevljava!!!



http://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu/ ... DEO/400531

:D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 30 Nov 2016, 23:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
apokalipto je napisao:
Ja ovom liku ne vjerujem ni sekunde, općenito ne vjerujem Hrvatima tako da... :)


Шта додати..
Можда ону "латини су варалице старе"

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 01 Dec 2016, 07:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
shakal je napisao:
Schlager je napisao:
Ne znam pratite li,ali mene ovaj momak iz dana u dan odusevljava!!!



http://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu/ ... DEO/400531

:D


Skontao da je zasrao pa da treba i to pojesti. Čini mi se da je on svoje završio...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 01 Dec 2016, 14:37 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ljudi,nemojte me tjerati da se ponavljam :D

napisao sam već na ovoj temi da ne očekujete od njega ulizivanje srbima,niti bilo kome...čak sam naveo da takvih imate sasvim dovoljno

Citiraj:
ne znam kako odjednom,i vi i ja, pocesmo pricati o srpsko-hrvatskim odnosima...

to je trajno i nepopravljivo naruseno...to nije bitno,tu laje ko sta hoce nesmetano

nisam ja u uvodu teme ni pomenuo da me on time odusevljava...jebo to..ima takvih koliko hoces,od hedla,do zorana pusica,puhovskog,vedrane rudan,dezulovica i jos milion....

nego ovaj prvi progovorio o bankarima,trilaterali,masonima,mmf-u :D ...zato sam ga primjetio...progovorio za saborskom govornicom,a ne u kafani kod Milutina 8)



a ovo što je izjavio za Oluju....možda nije tema,ali želio bih čuti i vaš stav,pošto ga ja zaista nemam...jebo pernara,on je u pelenama bio tad,i zna moj kurac :D

znači,u samo jutro,prvi dan napada...prvi dan,kad nije palo ništa,probijena linija samo na velebitu sv rok,i još jedna,dvije.....tog prvog dana,4. avgusta,mile martić nas je (bar nas koji smo bili daleko),šokirao naredbom da se svi civili i sav narod izvuku iz Republike Srpske Krajine!!!!!!

preko Gračaca,tamo onaj pravac koji je ostao....što su mahom i uradili,sjeli na traktore i otišli....

naravno da je sa vojničke strane to kapitulacija momentalna....franjo do zadnjeg dana nije dao da se izvuku civili iz vukovara...ili alija iz sarajeva....
jednostavno,to je abeceda...ako se civil izvuče,koga da braniš uopšte????

ili u mikroslučaju...ako sam ja na liniji,a mojoj ženi,kćerki,starim roditeljima,naređeno da se izvuku,a ja znam da nemaju ni čime,ni goriva,para...šta da branim ja i ko da me ostavi na liniji?? :( :(

civili su se izvukli....za njima i vojska iz pomenutog razloga...već sutradan je 7 gardijska pume varaždin i 4 gardijska pauci split,ušla u knin.... :( :(

e sad...iako nije tema zanima me vaše mišljenje...

da li je ta naredba bila promašaj?

da li bi se Republika Srpska Krajina odbranila,ili bar duže opstala da je narod ostao?

da li bi isto tako pala,plus još samo narod najebao,kao što su najebali oni starci iz sela Varivode i ostali,koji su povjerovali na Tuđmanov poziv da ostanu?

ovo pernarovo je naravno glupost....postoji transkript sa Briona gdje Franjo dan pred Oluju govori Gotovini i ostalim generalima "tobože,garantujemo srbima ljudska prava,itd,itd....

onako,čisto sa naše srpske strane,zanima me još nečije mišljenje o toj Martićevoj naredbi,i tome koliko je ona bila drugačija od franjine u vukovaru,ili alijine o sarajevu,srebrenici...?

je li se trebalo boriti,pa je ova naredba veleizdaja..... ili je na ovaj način spasio narod?

to mi je zaista jedna od rijetkih stvari iz rata o kojoj nemam stav..možda se nakon ove istoriske distance od 21 godine već može pričati o toj odluci,koliko je dobra ili loša bila...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 01 Dec 2016, 14:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Jbg Schlagere ti pad Krajine svede na jednu Martićevu naredbu.
Toliko se toga do te naredbe izdešavalo ,od pregovaračkih zelenih stolova i dogovora za pad (preuzimanje)do pada određenih teritorija koje nisu smjele pasti.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 01 Dec 2016, 15:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Čiča iz Rogače je napisao:
Jbg Schlagere ti pad Krajine svede na jednu Martićevu naredbu.
Toliko se toga do te naredbe izdešavalo ,od pregovaračkih zelenih stolova i dogovora za pad (preuzimanje)do pada određenih teritorija koje nisu smjele pasti.



ma znam...al sjećam se našeg muka kad smo čuli tu naredbu na radiju :( :( ...prije nego je palo išta...čak i onaj njihov gen Tolj,na Dnevniku HRT,sa svojim predivnim nizom crnih zuba,glasnogovornik..kaže prvog dana smo osvojili Sv Rok...a sutradan ode sve u pizdu materinu osim Banije koja ih je razbila

gledamo jedan u drugog,ništa nam nije jasno...znamo da je ta naredba za povlačenje civila-kraj! :(

neki od drugara su se i borili dole...ja nisam,ali išao sam na one razmjene u Žitnić kod Benkovca,Knina....gledao teren.....naše položaje,divio se....mislio sam da to US Army ne može osvojiti za manje od dva mjeseca :( :(

a onda glupi HV za dan uđe u Knin nakon te naredbe...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 01 Dec 2016, 15:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Z4


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 01 Dec 2016, 15:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
šta Z4?

to uopšte nije bio loš plan za Srbe...predviđao je da u hrvatskoj imamo nenormalnu autonomiju....valutu...predsjednika....policiju,mislim čak i vojsku....o kulturnoj autonomiji da i ne pričam....

jedino što je bilo nepopularno što je tim planom bilo predviđeno da istog dana u potpunu ingerenciju Hrvatske pređe Zapadna i Istočna Slavonija,pa je to djelovalo baš nepopularno...jer taj Z4 se odnosio na Liku,Dalmaciju,Kordun,Baniju....bio sam premlad tad,i priglup...i ja bih tad odbio da im dam Okučane i Vukovar....al trebalo je rukovodstvo RSK i Slobodan Milošević biti pametnije od mene i prihvatiti to :(..trebali su znati odnos snaga na terenu (15-1) a u međunarodnoj zajednici,pogotovo

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 01 Dec 2016, 15:16, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 01 Dec 2016, 15:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Schlager je napisao:
ljudi,nemojte me tjerati da se ponavljam :D

napisao sam već na ovoj temi da ne očekujete od njega ulizivanje srbima,niti bilo kome...čak sam naveo da takvih imate sasvim dovoljno


Ali stvar je u tome da se on ulizuje. Nekidan je bila frka što je rekao kako su svi griješili pa se Hrvati naljutili na njega jer znamo da su bezgrešni. Sad pokušava to da ublaži ovom izjavom o Oluji. Realno, neće Srbi za njega glasati nego Hrvati. Premazan je on...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 01 Dec 2016, 15:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
E to Z4, kriv je onaj ko je odbio plan. Ostala događanja su samo posledica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 01 Dec 2016, 15:19 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Panzer,vjerovatno si gledao finale Đokovića na Mastersu,sa Murrayem....ja nisam,već Pernarovo gostovanje na ATV,u emisiji 1 na 1,kod onog novinara iz Prnjavora...gdje je potpuno istu stvar rekao u BL,da su Srbi,maltene, istjerali sami sebe (ake ne vjeruješ,potrudiću se da nađem emisiju na YT,ima garant).....nije on ulizica,već samo drži svoju stranu u hrvatsko-srpskim odnosima,kao i svako normalan....uostalom,i sami ste rekli na ovoj temi da više volite takve nego ulizice,a sad hoćete da on bude njihov dzevad galijašević.kusturica,ili emil vlajki....nije momak taj tip uopšte,i ne očekujte to od njega...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 01 Dec 2016, 15:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Pored toliko dogovora i primirja, baš bi Hrvatska kad se osjećala najjača zbog potpisa na Z4 odjednom počela da poštuje potpisano...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 01 Dec 2016, 15:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
moram priznati da je ovo što je danijell napisao,jedna od najčešćih teorija koje mi ljudi pričaju....da je franjo Z4 prihvatio samo zato što je znao da će ga Srbi odbiti,pa da postane dobar momak,i dobije zeleno svjetlo za napad od max 7 dana...uz logističku i svu ostalu podršku NATO

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 01 Dec 2016, 17:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Очигледно да српском војном врху није пало напамет да се то бар покуша војно одбранити....А народ бјежи, шта ће јадан и чемеран кад хорде усташа иду, у масовне покоље, само да народ није побјегао, а и овако су побили 2000+ људи.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 02 Dec 2016, 23:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Били смо разасути на много страна и дјеловали смо као неко ко хоће све, није спреман да да ништа, прави се да има велика муда и неће да сарађује са неким ко је жељан да докаже да има највећа муда.
Ето тако отприлике некако.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 03 Dec 2016, 13:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
Schlager je napisao:

ma znam...al sjećam se našeg muka kad smo čuli tu naredbu na radiju :( :( ...prije nego je palo išta...čak i onaj njihov gen Tolj,na Dnevniku HRT,sa svojim predivnim nizom crnih zuba,glasnogovornik..kaže prvog dana smo osvojili Sv Rok...a sutradan ode sve u pizdu materinu osim Banije koja ih je razbila

gledamo jedan u drugog,ništa nam nije jasno...znamo da je ta naredba za povlačenje civila-kraj! :(

neki od drugara su se i borili dole...ja nisam,ali išao sam na one razmjene u Žitnić kod Benkovca,Knina....gledao teren.....naše položaje,divio se....mislio sam da to US Army ne može osvojiti za manje od dva mjeseca :( :(

a onda glupi HV za dan uđe u Knin nakon te naredbe...


To je malo poglupo pitanje (no offence) slicno je pitanju `a sto mi nikad nismo presjekli hrvatsku na 2 dela kod Virovitice` ?? Zato sto su hrvati slali nama naftu,a mi njima oruzje (preko Arkana)
Sto se tice RSK deal je bio da ih Slobo primi u Bg nebi li uspeo da ih ugura na Kosovo,ocito je znao od poceta rata DA NIJEDAN DIO HRVATSKE (osim ostrva na Dunavu) NECE PRIPASTI SRBIJI.
Jbg RealPolitik
Deal oko RSK je 90% ispostovan (izdaja sa nase strane da se ne lazemo) osim naravno na cuvenoj Baniji kada smo `poubijali vise ustasa nego sto smo imali kvotu` na sto su ustase odgovorile `nicim izazvano bombardovanje izbjeglickih kolona`
Knin je imao oruzja za 10 godina odbrane,a da niko od nas nije bar ni minirao ta skladista?? (bar da jos malo ubijemo ustasa ili cemo im ostaviti/prodati i to oruzje)
U slicnoj situaciji su bile ruske specijalne sluzbe negde 90-ih kad je trebalo oklopnim vozilima gazit demonstrante,ali oni su bili hrabri i odbili naredjenje
Nego ste i vi trebali odbiti naredjenje izmlatiti Martica ko macku,oteti mu ustaske pare,a ako ste se vec MORALI povuci sve minirat,i taktika spaljene zemlje i unistenje svih skladista oruzja
Ja vjerujem da je to bila toliko uigrana operacija da je sa nase strane predvidjeno i guzve u saobracaju (danima ranije evakuacija) i da nece svako imati dovoljno nafte (niko nije stao u koloni zbog nedostatka nafte,iako nelogicno)
Dok sa druge strane alija koristi bliskoistocne taktike bomba markale 1/2 i optuzi srbe,klinton mu pojasni kolika je minimalna kvota ubijenih da bi se formalno umjesao jer po RealPolitik najjaci u ratu ne sme pobjedit
Vukovar je posebna izdaja namjesteno je da bude upisan u top 5 Pirovih pobjeda (to je prepoznala i wikipedija) odbranu hrvata je vodio srbin i 99% da je znao plan napada,a Slobo je namjerno stao u Virovitici da ne presjece hrvatsku na pola
To je razlika izmedju njih i nas nasi se prodaju za pare,ali spasu civile sto god mogu,a njihovi to kupuju i nemaju morala ni svoje da spasavaju jer RealPolitik je na njihovoj strani (vise mrtvih vise nato intervencija)

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 129 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs