banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 129 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Ivan Pernar
PostPoslato: 23 Okt 2016, 17:56 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ne znam pratite li,ali mene ovaj momak iz dana u dan odusevljava!!!


Za 25 godina demokratije i "demokratije" ovdje po ovim nasim banana drzavama,jos se nije pojavio ovakav lik...ni izbliza!!

...hrabar,bez dlake na jeziku,bez ikakvih rucnih....


Bravo decko,samo nastavi tako....zelim ti svu srecu...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 23 Okt 2016, 18:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
U vezi sa ovim, meni se cini da je i ovaj novi premijer Hrvatske, Plenkovic, neko ko ne pripada ovim prostorima...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 23 Okt 2016, 18:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Otprilike malo rjecitiji Konstantin Savic

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 23 Okt 2016, 18:28 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
U vezi sa ovim, meni se cini da je i ovaj novi premijer Hrvatske, Plenkovic, neko ko ne pripada ovim prostorima...






I on mi je odlican...pogotovo sad kad odjeba Glasnovica,Kovaca i Hasanbegovica,ustaske idiote neopjevane.....inace,ljudi sa Hvara i tih ostrva nemaju neku urodjenu mrznju u sebi kao oni iza brda,Imotski,Zagvozd,Arzano,Cavoglave i ostale p.m....

Al on je u rubrici "vec vidjeno"....igrac krupnog kapitala i bankara...ugladjen,kulturan,meni i simpatican,ali ipak igrac....

Al ovaj mali je nesto nevidjeno...da takav udje u Sabor,prica kako je Putin car,kako Amerika pravi zlo i unistava napredne drzave,da mu je idol Ekvadorski Predsjednik jer ne vraca dugove i otkacio MMF,ovako otvoreno prica o sprezi politicara,tajkuna,medija,bankara i koliko je to isprepleteno.....bojim se samo da vrlo brzo ne nastrada u "saobracajnoj nesreci"...inace,insistirao je da bude poslednji na listi Zivog Zida,i ipak usao u Sabor!

establishment mu je zasad uspio samo naci "aferu" i u svim Hanzekovicevim medijima se raspisali kako je kupio bicikl sa racuna stranke :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 23 Okt 2016, 18:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
Iako su lopovi kao i nasi, toliko mi nekako hrvatska politicka scena i njihovi kadrovi izgledaju ugladjenije, profesionalnije... najbolja rijec: emancipovanije. U odnosu na ovu nasu i srbijansku.

Vidis Ivu Josipovica i sve ti jasno. Takvog kadra, necu reci svjetskog, ali evropskog kalibra mi nemamo ni u tragovima. I onda to poredim sa zborom na manjaci i dodikovim kicenjem trubaca.

Drzim se onoga kakav narod takva vlast, ali mi sad to ne stoji, jer hrvatski narod ipak nije u tolikoj mjeri vise emancipovan u odnosu na nas. Da su iznad, jesu, to su im dale godine i godine boravka pod naprednim okupatorom, ali da su ovoliko iznad... ne znam.

Vidim ja i obicni hrvatski narod. U par deka sa nasim, nema tu prevelike razlike.

Sto se establismenta tice, daleko su iznad. Sto se obicnog puka tice - tek malo su iznad nas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 23 Okt 2016, 19:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Jeste i narod, evo primjer, utakmica Dinamo-Juventus na sjedimo zapadnoj tribini, pet minuta prije samog pocetka utakmice ulaze trojica Italijana u dresovima Juventusa i sjedaju tik iza nas, cijelu utakmicu galame i raduju se golovima svoje ekipe, niko ih nije ni pogledao...
Slicnu sitaciju na Marakni ili JNA ne mogu da zamislim...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 23 Okt 2016, 19:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Ivan Pernar, to je onaj momak što je poveo demonstracije protiv vlade HR-a prije pet, šest godina?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 23 Okt 2016, 20:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
toga se i ne sjecam vise...ja sam prvi put cuo za njega lani,pred one izbore prosle....ovaj 8)

https://www.youtube.com/watch?v=wLsxywQpNpI

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 24 Okt 2016, 22:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Jeste i narod, evo primjer, utakmica Dinamo-Juventus na sjedimo zapadnoj tribini, pet minuta prije samog pocetka utakmice ulaze trojica Italijana u dresovima Juventusa i sjedaju tik iza nas, cijelu utakmicu galame i raduju se golovima svoje ekipe, niko ih nije ni pogledao...
Slicnu sitaciju na Marakni ili JNA ne mogu da zamislim...



Prosjecna plata u Hrvatskoj 750 eura a u Zagrebu 850. Malo oduzmes, kao onu nasu nabijenu od 800 maraka i dodjes do pravih podataka.

Zagreb je ipak metropola i nije za porediti sa ostalim.
Imaju i Hrvati svojih vukojebina, ali generalno dosta odmicu i pogotovo ce odmaci u buducnosti.
Dok se srpski narod borio protiv Turaka za bilo kakvu slobodu njima su austrougari gradili skole i opismenjavali narod. Tada se razlika stvorila, i traje do danas.

U prosjeku su Hrvati mentalno blizi civilizaciji od nas, to je vidljivo samim odlaskom u tu zemlju, ali nije to uopste krivica srpskog naroda niti da su Hrvati bolji, sposobniji, stagod.. vec jednostavno splet istorijskih okolnosti je dao ovakvu situaciju.

Slovenija je jedan drugi svijet, Hrvatska je na pola puta do tog drugog svijeta, ovo ostalo je sve isti brlog.

Radim sa Hrvatima, tim koji su napustili ta solidna radna mjesta u svojoj drzavi. Ali opet kukaju za stanje u HR, a zive 2x bolje od naroda u BIH i Srbiji.

Ista situacija i sa Grcima. Kad mi kaze neki nas politicar nema bojazni da se desi grcki scenario... hahahaha, a Grci, u kakvoj god da su trenutnoj situaciji, opet zive 2x bolje od naroda u BIH, Srbiji..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 25 Okt 2016, 06:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
V@nja je napisao:
Otprilike malo rjecitiji Konstantin Savic

+1

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 25 Okt 2016, 07:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Прво, када неко каже како су Хрвати цивилизованији од нас, мени се присере. Гдје ви живите? Каква је цивилизација посљедње Хитлерово упориште на свијету? Богатији јесу, захваљујући туризму и гурању у ЕУ. Што се саме политике тиче, народ им је схватио да је смјењивост битна и то је добра ствар. Мислити да су њихови политичари нешто испред наших или у Србији је грешка. Неко је поменуо Јосиповића. Која је разлика у односу на Коштуницу? Овај мали, протести, ово, оно... Сјећа ли се неко Чеде деведесетих? Да није Јадранка Косор бољи политичар од Додика? Немојте се зајебавати.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 25 Okt 2016, 07:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Lako je biti svetac kad je Bog otac....tako i hrvati pod suknjom Njemacke.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 25 Okt 2016, 08:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Kao sto neko rece, Sanader je bio sposoban ali alav u pohlepi. Ali to sve nema veze sa tim sto je Hrvat.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 25 Okt 2016, 12:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Mi ovakvih imamo na bacanje pa ni jedan nije dobio svoju temu. Jebo ti nas, hrvatsko govno uvijek bolje.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 25 Okt 2016, 16:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
sjetimo se

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2PIn3CNqMHM[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 25 Okt 2016, 20:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
apokalipto je napisao:
Mi ovakvih imamo na bacanje pa ni jedan nije dobio svoju temu. Jebo ti nas, hrvatsko govno uvijek bolje.

+1


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 26 Okt 2016, 19:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Jeste i narod, evo primjer, utakmica Dinamo-Juventus na sjedimo zapadnoj tribini, pet minuta prije samog pocetka utakmice ulaze trojica Italijana u dresovima Juventusa i sjedaju tik iza nas, cijelu utakmicu galame i raduju se golovima svoje ekipe, niko ih nije ni pogledao...
Slicnu sitaciju na Marakni ili JNA ne mogu da zamislim...


Mijesas babe i zabe.......poodavno bbb ne navija za dinamo tj. odkad je Maminjo el presidente ili njegovi nasljednici...... niti tu ima navijaca niti atmosfere......a da bi italijani usli na tribinu gdje su bbb......to bi samo neko lud pokusao da uradi...

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 27 Okt 2016, 13:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Dobro, izvini...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 27 Okt 2016, 14:33 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
apokalipto je napisao:
Mi ovakvih imamo na bacanje pa ni jedan nije dobio svoju temu. Jebo ti nas, hrvatsko govno uvijek bolje.



usput odgovor i za ovih još par što su ti stavili ono +1 8)




da,kod nas se tu sve jebe u parlamentu rs i srbije,od takvih koji pričaju non-stop o bankarima,krupnom kapitalu,okupaciji,međusobnoj sprezi tajkuna,medija,bankara i milijardera,koji postavljaju pitanje zašto ti MMF odobrava novi kredit,kad ni stari nisi vratio,imaš budzetski deficit,i trošiš 20-30 posto više godišnje nego što stvoriš.....
Navedi jednog?



meni se čini baš obrnuto....da ovdje kod nas o najočitijim stvarima,ne smije pisnuti ni vlast ni opozicija....recimo ovo što je Optima grupa uradila (još gore od Balkala i Birača!!!!),tako se više investitor ne smije ponašati ni u Somaliji,Zimbabveu......Da tako,samim svojim osnivanjem,transfernim cijenama,izvlači milijarde odavde,dok Petrol i obe Rafinerije gura u zaduženja koja su već odavno iznad temeljnog kapitala,da od toga nema korist ni budzet RS,da su mali akcionari popišani,a Banjalučka Berza uništena deset godina već zbog Optime...a i ono jadnika što radi za 700 maraka,moralo potpisati da se neće buniti :( .....I da o tome ne smije pisnuti ni Vlast ni opozicija deset godina.....Prvi zbog ličnog interesa i političke podrške Rusije Republici Srpskoj,a drugi samo zbog ovog drugog :(

meni fali jedan onakav ovdje....sa mudima.....al dobro,prepirat se neću sigurno,ako vama ovi naši narodni poslanici po RS i Srbiji imponuju,ne bih da vam kvarim doživljaj :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ivan Pernar
PostPoslato: 27 Okt 2016, 15:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
[video]https://www.facebook.com/malagurski/videos/1179950515421631/[/video]

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 129 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs