banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 17:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 224 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Apr 2017, 18:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Neshvatljivo je da Momčilo Krajišnik nema ni platu, ni penziju


O jebem ti zeno majku

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 18:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Треба, наравно. Можда увести акцизу на гориво којом би то финансирали.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 18:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
A sta je sa besplatnim vazduhom i to treba oporezovati i stavljati u taj fond


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 18:23 
ja i momcilo imamo mnogo slicnosti, izmedju ostalog i gustinu obrva...


edit, i sijedi smo


Poslednji put menjao Milan dana 13 Apr 2017, 18:26, izmenjena 2 puta

Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 18:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Hertzog je napisao:
A sta je sa besplatnim vazduhom i to treba oporezovati i stavljati u taj fond
Што да не?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 19:12 
interesantno kako se posrase po borcima VRS...

znam da se nisu borili zbog toga tj. zarad novca, ali ovo je ozbiljna sramota za ljude koji su rizikovali zivote za RS i sve nas, odnosno branili moje dupe...imamo dosta ljudi na forumu koji su bili na prvoj liniji i nece dobiti ni blizu ovoga...sramota...vama sto ste bili na prvoj liniji...vjecna vam slava i hvala....


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 21:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
V@nja je napisao:
Citiraj:
Neshvatljivo je da Momčilo Krajišnik nema ni platu, ni penziju


O jebem ti zeno majku


Добро, није ми сад јасно ово да Крајшник нема пензију? Па ваљда је радио нешто и пре рата?

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 21:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Silvio Dante je napisao:
V@nja je napisao:
Citiraj:
Neshvatljivo je da Momčilo Krajišnik nema ni platu, ni penziju


O jebem ti zeno majku


Добро, није ми сад јасно ово да Крајшник нема пензију? Па ваљда је радио нешто и пре рата?


Nista novo u vecini zemalja je to tako politicari dobiju sve sto ih "sleduje" po zakonu, pravu tj. koliko im treba jako brzo ili odmah.
A vojnici i obicni plebes obicno budu zaboravljeni poslije par godina ili zavrse sa nekim mizernim nadoknadama.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 21:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
a sta bi trebali borci?

ja sam u obe svoje jedinice,i u Prvom OKB,i u Bataljonu Vojne Policije bio ili najmladji,ili medju najmladjima,a i meni je sad skoro 50!

Sta ocekujete vi od ljudi 60-70 godina?

Zar nije kroz istoriju,svagdje na svijetu omladina bila avangarda i nosilac bunta i promjena?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 21:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Svako ko je išao u rat sa ciljem da mu bude plaćeno... bolje da ćutim


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 21:51 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
kad su bili nemiri zbog toga?

bilo je upravo obrnuto...da Predsjednik kaze "ako se ne smirite,necete ni ovaj boracki dobiti" :( :(

prvo sam pizdio,kolike smo picke,da ni na to nema reakcije...nikakve....kad ti dezerter tako nesto kaze...al smirio sam se....sjetio se tih mojih starijih drugara...cestit soj...posten...vjeruje u vlast...drzavu....ne treba se ljutiti na njih.....uvijek se sjetim one prastare "u svakom ratu drzava daje topove,bogatasi volove,a sirotinja sinove"

90% ih je uz danasnju vlast i ove spinovane informacije, uopste se ne ljutim na njih,i volim ih.....preposteni su da bi mogli i zamislit sta se sve radi...misle da su svi kao i oni :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 21:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Šlageru, jesi ti u rat išao da bi čuvao nekog/nešto tebi drago ili da ti neko plaća?

Taj rat prije 20 i kusur godina je koliko ga ja doživljavam bio rat za opstanak Srba u BiH i volim vjerovati da je većina ljudi išla u rat sa porivom da čuva porodicu, kuću, nešto do čega mi je stalo.

Borci koji su išli u rat a sad traže da im se to plati - nemam naročito dobro mišljenje o njima. A o ovom slučaju da političari traže nadoknadu za ratni period dok su bili u Skupštini. E taj saziv Skupštine kolektivno nabijem na kurac.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 21:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Одвешће их Додик на пиво, као жељезничаре.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 22:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Šlageru, jesi ti u rat išao da bi čuvao nekog/nešto tebi drago ili da ti neko plaća?


krenuo sam iz napaljenosti....SRBIJA BRATE!!...Car Lazar....Ustase,Jasenovac,ovo,ono.....Hrvati picke!!

Nakon par mjeseci se ohladio zbog ovog kreni-stani,i sto smo krenuli srpsko pitanje rjesavat sa petokrakom na celu i Kadijevicem,Milosevicem,Mladicem.....svako "primirje" nas je kostalo 20 ljudi u vrijeme kad se u Zagreb moglo uc,da smo mi imali kvalitetnog Srbina,kao sto su oni imali kvalitetnog ustasu na celu :( :(

Sledece tri godine me je drzalo samo to da ne ostavim ljude sa kojima sam krenuo od prvog dana i ne ispadnem picka,molio Boga da bilo koje primirje upali....

Motiv mi se vratio tek u sept-okt 1995,kad su dosli do Mladog Janjeta,na 30 kilometara od Banjaluke,tad mi je nekako bilo skoro svejedno hocu li poginut ili ostat ziv....neces mi na Paprikovac,majku ti jebem ustasku!!! :lol: :lol: :lol:

Eto,kad me vec pitas,moj motiv se u tako nekim relacijama kretao...

I sutra bi bilo slicno....Niti bi me vise ko mogao ubjediti da se "Banjalauka ne brani u Banjaluci,vec u Okucanima,Brckom,Treskavici"...niti bi me ovi bradati (nisu neki borci!) mogli zivog istjerati sa Sehova,Paprikovca,Aginog Sela ili gdje vec zalegnem....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 22:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Kao prvo, Lazar nije bio car :lol:

Kao drugo, o ovom ti pričam:

Schlager je napisao:
Motiv mi se vratio tek u sept-okt 1995,kad su dosli do Mladog Janjeta,na 30 kilometara od Banjaluke,tad mi je nekako bilo skoro svejedno hocu li poginut ili ostat ziv....neces mi na Paprikovac,majku ti jebem ustasku!!! :lol: :lol: :lol:


Da li bi ti imao obraza sad tražiti pare za učešće u ratu sept-okt 1995?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 22:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pa niti trazim,niti dobijam....ustvari,lazem,dobijem tri marke za svaki mjesec ucesca u zoni borbenih dejstava,,,,godisnje 130 maraka,i to svake godine dam zeni ili kcerki za njihove kozmeticke tretmane ili sta vec zene rade :D ...nikad pfening mene nije zapao,one potpisu postaru i uzmu 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 22:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
:D

A kakvo ti je mišljenje o ovima koji traže? A) borcima, B) političarima


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 22:19 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
borci i ne traze,il ja bar nisam upratio....

traze poslanici koji nisu prisli liniji......uglavnom,imam potpuno negativan stav prema tome,cak gadjenje,iako je 97% tih poslanika iz SDS...em sklonili svoje guzove,em vjerovatno i mladuncad i sad traze pare od dezertera,slicnim sebi

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 22:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Њих је Додик и организовао у удружење "Ствараоци РС", да га могу величати, а по СДС-у пљувати. Служе као украс с времена на вријеме. Сада траже награду.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2017, 22:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Zahvaljujem, tu rečenicu sam htio da čujem.


A čini mi se da sam upratio i neke borce i o svima koji žele na osnovu učešća u ratu da se okoriste na bilo koji način imam izrazito negativno mišljenje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 224 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs