banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2167 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 109  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Nov 2015, 14:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Da vise ne gusimo SDS temu, red bi bio predstaviti na jednom mjestu ovdje ljude koji ce za 10-15 godina biti glavni pretendenti na vlast.


Draško Stanivuković - PDP
http://draskostanivukovic.com/
Citiraj:
Моје име је Драшко Станивуковић. Рођен сам у Бања Луци 21.05.1993. године. Основну школу ,,Алекса Шантић” и Гимназију у Бањој Луци завршио сам са одличним успјехом. Тренуто сам друга година Економског факултета. Бавим се политиком од 18. године, а активно од маја 2014. када сам постао члан Партије демократког прогреса. Био сам најмлађи кандидат за посланика у Народној скупштини Републике Српске на изборима 2014. године и освојио 2 200 гласова, те направио највеће изненађење и тако добио шансу да у овом четверогодишњем мандату постанем посланик и борим се за права младих људи, јер сам се за то опредјелио. Бавим се омладинском политиком и предсједник сам Савјета младих ПДП-а Бања Лука.

Такође сам и предсједник једне невладине организације ,,Буди ДРУГачији” коју сам са својим друговима основао и која иза себе има много хуманитарних акција и разних друштвено корисних догађаја.
Директор сам и власник фирме ауто-дијелова ,,АС’‘. Да би се истакао као озбиљан политичар, са искреним намјерама и жељом да нешто мијењам, одлучио сам да на свим пољима будем остварена особа. Финансијски независна, друштвено корисна, образована и искрена особа са часним намјерама. Политика је моја страст. Љубав према овој земљи и овом народу је нешто што ме покреће. Сваки дан радим са људима и трудим се да нашу земљу учиним љепшим мјестом за живот. Бавим се говорништвом и јавним наступима.

Пишем текстове на свакодневне животне теме. Својим текстовима и говорима желим да на позитиван начин утичем на што је могуће већи број људи. Волим да читам књиге. У њима проналазим енергију и нове идеје које се увијек трудим спровести у свом раду. Био сам на много политичких семинара и школа. Међу њима је најважнији мој двадесет-једнодневни одлазак у Лондон на иницијативу Владе Велике Британије. Ту сам стекао много искуства и знања које данас примјењујем у свом раду. 2015. је година, мој рад се наставља даље...



Sebe opisuje kao velikog opozicionara, borca za prava obespravljenih, patriotu i zivi za dan kad ce se srusiti Dodik.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika



Posljednji tekst:

Citiraj:
Зашто шнита увијек пада на намазану страну?

Можда зато што превише намажемо.
На једну шниту да ,можемо , ставили бисмо читаву теглу неког намаза. Још ако ми ту теглу нисмо купили, онда и нађемо начин да ставимо исту. Чак у тим околностима, могу и да стану две тегле намаза на једну шниту. Од вишка глава не боли, а и наш новчаник мирује, што је и најбитније. Много је таквих шнита у нашој земљи.
Да могу све би ставили на себе. Да је некако у моди, и два одијела би носили у исто вријеме. Само те шните никако да падну!
Изгледа, да се оне нису само намазале, оне су се замазале и премазале свим намазима, бојама, мастима и уљима. Све што се могло ставити, ставили су на себе, па их човјек више не може ни препознати. Нажалост, више ни сами себе не могу препознати. ‘Ајд што су себе намазали, ал’ чим су нама очи замазали, па да више нисмо у стању било шта да видимо. Нисмо више у стању да разликујемо и разлучимо намазану од ненамазане шните. Они су толико намазани, да су у стању рећи да су сав њихов намаз оставили нама, и ми ћемо им вјеровати. Чак су у стању рећи како наш намаз штите, чувају и бране од других ненамазаних шнита, које хоће да нам га отму. Истина лежи у томе да смо ми потпуно голе и празне шните. Стално падамо, и свака нам је страна ненамазана. У том сталном падању, изгубили смо сав намаз који нас краси, изгубили смо појам о нормалном животу, изгубили смо људско достојанство, идентитет, изгубили смо наду, вјеру, више нисмо ни мрвице оне шните која смо некад били. Док ми тако падамо, они се и даље мажу и замазују.
Пашће и те шните, није више ни важно на коју страну, јер свака им је премазана.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 14:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
debil


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 15:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ručak mi se ogadi od ovakvih debila


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 15:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ja ću glasati za njega...nakon šnita pisaće zašto su mu jaja rovita...ili još bolje pokvarena...njegova...izgubio sam se u metafori...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 15:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Strahinja Marinkovic - PDP, 1999 godiste, idoli Staljin i Lenjin, na ATV pricao kako se moramo okrenuti komunizmu a divi se Rusiji iz perioda 1945-1953.

Snimak velike vaznosti, na njemu je PDP omladina pa i ovaj mali.
https://twitter.com/VanjaGnjatic/status ... 0005805056

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 15:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
jebem ti tito majku :confused2:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 15:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Kod Tita bi ovaj tucao kamen :lol:

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 15:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Na drugoj slici liči na mlađu verziju pjevača Rammsteina...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 16:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Da se samo rodio u pravo vrijeme. Kakav bi to politički komesar bio...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 16:04 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Nije Tito dovoljno gazio...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 16:08 
Džontra je napisao:
Na drugoj slici liči na mlađu verziju pjevača Rammsteina...



Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 16:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Дудека треба клонирати прије него што умре. :evil3:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 16:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
PDP je, izgleda, rasadnik idiota

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 17:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Najgore je što ovi pucaju na neku funkciju ako dođu na vlast....ne bi se zadovoljili običnim poslom u nekom ministarstvu, ovi bi da odluke donose...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 17:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
U cemu je problem ? Meni ova dva balavca mnogo bolje izgledaju nego suntavi Bosic, supak Tadic i seljacina Mektic.
A vi asko mislite da ste bolji od njih, na crtu.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 17:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
A vi asko mislite da ste bolji od njih, na crtu.


Tako je sefe, rekao si nam :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 17:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
V@nja je napisao:

Tako je sefe, rekao si nam :lol:


Pa naravno -;))
Bez zezanja, okaci neko par slika i sta sad, mi bi trebali na osnovu necije slike ocijeniti koliko su doticni pametni i sposobni ?
Zna se da sam ja "dodikovac" i sta mislim o tzv "opoziciji", ali mi zdrav razum ne dozvoljava da donosim sud o ljudima na osnovu slike ili izgleda.
Djela i postupci su ono sto bi trebalo odrediti misljenje o nekome.
Tipa "ajd ne seri" ili "iscur'ce silikon onde". :D :D

Mladi momci, imaju vremena da postanu ljudi, cak i ako sad nisu.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 17:49 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Dovoljno da ovaj kaže da vodi dvije firme, a ni fakultet nije završio. Što nije napisao čije su firme, ko ih je stvorio?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 17:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Nisu oni mlađani isplivali niotkuda...........sve su to mladunčad "privatnih biznismena" koji su u PDPu našli plodno tlo za napredovanje u politici i svemu što ide uz nju.
edit:
poznajem par momaka iz drugih stranaka ali se oni ovako javno ne preseravaju i exponiraju.Momci normalni u komunikaciji,bez trunke usiljenog dendizma tipa Stanivukovića.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Poslednji put menjao Čiča iz Rogače dana 15 Nov 2015, 17:57, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2015, 17:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Miodrag Milosevic - 1996 godiste, najistaknutiji mladi clan SNSD, postao clan partije isti dan kad je dobio licnu kartu, ali je na TV jasno rekao da je on u SNSD od svoje 13 godine i od tada redovno prisustvuje svim desavanjima.
Umrezio se, sklopio kontakte, , stvorio svoju omladinsku organizaciju koja je uz SNSD, odrzavao sastanke sa omladinom vladajucih partija iz Austrije, Njemacke, Britanije, omladinom americkih republikanaca. Na TV milion puta, po meni dobro prica, OK stavovi...

Ove godine je pricao pred austrijskim parlamentom...

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2167 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 109  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs