banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 22:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2167 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 109  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Sep 2017, 10:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Sargas, razumijes li ti da je sve sto je on uradio samo obicna sminka za visemilionske poslove/provizije u ne tako dalekoj buducnosti?

Sjeti se kako je Vucko zajasio vlast sa hapsenjem Miskovica. Kapiras li pojam mazanje ociju?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2017, 10:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
ТнС каже да мали жваљо има мастер план.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2017, 10:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Mali je projektovan da bude politicar, za sada nastupa jasno i glasno, dosta stvari mu je proslo u gradu, sto moze biti jasan pokazatelj nekih trendova, ako ih posmatras iz pravog ugla... E sada, koliko daleko ce otici zavisi od niz faktora, ali najvise od njega samog, jer ako nastavi u ovom ritmu, dogurace jako daleko...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2017, 10:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Kontam ja to.

Ja bih se čak usudio reći da se i Dodik činio dobar kad je došao na vlast. Ajde da lupim i da je pokušao nešto uraditi na planu BiH, ali da je u Sarajevo svaki put bio prevaren. Onda je čovjek skontao da mu je bolje da se prešalta na nacionalizam i da napravi svoju malu autokratiju i da se ne sikira.
Da li je on od početka imao taj master plan da bude ovakav kakav je danas? Sumnjam. Ja bih rekao da je jedna prilika prizivala drugi i tako se polako stvorili ovi uslovi.

Tu je naša greška ogromna, jer je narod taj koji treba da kontroliše političare, a ne obrnuto. Narod treba da izađe na izbore i pokloni povjerenje nekoj opciji. Onaj put, kad političar usere motku ili ne ispuni obećanje, narod treba da ga kazni. To kod nas trenutno nije moguće jer je Dodik stvario glasački aparat, ljude čiji poslovi i sudbine ovise od njihovih glasačkih listića i tu su u pat poziciji.

Poenta je da nismo smjeli dopustiti da do ovog stepena dođe i da se svi političari pravovremeno mogu zaustaviti. Kako Dodik, tako i Vučić. Pa i ovaj Stanivuković. Još jednom da se vratim na njega. Pokušao je nešto promijeniti nabolje. Ja mislim da mu treba pružiti priliku da to nastavi raditi. Ako ne bude mijenjao stvari na bolje, nego gledao kako sebe da uhljebi, onda ga treba kazniti nepovjerenjem i gotova priča.

Samo kod nas je moguće da jedni te isti političari izlaze na izbore, gube i onda opet u krug. Ako ti jednom narod nije ukazao podršku ili dvaput, tu je kraj priče...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2017, 11:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Vidi, tema je o mladim politicarima, pa nebih bas analizirao Dodika, ali jedno je jasno, po svim parametrima, on odradjuje odlican posao za strane sile, te zato sa njima nema problema, narod je priglup i nepismen nazalost i pusi pricu koju mu servira javni servis i to je to...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2017, 11:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Владимир je napisao:
ТнС каже да мали жваљо има мастер план.


Vec je dovoljno star da zna sabrati dva i dva, ukoliko dodje do sabiranja.

A nema boljeg primjera za postupke sabiranje od biznisa sa dopunama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2017, 11:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Dobrostojeći roditelji, gura se u politiku, već sa 27 bio predsjednik izvršnog odbora opštine. Ups, nije priča o Dodiku ali su nešto slične. Da poživi Merkel, pa da on nju oduševi kao Dodik Olbrajtovu. :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2017, 11:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Sargas je napisao:
Kontam ja to.


Ne kontaš
Sargas je napisao:


Ja bih se čak usudio reći da se i Dodik činio dobar kad je došao na vlast. Ajde da lupim i da je pokušao nešto uraditi na planu BiH, ali da je u Sarajevo svaki put bio prevaren. Onda je čovjek skontao da mu je bolje da se prešalta na nacionalizam i da napravi svoju malu autokratiju i da se ne sikira.



.

BIH mu je tad bila što i sad.....zadnja rupa na svirali.Multi kulti priča je bila jedini način da se dodvori strancima i popne na vlast a jeftini nacionalizam jedino sredstvo pomoću kojeg se ostaje na vlasti.
Sargas je napisao:
Da li je on od početka imao taj master plan da bude ovakav kakav je danas? Sumnjam. Ja bih rekao da je jedna prilika prizivala drugi i tako se polako stvorili ovi uslovi.




Potpuno nebitno ....imao plan ili neimao....dobio je na tacni vlast,neiscrpne fondove MMFa i Sb,mogućnost privatizacije telekoma,šlihtanje sa žutom bagrom u Srbiji i uvezivanje sa srbijanskim DB-om.Draško cilja identičnu situaciju ali sa EU kamarilom.
Sargas je napisao:

Tu je naša greška ogromna, jer je narod taj koji treba da kontroliše političare, a ne obrnuto. Narod treba da izađe na izbore i pokloni povjerenje nekoj opciji. Onaj put, kad političar usere motku ili ne ispuni obećanje, narod treba da ga kazni. To kod nas trenutno nije moguće jer je Dodik stvario glasački aparat, ljude čiji poslovi i sudbine ovise od njihovih glasačkih listića i tu su u pat poziciji.



Da li je narod imao kontrolu kad su smjenili Poplašena ili kad je Dpodik kupovao papke da bi obezbjedio većinu??
Sargas je napisao:
Poenta je da nismo smjeli dopustiti da do ovog stepena dođe i da se svi političari pravovremeno mogu zaustaviti. Kako Dodik, tako i Vučić. Pa i ovaj Stanivuković. Još jednom da se vratim na njega. Pokušao je nešto promijeniti nabolje. Ja mislim da mu treba pružiti priliku da to nastavi raditi. Ako ne bude mijenjao stvari na bolje, nego gledao kako sebe da uhljebi, onda ga treba kazniti nepovjerenjem i gotova priča.


Iz svego što sam gore naveo davanje podrške likovima poput Draška ne spada u progresivno djelovanje glasačkog tijela,već obrnuto.
Sargas je napisao:

Samo kod nas je moguće da jedni te isti političari izlaze na izbore, gube i onda opet u krug. Ako ti jednom narod nije ukazao podršku ili dvaput, tu je kraj priče...

Nije tačno

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2017, 12:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Dobro, možda i nisam u pravu. Nisam ni ja bezgrešan.

Ovo za Dodikove početke je čisto neko moje viđenje tih stvari, iako nisam baš upućen u taj period.

Ajde da krenemo od pretpostavke da si u pravu. Draško ima plan da bude kalif umjesto kalifa.
Koga onda od te omladine imamo? Jebi ga, neko mora zamijeniti ove matore političare koje sad imamo...

Već sam ranije pisao o Drašku i kako mi i smrdi i miriše u isto vrijeme. Čisto da se razumijemo, nemam ja neko posebno mišljenje o njemu i nisam došao na forum da ubjeđujem ljude u jedno ili drugo. Ovdje sam eto više da provjerim svoj stav i pokušam opipati puls drugih ljudi, ne bih li tako mogao skontati da li griješim u nekim procjenama ili ne...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2017, 12:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Драшко не зна гдје је шупаљ док не напипа. Поновићу, чкоде је ретард.
Једноставно, нема капацитет за велике ствари. Његов је максимум кућни савјет, евентуално мјесна заједница да је води.
Поређење са великим вођом не стоји, мали је ријетко иритантан лик. А још уз то све и неписмен.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2017, 17:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
http://mojabanjaluka.info/index.php/inf ... nivukovica

zanimljivo

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2017, 18:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
To kao onaj jado sto je isao na ljetovanje, a pricao da mu neko prijeti...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2017, 19:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
"Pristup na Youtube kanal otežan" . . .
Ko zimi kad padne snijeg, pa ujutro na radiju kažu "otežan saobraćaj na prevoju xxx" :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2017, 20:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Najjače mi je što svi kao nešto hakovani, a niko ne konta koliko je to zapravo teško...
Ono što se inače dešava je društveni inžinjering, gdje ljudi lakovjerno otkriju vlastite podatke pa kasnije kukaju kako su hakovani... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2017, 20:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Zašto teško. Nije teško saznati e-mail, a za pass kreneš od datuma rođenja rođenja i slično. Pa onda nastaviš sa
novidodik, buducipredsjednik, PDPsamostepenica, ... ubodeš za par sati.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2017, 20:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
To nije hakovanje... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2017, 20:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
nikokaoJa (prelako je)

https://youtu.be/-UZ_2m6LAcI


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 09:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Ajmo ljudi, budite malo ozbiljno.
Ovo je hakovanje kao kad objave da je neki servis hakovan a korisničko ime i lozinka im bili admin/admin...

Ko još ima od ovih omladinaca vrijedan pomena uopšte? Svejedno da li u pozitivnom ili negativnom kontekstu...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2017, 09:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Mlade političke nade hehehe....

http://www.modricainfo.com/pr-objava-saska-kovacevic-dns-kandidat-na-broju-5-mlade-u-prvi-plan-fotovideo/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2017, 10:25 
ovu sam ja stavljao u PF "slicica za dobar dan" ako se ne varam :D


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2167 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 109  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs