banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 02:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1471 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 70, 71, 72, 73, 74
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Nov 2016, 08:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ko je ovaj što ne zna ni na sekund držati glavu mirno...jedini mutan na slici...ili ga je to bečka svojim mad skillz zamutio da ne znamo nešto što on ne želi da znamo...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2016, 01:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Šta će to čitati poslanici u novoj biblioteci?
biblioteka nsrsATV VIDEO
Od “Izabranih pjesama” do “Stvaranja Republike Srpske”. To su samo neki od naslova koje parlamentarci mogu da pronađu u novootvorenoj skupštinskoj biblioteci.

Za one koji vole da čitaju vrata su otvorena svaki radni dan. Potrebno je samo da poštuju pravila i vrate pozajmljeno u razumnom roku.

“Nećemo se ograničavati. Kao u svim bibliotekama – to bi trebalo biti otprilike nekih sedam do 15 dana da se vrati knjiga koja se uzme”, rekao je Marko Aćić, generalni sekretar NSRS.

Slika

Adam Šukalo (SNS) – “Filosofija Palanke” Radomira Konstantinovića

Parlament raspolaže sa oko hiljadu naslova. Uz beletristiku – tu su uglavnom naučni časopisi, zbornici i stručni radovi. Čak i objedinjene sve do sad usvojenje ekonomske politike i budžete Republike Srpske. Poslanici još nisu krenuli u razgledanje. Ako je suditi po prvim reakcijama, pojedini poslanici će je zaobilaziti u širokom luku.

Slika

Dragan Čavić (NDP) – “Kapital u 21. vijeku” Toma Piketija X

“Vjerujte da nisam čuo. Ne razumijem šta bi takav projekat donio. Šta to znači biblioteka? Imamo u svakom gradu biblioteku. Skupština bitiše od 92. godine i ne znam kakvu bi ona to biblioteku mogla imati osim ako ne misle da treba po ovoj vlasti u zadnjih 10-12 godina obrazovati narod i pisati knjige”, rekao je Dušan Berić, poslanik SDS-a u Narodnoj skupštini RS.

vlcsnap-4301-05-03-09h34m11s299

Marko Vidaković (SNSD) – “Stvaranje Republike Srpske” Nikole Koljevića

“Ja sam zagovornik da mi, vezano za 21. vijek, radimo nekakve vrste linkova i nekakve vrste pregleda biblioteka na mnogo brži način. Da ne moramo fizički da budemo prisutni u Narodnoj skupštini, da možemo bilo gdje, bilo da smo u Evropi ili Briselu, da pristupimo nekakvoj bazi” izjavio je Nenad Stevandić, poslanik Ujedinjene Srpske u Narodnoj skupštini RS

“Bilo bi jako sa moje strane neozbiljno da kažem koju ću knjigu prvu uzeti, to ja lično znam”, kaže Nataša Radulović, poslanik SNSD-a u Narodnoj skupštini RS.

vlcsnap-9220-03-12-01h34m19s308

Davor Šešić (SDS) – “Znakovi pored puta” Ive Andrića X

Moraće dobro da razmisli jer parlamentarni bibliotekar nije u mogućnosti da ispuni baš svaku želju. To je jasno i kad se uporedi ukus pojedinih poslanika sa trenutnim stanjem na policama.

Bez obzira na ograničen broj djela, u Narodnoj skupštini se nadaju da će iz godine u godinu proširivati kolekciju. Za početak su, kažu, spremili kartice na koje će se narodni tibuni upisivati svaki put kad pozajme knjigu. Pregled onoga što ima na policama poslanici će moći da provjere u elektronskoj arhivi.


Beric je pobjednik, sta ce nam biblioteka :lol:

SNSD nakon tuče ostao bez većine u Bileći
http://www.atvbl.com/snsd-nakon-tuce-os ... -u-bileci/

Udri barabe iz Snsd. :lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2016, 07:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Pa ne znam sta bih ti rekla Fiki, ali nije Beric daleko od istine. Koji djavo ce im biblioteka? Valjda znaju gdje je gradska ako imaju vremena za citanje. Njih dobar broj ne cita ni skupstinski materijal na vrijeme nego prelete u 5 do 12.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2016, 07:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Berić jedini normalan

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2016, 08:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Наташа Радуловић ће, као, читати!?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2016, 08:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
А и дебело говно прича о "некаквим базама". Докторе, такве базе постоје и претплата на њих је неколико десетина хиљада, колико коштају и запослени у скупштинској библиотеци, али када се то тражи, као да им хоћеш здрав зуб извадити. Вјероватно једини универзитет у свијету без приступа иједној озбиљној бази.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2016, 15:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Nekada je u Domu vojske, a danas skupštini, bila biblioteka. Imali su solidan fond knjiga.
Moguće da su samo dokupili par desetina novijih naslova i zaposlili par ljudi. Naravno, akcenat na zaposlili :iconbiggrin:

Citiraj:
“Bilo bi jako sa moje strane neozbiljno da kažem koju ću knjigu prvu uzeti, to ja lično znam”, kaže Nataša Radulović, poslanik SNSD-a u Narodnoj skupštini RS.

Da su je pitali o štoku il' rakiji mislim da bi odma' odgovorila :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2016, 01:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Opozicione partije u Skupštini grada BL još uvijek nisu formirale klubove odbornika :lol:

Citiraj:
Ni jedna od stranaka Saveza za promjene koja ima odbornike u skupštini grada nije formirala Klub odbornika. Od konstituisanja gradske skupštine prošlo je više od mjesec dana. Sve stranke opozicije pojedinačno imaju mogućnost da na osnovu broja odbornika formiraju Klub odbornika.

U SDS-u se ne zna ništa. Niko nema tendenciju da formira Klub a stranka nema gradski odbor niti predsjednika gradskog odbora.

U PDP-u postoji gradski odbor Banja Luka iako je vrh stranke imao želju da ga raspusti. Pored gradskog odbora, paralelno postoji i Radna grupa za Banja Luku koja analizira rad gradskog odbora. Predsjednik gradskog odbora i dalje je Zoran Talić.

U NDP-u se ne mogu dogovoriti ko bi bio šef Kluba odbornika te stranke u skupštini grada.

Glas opozicije u skupštini grada čuje se isključivo zahvaljujući ličnom angažmanu pojedinih odbornika i saradnji koja nema veze sa saradnjom njihovih stranaka.

To što nemaju Klub diskusiju odbornika opozicije ograničava na pet minuta a nemaju pravo ni na traženje pauze.

http://vkovacevic.blogspot.ba/2016/12/ooicija-u-b.html


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 16:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9839
Lokacija: Далеко од раја
Обавјештење за бираче општине Гламоч

Градска изборна комисија Бања Лука обавјештава бираче из Гламоча, који имају пребивалиште/боравиште на подручју града Бања Лука, да своје бирачко право на Пријевременим изборима за начелника Општине Гламоч, могу остварити у Гламочу, у недјељу – 17. децембра 2017. године, на бирачком мјесту 085А003 – локација Алхос, Гламоч.“

http://banjaluka.rs.ba/front/article/16782/

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 16:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Srećom pa pada u nedjelju...da je radni dan mnoge državne službe nebi radile.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Mar 2019, 17:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Početna > BIH > Politika > UG “Poligraf” postaje politička stranka

UG “Poligraf” postaje politička stranka
Politika
13. Marta 2019. IstinitoLeave A Comment On UG “Poligraf” Postaje Politička Stranka

Predsjednik Političko-građanskog fronta “Poligraf” Zoran Talić rekao je danas da će u maju ovaj pokret, registrovan kao udruženje građana, ući u formiranje političke partije.



Talić je rekao novinarima da je “Poligraf” formirao inicijativni odbor u Trebinju koji ima zadatak da u roku od dva mjeseca formira Gradski odbor.



“U maju ćemo ući u formiranje političke partije jer nas sada u ovome dijelu kada je u pitanju Grad Banjaluka i interesovanje koje se javlja na teritoriji Republike Srpske dovodi u situaciju da dolazimo do formiranja političke partije i veoma brzo će kompletna šira javnost biti upoznata o našim daljim aktivnostima”, rekao je Talić novinarima.



On je rekao da, osim Trebinja, za “Poligraf” ima interesovanja i u drugim gradovima i opštinama u Republici Srpskoj i da će u narednim danima biti obavljeni razgovori sa svim zainteresovanim subjektima.



“Napravili smo već određene programske ciljeve koje će biti nama najbitnija platforma za naše dalje djelovanje, gradimo određene dokumente i ono što sigurno mogu da kažem da će Političko-građanski front `Poligraf` isključivo djelovati projektno i programski i držati se svojih programskih ciljeva”, zaključio je Talić.



Talić je bivši član PDP-a, a iz ove partije izašao je u februaru 2017. godine.



On je aktuelni predsjednik Skupštine grada Banjaluka u kojoj “Poligraf”, osim njega, ima i odbornika Tatjanu Čičić Odžaković.



Odbornik PDP-a u Skupštini grada Trebinja Zoran Anđušić napustio je prošli vikend ovu stranku i priključio se inicijativnom odboru za formiranje političko-građanskog fronta “Poligraf”.



Anđušić je istakao da je riječ o građanskoj inicijativi koja je otvorena za sve zainteresovane za unapređenje stanja u Trebinju i u drugim opštinama u Republici Srpskoj.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1471 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 70, 71, 72, 73, 74

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs