banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 135 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Jun 2014, 15:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
I Alija ga je prihvatio u Lisabonu (kao Radovan onaj u Atini),ali čim je sletio na Butmir,Ameri su ga ubjedili da odustane i da će ratom dobiti više :( :(

Zato je jako nepravedno optuživat SDS za rat u BiH..

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 15:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Vens-Ovenov plan je već bio ponižavajući za nas koji smo držali 70% teritorije.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 15:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Misliš da bi nam dozvolili da i dalje držimo 70%?? Bi al zamalo....

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 15:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
filozofe i nepokoreni....odrekli bi se mi procenta tada,nije problem....ali problem je što tim planom nije bilo RS ni u ljeljama!! :( :(

Ima jedno mjesto između Banjaluke i Dervente,tačnije Prnjavora i Dervente,zove se Tromeđa....E baš tu je tim Vens-Ovenovim planom trebala biti granica našeg nekakvog kantona u okviru BH :( :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 15:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Pa sad iz ove pozicije gledajući, isto smo sranje dobili a više života je izgubljeno....glavni grad države Sarajevo, zajedniče institucije, zajednička vojska, zajednički budžet. Samo su nam produžili agoniju, a isto su nam nametnuli....bar moje mišljenje.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 15:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ja se sjećam da je po njemu Sarajevo trebalo biti jedan grad pod muslimanskom kontrolom.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 15:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Pa i sad je....ona gore vukojebina je uvijek bila prigradska opština Sarajeva. Ilidža je bila zasebna opština sa vlastitim poštanskim brojem.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 15:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Na kraju dolazimo do Dejtona, nije bio niko zadovoljan sa njim, ali kako smo krenuli gubiti daj šta daš. To je Slobo udesio na kraju.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 16:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
кад читам шлагера к'о да слушам рођеног оца.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 16:57 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Aleksandar MK je napisao:
Morao se izboriti za više. Bio je u situaciji da se izbori za više od toga..

Druže dobro smo mi išta dobili. Dođu strani novinari u Sarajevo, muslimani im sve na dlanu daju, sve besplatno, i kurve im srede....Dođu kod nas, ovi naši im sve naplate. I onda kaže loša slika o Srbima....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 17:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Kod nas osoba za odnose sa stranim medijima je bila Sonja Karadžić - Transporter, kakav propust ondašnjeg vodstva.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 17:41 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Schlager je napisao:
Citiraj:
spavač

prodao je 12 gradova i zato ce do kraja zivota za mene ostati konj i to politicki konj...ko oce da mu slavi rodjendan nemam nista protiv, neka malo lozi federaciju jer oni to i zasluzuju..al raso kad izadje iz haga treba narod sprski da mu sudi istog momenta..

mladic je ljudina i po..



vidim tamo na nekoj temi da imaš jako mnogo knjiga,pa vjerovatno imaš nekih i iz ovog zadnjeg rata...pošto meni vjerovatno nećeš vjerovat,onda pročitaj bilo čije memoare,pa ćeš vidjeti da od skupštine u Sanus-u maja 1995,radovan i mladić nisu pričali uopšte :( :( ....linije drži vojska....mladić....radovan jeste formalno komandant vojske,ali ne jebe ga niko 2%!!!!...vojska vodi svoju politiku,cijelo vrijeme rata,a i par godina poslije,prima platu iz beograda,a naravno da je onaj ko te plaća,da ti je i gazda!!!...
ne čude me ovi klinci,ali stvarno me čudi da tako profilisan čovjek poput tebe može povjerovat da danas radovan priča u jajcu,ključu da neće pasti,a da sutra oadne...ili u sanskom mostu on i rašula....osvrni se samo na tih zadnjih 20 dana rata i vidjećeš da sve ove linije gdje je SDS imao kontrolu,tj MUP i Tomo Kovač,arkanovi tigrovi i ostalo,da nije jedan centimetrar pao....već samo tamo gdje je vojska držala i bježala šireći defetističke priče kako tigrovi šišaju borce na ćelavo,a nećeš nigdje pročitat da je Arkan 17 tigrova tih dana u kovčegu vratio za Beograd :( :( :( ...bar prema tim momcima nije fer nasjedatai na ovu popularnu matricu o Radovanovoj izdaji...

Tužno mi je ovog svega se sjećat,ali vjerujte,gdje god je pružen otpor-pera nam nisu mogli odbit...


mani mi te price o sds, a isto tako i o snds...boli me uvo za njima..

popisam se na mrtvog rasulu...debilcina na kvadrat..sanus 95' je meni poznat bolje nego tebi tako da nema potrebe da citam knjige, vjeruj mi.. :wink: arkanovi tigrovi su shishali (iz licnog iskustva ti govorim jer sam imao dugu kosu al i ak 47 uza se) i pljackali pored drzanja linije..gradovi su padali jer je medju oficirima bilo djubravog rashinog i slobinog kadra...rasho i mladic nisu mogli jos od 94, jer su govnjavi politicari mjesali prste tamo gdje je trebala da odradi posao vojnicka cizma..

i da zakljucim svoje izlaganje..2 konja debila:rasho i rashula..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 17:51 
OffLine
dijamant
dijamant
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jul 2009, 17:07
Postovi: 2340
Lokacija: Lauš
_зока je napisao:
Aleksandar MK je napisao:
Morao se izboriti za više. Bio je u situaciji da se izbori za više od toga..

Druže dobro smo mi išta dobili. Dođu strani novinari u Sarajevo, muslimani im sve na dlanu daju, sve besplatno, i kurve im srede....Dođu kod nas, ovi naši im sve naplate. I onda kaže loša slika o Srbima....



Zoka svaka ti dala ! :D To pokušavam reći cijelo vrijeme. A tu su Rašo i njegovi zakazali. Valjda je taj dio politike on trebao malo da uredi.

Gurnuti $$$$ strancima (posebno novinarima) i progurati priču o zločinima nad Srbima, JNA, i tako dalje i tako bliže.

_________________
Sehxor je napisao:
Da, imam slabu cirkulaciju... stalno mi zima.


Samo fau ve i es en es de.

Banjolučanin zna gdje je opština, Glamočak zna sve u opštini


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 17:53 
OffLine
dijamant
dijamant
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jul 2009, 17:07
Postovi: 2340
Lokacija: Lauš
nepokoreni je napisao:
Sve to stoji što kažeš i slažem se, ali moje mišljenje je da je Rašo bio nadaren za politiku ko moja pokojna baba za bečki valcer....



Slika

Od danas si mi u frend listi. Trajno.

_________________
Sehxor je napisao:
Da, imam slabu cirkulaciju... stalno mi zima.


Samo fau ve i es en es de.

Banjolučanin zna gdje je opština, Glamočak zna sve u opštini


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 19:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
dobro....ovakve diskusije je najbolje ovdje prekinuti,kad smo svi iznijeli svoj stav...mozemo se prepirati jos pet dana i pet noci,i niti ce meni spavac moci objasniti tehnologiju kojom rasula i karadzic mogu prodati sanski most,ako linija komandovanja (i plate!) idu putanjom slobodan milosevic-generalstab srj-mladic-oficiri,niti ce mi se u glavi sloziti kako bas da mladic tri nedjelje oparise zuc u beogradu dok pada 13 krajiskih opstina.....mozda je zaista dobio napad,ili je bilo spontano,mozda cak i ranije dogovoren hirurski zahvat,a mozda su stvarno karadzic i rasula prodali sanski most....

te dileme sigurno ne bi rijesio nastavak ove nase prepiske,vec ce se time baviti ozbiljni istoricari,ali ne sad nakon 18-19 godina,vec sa malo vecim vremenskim odmakom.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 19:26 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
a djecaci koji misle da smo medijski zakazali,mislim da su samo djelimicno u pravu,i da su karte "dobrih i losih momaka" odredjene jos padom berlinskog zida i nasim apsolutnim nerazumjevanjem za interese jedine tada preostale supersile....sonja veze o tome nema,ali ni najveci medijski magovi ne bi mogli promjeniti ono sto je bilo zacrtano tamo negdje....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 19:52 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
ti i dalje branis sds, a meni puca za njima...ko i za ovim drugima..

kazi ti meni da li bi mi dopustio da te uchim o Sept 93'..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 20:01 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
tacno je jedino da branim sds,jer ne mogu vise slusat one bapske price "karadzic dodje u banku,pokupi pare,a sutra opstina padne,i tako 13 puta u 15 dana :( :( ".... a na koje druge mislis,stvarno ne znam...ako mislis na snsd koji si pominjao u proslom postu,oni tada nisu ni postojali,niti sam ih ja danas ijednom pomenuo....pisao sam o odgovornosti vojnih struktura,da nisu bas tako bezgresne....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 20:14 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
spominjem druge onako da ne mislis da sam njihov, kad pljunem na rashu i rashulu...politika je usla u vojne strukture, pa nemoj biti naivan ko ivana cherry kiss kad je dosla na prvu audiciju pa joj rekli da je to samo za kucnu biblioteku...

nisi mi odgovorio na moje vaznije pitanje..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 20:25 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ako mislis na septembar 1993,naravno da bih saslusao tvoje misljenje..ja sam tu bio obicni pijun.......e,jedino da sam bio neka faca u toj akciji,kao babic,zec ili bilak,i da znam sve iz minuta u minut kako su isli pregovori i razgovori,onda bih rekao,spavac-nije tako bilo...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 135 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs