banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 12:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 168 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Maj 2014, 23:06 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
manitu uci da svira je napisao:
Blackrose je napisao:
citam naslov i kontam, vid Slagera sto otvara temu za temom :lol:

Znas sta je onaj Ante iz 'ADZea rekao u Saboru pa bio optuzen za seksizam? Zena je za madraca a ne za mudraca :D
Meni se ta greska ne moze desiti :D


I ovdje nastavljas sa diskvalifikacijama.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 23:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Jebiga Slagzi, taman se malo iscupas i onda sam sebe opet pokopas. :D

Je l' znas da za takvo nesto prvo SDS mora uzeti izbore, a onda da promjene veliki dio kadra? Je l' znas da je barem jedno od ovog nemoguce?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 23:15 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
shakal je napisao:
Jebiga Slagzi, taman se malo iscupas i onda sam sebe opet pokopas. :D

Je l' znas da za takvo nesto prvo SDS mora uzeti izbore, a onda da promjene veliki dio kadra? Je l' znas da je barem jedno od ovog nemoguce?


Ja sam bas dugo u SDS i mislim da odavno nije bio bolji kadar u stranci.Kao ilustracija,i u onoj prvoj generaciji SDS,vise sam volio ljude poput,npr,Alekse Buhe,nego Radoslava Brdjanina ili Vukica..ne volim galamdzije i to ti je.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 23:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Ybt Slagzi, ti kao da si zavrsio skolu za policajca, kakva diskvalifikacija bre, mali drugarski prc.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 23:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Schlager je napisao:
Mladen Bosic je bar 10 puta dosad rekao,a neki dan i Ognjen Tadic, da od oktobra dolazi vrijeme kad ce politicari sluziti narodu,a ne narod jednom covjeku,i da ce nekima biti neobicno dok ne shvate da je proslo vrijeme kulta licnosti vec da stize vrijeme vladavine institucija,


Veliko obecanje, vidjecemo..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 23:23 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Ybt Slagzi, ti kao da si zavrsio skolu za policajca, kakva diskvalifikacija bre, mali drugarski prc.



onda ok.

ali juce nakon onoga kad si iznapadao tamo ljude,sam te htio pitati zasto si tako agresivan na svojim temama,ako si je otvorio,nisi je katastarski zaveo jedan kroz jedan :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 23:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Schlager je napisao:
shakal je napisao:
Jebiga Slagzi, taman se malo iscupas i onda sam sebe opet pokopas. :D

Je l' znas da za takvo nesto prvo SDS mora uzeti izbore, a onda da promjene veliki dio kadra? Je l' znas da je barem jedno od ovog nemoguce?


Ja sam bas dugo u SDS i mislim da odavno nije bio bolji kadar u stranci.Kao ilustracija,i u onoj prvoj generaciji SDS,vise sam volio ljude poput,npr,Alekse Buhe,nego Radoslava Brdjanina ili Vukica..ne volim galamdzije i to ti je.



Tihi i mirni ne uzimaju izbore. Prvo iskoristis galamdzije za taj interes a kad zajases konja onda se njih rijesis kao ruzne proslosti


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 23:31 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
za rezultate izbora sam sigurniji nego one subote kad sam ti na tvoje dobro jutro,odgovorio trpaj na olimpic-zeljeznicar,dvojka! 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 23:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
:lol: Idi onda u Meridian pa vidi kakvu ce ti kvotu ponuditi, al' ja ne bih igrao ovo u pare


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 23:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
SDS pobjeđuje

ja glasam za njih, pa nek me vode đe oće


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 23:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
sad mi je tek zao sto ne popismo ono pivo danas dole u NV!!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 23:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
bio sam prikladno obučen, vidio si i sam :lol: :lol:

ošo se verat po spravama ko majmun


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 23:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ajde kad je vec otvorena tema, da neko stavi biografiju i vaznije cinjenice, a p da ga pljujemo ko ljudi :D

Stvarno jako malo znam o Mici da bilo sta kazem, a ne gledam BN pa nemam odakle ni saznati.
Samo trebamo znati, da ako se vozd dokopa nekog kredita od rusa, ostali su popuslici.
Rusi nece puno pitati gdje i kako se kredit trosi, as long as neko garantuje vracanje.
Tolike hiljade ljudi u nevolji, to je sansa koja se ne propusta.

Inace, iz onog sto sam uspio vidjeti i cuti o Mici tokom ove nesrece, covjek na mjestu.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 23:50 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Tolike hiljade ljudi u nevolji, to je sansa koja se ne propusta.


ko je kolegi rockeru hakovao nick?

onaj koji je prije koristio taj nick, dva dana me tamo na temi o politickim svinjarijama ubjedjivao kako vlast ne koristi ovu tragediju za politicku promociju! 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 23:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Shlagzi, ima do izbora, ima.
Najbitnije period je nekih 15 do sedam dana pred same izbore, tu se donose odluke i koplja lome.
Sad mogu arlaukati koliko hoce, ali ce dlaka odlucivati u tih 15 dana pred izbore.
Dakle, niko nije hakovao nick, ovo je samo racionalno rasudjivanje.
:)

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Maj 2014, 00:11 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Najbitnije period je nekih 15 do sedam dana pred same izbore


Ja ipak to malo pomjeram,po meni najbitniji period je sam dan izbora i nakon zatvaranja izbornih mjesta...vec 2012 nisam mogao prepoznati koliko je stranka ozbiljnije pristupila nadgledanju izbornog procesa nego ranije...svako izborno mjesto je bilo "pokriveno" citav dan,posmatraci ispostovani,i ni rezltat nije izostao...u 40-tak opstina pobjedio sds,a u 18 snsd....a kako je bilo na prethodnih par izbora,ne zelim ni da se sjecam :( :( ...dovoljno je reci da je na zadnjim opstim,2010 u boriku bilo skoro 25% "nevazecih" glasova :( :( ...a sad,2012 je tadasnji nas sef izbornog staba u banjaluci,bojan savic,po meni odradio sasvim solidan posao,i pobjeda snsd je bila zasluzena...nisu ukrali,jednostavno je bila losa procjena opozicije da cavic,stevandic i jos neki iz opozicije idu svako za sebe..to je neki moj stav,mislim cak i dosta kompetentan jer sam bio involviran bar u ovom dijelu.

a posto nesto malo znam i kako se stranka sprema za nadgledanje ovih predstojecih izbora,onda sve to iz 2012-pomnozi sa 3!

i ajd sad laku noc,znas da necu nista pisati protiv tvog vozda,odo spavat :wink:

edit ovo kad sam rekao da smo ispostovali posmatrace,mislio sam i da su uredno isplaceni,i da su dobili svi hranu tokom izbornog dana,cak djelili sa mnogima iz drugih stranaka koje nisu njihovi obisli nijednom :( :( ...doduse,nasi su dobili sendvic i sok,a ne dostavu iz rostiljnica kao snsd-ovi,ali jbg :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Maj 2014, 00:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3641
Ko je i zašto rehabilitovao Nikolu Poplašena?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Maj 2014, 00:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Rehabilitovao od cega?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Maj 2014, 05:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ako sam dobro shvatio gospodina Schlagera, neophodno je glasati za gospodina Mladena Bosica da bi gospodin Mico Micic mozda bio premijer.

Licno mislim da u to nece povjerovati ni gospodin AcoSDI. Sve da zbog njega promjene naziv partije tako sto ce umjesto rijeci stranka, staviti rijec incijativa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Maj 2014, 06:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Nisam baš pratio, ali vidim da ovih dana postoji određena doza, da kažem, neke vrste divljenja Mići Mićiću, pa me zanima šta konkretno je to iniciralo - naravno, vjerovatno je u vezi ovih poplava.

Taj Mićić mi je iz nekog razloga uvijek djelovao kao korektan, čovjek na svom mjestu, koliko to jedan političar može biti. Sigurno da nije slučajno što mu BN narod i pored (zasluženog) kraha SDS-a na državnom nivou, konstantno daje povjerenje i tako održava jak ne-SNSD bastion. Na žalost, sama vrhuška SDS-a je takva da im nikad ne bih dao glas koji bi možda omogućio ovom čovjeku avanzovanje sa regionalnog na državni nivo. Dosta mi je što sam jednom glasao za onog Bosića, još ne mogu da prežalim.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 168 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs