banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 168 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Jul 2014, 23:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Zapravo je u nekoj emisiji rekao da se radi o 14.000 :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2014, 22:49 
OffLine
dijamant
dijamant
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jul 2009, 17:07
Postovi: 2340
Lokacija: Lauš
filozof sa vrbasa je napisao:
Pa i ovo što je non stop u uniformi civilne zaštite mu daje određenu dozu ozbiljnosti. To Gavra ne konta, ti si gradonačelnik tog grada i kada su govna do grla, pa taman na nasipu samo smetao.


Sviđa mi se kako je Mićo ovo odradio. A vjerujem da ima razlog zašto dobija podršku naroda i pored ogromnih napora od SNSD-a da ga skine sa vlasti. Nije to tek tako slučajno. :wink:

_________________
Sehxor je napisao:
Da, imam slabu cirkulaciju... stalno mi zima.


Samo fau ve i es en es de.

Banjolučanin zna gdje je opština, Glamočak zna sve u opštini


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Okt 2014, 00:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Grad uplatio dio duga za struju
Četvrtak 30. Oct 2014 16:57

Gradska uprava u Bijeljini uplatila je danas 50.000 KM od ukupno 300.000 KM duga za struju za javnu rasvjetu zbog kojeg je grad već nedjelju dana u mraku.

Gradonačelik Bijeljine Mićo Mićić rekao je novinarima da je "veoma ljut zbog isključenja struje za javnu rasvjetu" i nazvao to "političkom odmazdom".

Navodeći da postoje kupci kojima se struja ne isključuje uprkos milionskim dugovanjima, Mićić tvrdi da Grad nije platio dva mjesečna računa i da su dugovanja 250.000 KM.

"Ne bježimo od obaveza, ali pretrpjeli smo velike poplave, budžet je u problemima i plaćanja se obavljaju u skladu sa mogućnostima budžeta i po prioritetima", kaže on.

Šef gradskog Odsjeka za saobraćaj i komunalnu infrastrukturu Tomica Stojanović rekao je novinarima da svi gradovi u Republici Srpskoj duguju novac elektrodistributivnim preduzećima, ali da im zbog toga nije isključena javna rasvjeta.

Isključenje više od polovine javne rasvjete u Bijeljini, on je nazvao presedanom. Stojanović smatra da je problem dugovanja za struju mogao da bude riješen i naplatom kamate ili tužbom.

Bijeljina je skoro nedjelju dana u mraku zbog duga gradske uprave od 300.000 KM na ime potrošene struje za javnu rasvjetu.

Direktor "Elektro-Bijeljine" Zlatan Lazarević rekao je da struja za javnu rasvjetu nije plaćena tri mjeseca, a čelnici grada nisu reagovali ni 10 dana nakon prijema opomene.

Isključenje napajanja javne rasvjete počelo u četvrtak, 23. oktobra, kada je u mraku ostao centar Bijeljine, selektivno je nastavljeno isključenjem rasvjete u svim velikim selima i do sada je već isključena polovina javne rasvjete na području grada.

Prema Lazarevićevim riječima, "Elektro-Bijeljina" je prespajanjem odvojila sa javne rasvjete semafore u gradu i omogućila njihov rad, da zbog nemara lokalne vlasti ne bi bila ugrožena bezbjednost stanovnika.


Stvarno su seratori, ja mislim da i BL duguje pare za javnu rasvjetu, pa ništa.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2015, 23:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ITXmo94HRfo[/youtube]

I Mičić tuži.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2015, 22:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Citiraj:
Mićić objavio trku za predsjednika SDS-a

Predsjednik Gradskog odbora SDS-a Bijeljina Mićo Mićić i zvanično je danas najavio protivkandidaturu Mladenu Bosiću za mjesto stranačkog lidera.

Mićić je na konferenciji za novinare u Bijeljini rekao da prihvata kandidaturu i da, uz podršku koju ima, unaprijed prihvata i funkciju predsjednika stranke.

"Nije mi cilj da dijelim SDS, kao što neki žele da prikažu, nego da konačno pobijedimo SNSD i da poslije šest izgubljenih izbora ostvarimo taj veliki pobjednički korak", naveo je Mićić.

Prema njegovim riječima, za to je potreban veliki broj mladih ljudi koji su najveća snaga stranke, ali i poštovanje prema osnivačima SDS-a.

Mićić je rekao da SDS kroz stranačke izbore sa više kandidata pokazuje snagu i demokratsku praksu.

On je ocijenio da je dosadašnje rukovodstvo SDS uz puno truda i rada uspijevalo da stabilizuje stranku i spriječi njeno "cijepanje", ali da nedostaje presudni korak u pobjedi nad SNSD-om na koji ne treba čekati narednih još osam godina.

Izborna skupština SDS-a biće održana 10. maja u Banjaluci.


http://www.rtvbn.com/342280/Micic-objav ... nika-SDS-a


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2015, 22:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Биће интересантно :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Mar 2016, 16:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
gospodine mico velika se sila u bijeljini protiv vas sakupi, ako prezivite vas za predsjednika suncevog sistema

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Mar 2016, 16:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Za koga da sada glasa jedan obicni, posteni i napaceni bijeljinski sds-ovac?

Za prvog ili za drugog Milinog kandidata?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Mar 2016, 03:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
http://www.rtvbn.com/378035/Slika-koja- ... -od-rijeci

izgleda da iz istog kazana jedu

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Mar 2016, 07:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Da nece i treci kandidat isplivati iz SDS.a?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Mar 2016, 07:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
A šta ako je sva zavrzlama Mićin ćorak da bi Dodika navukao da da podršku Maksimoviću......

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Mar 2016, 09:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ne znam šta očekivati, da se Mićić i ovaj lik tuku pred kamerama ili kao borci na vaganju pred meč...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Mar 2016, 11:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Kad ti neko svijesno izbija ljeb iz usta(vraćanje svih funkcija koje je preko sds-a Maksimović dobio) :D ,malo je nelogično da sutradan sjediš sa njim zagrljen za punom trpezom. :D

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Mar 2016, 12:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Razdvajaju ljudi posao od zadovoljstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Maj 2016, 15:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
“SDS i Mićo Mićić izgubili skupštinsku većinu u Bijeljini”
bijeljina skupstina grada 2016
Srpska demokratska stranka /SDS/ i gradonačelnik Mićo Mićić izgubili su danas skupštinsku većinu u Bijeljini, izjavio je predsjednik Skupštine grada Dragan Đurđević.

On je rekao da Mićić na sve načine pokušava da sa 15 odbornika uzurpira Skupštinu koja je uvijek do sada radila mirnim i umjerenim tempom i da napravi pometnju.

Đurđević je ponovio da je Mićić posljednjih 15 godina visoki funkcioner SDS-a i da je danas jedan od najbogatijih ljudi u Bijeljini, uz ocjenu da su građani finansirali Mićića.

On je iznio nove optužbe za “kriminal od 3,8 miliona KM kroz javna preduzeća u Bijeljini”, za koje je prozvao Mićića i njegove, kako ih je nazvao, pajtose.

Prema Đurđevićevim riječima, toliki je deficit u budžetu grada, što su ogromne pare za ovaj grad i za ovaj narod.

“Uspjeli smo bar da smijenimo Mićićevog mentora, načelnika gradskog Odjeljenja za finansije Milorada Sofrenića”, rekao je Đurđević nakon prekida vrlo burne sjednice Skupštine grada.

Đurđević smatra da je problem u Skupštini i napravljen da bi se prikrio kriminal.

Nova skupštinska većina od 16 gradskih odbornika je nakon prekida nastavila zasjedanje Skupštine grada na novoj lokaciji u sjedištu Gradske uprave, jer im je u skupštinskoj sali u Centru za kulturu onemogućeno elektronsko glasanje.

Smijenjen načelnik

Na vrlo burnoj sjednici Skupštine grada Bijeljina danas je smijenjen načelnik Odjeljenja za finansije u Bijeljini Milorad Sofrenić.

Klub odbornika SDS tražio je da se smjena Sofrenića i nova imenovanja skinu sa dnevnog reda, što je odbijeno sa 13 glasova od 18 odbornika koji su bili u skupštinskoj sali.

Skupština grada ima 31 odbornika, ali su odbornici SNSD i DNS izlazili iz skupštinske sale svaki put kada je trebalo glasati.

Nakon toga su odbornici višegodišnje skupštinske većine okupljene oko SDS ustali iz klupa i uz povišene tonove i uvrede tražili pauzu, ponavljanje glasanja i aklamaciju.

Uz optužbe da je glasanje zloupotrebljeno i da se krši poslovnik, uz mnogo ružnih i preglasnih riječi zatražena je ekspertiza glasanja.

Predsjednik Skupštine grada Dragan Đurđević istrajavao je na redovnom toku sjednice i glasanju za svaki ponuđeni prijedlog.

Smjena načelnika finansija izglasana je većinom od 16 glasova, što ukazuje na promjenu skupštinske većine u Bijeljini uoči lokalnih izbora zakazanih za oktobar.

Odbornik SDS Slavko Novaković fizički nije dozvolio Đurđeviću da nastavi dalje vođenje sjednice, nakon čega je zasjedanje prekinuto.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2016, 12:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Valjda su ovi iz dosadašnje opozicije kupili par odbornika i SDS izgubio većinu.
I još je neko se igrao sa elektronskim sistemom glasanja pa nije bilo uzdržanih niti su neki glasovi registrovani.
Previše žurili. Amateri :lol:

Mićo Mićić sada može ladno da iskoristi ovu situaciju i na izborima osvoji još jedan mandat gradonačelnika.
Pogotovo jer je do izbora manje od pet mjeseci, pa nova pozicija ne može ništa učiniti (osim da uvale svoje u fotelje načelnika odjeljenja), niti mogu pokrenuti proces Mićićevog opoziva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2016, 12:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Mislim da ni načelnike odjeljenja ne mogu smjeniti, osim ako neki nije vd...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2016, 12:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Mogu.
Citiraj:
Smijenjen načelnik

Na vrlo burnoj sjednici Skupštine grada Bijeljina danas je smijenjen načelnik Odjeljenja za finansije u Bijeljini Milorad Sofrenić.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Okt 2016, 15:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Mico pobjedio za 300 glasova u BN. :lol:

Mico Mico Mico!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2018, 11:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Citiraj:
Mićo Mićić preuzima SDS?

Potpredsjednik SDS-a Mićo Mićić najizvjesniji je novi lider ove političke partije, saznaje "Euroblic".

Prema tvrdnjama izvora ovog lista bliskih vrhu SDS-a, naredne sedmice biće održana sjednica Predsjedništva stranke na kojoj bi njen predsjednik Vukota Govedarica trebalo da podnese izvještaj u vezi sa ostvarenim izbornim rezultatima.
Kako tvrde izvori "Euroblica", sasvim je izvjesno da će već na ovoj sjednici biti pokrenuto pitanje odgovornosti Govedarice za izborni rezultat, koji je za mnoge u stranci razočaravajući.
U tom kontekstu se Mićić najčešće pominje kao naizvjesniji kandidat za nasljednika Govedarice.
Od njega se očeuje da se SDS u većoj mjeri transformiše, ali i približi SNSD-u u toj mjeri da mu omogući i zajednički ulazak u vlast u Banjaluci i Sarajevu.

https://www.nezavisne.com/novosti/bih/M ... SDS/502560


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 168 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs