banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 154 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Nebojša Vukanović
PostPoslato: 14 Apr 2014, 16:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
Za one koje ne znaju, Nebojša Vukanović je trebinjski novinar BN televizije. Prošle godine se kandidovao za gradonačelnika Trebinja i imao zavidan broj glasova kao dotad nestranačko lice. Svima je poznat po čestim verbalnim sukobima sa vladikom Grigorijem i Dodikom. Dosad je bio poznat po verbalnim, a od danas i po fizičkim. :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_NfhCZ1P-_g[/youtube]

http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... 40344.html

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2014, 17:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Bravo, on svojim britkim jezikom i šakama vraća dostojanstvo novinarima u RS. Nego su i radnice trebale motke u ruke i svoj mukotrpno i pošteno zarađeni dinar iscjediti iz izrabljivača.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2014, 22:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Slazem se, Suzana Radjen Todoric i Nebojsa Vukanovic, najbolji novinari :)

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2014, 01:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Он је један обични пајац.

То наравно не значи везе да у Требињу нема привредног криминала о коме он извештава.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2014, 09:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4364
a kamerman je kralj, kad god Kukanović zamahne da udari direktora on spusti kameru :D

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2014, 17:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Taj pajac je bez ikakvih para i kampanje zamalo postao gradonacelnik TB, a ovi sto su ga jedva pobjedili morali su potrositi desetine hiljada maraka.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2014, 19:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
Samo da na početku kažem da je ovaj poslovođa što se potukao sa Vukanovićem obično govno i najgori lopov...


A Vukanović....

...Nebojša Vukanović se na događajima i press konferencijama ponaša ko najobičniji političar, podjebava, drži političke govore, a onda kad mu neko da po guzici, odjednom se sjeti da je novinar i u stilu uvrijeđene seoske mlade počne da kuka kako su mu ugrožena novinarska prava...

Sa novinarstvom i nema baš neke veze, jer njegovi prilozi više liče na prepričavanja događaja ispred kafane, prepuna ličnih impresija i utisaka... Tako da mi, čak i kad je upravu, a često jeste, zbog lošeg stila izgleda jadno i neuvjerljivo.

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2014, 01:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
filozof sa vrbasa je napisao:
Taj pajac je bez ikakvih para i kampanje zamalo postao gradonacelnik TB, a ovi sto su ga jedva pobjedili morali su potrositi desetine hiljada maraka.


Што не значи да је он некакав квалитет, него да је народ неук и прост.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2014, 05:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Pa to smo znali odavno... :roll:

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2014, 06:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Silvio Dante je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Taj pajac je bez ikakvih para i kampanje zamalo postao gradonacelnik TB, a ovi sto su ga jedva pobjedili morali su potrositi desetine hiljada maraka.


Што не значи да је он некакав квалитет, него да је народ неук и прост.

Nije neuk, narod nije glasao ZA Vukanovića nego PROTIV kandidata iz SNSD (dotadašnjeg načelnika).

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2014, 07:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Kako ste prosli?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2014, 11:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2443
Ja ne znam jel Trebinje goreg od aktuelnog moglo dobiti..

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


"Hajde reci zar nije 
ona noć bila kao iz sna 
al video sam da kriješ 
tugu u tim lepim očima 
Hajde reci za koga kriješ 
tu tajnu na usnama 
ako te izgubim noćas 
to biće za uvek znao sam tad "


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2014, 11:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Kompletna opozicija je imala jednog kandidata (iz PDP) koji je (jedva) pobijedio za gradonačelnika. Vučurević je pandan Dodiku, ista ljakse retorika.
Da je i SDS imao svog kandidata pobijedio bi ponovo kandidat iz SNSD.
Za Vukanovića su mahom glasali mlađi i oni kojima je pun kufer i SDS i SNSD.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2014, 12:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Pa jasno,i on sad žestoko igra na tu kartu glasačkog razočarenja aktuelnim strankama.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2014, 19:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Da se kandiduje kao nezavisni poslanik glatko bi upao u skupštinu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2014, 22:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
...a o "profesionalnosti" BN-a posebno govori ponovno zapošljavanje političara, nakon neuspjele kandidature za gradonačelnika...

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2014, 18:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:

Novinar BN Televizije i nekadašnji kandidat za gradonačelnika Trebinja, Nebojša Vukanović obznanio je da će na predstojećim opštim izborima imati listu kandidata za poslanike u Narodnoj skupštini Republike Srpske.
Riječ je o nestranačkoj listi koju je ovjerila Centralna izborna komisija BiH, a Vukanovićeva ideja s pomenutom listom jeste da se na jednom mjestu okupe mladi,intelektualci i svi građani koji mogu dati doprinos u borbi za bolje demokratsko društvo.
U otvorenom pismu koje je uputio građanima Republike Srpske, Vukanović je istakao, između ostalog, da je ovo prvi put u poslijeratnom periodu da nestranačka lista učestvuje u prlamentarnim izborima.

Pismo prenosimo u cjelosti:

Poštovani građani Srpske,

Centralna izborna komisija BiH ovjerila je prijavu nestranačkog političkog subjekta „Za pravdu i red – Lista Nebojše Vukanovića" koji će imati svoje kandidate za poslanike u Narodnoj skupštini Republike Srpske. Lista je nastala kao težnja da se nakon više decenija na domaćoj političkoj sceni pojave potpuno nove ideje, ljudi, programi i forme djelovanja. Ovo je prvi put u poslijeratnom periodu da jedna nestranačka lista učestvuje na parlamentarnim izborima, jer su upravo stranke kao interesne grupacije glavni izvor korupcije, nepotizma, negativne selekcije, partijskog zapošljavanja i svih ostalih negativnih pojava u društvu.
Cilj Liste je da se oko ideje i programa okupe mladi ljudi, intelektualci i svi ostali građani koji smatraju da nam je neophodna ne samo promjena vlasti, već demontaža nakaradnog sistema, depolitizacija, departizacija, pravednija preraspodjela resursa, budžetskih sredstava i smanjenje jaza između bogatih i siromašnih, smjena generacija, pozitivna selekcija, kadrovska politika koja će birati najbolje i najsposobnije a ne najposlušnije partijske kadrove, maksimalna odgovornost izabranih predstavnika, jačanje institucija koje će se razračunati sa glavnim nosiocima korupcije, kriminala, nepotizma i ostalih pojava koje su nas razorile i dovele u trenutnu situaciju...
Intelektualna elita u proteklom periodu uglavnom je ćutala, bila na marginama ili se vodila konformizmom i sitnim ličnim interesima, i tako prepustila najvažniju oblast života od naroda otuđenoj, nedostojnoj i neodgovornoj grupi koja nas je opljačkala i dovela do ruba provalije. Krajnje je vrijeme da se probude i aktiviraju svi naši ljudski i intelektualni potencijali, okupe se oko zajedničkog cilja i stvore jaku grupaciju u Narodnoj skupštini Republike Srpske koja će biti garant krupnih reformi, velikih zaokreta i zavođenja pravde i reda u Republici Srpskoj.
Stvari se ne mogu promijeniti ćutanjem, ostavljanjem komentara na društvenim mrežama i portalima, izlivima bijesa, protestima, uništavanjem imovine ili čekanjem da neko drugi uradi nešto za nas, već legitimnim sredstvima, mirnom revolucijom i velikom političkom evolucijom koja će na važne pozicije dovesti najodgovornije, najsposobnije i najobrazovanije kadrove kojima će na prvom mjestu biti kolektivni a ne lični interesi, i koji će umjesto novaca tajkuna, stranačke mašinerije i stranaca imati isključivo podršku naroda.
Narednih dana javnosti će biti predstavljen Program te koncept rada i funkcionisanja na predstojećim izborima. Lista je već okupila značajan broj uglednih ljudi i intelektualca na području Hercegovine, Banjaluke, Semberije i Sarajevsko-romanijske regije, a uskoro će krenuti sa obilaskom svih regija i formiranjem listi kandidata po izbornim jedinicama. Svi koji žele da podrže projekat, daju određeni doprinos i aktivno učestvuju u promjenama mogu nas kontakirati preko društvenih mreža ili na email adresu : nebojsa.vukanovic79@gmail.com
Dvije decenije na vlasti se ciklično smjenjuju jedni te isti političari čije smo krajnje domete i poražavajuće rezultate mogli davno da vidimo, pa je došlo krajnje vrijeme da pokušamo napraviti veliki zaokret, osloboditi se stega, ucjena i pritisaka i krenuti putem sveopšteg oporavka koji će nama i budućim generacijama omogućiti da živimo slobodno u normalnoj, pravednoj i uređenoj državi.

(Istinito)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2014, 05:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Дечко који не обећава...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2014, 18:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Uuuu veceras hercegovci na ATV se ukrstaju, bice vruce, Vukan ima da kaze svima ponesto, dole se politika shvaca veoma licno.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Okt 2014, 00:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika
Citiraj:
#1
Nosilac liste za IJ3

Ivan Šijaković

Rođen 1.8.1953. godine u selu Prisoju u Opštini Pljevlja u Crnoj Gori, gdje je završio gimnaziju. Diplomirao sociologiju na Fakultetu političkih nauka u Sarajevu 1976. godine, magistrirao i doktorirao iz oblasti sociologije na FPN u Beogradu.
Karijeru započeo kao asistent na predmetu Osnovi opšte sociologije 1977. godine na Ekonomskom fakultetu u Banjaluci. Radio kao naučni saradnik u Institutu za Evropske studije u Beogradu, zatim se bavio izdavačkom djelatnošću, pa istraživanjem i edukacijom u oblasti liberalizma, civilnog društva, demokratije, društvenog konflikta, poslovne kulture i etike.
Specijalnost: teorijska sociologija, sociologija nauke, savremena sociologija; edukacija iz oblasti poslovne kulture i etike, teorije konflikta, odnosa s javnošću.

Interesovanja:
– naučno istraživanje (globalizacija, identitet, nasilje, vrednosti, paradigma, diskurs, meritokratija);
– književnost (savremeni roman – U. Eko, S. Ruždi, Ž. Sramago);
– film (drama, komedija);
– muzika (horska, klasična, “klasični” rock, instrument – flauta);
– sport (praćenje: NBA košarka, tenis);
– rekreacija (tenis…tenis…tenis, plivanje);
– hobi (teniski rekviziti, informacije o egzotičnim geografskim mjestima, vasionskim i atmosferskim pojavama);
– profesionalna i građanska udruženja: Udruženje sociologa Banja Luka, Udruženje sociologa Srbije, Udruženje sociologa Republike Srpske, Međunarodni forum Bosna.

Internet stranica: http://www.sijakovic.com/


Slika
Citiraj:
#2
Biljana Kovačević

Rođena 29.10.1981. godine u Banjaluci. Magistar socioloških nauka. Prije toga završila Filozofski fakultet u Banjaluci i stekla zvanje profesor filozofije i sociologije. Sada doktorant na Fakultetu političkih nauka u Banjaluci, priprema doktorsku disertaciju na temu „Uloga socijalnog kapitala u izgradnji savremenih društvenih mreža“. Uže naučno interesovanje medijska kultura i socijalni kapital, i na ove teme objavila više naučnih i stručnih radova. Do sada radila kao novinar/urednik, istraživač/analitičar i profesor.

Smatra da je znanje strateški resurs svakog društva, i da je društvo znanja – društvo budućnosti. Vjeruje da znanje, profesionalizam, poštenje i povjerenje mogu uspostaviti pravdu i red u našem društvu, stoga se pridružila da podrži i širi ideje nestranačke liste Za pravdu i red Nebojše Vukanovića.


Slika
Citiraj:
#3
Branislav Račić

Rođen je 20. februara 1976. godine u Banjaluci od majke Mirjane i oca Rade. Osnovnu školu Georgi Stojkov Rakovski, Gimnaziju i Medicinski fakultet – odsjek Stomatologija završio je u Banjaluci. Tokom studija biran je na dužnost predsjednika Saveza studenata Medicinskog fakulteta i predsjednika Studentske unije RS. Za vrijeme obavljanja ovih dužnosti bio je jedan od lidera studentskih protesta 2003. i 2004. godine koji su rezultirali dobijanjem kasarne Vrbas u vlasništvo banjalučkog univerziteta i smanjenjem školarine. Kao predsjednik Studentske unije RS bio je član odbora Narodne skupštine Republike Srpske i aktivno radio na donošenju Zakona o omladinskom organizovanju, Omladinske politike Republike Srpske i Zakona o visokom obrazovanju Republike Srpske, čime su se stekli uslovi za poboljšanje položaja mladih i učešće studenata u organima Univerziteta. Kao pripadnik Vojske Republike Srpske učestvovao je u odbrambeno-otadžbinskom ratu. Zaposlen je u stranoj farmaceutskoj kompaniji kao medicinski konsultant za Republiku Srpsku. Zaljubljenik je u prirodu, strastveni ribolovac i skijaš. Aktivan igrač Boćarskog kluba Banjaluka. Nije oženjen.


Slika
Citiraj:
#4
Borjana Ivić Marjanac

Rođena 28.06.1991. godine u Jajcu. Osnovnu i srednju ekonomsku školu završava u Banjaluci a trenutno studira na Fakultetu političkih nauka, smjer Politikologija. Govori engleski i njemački jezik.

Aktivan sportista, od 2007. godine nekoliko puta prvak RS i BiH u džudou u različitim kategorijama, kako omladinskim tako seniorskim; nagrađenа titulom Najuspješnija sportistkinja grada Banjaluke za 2010. godinu. Od 2011. aktivna i u ženskom fudbalu, takođe veoma uspješno (šampion RS, vicešampion BiH).

Bavi se umjetnošću, poezijom i slikanjem (ulje na platnu i grafika). Nekoliko puta učestvovala na grupnim izložbama slika, dobitnik nagrada sa konkursa 2009. i 2010. godine od kulturnog društva “Prosvjeta” iz Kotor Varoša na temu Manastir Liplje.


Slika
Citiraj:
#5
Saša Latinović

Rođen u Banjaluci 1970. godine, gdje je završio osnovnu školu, gimnaziju i ekonomski fakultet. Šesnaest godina bio mali preduzetnik – vlasnik nekoliko butika džinsa “Top trend”. Predsjednik Saveza studenata Ekonomskog fakulteta u Banjaluci 1994/95. godine. Inicijator ponovnog pokretanja saveza studenata na Pravnom i Elektrotehničkom fakultetu i osnivanja saveza studenata na Šumarskom fakultetu Univerziteta u Banjaluci. Jedan od osnivača i predsjednik Humanitarno-ekološkog Udruženja građana “Iskra života”, Banja Luka. Oženjen, otac dvoje djece. Učesnik rata od 1991. godine – borac 16. krajiške i Studentske brigade.


Slika

Citiraj:
#6
Sanja Radić

Rodjena u Kuli (Republika Srbija) 29.09.1976. godine. Završila osnovnu školu u Kuli a gimnaziju u Ruskom Krsturu. Apsolvent na PMF-u Banjaluka, odsjek fizika. Radi kao nastavnik fizike u osnovnim školama. Govori pet stranih jezika uključujući dva manjinska. Supruga i majka jednog djeteta.


Slika

Citiraj:
#7
Bojan Vlajić

Rođen 5.12.1982. godine u Banjaluci, u skromnoj kući, od skromnih roditelja.

Krenuo u školu na vrijeme, školovao i školuje se u rodnom gradu: osnovna, gimnazija (matematičko odjeljenje) te studij Engleski jezik i književnost. Dodatno, postdiplomac Nauke o književnosti – zamrznuto zbog nedostatka sredstava i poente sticanja naučnog zvanja.

Ozbiljno shvatio titulu akademskog građanina te se bori za promjene tamo gdje može: prosvjeta i nezaposlenost. Redovno piše tužbe, sudovi mu neredovno odgovaraju. Prvi čovjek u istoriji Republike Srpske koji se žalio na konkurs a nije tražio radno mjesto već pečatiran dokaz da konkurs nema smisla. Taj je dokaz i dobio. Svoja iskustva na polju borbe protiv sistema objavljuje javno, preko ličnih blogova i medija koji imaju hrabrosti da prenesu njegove tekstove.

Dosad radio kao nastavnik engleskog jezika, prevodilac, prevodilac/tjelohranitelj, kolumnista, novinar, fizički radnik i prodavač cvijeća. Izuzetno je ponosan na angažman pri izradi Akcionih planova ministarstava Vlade RS za Strategiju borbe protiv korupcije u RS 2013-2017, gdje je kao strani plaćenik radio na crno u zgradi Vlade RS.

U slobodno vrijeme, izbjegava očigledne priče i bavi se istraživanjem i produbljivanjem finih interesovanja u koja spadaju lijepe žene, brzi automobili, gitarska muzika, teretana, manuelni fizički rad, humor, održavanje umne kondicije i agilnosti (član je udruženja MENSA), mentalna neopterećenost i shvatanje da je život čudo.

Piše:
http://bojan5150.wordpress.com/
http://apsurdsrpski.blogspot.com/


Slika
Citiraj:
#8
Dalibor Tripić


Rođen u Doboju 13.04.1976. godine. Osnovnu školu završava u Maglaju a zatim srednju školu upisuje 1990. u Sarajevu, ali zbog ratnih dejstava prekida školovanje 1992. i sa 16 godina pristupa VRS. Poslije stabilizacije na liniji fronta nastavlja školovanje, završava srednju školu u Banjaluci gdje kasnije završava i Fakultet za primjenjenu ekonomiju, smjer Marketing.
Dodatno, stručno se usavršava u „Umjetničkoj radionici 16:9“, smjer TV produkcija i marketing, gdje dobija najbolje preporuke, koje su od strane više mentora upućene na adrese mnogih medijskih kuća, tako da je od tad angažovan na televiziji – tri godine rada na NTV Banjaluka i 11 godina na TV PINK BH.

Volonterski, iz ljubavi prema prirodi i ekologiji, učestvuje u više projekata kao što su “Ljeto na Vrbasu” (2006, 2007), izložbama gljiva i sl. Aktivno podržava sve događaje vezane za zaštitu prirode.

Kao učesnik rata, zajedno je bio u jedinici sa Spomenkom Gostićem, najmlađim borcem VRS, koji je sa 14 godina tragično izgubio život.

Za sebe kaže da bukvalno živi kletvu “dabogda živio u zanimljivim vremenima“, zato mu je cilj da na vlast dođu ljudi koji će njemu i ostalim građanima donijeti dosadna vremena.

Sebe u budućnosti vidi kao čovjeka koji će pokazati da se od kozarstva i pčelarstva, koje iz hobija razvija pet godina, može pristojno živjeti, da radna mjesta na budžetu ili odlazak u inostranstvo nisu jedina perspektiva za ljude u RS, uz preduslov da dođe do PROMJENE SVIJESTI I VLASTI.


Slika
Citiraj:
#9
Radmila Latinović

Matematički tehničar, radi kao trgovac. Rođena 1973. godine u Bjelajcu, Mrkonjić Grad, gdje je i završila osnovnu školu i matematičku gimnaziju. Više godina mali preduzetnik – vlasnik butika. Udata, majka dvoje djece.


Slika

Citiraj:
#10

Vladan Malešević

Rođen 02.11.1982. godine u Banjaluci. Osnovnu školu “Branko Ćopić” i srednju elektrotehničku školu “Nikola Tesla” takođe završio u Banjaluci. Posjeduje položen specijalistički ispit za zanimanje “elektrotehničar specijalista za mreže i postrojenja”. Volonter i učesnik humanitarnih akcija. Nekada aktivni sportista, danas rekreativac. Zaljubljenik u prirodu i planinarenje. Zaposlen u privatnom sektoru od 2004. godine. Nije oženjen.


Zanimljiva lista, recimo Biljanu znam privatno, sa Branislavom sam dizao ustanak prije skoro 10 godina protiv Dragana Mikerevića, za Borjanine uspjehe sam čuo na TV, svi znamo ko je Ivan Šijaković.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 154 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: pjetar i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs