banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 03:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2833 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 142  Sledeća

Za koga ćete glasati na izborima u oktobru 2014.?
SNSD 14%  14%  [ 11 ]
SDS 29%  29%  [ 22 ]
PDP 5%  5%  [ 4 ]
DNS 3%  3%  [ 2 ]
SRS RS 0%  0%  [ 0 ]
SNS RS (Vučićevi) 4%  4%  [ 3 ]
SP RS 3%  3%  [ 2 ]
NDP - Dragan Čavić 9%  9%  [ 7 ]
Bojkotovaću izbore 33%  33%  [ 25 ]
Ukupno glasova : 76
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Mar 2014, 12:43 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ne bih da zloupotrebljavam forum,samo bih pozvao forumase da glasaju za SDS! :lol:

Ajd sad ozbiljno,vrijeme je da krenemo sa prvom od par stotina stranica ove teme...

U uvodu,cu samo napisat da mi se cini da se promjenila struktura glasaca dvije najjace stranke SDS i SNSD...

Posto radne dane provodim u gradu,a vikende na selu,cini mi se da se sve okrenulo u odnosu na raniji period...

Nekad su glavne baza SNSD bile urbane sredine,kao odgovor na "paljansku" politiku,a za SDS je uglavnom glasao ruralniji dio stanovnistva...

U kontaktima sa gradskom rajom,vidim skoro opste zgrazanje SNSD-om,niko ih vise ocima ne moze gledat osim onih 10-20% koji imaju direktnu materijalnu korist od njih...al isto tako,boli ih i sto im niko iz opozicije ne uliva povjerenje,i bojim se ogromne apstinencije medju najobrazovanijim slojem glasaca...

S druge strane,kad dodjem ovdje na selo,ako bih nesto zucnuo protiv lemija,bojim se da se ne bih glave nanosao...ikona!!!! :D
To ce odmah ujutro od 7 h porodicno bit izlazak na biralista da izaberu onoga koji brani RS!!

Nadam se da je tako samo u selima oko BL,a ne po ostatku RS...Najvecu podrsku vlast ima na selu,i u gradu od poslednje generacije doseljenika...

Zato,prognoziram minimalnu pobjedu opozicije....Ili da ukradem malo one Ajnstajnove,kad su ga pitali kojim oruzjem ce se voditi treci svjetski rat...parafraziram..."Za treci svjetski rat nisam siguran,ali sam siguran da ce se cetvrti voditi kopljem i kamenjem!"

Tako i ja,ne mogu ekspicitno tvrdit da ce SNSD definitivno trehnuti nakon ovih izbora,ali sam siguran da ce na sledecim,2018, tesko preci cenzus!!

To je jedna interesna grupa,a nikakve tu ideologije nema...u SDS su neki zbog interesa,a neki zbog ideje...u SNSD zbog ideje nije niko!! :(

Bar ja,od pokojnog Nenada Bastinca,koga sam bas cjenio i voljeo,tamo ne vidim takvog :(


Pucajte... :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 12:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Nije losa ideja napraviti poll, da se vidi ko je za koga. :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 12:53 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Lemi će pomesti protivkandidate na kom god nivo se bude direktno sučelio sa njima. Ako je pametan kandidovati će se za NS RS i tako obezbjediti sebi stabilnu većinu, a za predsjednika RS će kandidovati neku ikebanu da se ona sučeli sa ostalim ikebanama na RS političkoj sceni.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 13:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Ja bi rekao da ovo SDS dobija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 13:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
jesi za neko pivo,sutra,prekosutra? :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 13:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
jesam za PIVO. Šta god ja popio ti ćeš reći "nisam ga nikad vidio da pije šta sem pive"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 13:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Svakom idiotu koji bude glasao za teroriste iz SDS zelim sve ono sto su oni meni i mojima radili.

Prebijanje rodbine, bacanje bombi pod auta, ubacivanje bombi u kupatilo, svakodnevno maltretiranje inspekcijama, lupanje auta i busenje guma.
Zaustavljanje djece na povratku iz skole.

Toj gamadi je mjesto na robiji, a ne na vlasti. Bolje glasajte za izdajnika Cavica.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 13:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Mislim da stvari nisu uvijek crno-bijele... o budućoj vlasti neće odlučivati isključivo snsd ili sds, zavisno ko bude imao više glasova... jako bitan faktor je stari udbaš Pavić, dns lagano raste iz izbora u izbore, i čini mi se da su sad po svojoj glasačkoj bazi treća stranka... kome oni jatu dolete ti će praviti vladu... to je Milorad i skontao pa je već ukovao dil da Pavić ide kao zajednički kandidat za predsjedništvo BiH...da se Pavić počeo kočoperiti bilo je jasno kad je podnio ostavku na mjesto predstavnika državnog kapitala u Rudniku željezne rude "Ljubija" Prijedor... to je bila jasna poruka Miloradu s obzirom na njegov plan za prodaju... osim dila za predsjedništvo, moguće je da će dobiti i dio kolača od šuma u vidu jednog od izvršnih direktora... socijalisti u koliko ih Vučić u Srbiji ne uzme u vlast ovde nemaju čemu da se nadaju, Milorad ih je već davno otpisao, možda ni cenzus neće preći kako stvari stoje...sds-ova najveća prednost je ujedno i najveća mana, a to je što nemaju jakog lidera, već je to više skup regionalnih "liderčića", mada u svakom slučaju opravdano se mogu nadati boljem rezultatu, ali ne zato što su oni nešto ekstra dobri već zato što su ovi sad što vode RS dozlogrdili narodu... pdp stalno luta i liči mi na stranku koja je idealna samo za opoziciju, za vlas nisu ni pod razno, što su dokazali još sa Mikerevićem kao predsednikom vlade, kad su u Banjaluci bile popularne majice sa natpisom "i ja sam bolji od premijera" ili tako nešto, ne sjećam se više....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 14:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Neka pobjedi bilo ko samo da se ovi skinu s kurca.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 14:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
izbori ce biti istorijski, ako Laktasenko pobjedi ostace narednih 100 godina, licno smatram da se ne treba glasati za opoziciju, vec za ili protiv Laktasenka, a ako Vucic malo pogura stvari mozda se nesto promjeni

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 14:27 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Vucic je velika misterija ovih izbora...on,na kojem god bi se zavrsnom skupu pojavio,ta stranka bi pomela sve!!

iako znam da je intimno mnogo vise,cak svim srcem,na nasoj strani,vidim da je prvi susret nakon sto je pomeo sve u nedjelju-bio juce sa milom dodikom!

ja to tumacim time da je dobio jasne instrukcije od gospodara NSP,sta i kako treba raditi...drugog objasnjenja-nemam :(

PS kao pikanterija za mladje forumase,od slagera,starog sds-ovca,pitanje znate li ko je odrzao na prepunom trgu krajine 1996,najvatreniji govor na zavrsnom mitingu SDS-a,i pozivao narod kako je to jedina opcija?? :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 14:39 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Aj bolan...do izbora će se prijaviti i Zukorlić, zatalasati će Zlaja i Bakir i eto SNSD-u vjetra u leđa. Možda vrate i onoga Bakira na FTV. Zašto mijenjati tim koji pobjeđuje.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 14:45 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
PS kao pikanterija za mladje forumase,od slagera,starog sds-ovca,pitanje znate li ko je odrzao na prepunom trgu krajine 1996,najvatreniji govor na zavrsnom mitingu SDS-a,i pozivao narod kako je to jedina opcija?? :D



posto niko izgleda ne zna odgovor,evo da kazem-ZORAN DJINDJIC!!

ja mu bio u pratnji :lol: :lol:

ovo cisto malo,kao relaksacija da nije sve crno-bijelo,i da malo smanjimo ostrascenost....djindjic je na palama pekao vola sa mojim jedinim predsjednikom,a evo vucic prima dodika prvog!!!!! :( :( :(

iako je toma nikolic skoro pricao "sve bih oprostio dodiku,i njeogovo prijatelstvo,lobiranje za tadica kao predsjednika srbije,ali da bas da se toliko ponizava,i sebe i RS,i da na trgu republike u BG cak poziva narod i koga da bira za GRADONACELNIKA BEOGRADA,djilasa,a ne vucica,to ne mogu shvatiti nikako" :( :( :( :(

politika je kurva! :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 14:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Schlager je napisao:
Citiraj:
politika je kurva! :(


Jedina konstanta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 14:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Schlager je napisao:
Citiraj:
PS kao pikanterija za mladje forumase,od slagera,starog sds-ovca,pitanje znate li ko je odrzao na prepunom trgu krajine 1996,najvatreniji govor na zavrsnom mitingu SDS-a,i pozivao narod kako je to jedina opcija?? :D



posto niko izgleda ne zna odgovor,evo da kazem-ZORAN DJINDJIC!!

Jel to kao pozitivno?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 14:54 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
objasnio sam u prethodnom postu da nije,vec cisto da ljudi vide koliki je kurvanjluk u svemu ovome,i da ne budu preostrasceni :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 15:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Nisam mogao citirati pa

Vucic je velika misterija ovih izbora...on,na kojem god bi se zavrsnom skupu pojavio,ta stranka bi pomela sve!!


Ziva, apsolutna istina.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 15:11 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
mozda ja nisam bas dovoljno jasan,ali zelja mi je bila da pokazem koliko nekad imamo crno-bijel stav,prema stvarima koje uopste nisu crno bijele....90% starijih ljudi.od mog starog pa nadalje, ce reci da je slobodan milosevic sinonim za SRBIN,a djindjic sinonim za izdajnik!

moj prvi komsija iznio flasu rakije na ulicu kad su 2003 javili da je izvrsen atentat na djindjica,a kad je potvrdjeno da je umro,uzeo prvo pistolj,pa automatsku pusku i pucao u vazduh citavo popodne!!

a taj djindjic je rodjen u RS,za vrijeme rata bar 30 puta dolazio ovdje i na pale,pa i taj miting,a i zadnje putovanje onako sepavom mu je bila banjaluka i hemofarm..par dana prije smrti! :( :(

a od one legendarne sjednice komunista 1987 kad je slobo sjebao stambolica,pa do smrti,slobo je u banjaluci bio-nijednom! :( :(

kao savjet,budite uvijek negdje na sredini,nista u politici nije onako kako se cini! :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 15:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Kad se već pomenu Vučić, meni je lik totalni rebus, od krajnje prosječnog desničara, pa do najjačeg proevropskog lidera u regionu... bojim se da nije sklopio pakt sa đavolom, pa da ceh na kraju bude neplativ... za kratko vrijeme dohvatio je nedohvatljive, a za to nije dovoljno htjeti, treba i moći...a u previše dobrim odnosima sa švabama...hmm...i da, imaće itekakv uticaj na ove naše izbore, bez obzira što se javno promoviše da se neće mješati...još jedan politički proračunat potez Milorada je što je poklopio uši i redovno mu ide na noge... mislim, Milorad sa onakvim karakterom... neprocjenljivo... u svakom slučaju, Vučić, bitan faktor...

edit: i Vučić je sa ovih prostora ako sam dobro upratio...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2014, 15:18 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
da,vuckovi svi su iz okoline bugojna....rodjeni stric i strina mu i danas zive u tom zaseoku,kao jedini povratnici...dolazio im je tamo,skoro inkognito za prosli Djurdjevdan...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 23 Mar 2014, 15:19, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2833 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 142  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs