banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 05:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Okt 2018, 19:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Izdaja se nastavalja

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 19:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
E Vesna, Vesna, kad samo skontam za koga sam glasao zadnjih 10 godina...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 20:00 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Iako mi se gadi ovaj portal i naslov....drago mi je što si okačio ovo...prekjuče me ismijaše kad napisah kako je Banjaluka,i sa kakvom emocijom, dočekala svog Predsjednika,žene ljube ruke,curice traže selfije,čiče kao ovaj,kad smo prešli semafor i krenuli prema Trgu,mole da se ne preda bandi....da smo dva dana štimali,ti stani na ovaj ćošak,ti na onaj...ne bi bilo ni izbliza kao ovo,spontano...a Dz,Vesna bi ti trebala porast u očima

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 20:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Schlager je napisao:
Više tumačim te glasove za Vukotu,kao revolt naroda prema postojećem establishmentu..bar ovo gdje živim i gdje se nije moglo ukrast...52 000 za Vukotu u Banjaluci (računajuć i sela) a 43 000 za Željku....nisam glup da mislim da je to zbog Srpske Demokratske Stranke,koja je od tih 52 000 u Bl,na stranačkoj listi dobila samo 11 000..uz svu mašineriju vladajućih,sigurne glasove,javni servis i zloupotrebu svih javnih fondova i poluga vlasti...Narod Banhaluke je masovno glasao za Vukotu i za Draška...jer su na tim listama,jer su prrdstavljali personifikaciju otpora ovima što im vrijeđaju inteligenciju


Nadam se da shvataš da je tih 10.000 glasova razlike, za koliko je SNSD u minusu, posljedica jedino i isključivo slučaja Davida Dragičevića, a nimalo rezultat aktivnog rada opozicije i nekog programa kojeg je opozicija nudila?

Nego, odgovori i na drugi dio pitanja, zbog čega bi SDS izbjegavao uključivanje (ili ostajanje na BiH nivou) u vlast, i time iskoristio priliku da svoje programske ciljeve bar djelimično ostvari ?
Zašto ne, ako su već dobili poziv od pobjednika izbora ?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 20:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ne valja Dodik jer je lopov, ali valja im SDA ove četiri godine, oni su baš umjerenih i odmjerenih stavova prema Republici Srpskoj....dajte molim vas...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 20:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
shakal je napisao:
Koji ste vi jebeni šizofrenici.
Malo je reći...

Poslano sa mog 5023F koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 20:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Rocker je napisao:
Schlager je napisao:
Više tumačim te glasove za Vukotu,kao revolt naroda prema postojećem establishmentu..bar ovo gdje živim i gdje se nije moglo ukrast...52 000 za Vukotu u Banjaluci (računajuć i sela) a 43 000 za Željku....nisam glup da mislim da je to zbog Srpske Demokratske Stranke,koja je od tih 52 000 u Bl,na stranačkoj listi dobila samo 11 000..uz svu mašineriju vladajućih,sigurne glasove,javni servis i zloupotrebu svih javnih fondova i poluga vlasti...Narod Banhaluke je masovno glasao za Vukotu i za Draška...jer su na tim listama,jer su prrdstavljali personifikaciju otpora ovima što im vrijeđaju inteligenciju


Nadam se da shvataš da je tih 10.000 glasova razlike, za koliko je SNSD u minusu, posljedica jedino i isključivo slučaja Davida Dragičevića, a nimalo rezultat aktivnog rada opozicije i nekog programa kojeg je opozicija nudila?

Nego, odgovori i na drugi dio pitanja, zbog čega bi SDS izbjegavao uključivanje (ili ostajanje na BiH nivou) u vlast, i time iskoristio priliku da svoje programske ciljeve bar djelimično ostvari ?
Zašto ne, ako su već dobili poziv od pobjednika izbora ?

Zato što smo ovo glasova dobili da se borimo protiv njih,čak i ovako svezanih ruku...a ne da djelimo fotelje sa njima...kamo sreće da se ni 2014 nije ušlo u vlast u Sarajevu....naša stranka je jedina,od iole relevantnijih koja sa ponosom nosi "Srpska" u imenu..svi drugi bježe od prefiksa "srpska", kao đavo od krsta .takvo nam je i glasačko tijelo...drugačiji smo mi ljudi od ovih interesnih grupacija ....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 17 Okt 2018, 20:16, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 20:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Malo je reći da se u BL opustilo..pa je uz PZD došlo do takvog rezultata ali...republički govore sve....znači SDS ne zna gdje ima..bazu.Imajući u vidu navedeno SNSD će ostati na vlasti dugi niz godina

Poslano sa mog 5023F koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 20:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
I kad će predsjednik SDS biti iz BL..ono radi animoziteta.

Poslano sa mog 5023F koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 20:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Schlager je napisao:
Zato što smo ovo glasova dobili da se borimo protiv njih,čak i ovako svezanih ruku...a ne da djelimo fotelje sa njima...kamo sreće da se ni 2014 nije ušlo u vlast u Sarajevu....naša stranka je jedina,od iole relevantnijih koja sa ponosom nosi "Srpska" u imenu..svi drugi bježe od prefiksa "srpska", kao đavo od krdts. .takvo nam je i glasačko tijelo...drugačiji smo mi ljudi od ovih interesnih grupacija ....


Vi se vazda protiv nekog borite, još ako je u pitanju neki "nedovoljan" srbin thumbs up.
To o čemu ti govoriš je politički autizam, SDS nikad više (a niti bilo koja stranka) neće imati apsolutnu većinu pa da vlada sama. Nevjerovatno da danas neko ko ima 50 godina u guzici misli da je prefix u imenu nešto bitno, "srpska" stranka sa jednim Mektićem koji kokodače "Ja se borim za interese Bosne i Hercegovine, ja se ne borim za interese RS".

I onda se kao čudite što narod glasa za Dodika ? Gdje se to vaše srpstvo, osim u imenu, može vidjeti ? Na kom nivou ?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 20:22 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Među poštenim srpskim narodom....za druge se glasa,SDS se voli (ili ne voli)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 20:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Evo mješanja sporta i politike...to nikad ne treba ,kao ni mješanja crkve i politike...pa sad kako hoćete

Poslano sa mog 5023F koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 20:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Schlager je napisao:
Među poštenim srpskim narodom....za druge se glasa,SDS se voli (ili ne voli)

'Ебат га, изгледа да вас људи и не воле баш толико... :evil3:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 20:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Što'b narod rekao "grota"

Poslano sa mog 5023F koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 20:29 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
rocker. Inače,ova misao da smo mi drugačiji ljudi od njih,nije moja...već je izrekao jedan tvoj zemljak iz Teslića prije 15 -tak dana...sa strane sam slušao kako on objašnjava našim članovima Biračkih odbora i posmatračima na šta su ovi sve spremni,i svaku caku u krađi...to je začinio baš sa tom rečenicom "sve ovo sam rekao jer znam da vama to ne može ni past na pamet,potpuno smo drugačiji soj ljudi mi i oni".... Oduševio me tom rečenicom...možda ga znate ti i PFc,pošto ste iz Teslićs...mislim da reče da mu je Vlado ime..pedeset i koja godina...sijed,nije debeo..naočale nosi...PS..iako nisam ni trebao biti tu,oduševio me čovjek...jedini crv sumnje budi otkud on zna sve ono na šta je upozoravao naše posmatrače u Banjaluci...:lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 17 Okt 2018, 20:33, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 20:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Schlager je napisao:
Među poštenim srpskim narodom....za druge se glasa,SDS se voli (ili ne voli)


Moguće da sam previše glup, ali ja ovo nisam shvatio.

Šta među poštenim srpskim narodom ? Šta je to SDS, neka apstraktna kategorija čija suština je pojmljiva samo odabranim Srbima . . . Sa nekim sertifikatom koji izdaje pop Savo Knežević ?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 20:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Slageru koliko ti je godina? Brate slatki


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 20:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Schlager je napisao:
rocker. Inače,ova misao da smo mi drugačiji ljudi od njih,nije moja...već je izrekao jedan tvoj zemljak iz Teslića prije 15 -tak dana...sa strane sam slušao kako on objašnjava našim članovima Biračkih odbora i posmatračima na šta su ovi sve spremni,i svaku caku u krađi...to je začinio baš sa tom rečenicom "sve ovo sam rekao jer znam da vama to ne može ni past na pamet,potpuno smo drugačiji soj ljudi mi i oni".... Oduševio me tom rečenicom...možda ga znate ti i PFc,pošto ste iz Teslićs...mislim da reče da mu je Vlado ime..pedeset i koja godina...sijed,nije debeo..naočale nosi
Ma to sve OK...kad će predsjednik SDS biti iz BL...imatr li strategiju ili plan?ili ostajete samo na podjeli RS na istočni i zapadni poslije 23 godine

Poslano sa mog 5023F koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 20:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Schlager je napisao:
rocker. Inače,ova misao da smo mi drugačiji ljudi od njih,nije moja...već je izrekao jedan tvoj zemljak iz Teslića prije 15 -tak dana...sa strane sam slušao kako on objašnjava našim članovima Biračkih odbora i posmatračima na šta su ovi sve spremni,i svaku caku u krađi...to je začinio baš sa tom rečenicom "sve ovo sam rekao jer znam da vama to ne može ni past na pamet,potpuno smo drugačiji soj ljudi mi i oni".... Oduševio me tom rečenicom...možda ga znate ti i PFc,pošto ste iz Teslićs...mislim da reče da mu je Vlado ime..pedeset i koja godina...sijed,nije debeo..naočale nosi...PS..iako nisam ni trebao biti tu,oduševio me čovjek...jedini crv sumnje budi otkud on zna sve ono na šta je upozoravao naše posmatrače u Banjaluci...:lol:

Čitam ovo i kontam Ašton jebeni Kučer će da mi iskoči iz gaća i reći da sam pankovan, jer nema šanse da je realno da ovo neko napiše...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 20:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
A ovi što prelete iz vašeg jata, promjeni im se soj, geni?!
Joj, Shlager, idi spavaj, samo daješ materijala, znaš već za šta :D
Neće SDS dobiti izbore dok rukovodstvo stranke ne bude većinom iz zapadnog dijela RS, i to prvenstveno oni "u četvrtoj deceniji"...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs