banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 15:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Jan 2018, 17:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ti si pobrkao loncice.
Prvo, nije Mektic ove tetovirane bildere dovukao da se slikaju sa Dodikom i nije ih pozvao u Narodnu skupstinu.

To je uradio neko ko uopste nije razmisljao da ce sve ovo zavrsiti u Zapadnim medijima na nacin na koji je zavrsilo.

A kako se Zapada ocekuju investicije i radna mjesta, hajde da se zapitamo koja ce budala uloziti u ozbiljan posao u zemlju kojom haraju bande.

E ovo sto se dogadja samo pokazuje koliko medijski pusimo svaki put.

Dakle, Mektic je pogresno adresa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2018, 17:26 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39420
Lokacija: Месечева икра
Ja pričam o ovome, ne o fotografisanju u NSRS

https://www.slobodnaevropa.org/a/28973810.html
Svaka šuša se slikala tamo pa ne znači da prave paravojsku.
Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2018, 18:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Jbg. Srbska Cast je na FB objavila sliku gdje su svi u maskirnim uniformama.Tu su vojnicke cizme,oprema u full-u. Jedino oruzje nisam vidjeo. I bila je poruka, nesto tipa spremni za sutra. Objavljeno 8. januara. Uz to su blizu Dodika na defileu. Pa se slika sa njima,pa u skupstini... Digla se prasina, otisla vijest u Jevropu, od jednom nema FB grupe? Koji klinac izaziva Milorad?

Edit: evo i slike sa starog dusmanskog sajta klix.ba. Zbog ovog natpisa iznad ih dovode u vezu sa Rusijom ili? Hahaha :D
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2018, 18:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
_зока je napisao:
Ja pričam o ovome, ne o fotografisanju u NSRS

https://www.slobodnaevropa.org/a/28973810.html
Svaka šuša se slikala tamo pa ne znači da prave paravojsku.
Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока


A sta ti ocekujes, da okrene glavu na nesto na sta se glava ne okrece ako je na poziciji na kojoj jeste?
Ako nista drugo, onda sto je jasno da ovo steti Srbima i nikome drugome.
A iz tog razloga Tuzilastvo nece preduzeti ama bas nista protiv grupe.

Kao sto vec rekoh, ovo je medijski materijal koji ce nam stetiti narednih godinu dvije i koji smo sami servirali na tacni zahvaljujuci tradicionalnoj plitkoumnosti.

Samo glup ili zlonamjer moze reci drugacije.

I mani se prica, rade to i oni onamo. Zar treba da budemo isti? Zbog cega se onda tuklo devedestih?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2018, 18:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9226
Zbog para i moći jebo ga ti. Nije sigurno zbog boljeg sutra svima. Nego samo nekima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2018, 18:59 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39420
Lokacija: Месечева икра
Jesi li ti čitao taj tekst o stvaranju paravojske? Osim slika ovih volova sa Dodikom nijedna naznaka dokaza ili argumenta nije iznijeta kao potvrda priče. I onda jedan predstavnik RS u Vladi BiH potvrdi tu priču, isto bez navođenja bilo kakvih dokaza. Kako je to normalno? Pa pored ovih PDP izgledao kao dobar izbor.
Umjesto da iskoriste bar dio vremena koje su na vlasti da riješe bar dio onoga što boli njhove glasače i barem malo pomjere kazaljku na Justicijinoj vagi u našu korist oni sve kapcitete usmjeravaju na Dodika. Obaraj ga iz RS, ne sa državnog nivoa.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2018, 20:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Mektić je obećao detaljan izvještaj tužilaštvu,vidjet ćemo.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2018, 21:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Nema od toga nista. Moze on spremiti sta hoce Tuzilastvu kada reakcije Tuzilastva nece biti. Bakirovi nisu ludi ispustiti ovo iz ruku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2018, 21:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
_зока je napisao:
Jesi li ti čitao taj tekst o stvaranju paravojske? Osim slika ovih volova sa Dodikom nijedna naznaka dokaza ili argumenta nije iznijeta kao potvrda priče. I onda jedan predstavnik RS u Vladi BiH potvrdi tu priču, isto bez navođenja bilo kakvih dokaza. Kako je to normalno? Pa pored ovih PDP izgledao kao dobar izbor.
Umjesto da iskoriste bar dio vremena koje su na vlasti da riješe bar dio onoga što boli njhove glasače i barem malo pomjere kazaljku na Justicijinoj vagi u našu korist oni sve kapcitete usmjeravaju na Dodika. Obaraj ga iz RS, ne sa državnog nivoa.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока


Nemas pojma koliko su nebitne stvari o kojima ti pricas, a koliko nas skupo kosta Dodikovo slikanje sa ovakvima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2018, 21:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Bitan je sadržaj izvještaja a ne reakcija Tužilaštva.Reakciju znamo.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2018, 21:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ma nece biti ni izvjestaja. Pa nece ga Mektic pisati.

Ali ako u citavoj prici stvarno postoji nesto ozbiljnije od cuvanja Cecinih silikona, a Mektic nenapravi nista onda je dosta i njega.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2018, 22:00 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39420
Lokacija: Месечева икра
The_new_Statesman je napisao:

Nemas pojma koliko su nebitne stvari o kojima ti pricas, a koliko nas skupo kosta Dodikovo slikanje sa ovakvima.


Sa tobom je bespredmetno raspravljati, šta god neko napiše tebi svejedno, voziš po svom. U kom paralelnom univerzumu sam ja napisao da se trebao slikati sa njima ili uopšte ijednu pohvalnu stvar o Dodiku ili ovim majmunima? Tu meni nešto kontriraš čisto radi kontre, a glavni si agitator za Dodika na forumu.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2018, 22:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
:lol:

Edit:

Ako je Mektic pustio pricu u javnost da ovo sasjece u korijenu onda mu naklon do poda. Cijena je velika i ogleda se u predimenzioniranom pokretanju propagandne masine protiv Srba, ali vjeruj da bi nas jos vise kostalo da nam ovi bilderi postanu svakodnevica.

Uostalom, prica bi krenula i bez Mektica ako cemo iskreno. Ali kao i svaka druga prica ima svoj rok trajanja.
S tim da svako nerjesavanje price steti samo nama i iskljucivo nama.

Dakle, sve da je rijec o nevidjenim humanistima i filantropama, nabildna gospoda imaju ogroman problem sa vlastitom PR sluzbom.

A Srbima je interesu da se sve rascisti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2018, 22:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
I da, ako nista drugo ne zna, Mile neka odrijesi kesu i plati nekoga ko ce mu izanalizirati nacin i kanale djelovanja bosnjacke lobisticko-propagandne masinerije na globalnom nivou. I da mu na osnovu toga naprave smislen plan rada i djelovanja u Zapadnim medijima.

A ne onaj idiotluk sa ruskim sapkama na policiji.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2018, 08:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9226
Ajde bogat, ko da imamo političare koji su ko djeca igrali Risiko i Monopolly a ne tjerali krave i ovce i smišljali zajeb kako bi ovnića natakarili na tvoj izum pa u stomak. Sve su to volovi, i Mektić i Mile, "u-se, na-se i podase"
Ne vidi to dalje od svoje guzice....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2018, 10:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Čiča iz Rogače je napisao:
De Zoka ti si bar vazda važio za ozbiljnog sagovornika.Selafijske zajednice su prvenstveno vjerskog karaktera što ne znači da u budućnosti neće prerasti u militantnu organizaciju ali za sad (sve dok su mirni i bave se pčelarstvom) ne postoji pravni osnov da se te zajednice eliminišu.Zvučiš mi kao Dževad G.


Селафијске организације су пре свега милитанте организације. Мислим не знам шта би дотични још требало да ураде па да их већина види онаквим какви јесу? Осим што су већ вршили нападе широм Европе и што су огромна претња по сигурност у целој Европи, не знам шта још недостаје па се престане више са том причом о верској организацији.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2018, 10:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Mr.Speed je napisao:
Jbg. Srbska Cast je na FB objavila sliku gdje su svi u maskirnim uniformama.Tu su vojnicke cizme,oprema u full-u. Jedino oruzje nisam vidjeo. I bila je poruka, nesto tipa spremni za sutra. Objavljeno 8. januara. Uz to su blizu Dodika na defileu. Pa se slika sa njima,pa u skupstini... Digla se prasina, otisla vijest u Jevropu, od jednom nema FB grupe? Koji klinac izaziva Milorad?

Edit: evo i slike sa starog dusmanskog sajta klix.ba. Zbog ovog natpisa iznad ih dovode u vezu sa Rusijom ili? Hahaha :D
Slika


Ма дај, ликови су жива комедија. Пре би ангажовао неку чету ловаца као паравојну организацију него ове индијанце. А то што се неко сликао са Додиком, па реално нисам често видео да политичари одбијају да се сликају са "рајом".

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2018, 10:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
_зока je napisao:
Ja pričam o ovome, ne o fotografisanju u NSRS

https://www.slobodnaevropa.org/a/28973810.html
Svaka šuša se slikala tamo pa ne znači da prave paravojsku.
Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока


Па на следећим изборима кад СДС буде негде око 10% онда се могу захвалити Мектићу. Мектић је иначе и доведен на то место да руши Додика и то на интервенцију америчке амбасаде и то је једино што ради и што је најгоре мени није јасно да Амери нису могли да нађу неког нормалнијег. Кад помислим да Руси нису нормални какве ликове налазе по Балкану, ови ме утеше.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2018, 15:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Silvio Dante je napisao:
Čiča iz Rogače je napisao:
De Zoka ti si bar vazda važio za ozbiljnog sagovornika.Selafijske zajednice su prvenstveno vjerskog karaktera što ne znači da u budućnosti neće prerasti u militantnu organizaciju ali za sad (sve dok su mirni i bave se pčelarstvom) ne postoji pravni osnov da se te zajednice eliminišu.Zvučiš mi kao Dževad G.


Селафијске организације су пре свега милитанте организације. Мислим не знам шта би дотични још требало да ураде па да их већина види онаквим какви јесу? Осим што су већ вршили нападе широм Европе и што су огромна претња по сигурност у целој Европи, не знам шта још недостаје па се престане више са том причом о верској организацији.

Nedostaje exluzivno zakonsko uporište da se selafijske komune proglase terorističkim centrima.Tog zakona nema svidjelo se to nama ili ne.
Silvio Dante je napisao:



Ма дај, ликови су жива комедија. Пре би ангажовао неку чету ловаца као паравојну организацију него ове индијанце. А то што се неко сликао са Додиком, па реално нисам често видео да политичари одбијају да се сликају са "рајом".

Komedija (i to crna) je da su ove njuške ogrezle u dilersko svodničkom kriminalu preko Dodika dospjele u skupštinske klupe kao zaslužni građani i humanitarci.Tim činom naš predsednik se popišao sve grobove boraca Vojske RSa.


Silvio Dante je napisao:

Па на следећим изборима кад СДС буде негде око 10% онда се могу захвалити Мектићу. Мектић је иначе и доведен на то место да руши Додика и то на интервенцију америчке амбасаде и то је једино што ради и што је најгоре мени није јасно да Амери нису могли да нађу неког нормалнијег. Кад помислим да Руси нису нормални какве ликове налазе по Балкану, ови ме утеше.

Zar je toliki grijeh rušiti diktatora??Nisam znao.
Koga su trebi postaviti (ako su postavili?),nekoga sa kriminalnim dosjeom,nekoga sa punim džepovima oraha .Da je drugačiji nego ovakav onda bi bio normalan,šta??

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2018, 16:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Silvio Dante je napisao:
Mr.Speed je napisao:
Jbg. Srbska Cast je na FB objavila sliku gdje su svi u maskirnim uniformama.Tu su vojnicke cizme,oprema u full-u. Jedino oruzje nisam vidjeo. I bila je poruka, nesto tipa spremni za sutra. Objavljeno 8. januara. Uz to su blizu Dodika na defileu. Pa se slika sa njima,pa u skupstini... Digla se prasina, otisla vijest u Jevropu, od jednom nema FB grupe? Koji klinac izaziva Milorad?

Edit: evo i slike sa starog dusmanskog sajta klix.ba. Zbog ovog natpisa iznad ih dovode u vezu sa Rusijom ili? Hahaha :D
Slika


Ма дај, ликови су жива комедија. Пре би ангажовао неку чету ловаца као паравојну организацију него ове индијанце. А то што се неко сликао са Додиком, па реално нисам често видео да политичари одбијају да се сликају са "рајом".

Pun je meni kurac ovakvih patriota.
Vidjo sam ja njih za vrijeme rata sijaset.
Bogami i klixa i svih medija.
Jebu narod u zdrav mozak.

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Castra i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs