banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Jul 2019, 18:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Treba reći jedno....Koliko je Dodik onomad devastirao instrument referendumskog izjašnjavanja toliko je ovim činom urnisao vitalni nacionalni interes.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jul 2019, 18:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
sad ce prva dama da nam otvori oci.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jul 2019, 18:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Čiča iz Rogače je napisao:
Treba reći jedno....Koliko je Dodik onomad devastirao instrument referendumskog izjašnjavanja toliko je ovim činom urnisao vitalni nacionalni interes.


Da li bi tako bilo da je odrzana rutinska sjednica?

Ono sto treba uraditi je da se pre svakog sastanka Predsjednistva BiH konsultuju vodje poslanickih klubova u NSRS. Bar pred one sastanke na kojima se ocekuje preglasavanje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2019, 06:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Special one je napisao:

Ко брани интерес Бошњака, није ми јасно о чему ти причаш.

Citiraj:
"Opozicija u Srpskoj na nivou BiH od 2014. godine formirala je vlast sa političkim Sarajevom i naštetila subjektivitetu Srpske. Ta struktura je u Savjetu ministara i na drugim mjestima u zajedničkim institucijama izvršila istorijsku i nacionalnu i republičku izdaju. Ali ovaj narod se ne može prevariti, što govori i broj glasova na izborima datih tim strukturama", rekao je Dodik.

Slika

Special one je napisao:
немој лупати глупости и лагати народ на форуму.

bukvalno jedini smisao ovog foruma je lupanje gluposti i laganje.
nešto kao SDS

Džontra je napisao:

Takođe čitati kako je Special one butthurt into oblivion je samo dodatni plus na sve ovo...

slaba zamjena za Šlagzija, al daj šta daš, nije da imamo izbora, ionako su svi sds-ovci pravljeni na kalup isti

The_new_Statesman je napisao:
Tacnije, da pokusa skupiti koji poen u modu "Baje".

kao što u americi kažu da ljevica ne zna da mimuje, tako kod nas ne zna opozicija. Baja lol, afera papak rofl, potkivanje lmao

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2019, 06:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
SDS, draškić, pzd, vasković i talibani kad misle da su smiješni

Spoiler:
Slika


koji moj propust da ubacim milokrad

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2019, 07:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Btw. dojmio me uticaj koji na ekipu ocigkedno ima Sonja Karadzic-Jovicevic.

Bome me i Perica Bundalo iznenadio. Zasto on nije predsjednik PDP.a umjesto Light Baje Borenovica.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2019, 21:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Ne pada snijeg da prekrije brijeg, već da svako pokaže svoj trag. Katarza i potpuno pročišćenje opozicije je osnovni preduslov kako bi se srušio režim i nakaradni sistem.

Написа Небојша Вукановић :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2019, 11:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
https://www.rtvbn.com/3959513/sarovic-v ... ci-srpskoj

NE BUDIMO SUJETNI 20.07.2019 12:26

Prepusti lidersku poziciju u stranci najpametnijem i najhrabrijem medju nama,gispodinu Nebojši Vukanoviću.Stanite u stroj i slijjedite ovog mladog i energičnog čovjeka koji nema oraha u džepu i jedini u SDS ima petlju da se suprotstavi tiraninu md!


:lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2019, 14:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2016, 23:33
Postovi: 278
Lokacija: КРАЈИНА
Alkibijad Dajguz V je napisao:
Special one je napisao:

Ко брани интерес Бошњака, није ми јасно о чему ти причаш.

Citiraj:
"Opozicija u Srpskoj na nivou BiH od 2014. godine formirala je vlast sa političkim Sarajevom i naštetila subjektivitetu Srpske. Ta struktura je u Savjetu ministara i na drugim mjestima u zajedničkim institucijama izvršila istorijsku i nacionalnu i republičku izdaju. Ali ovaj narod se ne može prevariti, što govori i broj glasova na izborima datih tim strukturama", rekao je Dodik.

Slika

Special one je napisao:
немој лупати глупости и лагати народ на форуму.

bukvalno jedini smisao ovog foruma je lupanje gluposti i laganje.
nešto kao SDS

Džontra je napisao:

Takođe čitati kako je Special one butthurt into oblivion je samo dodatni plus na sve ovo...

slaba zamjena za Šlagzija, al daj šta daš, nije da imamo izbora, ionako su svi sds-ovci pravljeni na kalup isti



Ево одлучили Хрвати да се мало захвале твом Господару

https://www.express.hr/top-news/dodik-i ... ASy-zMYun8

Citiraj:
Мilorad Dodik, predsjedatelj Predsjedništva BiH, u utorak je izgradnju mosta Pelješac proglasio vitalnim nacionalnim interesom srpskog naroda u BiH i time, najvjerojatnije, onemogućio tužbu Bosne i Hrcegovine protiv Hrvatske pred Međunarodnim sudom za prava mora. Naime, Predsjedništvo BiH na sjednici u utorak je preglasavanjem, s dva glasa za i jednim protiv, donijelo zaključak kojim se Hrvatsku poziva da zaustavi izgradnju mosta Pelješac te da razgovorom riješi sva otvorena pitanja jer BiH ima pravo na pristup otvorenom moru, piše Jutarnji.
Ukoliko se to ne dogodi, BiH će pokrenuti postupak mirenja, a ukoliko bude potrebno, pokrenut će postupak pred Međunarodnim sudom za pravo mora. Za takav zaključak glasali su članovi Predsjedništva Željko Komšić i Šefik Džaferović dok je predsjedavajući Predsjedništva Milorad Dodik bio protiv toga.
Tvrtke povezane s Dodikom
Ovo nije prvi put da Dodik brani projekt Pelješkog mosta i mnogi su vjerojatno pitaju kako to da Dodik odjednom brani i hrvatske interese, ali kad se malo više zakopa u priču, razlozi za njegov stav nameću se sami po sebi. Jedan od mogućih razloga leži upravo u gradnji Pelješkog mosta. Naime, na raspisanom natječaju za gradnju pristupnih cesta do Pelješkog mosta, specifično za dionicu Duboka - Šparagović, najniža je ponuda Integral Inženjeringa iz Laktaša u susjednoj Bosni i Hercegovini i iznosila je 321 milijuna kuna. Procijenjena vrijednost radova je 482 milijuna kuna bez PDV-a i pitanje je hoće li hrvatska strana prihvatiti takav ugovor. Prema nama dostupnim informacijama ugovor Integralom još nije potpisan.
Da se radi o bilo kojoj drugoj kompaniji bi to bila tek još jedna vijest, ali riječ je o tvrtki nevjerojatno blisko povezanoj sa samim Dodikom. Integral je još prije nekoliko godina bio pod istragom Tužiteljstva BiH zbog sumnjivog sklapanja poslova s entitetskim vlastima, čitaj Dodikom. Od 2000. godine do 2008. godine Integral je u BiH izgradio cesta, mostova i drugih objekata u vrijednosti od više od 300 milijuna KM. Veći dio poslova tvrtka je dobila zahvaljujući posebnom tretmanu. Recept po kojem su im vladine institucije dodjeljivale poslove sastojao se u tome da bi oni imali najnižu ponudu, a kasnije bi aneksima na ugovore vrijednost uvećavana, čak i šesterostruko, kao u slučaju izgradnje administrativnog sjedišta vlade RS u Banjoj Luci. Početak kontroverze o izgradnji sjedišta vlade seže u 2005. godinu kada je Integral sklopio ugovor s Telekomom RS vrijedan 34 milijuna KM za izvođenje radova na izgradnji njihove poslovne zgrade.
Vlada RS je kasnije odlučila preuzeti zgradu Telekoma, a potom je preuredila u svoje sjedište. Do tada je Telekom Integralu uplatio deset milijuna KM za izvršene radove. Dodik je 2006. godine ugovore i tehničku dokumentaciju za izgradnju zgrade Vlade RS proglasio tajnom, što mu osigurava mogućnost da zaobiđe Zakon o javnim nabavama BiH. No, umjesto jedne zgrade, kako je bilo planirano, sjedište vlade RS dobilo je dvije, zbog čega je, uz trošak uređenja interijera i trga, te preuzimanje kredita, početna cijena, kako je otkrio sarajevski Centar za istraživačko novinarstvo, narasla gotovo šest puta, sa 34 na 202,4 milijuna KM.
U travnju 2007. godine, vlasnik Integrala, Slobodan Stanković i njegova nekadašnja srednjoškolska kolegica Fatima Fetibegović, ondašnja ministrica za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju RS, potpisali su aneks na ugovor kojim se ugovorena cijena radova povećava za blizu 50 milijuna KM za uređenje interijera zgrade, 14 milijuna KM za trg s fontanom i vodoskokom, te 11 milijuna KM za naknadne, nepredviđene radove, i sve to bez raspisivanja novog natječaja. Dodik je 2006. godine potpisao još jedan ugovor s Integralom čime je preuzeo stambeno-poslovni objekt koji je Integral gradio za svoje potrebe u blizini zgrade Telekoma, opisao je prije čitavog jednog desetljeća Poslovni.
Vlada je odlučila preuzeti i otplatu Integralova kredita od 50 milijuna KM koji je podigao kod banjolučke NLB Razvojne banke kada je počeo graditi tu zgradu. Glavni revizor RS Boško Čeko bio je sumnjičav u vezi s načinom na koji Integral dobiva poslove. "Čini mi da se njemu osiguravaju poslovi unaprijed barem pet-šest godina. I to je poanta. Drugi ne mogu dobiti posao." Generalni direktor i suvlasnik kompanije Slobodan Stanković kazao je da je sve poslove dobio putem natječaja jer je uvijek imao najnižu ponudi i da mu nitko ne može ništa. “Ne mogu se oni ponašati tako da mi ne odobre ako sam ja najjeftiniji”, kazao je on. “Otišao bi netko u zatvor ako bi dao nekome drugom, a ja najpovoljniji.”
Većina Dodikove imovine vodi se na članove njegove obitelji, rodbinu i najbliže partijske suradnike. Stanković, osim što je vlasnik firme "Integral inžinjering" je vlasnik brojnih firmi u RS-u i Srbiji, za koje pouzdani izvore tvrde da su zapravo Dodikove. Borko Džajić, predsjednik nevladine organizacije Forum roditelja RS koji se godinama bavi kriminalom Milorada Dodika, ispričao je za e-novine da je njegova organizacija podnijela preko 300 prijava nadležnim institucijama u RS protiv Milorada Dodika i njegovih najbližih suradnika jer su Republiku Srpsku oštetili za preko pet milijardi maraka.
Džajić je ustvrdio da za svaku malverzaciju iza koje stoji Dodik ima dokaze, dokumentaciju i svjedoke, međutim, nijedan sud u Republici Srpskoj do sada protiv njega nije poveo ozbiljnu istragu. "Svi tužitelji u RS u službi su zaštite njegovog kriminala. Na čelu pravosudne i tužiteljske mafije RS nalazi se Milorad Dodik. On potpuno upravlja sudovima i tužiteljstvom jer je na rukovodeće pozicije postavio sebi lojalne ljude. Zbog toga postoji ozbiljna opasnost da se u potpunosti sruši pravosudni sustav RS. Mi imamo dokaze da je oko 90 privatiziranih poduzeća u Republici Srpskoj njegovo vlasništvo, a sve se vodi na bliže i daljnje rođake i partijske prijatelje koji su samo fiktivni vlasnici. Dodik je organizirao pljačku svih resursa u RS i na taj način postao njen vlasnik, a nijedno tužiteljstvo zbog toga ne smije reagirati", kazao je Borko Džajić. Osim propalog natječaja za gradnju dionice cestovnog koridora 5c koji je pod dosta neobičnim okolnostima i poništen, Integral radi na modernizaciji pruge Dugo Selo - Križevci.
"HŽ infrastruktura glavni investitor kapitalnog projekta rekonstrukcije postojećeg i izgradnje drugog željezničkog kolosijeka na dionici pruge Dugo Selo – Križevci izvijestila je kako je tvrtka Integral Inženjering iz BiH nakon rješavanja problematike vezane uz dozvole za uvoz radne snage, strojeva, osiguranja smještaja za radnike i slično, u posljednjih nekoliko tjedana intenzivirala sve aktivnosti na gradilištu", objavio je portal Prigorski.hr početkom kolovoza ove godine i time nesumnjivo potvrdio da je Dodik na mala vrata ušao u hrvatski građevinski sektor. Integral Inženjering je godinama pokušavao zgrabiti svoj dio kolača, a pogotovo na bogatim ugovorima financiranima uz pomoć EU, ali redovno su dogovori propadali iz ovih ili onih razloga. Vjerujemo da sve ove ranije navedene optužbe im nisu pomagale u dobivanju projekata.


_________________
" Наша је дужност да радимо оно што можемо, ни Бог од нас не тражи да радимо оно што не можемо"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2019, 14:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
Citiraj:
Piše Raif Okić




e moj Spešl, i još turaš na topik svoje stranke... :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2019, 15:07 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Dodik kriv i za korupciju u Hrvatskoj.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2019, 15:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Šlageru

Slika




ne možete meni i mom gazdi dodi pera odbiti
https://www.youtube.com/watch?v=lcPWwQ4 ... rt_radio=1

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2019, 15:33 
ne ulazim puno u politiku, ali ja koliko vidim kompletna jebena politika SDSa je pljuvanje po drugim strankama...

znaci "oni su gori, glasajte za nas"...


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Jul 2019, 15:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
"Zapravo, ja sam držao jedan principijelan stav naroda, a ne vlasti u ovom slučaju, i nadam se da onako kako smo bili zajedno za Trepču i za Vojsku, jer smo u ta dva slučaja pokazali potpuno jedinstvo, da ćemo biti zajedno protiv podjele Kosova i da nećemo dopustiti 'Dodik republiku' na Kosovu i da nećemo da damo tržište bez priznanja", rekao je kosovski premijer u ostavci.

Čak se i sds šiptari plaše našeg vrhovnog

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2019, 18:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Jab htijo da specijal objasni kaki je odnos Trivicke, Stanivukovica i Vukanovica prema demokratiji jer kontriraju vecini u klubovima Srpske demokratske stranke i Partije demokratskog progresa.

Za njih ne vazi najosnovnija demokratija?


Poslednji put menjao The_new_Statesman dana 22 Jul 2019, 18:18, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2019, 18:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Bas sam ga iz niceg izvukao, sto bi Dzontra rekao :-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2019, 19:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
The_new_Statesman je napisao:
Jab htijo da specijal objasni kaki je odnos Trivicke, Stanivukovica i Vukanovica prema demokratiji jer kontriraju vecini u klubovima Srpske demokratske stranke i Partije demokratskog progresa.

Za njih ne vazi najosnovnija demokratija?
The_new_Statesman je napisao:
Bas sam ga iz niceg izvukao, sto bi Dzontra rekao :-D
Htio
Ni iz čega


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2019, 19:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Ćio

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2019, 20:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Prva namjerna, druga nenamjerna. Ipak sam ja gastos, poozzzz :-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2019, 20:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
pozdravljam ovo Srdino prosvjećivanje neukih, ipak bi trebalo držati neki nivo... =D>


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs