banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 10:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Avg 2017, 14:47 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Pa hajd nađite bar jedan citat da je bilo ko od njih ikad išta ružno rekao za Srpsku Demokratsku Stranku otkad su otišli (ili otjerani,kako ko tumači :D )...nebitno da li se radi o tom vrhu koji sam pomenuo (Čava,Vojo Gligić),ili nekim od ovih mlađih momaka,Medo Lazić,Joxo,Đole,.ma bilo ko,Ćoško,Gruja,Zrna,Rašo....ili šta ja znam ko više sve ima tamo u NDP...ja nisam vidio nikad ništa ružno,čak sam u svom selu uvijek išao i na njihove tribine (koje budu dosta posjećenije od naših!!)...čak sam ih dosta od pomenutih vidio i sad na našoj Slavi za Petrovdan.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 11 Avg 2017, 15:11, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2017, 14:51 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Uostalom,pričamo samo teoretski...nije to nimalo lako posložiti tu hijerarhiju,i "ko bi bio tu i šta"...nema ovo još nikakve konture,i poznajući ličnu sujetu naših političara,prije da od ovog ništa neće biti nego da hoće....ja samo govorim da bih ja lično volio to...otkad se počelo šuškati,odmah mi se dopalo :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2017, 15:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
То ти је као секс са бившом - можда дјелује примамљиво, али пушти ђа'ола.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2017, 15:09 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
da nisam oženjen,ni protiv toga ne bih imao ništa,naprotiv :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2017, 14:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Spoiler:
Slika


Evo, da im sve do jednom jebem ’stvaraocku’ mamu po sred picke.
I njima i sve i jednom kretenu u SDS koji se ’nacelno’ slozio sa ovim.

Zeludac mi se okrene naopacke kad procitam ova sranja .. a onda iza toga izjavu ’nismo mi kao SNSD’.
Niste moj kurac, jebem vas u usta.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2017, 14:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36395
V@nju odavno niko nije vodio na konobarice... :-(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2017, 19:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Govedarica se nije oglasio povodom toga a druga je stvar što Cicko sebe naziva nekakvim predstavnikom.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2017, 23:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9203
V@nja je napisao:
Spoiler:
Slika


Evo, da im sve do jednom jebem ’stvaraocku’ mamu po sred picke.
I njima i sve i jednom kretenu u SDS koji se ’nacelno’ slozio sa ovim.

Zeludac mi se okrene naopacke kad procitam ova sranja .. a onda iza toga izjavu ’nismo mi kao SNSD’.
Niste moj kurac, jebem vas u usta.
Pridružujem se čestitkama, usput u koš ubaciti Pdp, Dns, Sp, i ostale...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2017, 18:10 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
malo pristojnosti ne bi bilo na odmet...nisam ni ja neki fan SNSD recimo,pa opet nikad nisam nešto nabijao na q ili pominjao familiju...može se misao dočarat i sa manje ostrašćenosti,pogotovo ako dolazi od gazde foruma

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2017, 20:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Tacno
Ja se izvinjavam

Evo, ja ovom prilikom pristojno i neostrasceno nabijem na kurac sve i jednog clana SDS koji podrzi to da se iz budzeta ovom olosu daju pare
Dok se u isto vrijeme djeca lijece putem SMSa

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2017, 20:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
I usta škrbava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2017, 20:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
lijepo,populisticki...pobraces simpatije vecine...

mlad si momak...mozda ti jednog dana bude i zao sto si ovako pisao...nasi neprijatelji iz tog perioda mnogo vise cjene hdz i sda koji su im svaku automatsku pusku naplacivali 100-500 maraka,nego srbin koji ih je stotine hiljada dobio besplatno od sds,da ne dozivi novi jasenovac,gradinu ili jadovno...a sve i jedan od tih poslanika je bio ukljucen u organizaciju podjele oruzja srbima

ne treba naravno nakon 25 godina glasat zbog toga..nek glasaju za svercera cigara..ne slazem se ni sa tim dodacima.....ali pogotovo se ne slazem sa tim nabijanjem na q....

al dobro,tvoj je forum...mozes kako hoces...

ako si ovim gore postom ciljao na mene,znas gdje me mozes nac svaki dan da me nabijes na qurac

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2017, 21:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
znas gdje me mozes nac svaki dan da me nabijes na qurac


Ja da sam ciljao na tebe .. napisao bih ti direktno
Budi bez brige

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2017, 21:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9203
"nego srbin koji ih je stotine hiljada dobio besplatno od sds,da ne dozivi novi jasenovac,gradinu ili jadovno..."
ima i nas čiji očevi nisu bili u SDS-u, pa su to isto radili...
Molim malo suptilnije to izjavljivati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2017, 07:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Kod mene su puške u prvom zamahu prodavane po cca 300 maraka upravo od tih "stvaraoca",ono što je preostalo je podjeljeno sirotinji.
Ironija je htjela da su se samozvani "stvaraoci" onomad bahatili i sprdali sa Dodikom,nazivali njegovu stranku mizernom,omaqlovažavali,govorili da ima dvije traktorske prikolice glasača a danas ih je isti taj Dodik strpao u jednu prikolicu za sitne pare.
Ovu njihovu inicijativu doživljavam kao pokušaj približavanja dvije najveće stranke u čemu glavnu riječ vodi Cicko Bjelica i još par jakih lokalaca koji se neskriveno zalažu za kooperaciju sa SNSDom.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2017, 07:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Цицко поткопава Вукоту. Није први пут.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2017, 15:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
"SDS dijelio puske besplatno" lol.
A oni ih kao kupili svojim parama :)

Puske koje je "dijelio sds" nisu, bar u mojoj opstini, nikako uticale na nasu vojnu nadmoc. Kad je poceo rat, tih pusaka je jednostavno nestalo (a i vecine ljudi koji su ih dobili) i samo one jedinice koje su bile u formaciji JNA-TO, odnosno rezervi su bile na neki nacin formacijski organizovane i uvezane. Svakako da te jedinice nisu dobijale nista od SDS-a.
SDS je valjda imao plan da napravi neke svoje "zelene beretke" jer je i vise nego ocigledno da pojma nisu imali kakve ce razmjere rat dobiti.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2017, 23:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9203
Nisu znali kako počet, pusti ih, pa vidiš šta je bio jedan od prioriteta 92. god. Duni Ferhadiju makar nam falilo eksploziva za nešto drugo. Mjesto planirat kako opkoljeno Sarajevo probiti do centra i natjerati na kapitulaciju..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2017, 20:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Govedarica u Bg kod Vučića.....Rajko Vasić zbog toga pjeni....Govedarica iz Bg najavljuje -"Republici Srpskoj potrebna jedna moderna nacionalna politika koja definiše odgovornost prema sopstvenom narodu u kojoj moraju biti poraženi prljavi interesi bilo kojih poltičkih partija".
Opredjeljenje oko pristupa NATO i umrežene mutne radnje u MTELu između žutog kartela i Dodika će pomutiti i onako klimave odnose sa Vučićem.
Nešto se dešava,možda se i tvoja sudbina riješava. :D

https://vasicrajko.blogspot.ba/2017/08/ ... -moze.html

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2017, 21:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36395
Cekaj, jel to u modi podrska Vucicu ili ne? :-D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: miki321oc i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs