banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 12:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Okt 2018, 16:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Koja će voditi o interesu? Šta to uopšte znači?

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 16:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Jel rekao Vukota da Šlager kuha najbolju kafu?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 16:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
super_koza je napisao:
Koja će voditi o interesu? Šta to uopšte znači?
Voditi racuna ili tako neka logicna rijec koja je ispala prilikom kucanja? :-D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 16:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ja nikada nisam ni krio da sam potpuno nebitan u SDS...a vas par bi se moglo zapitat kakav je osjećaj u četvrtoj deceniji života živjet s mamom i tatom,podržavat vlast, i pritom misliti da ismijavate mene..bolje vam je malo da se pogledate u ogledalo nego što vas hrani pomisao da mene ponižavate...svakim pominjanjem mene,kome treba još koja godina da se doguzam do penzije,više govorite o sebi nego o meni...btw,odlična odluka...bar zasad,dok se ne iscrpe sve institucionalne mogućnosti za razotkrivanje ove pljačke..nisam Draškovo prisustvo danas još shvatio

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 16:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Znači uvjeren si 100% da je pljačka?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 16:40 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Milion!!..ovo su osmi izbori koje gubimo,svaki put smo priznali,tražili svoje greške,smjenjivali,podnosili ostavke..ovo je sad bukvalno pišanje po svima nama

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 16:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ili vam je jednostavno nedostalo izgovora za nesposobnjakoviće koje postavite na čelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 16:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Slager, pravo pisanje ce tek da nastane. I to tako sto ce Mile da pisa po svima nama,dok mu Obren i Mico pridrzavaju cunu.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 16:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Al ajmo reć da se odobri ponovno brojanje...i kakve bi posljedice SDS snosio ako i na ponovljenom biranju bude isti rezultat... Ne može Vukota reći lol samo sam se zajebavao, zeko pijo vodice, kad sam iznosio optužbe o krađi i malverzacijama...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 16:57 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Muško,da sam na Vukotinom mjestu,sve bih to poizbacivao još juče..sve te koji zagovaraju da prevarimo 280 000 birača koji su dali Vukoti glas prije 8 dana i da se ide sa SNSD i ovdje i u SA...Dz..ništa neće promjeniti ni novo prebrojavanje...prekjuče mi je metodologija objašnjena...većina toga je "popravljena "već na biračkim mjestima,vadeći naše glasove a ubacujući potpuno bijele...naravno,u velikom gradu je to nemoguće uradit jer se člsnovi BO i posmateači ne znaju...ali po manjim sredinama,to nije bio izuzetak nego pravilo. ostsli sadržaji vreća su popravljeni na način da u ovih 8 dana,ključ od prostorija sa vrećama su imali samo članovi Gradskih i Opštinskih komisija i CIK,gdje je 95% njihovih ljudi....ukratko,na izbore više ne treba ni izlazit dok se ne uvede skeniranje glasačkih listića i video nadzor 24 h nad svakim mjestom koje utiče na izborni proces

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 17 Okt 2018, 17:00, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 17:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Koji ste vi jebeni šizofrenici.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 17:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Kazes Vukota da izbaci Obrena i Micu?

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 17:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Značli prebrojavanje bi imalo svrhu čega?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 17:05 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
MuskoBre je napisao:
Kazes Vukota da izbaci Obrena i Micu?

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Obrena i Cicka još prekjuče...a sa Mićom sjesti i vidjeti šta je medijski spin a šta zaista zagovara

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 17:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Omjer uticaja u Sdsu Vukote prema nabrojanima je kao uticaj mene naspram Vukote u tom istom sdsu.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 17:07 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Bar ja bih tako..zato nikad i neću biti na tom mjestu :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 17:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
Ta teza o izbacivanju onih koji vec godinama ostvaruju najbolje rezultate provejava i ovde u Teslicu.
A ja se pitam samo jedno, da li ste jebeno normalni?
Pa "izbacivanjem" a pre bih rekao odlaskom Mice, Cicka i Obrena (koji mi je najmanje simpatican) bi znacio i SDS u borbi za prelazak cenzusa.
Usrecili bi se Vukotom, Pandurevickom, i covjekom koji je najodgovorniji za ovakav katastrofalan rezultat Draganom Mekticem.
Cetiri godine njegovog trabunjanja o kriminalu, aferama, hapsenjima...kostalo nas je mnogo.
Ali ne dobar je Dragan, nego su ova trojica problem.
Zalosno je ovo koliko se Govedarica bori za oPstanak na celu stranke, a na svim tribinama se busao kako ce u slucaju poraza odma' podnijeti (a ne ponuditi) ostavku.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 17:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Čim gospoDŽa kormak ode, ode i vukota.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 17:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Daj, Slager, pa jbte, ti si ili tolika ljudina, pa da svima pokusavas objasniti neke stvari, ili si budala. Pusti ove ovdje, koji nemaju zivot, vec se hrane i zive tako sto provociraju druge. Sve ljudina do ljudine, u pm.
Jadna je majka takvim koji se raduju, jer je eto Sds u krizi, a ovamo ne vide neke stvari oko sebe. Sto ne pisete o ponovnom poskupljenju goriva, o najavi poskupljenja parkinga i sl. A da, jbs to, bitno je druge provocirati. Slageru, ako si pametan, napusti ovaj forum, ne padaj na neke gluposti koje pisu tamo neki...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2018, 17:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Hvala drug na lijepim rječima,pokušaću...al pošto sam već otkucao odg kolegi Pfc,a djeluje mi kao korektan momak da mu objasnim ovo što piše za Mektića,da nije u pravu,ili da kao društvo nismo sazreli zs to što on piše ..da ne pričam na pamet Markove konake,i ne razmišljam previše tražeći primjere...evo jedan...u mojoj sali gdje sam bio na Paprikovcu,za Parlamentarnu Skupštinu,uporediću recimo rezultat prof Branka Blanuše,dekana Elektrofakulteta ..g čovjek,naučne radove objavljuje...svi ga cijene,sad još i više jer je pokazao lojalnost stranci,iako su svi mislili da će otić za Ognjenom Tadićem....da ne pričam,pošto vidim da se i ta priča pominje,da je u ratu vodio pješadijsku četu na sarajevskom ratištu!!!...gledam brojanje...Na našoj listi Mektić 40 glasova...prof Blanuša 2 glasa!!!....jbg...zato i ja mislim da je narod u Mektiću prepoznao poštenje,najglasaniji otpor ovima....da mu je oprostio svu neelokventnost i što natčovječanskim naporom sastavlja početak sa krajem rečenice.. i da bismo prevarili ovih 280 000 koji sigurno nisu glasali za Vukotu,da bismo sad talili fotelje sa SNSD.....prvi ja bih se pasivizirao potpuno....a koliko bi se onda tek zgadili običnom ,poštenom čovjeku u RS,ne smijem ni pomisliti.....nego,pošto znam da voliš Zvezdu...kako komentarišeš ono Vučićevo da će nakon izbora objavit "frapantne podatke o mješanju stranaca u ove izbore"... Nisam to htio ove druge pitat,al baš me zanima stav jednog Zvezdaša

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 17 Okt 2018, 18:00, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs