banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 10:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Apr 2018, 20:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Mislim da je dozu originalni pokretač samo dobro unovčio i prodao tipovima iz SNSD-a.
Sjećam se vremena kad je lupao sve po redu, da bi naprasno okrenuo ćurak.

A nije da nisu dosta informacija, inače nepoznatih, objelodanili.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2018, 22:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Pfc88 je napisao:
Prvo su pljuvali preko fb, u jednom trenutku su imali bas dosta pratilaca. Ali onda im je fb blokirao stranice, da bi se par puta vratili preko novih. Sada su dosli na ideju da imaju portal, a da na fb samo seruju link. Ali ovaj novinarcic debil platio zakup sa svojim imenom prezimenom, brojem telefona i bankovnom karticom.

А ја видим нема их нешто... :)

Што рече ТнС, не мора то ништа да значи. Ономад сам том неком ко је иза "Дозе" у ФБ чету нудио да им направим сајт "гратис" само да поставим Адсенс рекламе :) потпуно на невиђено (ја им урадим сајт, купим домен и хостинг, они мени рефундирају како хоће, добију приступ за писање и вози Мишко), и рекао им да ће раније или касније да их "затворе" на ФБ. Особа ме ладно одбила.

Тако да могло је у регистрацији домена да стоји и моје име и презиме. Апсолутно нисам имао намјеру да га кријем.

:lol:

П.С.
Ако случајно чита ово: ето јесам ја фино рекао, а? :D

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2018, 13:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
https://www.nezavisne.com/novosti/bih/U ... nik/476611

Profa direkt s groba mrtve majke direkt u stranku pozicije.
Rijeci o Tadicu, slomu zivaca u duelu, 400.000 nasih maraka koje je dobio kao nagradu za to, itd. je suvisno i trositi.
Ako je i bilo ikakve sumnje (a nije), ova godina je dokaz da je svaka i ona najsitnija jajara koja se bavi politikom tamo samo zarad licnog cilja.

Govna mi se jedu.
:lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2018, 13:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Čava ode iz SDS-a, napravi stranku i ujedini se sa SDS-om, dobro koalicija al to je to. Mislio sam tad da nema veće političke gnjide od njega.
Ovaj Tadić je nadmašio i Čavića. Dno dna od osbe i političara. Ovo bi samo mogao nadmašiti Dodik i to kad i samo kad bi prešao u SDA...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2018, 13:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ako ih ne možeš pobijediti . . .

:D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2018, 14:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
Сјеби их изнутра

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Maj 2018, 17:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Sep 2010, 13:17
Postovi: 184
Današnja skupština je bila kao veliko finale, prenos na TV-u, na radio-u, gradom prođem svi slušaju samo to u autu i o tome pričaju.
I umjesto da se pripreme na svaki scenario, na svaki detalj, šef kluba poslanika izlazi i čita pripremljen govor od juče, kad vidiš već da je to propalo daj improvizuj, i napadni ako već moraš drugačije.

Ovakav SDS sa ovim ljudima i opozicija, će biti opozicija dok se Mile ne odluči povući ili dok se ne umori (a, to neće biti nikad). Baš sam razočaran, promjene trebaju, al' prvi nedam glas ovakvoj opoziciji. A, treće opcije je upitno dal' ima

_________________
Jebiga!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Maj 2018, 17:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Što se mog SDS tiče,najbolje ikad nas je opisao onaj iz Frontala,što je kolega Nitro okačio link prekjuče..u jednoj rečenici...

"Ako su bili nesposobni da za ubistvo svog istaknutog člana,Branislava Garića predsjednika Gradskog Odbora SDS u Doboju,koji je ubijen,ubica oslobođen i vraćen mu pištolj..da organizuju išta,onda su svi u zabludi koji misle da SDS stoji iza ovog bunta!

Amin!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Maj 2018, 18:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Чек, ти и даље мислиш да би ико нормалан протестовао због убиства лика који је покр'о милионе?!?

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Maj 2018, 20:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Rukovodstvo SDSa je izričto protiv organizovanog učešća njihovih članova u protestima.To traži jedino Mektić koji je pod ingerencijom američke administracije....sva je sreća pa njega niko zdrav ne shvata ozbiljno 8)

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Maj 2018, 15:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
http://nebojsavukanovic.info/ficfiric-p ... grigorija/

Vukan se poigrava sa bivsim Hercegovackim Vladikom

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2018, 23:04 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ovaj bosic,najpametnije rece dosada..."vlast je u panici jer se prvi put susrela sa slucajem da ne moze kupiti nesto,ali sds se ne treba ni na koji nacin mjesat u ovo i politizovat"
drugim rjecima,kako sam ja razumio....ostavit njih i njihove fanove da se koprcaju u situaciji sa kojom se dosad nisu susretali,gdje je tesko kupit oca,i ni na koji nacin se ne petljat i parazitirat na tragediji...trebao bi i mektic procitat ovo...

http://www.rtvbn.com/3907232/bosic-sve- ... g-krajine-

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2018, 23:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
To je samo jedan od dokaza da nema drugarstva i kolegijalnosti među veteranima. Boli ih qrko za ugroženim bez posla....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2018, 23:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Schlager je napisao:
ima li jos koji smajli da ga nisi upotrijebio?

kakav je osjecaj ismijavat ratnog vojnog invalida,naseg saborca, koji je izgubio dijete u cudnim okolknostima,stajuci na stranu dezertera,profitera i milijardera?

koliko kosta to?

vrijedi li to tih par stotina evra mjesecne sigurnosti?

ili?

ono,obraz djon,nula bodova i to?

Елем, вратих се да нађем ово:

JohntraVolta je napisao:
SDS šalje SMS pozive na sutrašnji protest "Pravda za Davida" u Tesliću sutra. Doduše inkognito, pošto zvanično ne stoje iza toga, ali ko ono reče da opozicija/SDS nemaju nikakve veze sa protestima?

Смајлија има још брука неупотријебљених, ал овај "мали анђео" је баш сјео уз Босића и изјаву му... :lol:

Што се тиче исмијавања Давидовог оца, не видим гдје сам то урадио? То што не вјерујем да иза свега стоји велика завјера Масона, Илумината, групе Билдеберг, "Ције" и Ватикана, у сарадњи са Дудеком и СНСД-ом него једноставно пословично аљкав рад наше Полиције и што се клиберим на изјаве пропалих политичара је теби исмијавање Давидовог оца?!? Па ти си пуно више пук'о него што сам икад могао и да помислим...

А пошто не пазиш на часовима, да ти још једном (да ли и коначно) објасним да нисам друг члан, не радим ни у једној локалној фирми нити сам на буџету, па ме самим тим с те стране заболе и за СНСД и за СДС. Плаћа ме прекоокеанска фирма а радно мјесто ми је гдје год се закачим на интернет.

Што се тиче образа, хвала на питању држим до истог и не покрива ми га партијска књижица. Било чија.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2018, 23:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ne shvata šlager da nama ne treba niko plaćati pa da "ne volimo" SDS :D
Mi SDS "ne volimo" od srca, dobrovoljno.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2018, 21:12 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
zasto su izbrisani moji,potpuno korektni i kulturni postovi u kojima rockera i sinipa nabijam na qurac?

a ostavljena njihova obrazlozenja kako iz ciste ljubavi i entuzijazma mrze sds i kako im niko ne treba placat za to?

i to na temi sds?

ako smatrate to normalim,da li bi isto tako smatrali normalnim da ja odem na neku temu koja me uopste ne zanima,tipa maketarstvo i da tamo ljude ubjedjujem kako mrzim maketarstvo i kako me boli q za maketarstvom?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2018, 21:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ja samo mislim da neko ko je mrtav iznutra može da mrzi maketarstvo....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2018, 21:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Šlageru ne laži, nigdje nisam rekao da mrzim SDS, samo ga ne volim.
To nije isto - ne volim ni sarmu ali ponekad jedem.

Inače i ja se protivim brisanju poruka, moram priznati da si me oraspoložio onomad sa nabijanjem na quratz, u ovim godinama bilo kakav seks je dobrodošao :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2018, 21:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Šta fali sarmi?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Maj 2018, 21:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ako ima fino mesa onda nista


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs