banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 07:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Sep 2017, 13:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Наставља се и данас саботажа....Некако ми је драго, иако знам да од овог нема корисног ефекта.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2017, 13:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Vukotin konacni prebacaj

https://twitter.com/kuruzovina/status/9 ... 6695545857

:lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2017, 13:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
:lol: :lol:
isprobava mikrofon....vjerovatno tako radi pred svaki guslarski nastup

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2017, 19:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Једва чекам следеће изборе да видим ко ће победити?

РТРС или ТВБН.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2017, 20:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Ови први, то је 99%.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 12:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ovaj Vukota je veća dileja od Bosića....pa jebo vas više Dodik ,bavite se njime i mislite osvojiti vlast!!!??
Nema napretka u stranci i politici dok se ovakvi gatački kozojebi i sarajevski bilmezi napokon ne smijene.
http://vijesti.ba//clanak/375565/odusta ... e-politike

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 12:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Odlicno Spijo. Ali zamisli Govedaricu da prodaje osjecaj srece i obecava kule i gradove kada dodje na vlast :-D

Jbg.a, valja to znati, valja se izloziti sa novim idejama i rjesenjima. A to znaci da valja rizikovati podsmjeh i ruganje u slucaju da odvalis nesto.

Lakse je ovako srati drugima :-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 12:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Čiča iz Rogače je napisao:
Ovaj Vukota je veća dileja od Bosića....pa jebo vas više Dodik ,bavite se njime i mislite osvojiti vlast!!!??
Nema napretka u stranci i politici dok se ovakvi gatački kozojebi i sarajevski bilmezi napokon ne smijene.
http://vijesti.ba//clanak/375565/odusta ... e-politike

Ето, најбоље оћутати на овакав зицер.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 13:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Jes vala, eno Lemi se smrz'o sto mu je ovaj rekao. A narod pada nicice i ljubi stope Vukoti. Yeah!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 13:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Za danas su pozvani ljudi na restartove proteste koji će biti ogledalo bilo kakvog reakcionog djelovanja bez jake finansijske podrške iz vana....

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 14:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Meni se cini da Tramp zavrnuo slavinu koja finansira takve stvari po bijelom svijetu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 14:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
E jest našo gdje će uštedit :-?
Pa kako misli vladati svijetom??

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 15:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Jel i juce rekao da ga to ne zanima.
Uostalom, sva ta medijsko-politicka masinerija koja se finansirala preko US budzeta je listom protiv Trampa, odnosno za demokrate/Klintone. Sta mislis, da ce ih nastaviti hraniti :-D

Od 1. jula do kada je mislim vazio stari budzet, se osjetno smanjio broj kontra-trampovskih naslova u tzv. zapadnim medijima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 15:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Jasno mi je to nego se malo zekim.
on topic
Opozicija je danas u većoj dubiozi nego oni jadnici u Srbiji.Dotakli su dno a toga nisu svjesni...nemaju uvid u raspoloženje naroda,bezvoljnost i letargiju.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 16:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
:-? 8)

http://www.banjalukalive.com/livecam-trg-krajine.html

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 16:20 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
malo ti je to podsmjesljivih smajlija,daj još koji :(

ti uopšte ne voliš srpsku demokratsku stranku...već samo gledaš kako da nešto ismiješ

prvo danas ismijavaš govedaricu,a sad kačiš ovog dječaka koji nikakve veze sa sds-om nema,a sve mi se čini ni sa pdp uskoro....zato što pola godine u ovom njegovom aktivizmu nisam vidio da je PDP pomenuo ikad!....samo neki RESTART....vjerovatno dijete planira neki "treći put",njegovu budućnost vidim kao šefu nekima koji nikad nikakve veze sa politikom nisu imali...pa da se pokuša etablirat u ovih 50% koji ne izlaze na izbore i kojima se svaka vlast ogadila...

pored takvih kao ti,tačno pomislim da nam pored naših članova protivnici ne trebaju uopšte :(

ja te više uopšte ne smatram članom srpske demokratske stranke,taman da imaš člansku 003 :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 18:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Schlagzi, Spijini postovi kojima propagira SDS su daleko kvalitetniji od postova svih ostalih forumasa naklonjenih SDS-u skupa pa na kvadrat. Veoma ga je tesko kvalitetno ispinovati.

Ako on kaze da je car go, onda to treba prihvatiti sa paznjom.
Druga opcija je jos decenija, dvije predsjednikovanja cara golaca drugog uz pomoc brt Vasketa.
Pa ako sta ostane nasljednicima, dobro jest, a ko ne, jbg...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 18:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
odgovoricu,iako se nisam obracao tebi,nego spiji,i ne znam uopste zasto se ti ukljucujes....reci cu svoje misljenje...2014-te sam mislio da pobjedjujemo...1% smo izgubili,tolika je bila razlika izmedju dodika i tadasnjeg naseg kandidata,tadica (mada ti i dodik imate gard kao da nije bilo 1% nego 90%!!)...mislim da je duel presudio,i da smo tu izgubili,ne tih 1%,nego mnogo,mnogo vise...ujedno,mislim da nam je to bila i zadnja opipljiva sansa....svakodnevno stotine ljudi odlazi iz RS...uglavnom gkasaci opozicije i neopredjelheni zgadjeni na svaku vlast....njegovi ne idu....izvini,al meni je tesko percipirat da neko npr zaokruzi SNSD (iz bilo kog razloga),da SNSD nakon toga pobjedi,a on u red pred ambasadu....nema logike...znaci,priznajem da si ubo sa onim da "ce vladat dok mu ne dosadi".....ne treba biti suvise inteligentan da se zakljuci sve ovo...(uostalom,lokalni izbori lani su pokazali kako ce ubjedljivo pobjedjivat svakim novim odlaskom odavde).,;al ovo sto spijo radi mi lici na sibanje mrtvog konja,degutantno...zato sam se i javio....svasta se nama moze zamjerit,al kacit ova tri covjeka sa Trga (dok istovremeno ovdje pred Vladom grmi Mile Lopove),ili ismijavat Govedaricu,koji je samo izjavio kako se Mile po ko zna koji put poigrao sa plebsom u vezi referenduma o sudu i tuzilastvu bh.,,:a jos se pritom etiketirat kao sds-ovac....nije mi se nesto u glavi slozilo

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 18:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Schlager je napisao:
malo ti je to podsmjesljivih smajlija,daj još koji :(

ti uopšte ne voliš srpsku demokratsku stranku...već samo gledaš kako da nešto ismiješ

prvo danas ismijavaš govedaricu,a sad kačiš ovog dječaka koji nikakve veze sa sds-om nema,a sve mi se čini ni sa pdp uskoro...(

Kao prvo.....nije Govedarica SDS.
On može biti predsednik ali to ne znači da ga ja moram slijepo pratiti.Kao što nisam pratio Bosića (i bio sam u pravu).Nikad nisam bio slijepi vojnik,nisam se dao uokviriti.To me je koštalo u životu ali takav sam jbg.Neme to veze sa ljubavi kakvom je ti zamišljaš.Vrijeme će pokazati da ja više od Govedarice volim SDS.
Drugo,ovo za protesteje nižđe veze.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 19:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Schlagzi, ti si se ukljucio u Spijinu i moju prepisku, ne znam zasto meni pripisujes "ukljucivanje".

Kao sto vidis, ja tebi ne zamjeram.

A tih 1% se ispostavilo kao kineski zid za opoziciju.
Ujedno je taj 1% pokazao koliko je SDS krhak iznutra. Dvije godine nakon tih izbora ste dozivjeli potop. I to u zemlji u kojoj vlast ne valja prebijene pare. To stvarno valja znati.

Ne smijem ni zamisliti sta bi bilo da ste tako iznutra krhki slucajno preuzeli vlast i unutrasnje stanje partije preslikali na republicki nivo.


Poslednji put menjao The_new_Statesman dana 20 Sep 2017, 19:50, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs