banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 15:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 99 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Apr 2012, 18:39 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Ahmede,tema nisu ni Rusi,ni Turci,ni Čečeni. Tema je bosanska neonacistička organizacija. Piši o temi ili nemoj pisati nikako.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 18:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Нисам ни рекао да ће Грци ући у тај рат што им се улази,већ што ће бити нападнути од радикалних екстремиста. И као што рекох Русија неће трпити тлачење православног народа. Рат неће трајати дуже од годину дана,али ће страдања бити огромна.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 18:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31202
Lokacija: Je Suis Ahmed
Hoće li Rusi doći preko natovsko-pravoslavne Rumunije i Bugarske ili okolo preko Gruzije?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 18:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
to vec nije za foruma 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 19:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Ма нема се ту шта крити,то зна цијела МЗ као и све фашистичке и слободарске земље,већ испоштоваћу модератора Зоку,као што човјек рече одосмо у офф тотални.

ОНТОПИК: Портали играју кључну улогу у изградњи неонациста у БИХ,Бошњака, имају кључну улогу у регрутацији и један су од кључних елемената ширења идеја. :wink:

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 19:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
114_AhmeD je napisao:
Onaj ko provocira parolama "noz zica..." i drzi Karadzica i Mladica za heroje, ne moze dobro proci nikako. Onako ljudski kazem samo. Cijeli svijet ne valja a mi dobri :roll:

Дочим онај коме су хероји Аљо, Насер, Ганићи и ини, је сасвим ок и проћи ће супер? Јел то? Ево, ако ти нико до сад није рекао, ја сам иначе један сасвим ок лик, али де мало ОДЈЕБИ У СКОКОВИМА... Ако ишта мрзим то је то продавање лицемјерства са ваше стране.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 19:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31202
Lokacija: Je Suis Ahmed
Drinin vuče, Amerika je sama napala Irak, da je Irak uzvratio sve natovske zemlje bi išle da brane Ameriku.

Da li bi Rusija rizikovala rat sa čitavom Evropom, hajde, spusti se na zemlju.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 19:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Уважени господине Баби потпуно се слажем у вези НАТО и Америке.

Русија неће ризиковати рат са читавом европом,него ће практично потпуно свјесна свих посљедица и свих осталих релевантних података везаних за футур преузети одговорност која ће бити кључна за њен мир,али и за остварење њених циљева,без обзира на евидентно велике жртве који је тај процес,тј. у овом случај рат изискује. Дакле то нам мора бити јасно свима. Искрено, баш ме заболе за остварење руских интереса, битни су ми српски интереси,односно нисам од оних који ће зарад руских интереса занемарити српске,али дјелимично сматрам да много виш еми користи можемо имати од остварења руских,него руси од остварења наших на простору Балкана. Да не дужим, живи били па видјели, ово што ја причам, ти сви знају,само се ћути и чека погодан тренутак. Остале муслиманске земље,свака из свог разлога неће стати на страну Турске,можда ће Азери и Туркмени и Таџи стати,али они конкретни опоненти Русије никако. А Европа, па она једва чека тај сукоб,будимо реални,немојмо се лагати,што слабија Русија,јака Европа, а Русија ће бит и јака тек после 2050,јер ће им добрих 25 година требати да се опораве,без обзира што ће територија бити још већа и што ће практично имати комплет контролу два континента. :wink:

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 19:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2009, 21:46
Postovi: 1289
sinip je napisao:
114_AhmeD je napisao:
Onaj ko provocira parolama "noz zica..." i drzi Karadzica i Mladica za heroje, ne moze dobro proci nikako. Onako ljudski kazem samo. Cijeli svijet ne valja a mi dobri :roll:

Дочим онај коме су хероји Аљо, Насер, Ганићи и ини, је сасвим ок и проћи ће супер? Јел то? Ево, ако ти нико до сад није рекао, ја сам иначе један сасвим ок лик, али де мало ОДЈЕБИ У СКОКОВИМА... Ако ишта мрзим то је то продавање лицемјерства са ваше стране.



Ja ne znam sto ste ikako digli buku oko tih "nacista" kad ih mi sprdamo vise nego vi. To su ti klinci baustelci koji ne znaju gdje su suplji. Kakav nacizam pored ovoliko bosnjaka komunjara kojim je tito i bratstvo umjesto Allaha ? Nasmijavaju me takve regrutacije. Ljudi u Bosni su napaceni i hoce kruha, koga briga za nekim laznim idealima poput nacizma iz skandinavije



Naser ni Ganic ni Dudakovic nisu osudjeni za zlocinci za razliku od biljane plavsic, milosevica, jos malo karadzica i mladica. Budi realan :wink:

_________________
THERE IS NO GOD BUT ALLAH, AND MUHAMMED IS HIS PROPHET


Poslednji put menjao 114_AhmeD dana 10 Apr 2012, 19:34, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 19:34 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Ahmede,upozoravam te još jednom. Prestani sa provokacijama.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 19:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Gdje je moderator da brise sve sto nije vezano za temu ?

Sto se tice fasista u ovoj drzavi ima ih i previse a to pokazuju i ovi kometari iznad mog posta :roll:

Pogledajte samo sa-x i npr federalnu televiziju nevjerovatno kolika mrznja sa javne televizije pa cak i izvrtanej cinjenica evo npr sad za ovih 20 godina opsade sarajeva pricaju o kolk'o ono 10-11 hiljada mrtvih i ko fol sve civili ma da.... :roll:

nigdje se nespominju ogranci alkaide i ostalih teroristickih grupacija koje su bile u tom vremenu u sarajevu niko ne razdvaja vojnike ArBiH i civile nego sve skupili na jednu cifru i ko fol sve civili

a danas vidimo ameriku bori se protiv istih tih terorista sa kojima smo mi imali problema 90-tih pa i danas imamo oni (ameri) su heroji a VRS koja se isto borila protiv terorozma i terosrista ne dobija pohvale iz zapadnih zemalja(ovo je bilo malo off)

i ugl bosnjaci plasiraju neku cifru u kojoj se ne spominju vojnici ArBiH,teroristi iz "bratskih arapskih zemalja" i najvaznije ne spominju se civili koji su pobijeni od strane ArBiH il ko je vec tad bio u Srajevu nego sve na jednu hrpu i sve na Srbe skrivili i to je jedan od nacina potpaljivanja nacionalnih vatri na ovim prostorima zbog kojih neonacizam i fasizam buja...obilno

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 20:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Blentavi ljudi, pa to ti je. Evo sto sad neko nece da sadi jabuke, ili nesto drugo produktivno da radi, pa naravno da nece, lakse je srati kako je on superrasa i kako je neko duzan da placa racun zato sto je on tako lijep i pametan.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 20:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Mislim da je propaganda jedini (i najbolji) način. Kad oni mogu, možemo i mi.

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 20:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
114_AhmeD je napisao:
Naser ni Ganic ni Dudakovic nisu osudjeni za zlocinci za razliku od biljane plavsic, milosevica, jos malo karadzica i mladica. Budi realan :wink:

Ја сам сасвим реалан, а ти иди па тролуј на СА-ИКС. Још једном, можеш само да одјебеш у скоковима. УБР, ако мислиш да се на овај начин јача некаква БиХ, суживот, помирење и остали qрци- палци, могу само да те жалим. А сад сиктер. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 20:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
ради се о неком модерном норвежанину из Стабека,дефинитивно. :roll:

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 21:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2009, 21:46
Postovi: 1289
Kakva al kaida majke ti ¿ nevjerovatno na kakve gluposti i propagandu ljudi nasjedaju. Hej bin laden je imao bosanski pasos LOL

_________________
THERE IS NO GOD BUT ALLAH, AND MUHAMMED IS HIS PROPHET


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 21:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
114_AhmeD je napisao:
Kakva al kaida majke ti ¿ nevjerovatno na kakve gluposti i propagandu ljudi nasjedaju. Hej bin laden je imao bosanski pasos LOL



Imaju snimke i izjave ljudi al-kaida je vec tada bila dobro organizovana i rasprostrajena slala je svoje ljude ovamo u rat uglavnom ljude koji su vec bili prekaljeni u rusko-afganistaskom ratu a bilo je i iz drugih zemalja terorista,to za pasos ne znam jel imao

ugl teroristi su bili podrzavani placeni i u sklopu ArBiH poslije rata je al-kaida i dalje imala svoje kampove po Bosni samo tad jos nisu toliko dirali Amere pa su ovi zmurili na jedno oko i danas nasljednici tih terorista vehabije i slicni su i dalje podrzavani od strane SDA i islamske zajednice normalno nemaju otvorenu podrsku....ali koliko mogu oni ih potpomazu nemogu vise otvoreno kao nekad ali su veze koliko je u mogucnosti ostale

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 21:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
I opet zasto VRS nema ni jedno priznanje za borbu protiv terorizma od 92-95 to mi nije jasno ?

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 21:26 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Ovako....Ignorišite Ahmeda ako bude pisao bilo šta van treme,a tebi Ahmede kažem da ako napišeš još jedan post mimo teme, a u duhu današnjih postova letiš sa politike. Za početak.
@apokalipto
O'ladi.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2012, 21:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Pa jes' Abu Hamza sa ćlanovi familjije su došli u Herceg Bosnu ono, zdravstvenih razloga radi, klima im pogoduje zdravlju jel? De se Ahmede ne prosipaj ljeba ti!
Nacizam u bilo kom obliku s bilo koje strane ko podržava trebao bi malo na CT glave ili u prdekanu na lađenje.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 99 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs