banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 16:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 99 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Apr 2012, 23:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
drinin vuk je napisao:
Citiraj:
RČP


није фашистичка нити нацистичка организације,то да се разумијемо,без таквих етикета.


Што се тиче ових скандинавско-рудничких удружења бошњачких неонациста, само нек лају,ко лаје не уједа. Вехабије су далеко већи проблем.


Tačno! Vehabije ćute i rade pos'o u tišini, kad zatreba biće spremni. A ovi lajavci iz Skandinavije su gola voda, bar u fizičkom smislu, mada mogu dati moralnu podršku i povećati samopouzdanje ovih ovde, a naravno, davaće i novčanu pomoć i kupovati oružje. A ovi ovde što se zovu nacisti pod parolom ,,BiH samo bošnjacima'' nama samo čine uslugu, korist i pomažu nam u dokazivanju neodržive i nametnute nam BiH.

P.S. Aludiranje na to da je RČP bio fašistički pokret bi trebalo strogo kažnjavati na ovom forumu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 08:02 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Srećom ovo nije forum RČP i o svim stvarima će se slobodno raspravljati,ma koliko tebi smetalo.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 08:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Svi smo mi RČP! ajmo sad SVI SVI SVI...

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 10:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Danny ^_^ je napisao:
Svako malo se njihove brošurice dijele u Norrköpingu i Stockholmu na koncertima pjevača iz YU, lično čuo, brošure vidio, za ostale gradove ne znam. A šta se dešava na saborima bošnjana u SWE i Skandinaviji, bolje da ne govorim, jer toliko iznesene mržnje nije za foruma.



Oduvijek su Internet ratnici bez obzira na nacionalnu pripadnost uvijek bili najjači na riječima i njih je najviše na forumima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 17:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31202
Lokacija: Je Suis Ahmed
old fashion men je napisao:
Svi smo mi RČP! ajmo sad SVI SVI SVI...


Tako je OFM.

Bez kralja ne valja.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 17:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 21:59
Postovi: 462
Danny ^_^ je napisao:
Svako malo se njihove brošurice dijele u Norrköpingu i Stockholmu na koncertima pjevača iz YU, lično čuo, brošure vidio, za ostale gradove ne znam. A šta se dešava na saborima bošnjana u SWE i Skandinaviji, bolje da ne govorim, jer toliko iznesene mržnje nije za foruma.

Pozdrav Dany ,posto vidim da eto ti sve znas sta se desava u Stocholmu, Norrköpingu i na tim koncertima nasim, eto licno koji sam 100%bosanski opredjeljen, ali pazi sad "bosanski", ne muslimanski, srpski,hrvatski ili drugi koliko ih vec ima sto razdiru kao vukovi tu moju, tvoju ali i zemlju i mojih i tvojih pradjedova,reci nam o tim brosurama, bas sta si to vidio, jer nikad to nisam ni cuo , niti vidio a isto zivim u Svedskoj kao i ti.. I za sve vas :ljudi manite se suplje price i trovanja nacionalizmom,vec gledajte da ovaj jedan jedini zivot sto imate zivite mirno i stabilno, nazalost toliko se trujete tim stvarima, da je jadno procitati sta se pise po forumu, a i sami kad skontate znate da je samo lupetanje u prazno.Previse slusate ove sto ste izabrali,a oni dok vas truju pricama i prijetnjama, opstaju na vlasti, i to im je jedini cilj.. Postovanje za vas sve

_________________
banja luka u srcu,vrbas u venama,borac zauvijek


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 17:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Je l' mi mozes objasniti to kad je neko "bosanski" opredjeljen?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 17:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
dukicas je napisao:
drinin vuk je napisao:
Citiraj:
RČP


није фашистичка нити нацистичка организације,то да се разумијемо,без таквих етикета.


Што се тиче ових скандинавско-рудничких удружења бошњачких неонациста, само нек лају,ко лаје не уједа. Вехабије су далеко већи проблем.


Tačno! Vehabije ćute i rade pos'o u tišini, kad zatreba biće spremni. A ovi lajavci iz Skandinavije su gola voda, bar u fizičkom smislu, mada mogu dati moralnu podršku i povećati samopouzdanje ovih ovde, a naravno, davaće i novčanu pomoć i kupovati oružje. A ovi ovde što se zovu nacisti pod parolom ,,BiH samo bošnjacima'' nama samo čine uslugu, korist i pomažu nam u dokazivanju neodržive i nametnute nam BiH.

P.S. Aludiranje na to da je RČP bio fašistički pokret bi trebalo strogo kažnjavati na ovom forumu.


Slika

ma jok gdje ce oni :roll: :angry3:

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 17:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ovo dokazuje sta?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 18:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
shakal je napisao:
Ovo dokazuje sta?



Da su antifasisti ko sto rece neko iznad mog posta :roll:

tj da nisu fasisti mslm da je dukicas to lupio a po slici vidimo da pretrgose u borbi protiv okupatora

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Poslednji put menjao apokalipto dana 04 Apr 2012, 18:12, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 18:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Odlicno, ako se jedna fotografija moze uzeti kao krunski dokaz, onda to govori dosta i o tebi i tvojim teznjama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 18:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Sandzak divizija :lol:

Pardon, Stokholm divizija :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 18:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
shakal je napisao:
Odlicno, ako se jedna fotografija moze uzeti kao krunski dokaz, onda to govori dosta i o tebi i tvojim teznjama.



nije jedna slika ima ih jos

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 18:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 21:59
Postovi: 462
shakal je napisao:
Je l' mi mozes objasniti to kad je neko "bosanski" opredjeljen?

Shakal nadam se da me ipak razumijes , ali recu ti. bosanski opredjeljen(iz navike,a svakako citaj bosanskohercegovacki, znaci dolazim sa teritorije BIH, a ta zemlja ma koliko je sutali i trali pod nogama je starija i od tebe i od mene,paljena i dizala se iz pepela.Sta zelim reci:svako od nas koji je rodjen i ima predake iz BIH , bi trebao da se osjeca kao i ja.. Ne zanimaju me huskaci(iz bili kojeg naroda), jer iz prilozenog svi vidimo gdje su nas doveli, koju nesrecu svima BIH narodima napravili i dan danas nastavljaju svoj krvavi pir mrznje, prijetnje, zastrasivanja.. Ja ipak znam, vjerujem da u ovoj BIH ima mjesta za sve nas, i dok se narod osvjesti, doce i do sretnijeg i boljeg zivota kao sto je nekad i bio,a to ne moze i ne smije moralno niko da negira.. Nadam se da si me sad razumio.. Postovanje za tebe

_________________
banja luka u srcu,vrbas u venama,borac zauvijek


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 18:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
shakal je napisao:
Je l' mi mozes objasniti to kad je neko "bosanski" opredjeljen?



Босанска опредјељеност је константна доза осјећаја припадности исламској заједници и константна предрасуда о свему што долази а не припада истој. Могло би се представити и као патолошка анимозитетност према ћирилици као писму,српском језику,хрватском језику, застави тробојки. Босанска опредјељеност се заснива на застави Армије БиХ, која се попут курве у Верони преоблачи и пресвлачи искључиво лицемјерним констатовањем и помињањем Котроманића,који да је жив вјероватно би добио истовремено фрас три пута. Босанска опредјељеност је све оно што бјежи од фашизма ко ђаво од крста,а истовремено се покушава присјетити Калаја и дивити његовом смислу за патолошко геноцидисање свега што има предзнак српски или хрватски. Босанска опредјељеност је фашистичко оруђе које апсолутно се не може поистовјетити са пацифизмом а нарочито са историјски утемељеним подацима о историјском настанку писма, језика,културе,обичаја, религије. Босанска опредјељеност апсолутно је искључива и није заснована на заједничким симболима, константно пропагандним материјалом покушава наметнути неке "нове" не знам ни који ће ми наводи, вриједности. Е онда би се и о гео моменту могло, ал нећу из принципа. И да босанска опредјељеност је јефтин параван за акције усмјерене на промовисање свега што или чији је заштитни знак љиљан,чији је заштитни и једини пут пут радикализма,сецесионизма и централизма.


П.С. РЧП испоштујте бар у домену толеранције, свјестан сам да су многи одгајани у доба комунизма, али молим без вријеђања РЧП!

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 18:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 21:59
Postovi: 462
drinin-vuk imponiras sirenjem negative i mrznje i to teskom supljom, mogao bi nam i reci mozda ko ti je poslodavac za to?

_________________
banja luka u srcu,vrbas u venama,borac zauvijek


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 18:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
негатива је босанска ријеч? Хау јес но :lol: :lol: :lol: :lol:

Немам послодавце нити спонзоре,попут такозваних фанатикоса,попут такозваних застава љиљана утакмицама,застава Турске,Пакистана,Арабије, нит пљујем вартину заставу,али поносим се искључиво и само ТРОБОЈКОМ!

Реци шта сам слагао и одмах на данашњи дан ћу поносно рећи да сам што и ти! Ако нађеш то,а наћи ћеш као и Роса Салвахе пужа у Гвадалахари.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 19:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 21:59
Postovi: 462
drinin vuk je napisao:
негатива је босанска ријеч? Хау јес но :lol: :lol: :lol: :lol:

Немам послодавце нити спонзоре,попут такозваних фанатикоса,попут такозваних застава љиљана утакмицама,застава Турске,Пакистана,Арабије, нит пљујем вартину заставу,али поносим се искључиво и само ТРОБОЈКОМ!

Реци шта сам слагао и одмах на данашњи дан ћу поносно рећи да сам што и ти! Ако нађеш то,а наћи ћеш као и Роса Салвахе пужа у Гвадалахари.

Kao bosanski orjentisan,znam i priznam cirilicu(kako znam da su oba pisma ravnopravna i po zakonu tom istom bosanskom).Ne mrzim nista srpsko,hrvatsko,americko,filipinsko,kinesko,sto ne radi na kidanju te iste BIH.Ne priznam niti zelim tu sto je ti navodis islamsku, "tvoju" i tebi slicnih sanjanu tvorevinu,na toj istoj zastavi ne postoji nikakav simbol koji kaze da je zastava ili drzava jednog naroda... Znas kako, necu ti reci da lazes, jer mi kultura i odgoj to ne dozvoljava, a i ne trazim od takvih kao ti da budes ponosni drzavljanin BIH,ipak Bosni treba nova, pozitivna energija-kontas?,ne "negativa"

_________________
banja luka u srcu,vrbas u venama,borac zauvijek


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 19:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Meni ovo vuce na onu pricu - Svi smo Bosanci, nema vise Srba, Hrvata. Samo fino upakovano.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2012, 19:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31202
Lokacija: Je Suis Ahmed
Hertzog je napisao:
Sandzak divizija :lol:

Pardon, Stokholm divizija :lol:



Samo se ti smij, ali centar zbivanja je iz Sarajeva preseljen u Beč, a iz Novog Pazara u Štokholm, a ni u Tutinu više ne cvjetaju ruže.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 99 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs