banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 463 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Jan 2021, 12:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
skypostman je napisao:
Samo da nas ne dira, a namjerno su nas ostavili nedovrsene da bi mogli kad tad u buducnosti opet rovariti ovde.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Svi se nadamo da im nismo zanimljivi.
Neka se čerupaju sa jačima(nabrojao je Rocker finu listu).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 13:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
zar mi možemo biti dovršeni

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 13:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
“Najgore” sto nas moze snaci je da dobijemo nekog amerikanca da se bori protiv korupcije, tipujem da ce biti Drasko za to zaduzen, nesto poput onog tipa u kantonu sarajevo.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 14:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
despot777 je napisao:
Ajd da se jednom i sa braletom složim (odnosi se na postove koje sam shvatio)...
Teško se oteti utisku da je ova predstava neki dan režirana od strane Trampovih protivnika, da ga još više diskredituju, jer nije dovoljno samo krunisati Bajdena, treba mu stvoriti i dovoljno prostora pošto je Tramp najavio dalju borbu i poslije napuštanja dužnosti predsednika. Ja baš i ne bih očekivao intervencionizam u kapacitetu prije Trampa. Pa sjetimo se Sirije prije Trampa, nije išlo baš sve po planu... biće toga, ali biće i žešćeg odgovara....

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Pa da, demokrate su zato sa jedne strane pobile stotine hiljada muslimana (ako ne i miliona), a sa druge strane su uspjele stvoriti migrantsku krizi. A kroz tu krizu su razbucali Evropsku Uniju, izacili iz nje Veliku Britaniju i sirom kontinenta ojacali ultra desnicarske stranke. Ljepota jedna za Kinu.

I onda mi nazovi bijeli "napredni" liberali placu kako je Tramp ovakav i onakav. A covjek dosao na njihova gotova govna.

Nije Bihac jebeni migrantski kamp zahvaljujuci Trampu, vec zahvaljujuci Obami, Klintonovoj i njihovoj ekipi iz stranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 14:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Sve to što si nabrojao je ništa za činjenicu da su demokrate uvele prvu “pokrivenu” ženu u kongres i samo zbog toga ih svi muslimani fanatično vole.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 14:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Ne znam, valjda ce nam budala objasniti ako navrati. Mislim da je on napredan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 20:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
:lol: Svasta je moguce u zemlji demokratije

Kongresmeni podnijeli zahtjev da se Trumpu doživotno zabrani kandidatura za predsjednika SAD-a

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/kong ... /210109009


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 21:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Poslije odgledanih videa svima je jasno da je takozvani "Upada u Kapitol Hil" od strane Trampovi pristalica dobro organizovan i pripremljen set up po uigranom scenariju.
Dobro izreziran ali tako providno kad se pogledaju snimici pogotovo ranjavanja one zene i ponasanja policije unutra i propustanju ekipe na barikadama.
Kod naivnog plebesa moze da prodje ali svaki prosjecni analiticar odmah primjeti nelogicnosti i scenario kao i glumu.Gluma je ocita na svakom koraku.

Smijurija, ali prolazi!!

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Destabilizacija SAD-a
PostPoslato: 09 Jan 2021, 22:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Sad ce holivud izbaciti film o ovom. Kako trampa kontrolisu jebeni rusi sa njihovom vakcinom protiv kovida koja pravi poslusno magare samo jednim klikom.i da su za sve ovo krivi krezubi rusi zajedno sa srbima.
Koliko je svijet u kurcu kad ovakve budalastine prolaze pa to je nevjerovatno.
A nase bosnje se uzdaju u bajdena kao da je sam muhamed vaskrsao pa ce im pomoci da se rijese manjeg entiteta.
Jebo ih bajden i sva americka administracija


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 22:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Grenele glas razuma :roll:

„Hej Džo Bajden i Kamala Haris, nek vam je sa srećom kad drugim zemljama budete kazivali da ne mogu da utišaju, cenzurišu ili zatvore svoje političke protivnike. Ova kriza je američki brend i vi slavite (privremenu) moć koja dolazi s njom“, poručio je Grenel.

https://rs-lat.sputniknews.com/svet/202 ... harisovoj/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 22:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Bajden nece doziviti kraj mandata, senilni starac koji je vec pogubljen zato su ga tu i stavili, drugi ce vuci konce iz sjenke.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 22:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Ma i tako drugi vuku konce. Bar je sad poslije trampa jasno, ako do sad nije bilo, da se americki predsjednik sveo na lik iz crtanog filma, nesto izmedju predstavnika za stampu i nosaca onog koferceta za smak svijeta.

Naravno osim ako nisi americki predsjednik koji odgovara aparatu pa se stvara privid da od njega nesto zavisi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2021, 01:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Само се бојим да ће због тих болесноумних патолошких идиота опет многе србске мајке обући црнину и наравно многе друге широм света па и њихове, али то ме се тренутно не тиче много.
Јебо те живот која је то патологија!? Мене тако живо занима, гризе ме колико ме занима шта је то њима толико Трамп нажао учинио да су се тако из петних жила трудили да га смене и то им није довољно већ да му забране и евентуалну кандидатуру за џ година иако је старац!??? Не знам да ли је ико од вас гледо снимке говора из Давоса последњи гоји се одржао уживо да ли је то било почетком 20. или крајем 19. на ком је и Трамп био па напустио и шта су они монструми о њему јавно причали и о тад предстојећим изборима како Трамп МОРА и МОРА и МОРА да оде!? Невероватно ми је да се нпр. нису могли стрпити још 4 године јер је општепознато неписано правило да после 8 година мандата једне странке долази председник из друге. Шта је 4 године за светску историју, па ништа посебно, чему толика патолошка журба!? Шта је то Трамп њима сјебао и покварио, па ни пола њихове администрације није посмењивао а камо ли шта друго...
Стварно сам фасциниран тим циркусом у САД. Па демоНкратија и људска права у Судану су појам за њих.
Е и да су они довели неке младе, перспективне људе из те демоНкратске странке па да човек ништа и не каже, него довуку акрапе, метузалеме из гроба, који успут највише на целом свету патолошки мрзе, гле чуда, баш Србе...
Не знам сстварно шта рећи. Трамп за нас није био добар, онај Вашингтонски неспоразум је штетан за нас али смо бар знали да нас неће убијати и сравнавати са земљом. А за овог сам нажалост сигуран да хоће ако му се укаже и 0.1% прилика. Јако је тешко предвидети њихове будуће кораке и шта им је циљ због чега су се толико журили али мислим да ће сјашити са Кине и опет најашити максимално на Русију тј. на све оно где Русију могу индиректно понизити, повредити, испровоцирати и дискредитовати, односно омаловажити. А ту ми падају на памет Руси у Украјини, Грузији, Белорусији, Балтичким земљама и наравно Џеј тјн. ми Срби слепци баксузни. Само је питање шта ће прво доћи на ред пре него што Русима падне мрак на очи. А можда успеју да нас и Србију утерају у нато па све лепо Словене од Словеније преко нас и Бугара до Украјине и Пољске напујдају да идемо пуцати на Русе и тако ће лепо словени да се убијају међусобно, Руси ће победити али америма добро и да погине 10000 руских војника и да им ослаби економија. Не знам, можда имају сасвим друге приоритете али познајући њих, мислим да они лежу и устају са мишљу како уништити Русе и Србе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2021, 02:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Bajden nece izdrzat ni 3mj mozda najvise 6 mj bitno je samo da izdrzi do 20 Jan.
Dolazi Kamala Haris koja je planiran za presjednika. Da je isla direktno ne bi imal sanse protiv Trampa ali ovako je na ledjima Bajdene implantirana kao "rum plocica" da se slatko proguta(za mladju generaciju to je slatka cokoladica)
U Americi od plebes Kamalinim dolazkom najveci gubitnici opet ce biti crna populacija. Crnci koji se nadaju nekim promjenama sa prvom zenom crnkinjom kao pod predsjednikom SAD a i predsjednikom bit ce jos vise ponizeni izdani i razbijeni daleko vise nego pod Obamom i to vrlo brzo.
Njihovi novi pokreti kao Black live matters i sl …jednostavno ce biti razbucani i uguseni a izgovor ce bit ma kakav rasiszam, kakva diskriminacija crnaca i latino amerikanaca pa crnkinja je predsjednik SAD.
Ma zar moze biti "bolje". :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2021, 03:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Jel uopšte još traju "black lives matter demonstracije"?
Iskreno, zaboli me za crnce po Americi al čini mi se da je to stalo posle izbora?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2021, 09:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Izgubio se interes za matter izgleda, a u medjuvremenu se zavrsila prica o policajcu koji je malo pucao u Wisconsinu :lol:

Oslobođen bijeli policajac koji je pucao na Jacoba Blakea u Wisconsinu
06. januar. 2021

https://edition.cnn.com/2021/01/05/us/j ... index.html

https://hr.n1info.com/svijet/osloboden- ... isconsinu/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2021, 10:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Brale001 je napisao:
Bajden nece izdrzat ni 3mj mozda najvise 6 mj bitno je samo da izdrzi do 20 Jan.
Dolazi Kamala Haris koja je planiran za presjednika. Da je isla direktno ne bi imal sanse protiv Trampa ali ovako je na ledjima Bajdene implantirana kao "rum plocica" da se slatko proguta(za mladju generaciju to je slatka cokoladica)
U Americi od plebes Kamalinim dolazkom najveci gubitnici opet ce biti crna populacija. Crnci koji se nadaju nekim promjenama sa prvom zenom crnkinjom kao pod predsjednikom SAD a i predsjednikom bit ce jos vise ponizeni izdani i razbijeni daleko vise nego pod Obamom i to vrlo brzo.
Njihovi novi pokreti kao Black live matters i sl …jednostavno ce biti razbucani i uguseni a izgovor ce bit ma kakav rasiszam, kakva diskriminacija crnaca i latino amerikanaca pa crnkinja je predsjednik SAD.
Ma zar moze biti "bolje". :)


Prva žena i crnkinja predsednik SAD, ostalo još da se transdženderuje i usvoji malog Kineza, pa da priča bude potpuna. Ima svi da lupamo srcolike emotikone. I kad nas budu opet tukli bombama. Jer jednostavno, to je taaako divno!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2021, 14:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Cilj da dovedeš ženu za predsjednika mi stvarno nije jasan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2021, 14:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Sve ti jebem kakav skup vrsnih poznavalaca svjetske i američke makropolitičke scene na blforum.com :D Ovde ljudi znaju od toga gdje kupiti šarafe do toga ko kontroliše đedu Bajdena...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2021, 16:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Danchi,
U svakoj državi ljudi komentarišu političare, a mi bi kao trebali biti na nivou "boli me qrac"!?
Vidiš, zbog te svjetske politike imamo u državi ko zna koliko raznog ljudskog otpada koji skoro niko ne kontroliše.
Tako, ako nemaš šta reći, lagano odjebi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 463 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs