banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 23:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 895 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Jun 2011, 00:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2005, 03:59
Postovi: 263
Nisam zaradio ban za ovih 6 godina pa necu ni sad jer ne vrijedjam nikoga osim sujete pojedinih kad se ne slazem.
A tacno znam i koje kuke ce da se jave na svaki moj post i sta ce odprilike reci. Znam vas dosta dugo.

Jeste drago mi je. Laknulo mi je kad sam cuo. Licno mislim da je kriv i da treba da odgovara za zlocine koje je dopustio da se dogode i za one koje je naredio da se dogode. Njegove zrtve nisu dobile sansu da se brane ali... drago mi je sto ce je on imati. Ako je nevin, imace sigurno dovoljno dokaza da se i odbrani...

_________________
Animator vs animation
Animator vs animation II
Formerly known as Hagar the Horrible. Hogar nije ljubitelj ljudskog roda.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2011, 10:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
Nisam zaradio ban za ovih 6 godina pa necu ni sad


za sve postoji prvi put

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2011, 11:33 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
vulgaris maximus je napisao:
Drago mi je sto je tamo gdje jeste.
Zao mi je sto se to nije desilo prije i sto je izrucen onako kako je izrucen (Odugovlacenje, politicke igre i slicno...).

ban

Zašto?Zato što se ne slaže sa tobom?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2011, 15:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Slazem se sa vulgaris maximusom o izrucenju, ali se ne slazem da je bilo namjernog odugovlacenja od strane Srbije. Sadasnja vlast u Srbiji je trenutno najbolja vlast od vremena sedamdesetih godina proslog vijeka i mislim da je cinila sve da nadje Mladica. Jer da nije tako, nebi Karadzic bio izrucen 2008.
Problem ove vlasti je sto je dosla u najgore vrijeme, vrijeme krize, i nije imala mogucnosti da ucini mnogo pa je dosta naroda u Srbiji protiv nje, ali narod je ocigledno zaboravio kako mu je bilo devedesetih.
Drugi problem je sto je ova vlast naslijedila sve probleme koje je prosla radikalnija vlast stvorila kao Kosovo npr., nepovjerenje svijeta itd. i sad se mora dokazivati svijetu zbog gresaka stare vlasti i izvinjavati bivsim neprijateljima, pa s jedne strane ne pase ni svijetu, ni narodu i nasla se izmedju dvije vatre.
Pogotovo mi nije jasno zasto su Muslimani i Hrvati protiv ove vlasti kad je Tadic pokazao da je moderan politicar koji postuje ljudska prava i evropske vrijednosti i koji im se cak izvinio zbog gresaka drugih, opet im nije dobar i optuzuju ga da je krio Mladica do sad. To bi ja nazvao najblaze bezobrazlukom. Slicno teorijama zavjere da su Amerikanci krili Bin Ladena je isto ova teorija da je Tadic krio Mladica. Potpuno besmislena i promasena.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2011, 15:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
jellyfish je napisao:
Pogotovo mi nije jasno zasto su Muslimani i Hrvati protiv ove vlasti kad je Tadic pokazao da je moderan politicar

Zato što je za njih (sve bez iznimke) dobar Srbin jedino mrtav Srbin, to je tako vazda bilo, sad je i uvijek će biti.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2011, 23:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2005, 03:59
Postovi: 263
old fashion men je napisao:
jellyfish je napisao:
Pogotovo mi nije jasno zasto su Muslimani i Hrvati protiv ove vlasti kad je Tadic pokazao da je moderan politicar

Zato što je za njih (sve bez iznimke) dobar Srbin jedino mrtav Srbin, to je tako vazda bilo, sad je i uvijek će biti.


I to je ustvari najveci nas problem. Zatucanost.

@jellyfish
Slazem se sa dosta toga sto si rekao ali isto tako gledam u nazad jedno 16+ godina... Kako to nazvati? Bezobrazlukom? Ili je politika kurva?
Bila je (ta radikalnija) vlada i prije Tadica i odatle dolazi nepovjerenje plus ovo natezanje/frka sa Dodikom, fed vs rs i slicno...

Ne, ne bi me iznenadilo da je pokusao da trapi izrucenja za neka olaksanja (politika ;) ). I ja bi sigurno da sam na njegovom mjestu...
Ucinio je on i par dobrih stvari (koje se nikad nisam ni nadao da ce uraditi) i za to mu hvala i respekt ali niko vise nije naivan pa da skace na prvu.

_________________
Animator vs animation
Animator vs animation II
Formerly known as Hagar the Horrible. Hogar nije ljubitelj ljudskog roda.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2011, 23:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Zatucan nezatucan to ti je tako prika moj :wink:

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2011, 00:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
old fashion men je napisao:
Zatucan nezatucan to ti je tako prika moj :wink:


Od sad kad legnem u krevet sa zenom necu smjeti zaspati jer po tvojoj teoriji najbolji sam joj mrtav. tako da...jadan ja :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2011, 20:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Slika

Русија.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2011, 21:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
http://www.rus-obraz.net/regions/obninsk/18
http://www.rus-obraz.net/regions/obninsk/19
viewtopic.php?f=27&t=53003

Rujo javi se!

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2011, 00:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
ja ne kontam ove likove po forumu (koji nisu muslimani ili hrvati) i podrzavaju izrucivanje nasih generala, pa cak i da su odgovorni za neke civilne zrtve, PA STA? Bio je rat... sto se mene tice sva sredstva za dobijanje rata trebaju biti upotrebljena. Mislim smijesno je postovati tamo neke konvencije kad ih ne postuju oni koji nam sada sude, niti su ih ikad postovali, od kraja II Svj. rata, preko Vijetnama, Afganistana, Iraka, pa opet Iraka i sad ove bliskoistocne krize....
Sta? Mi koji smo nekoliko puta bili pod ustaskim, handzarskim, i naravno prije toga turskim nozevima, sad odjednom trebamo U BORBI ZA OPSTANAK nesto da se susprezemo? Da feminizirano ukazujemo na neke konvencije o ratovanju i tuzakamo kad se druga strana toga ne drzi, a mi kao neki NERD-ovi to da postujemo i pederisemo se po tim pitanjima? Rat nije igra.

Meni je jedino zao sto smo posten narod i sto nismo sravnili Zagreb i Sarajevo sa zemljom, pobili sve moguce vodece licnosti, tj. lidere nasih neprijatelja kad je za to bilo prilike, i da onda nakon jednog munjevitog osvajanja (za koje smo bili i te kako sposobni) diktiramo sve uslove rjesenja situacije u tadasnjoj bivsoj Jugoslaviji.
Ovo sve sto se desilo u zadnjih 20ak godina treba da nam bude za nauk za neki eventualni buduci sukob.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2011, 10:15 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Buraz,ako tvoje pisanje odgovara onome kakav si,onda si nula od čovjeka,a srpstvu ne služiš na čast.
Srpstvo nije streljanje zarobljenika,srpstvo nisu sekundarne i tercijarne masovne grobnice,srpstvo nije sklanjanje pogleda od svojih zločina.
Srpstvo je ne dozvoliti pad vjekovnih srpskih prostora zarad politike.
Srpstvo nije pravdanje svoga nečovještva sa:"Eto,pa i oni su nama..."
Srpstvo je Sv.Sava,Nemanjići,Dušan Silni,Karađorđe i M.Obrenović,Petar I Karađorđević,vojvode Mišić,Putnik i Stepanović,dr.Mladen Stojanović.
Srpstvo je svetosavlje,čast,hrabrost,poštenje.Ponos i inat!.

To je srpstvo,a ne Ratko Mladić!!!

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2011, 11:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
ti onda nisi u skladu sa vremenom u kojem zivis.
sve su to vrijednosti koje su nasi vojnici imali i prije i u nedavnim ratovima, ali se okolina promijenila.
vise nema ni casti, ni hrabrosti (a da ne spominjem postenja) u ratovima i samo naivan narod kao mi moze da se i dalje drzi nekih principa zbog kojih nas danas gaze...

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2011, 11:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Gaze nas zbog nesposobnih komunističkih generala kakav je bio i ljakse Mladić.
Ko ga jebe, neka mu sad sude kad je bio nesposoban ne samo on, mogli smo se prošetati kroz ove ratove skoro bez žrtava kakvu smo prednost imali samo da smo imali druge ljude na čelu

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2011, 11:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
old fashion men je napisao:
Gaze nas zbog nesposobnih komunističkih generala kakav je bio i ljakse Mladić.
Ko ga jebe, neka mu sad sude kad je bio nesposoban ne samo on, mogli smo se prošetati kroz ove ratove skoro bez žrtava kakvu smo prednost imali samo da smo imali druge ljude na čelu

Daj covjece sta ti pricas?
Pa da nijedan civil nije stradao, da su samo sruseni vojni objekti, sto kao sto se od kolega ratnika Amerikanaca da primjetiti, NIJE MOGUCE, opet bi nam zapad natovario satanizaciju na ledja i manje vise nas doveo u isti polozaj...

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2011, 11:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Da je posao zaokruživanja srpske teritorije završen 92', a mogao je biti, ne bi nam zapad imao vremena bilo šta tovariti, a i sami su nas pustili da vide šta ćemo napraviti, a kad su vidjeli da tome nema kraja, da kilavimo i da nismo sposobni to završiti onda su se umješali i bilo je to što je bilo.
Iz pozicije koju smo imali, Srebrenicu bi 92' zauzeo jedan bataljon sa priučenim kaplarom na čelu, isto tako i Goražde i Bihać, a koridor je trebao biti širok bar 70 km.
Kakvi kurčevi generali i Milošević, karadžić i ostala govna.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2011, 15:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Za ovo što si rekao u vezi 92 si u pravu mogu ti reći tad smo imali s čim da im se sjetimo familije. Poslije....Ako želiš da uništiš sopstvenu vojsku kreni pa stani - Napoleon.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2011, 15:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Srebrenica je po popisu iz 91 imala 36000 stanovnika, ako na to dodamo snage koje su dole bile stacionirane, pa makar da su svi vojno sposobni bili naoruzani samo lukovima i strijelama, taj priuceni kaplar bi trebao poprilicno da se potrudi da zauzme taj grad do 92e...
Uostalom tacan broj je 36.666, svima je trebalo biti jasno da dole nesto ne stima :)

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2011, 15:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
92 smo imali više artiljerijskih cijevi nego oni pušaka, o tenkovima da ne pričam. Bili smo daleko nadmoćniji po svemu tad pa se i moglo svašta uraditi.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2011, 22:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
old fashion men je napisao:
Da je posao zaokruživanja srpske teritorije završen 92', a mogao je biti, ne bi nam zapad imao vremena bilo šta tovariti, a i sami su nas pustili da vide šta ćemo napraviti, a kad su vidjeli da tome nema kraja, da kilavimo i da nismo sposobni to završiti onda su se umješali i bilo je to što je bilo.
Iz pozicije koju smo imali, Srebrenicu bi 92' zauzeo jedan bataljon sa priučenim kaplarom na čelu, isto tako i Goražde i Bihać, a koridor je trebao biti širok bar 70 km.
Kakvi kurčevi generali i Milošević, karadžić i ostala govna.


Да се Младић питао та ратна прича другачије би изгледала. Јасно је да је и Младић био жртва политике. Тако да нема потребе да блатиш некога.


Citiraj:
Srpstvo je Sv.Sava,Nemanjići,Dušan Silni,Karađorđe i M.Obrenović,Petar I Karađorđević,vojvode Mišić,Putnik i Stepanović,dr.Mladen Stojanović.


Не знам како Милоша Обреновића убаци у колоно с обзиром да је био познат као неко ко баш и није водио рачуна о чојству и јунаштву у односу према конкурентима и могућим противницима. Чак шта више, човек који је увео у Србију превентивна смакнућа (касније су то комунисти само усавршили и омасовили).

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 895 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs