banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 10 Jun 2026, 13:26 Danas je 10 Jun 2026, 13:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5790 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 286, 287, 288, 289, 290
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Maj 2026, 08:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37104
Evo upravo sad bacio pogled na kamere, nema 3-4 auta na ulazu u HR. A kraj je produzenog vikenda ovamo gore.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Maj 2026, 17:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9579
Šta ćemo sad? Novi prelaz privremeno otvoren, prebačeni carinici i referat, a uskoro će bit' popravljen stari most.
Citiraj:
Za desetak dana automobili će moći preko starog mosta u Gradišci

https://www.nezavisne.com/ekonomija/pri ... sci/966648


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Maj 2026, 18:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10570
Pa kad je bio problem zaposliti nekoga na drzavne jasle :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Maj 2026, 22:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9579
Imaju oni radnika.
Sad je loptica prebačena u Krnjićev teren, nakon onog šuka sa otvaranjem novog prelaza.
Sutra sastanak upravnog odbora UIO.

Show must go on...


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Maj 2026, 08:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29895
Lokacija: Banjaluka
Choban je napisao:
Šta ćemo sad? Novi prelaz privremeno otvoren, prebačeni carinici i referat, a uskoro će bit' popravljen stari most.
Citiraj:
Za desetak dana automobili će moći preko starog mosta u Gradišci

https://www.nezavisne.com/ekonomija/pri ... sci/966648


Kako sta, fino pise u prvoj recenici - Za desetak dana će vjerovatno biti pušten putnički saobraćaj za vozila do 3,5 tona preko starog mosta u Gradišci.
Znaci kamioni i ostali nece moci preko starog i sa tim je svaka nedoumica rijesena. Rece da je za to potrebna rekonstrukcija citavog mosta sto nismo u mogucnosti sljedecih XY godina, i zbog toga novi GP mora ostati otvoren dok se to ne sredi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Maj 2026, 09:05 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40500
Lokacija: Месечева икра
Može ostati otvoren samo za saobraćaj vozila preko 3.5t.

Poslato sa BRP-NX1M pomoću Tapatoka

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Maj 2026, 09:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29895
Lokacija: Banjaluka
Dobro, teoretski je i to moguce, ali sa obzirom da ne vjerujem da Krnjic i ekipa mogu dati takvu dozvolu, vjerovatno ce ostati kako je trenutno ako se bude pitalo ove iz ministarstva sigurnosti.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2026, 17:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 16135
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sipa-sa ... /260608141

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Jun 2026, 19:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5721
Lokacija: 78000
Znaci, svako ko drugacije misli od onoga sto je federacija rekla, ide na saslusanje? Ili ce biti kako oni kazu ili nikako. Okeeej

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Jun 2026, 20:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7088
Не Федерација, већ колонијални управник ове франкенштајн назови-државе. Ми бисмо се са муслиманима и Хрватима чак некако и договорили, кад ови не бе стално ровили.
Гледам данас видео из Белфаста, исламиста Сомалијац коље човјека натенане неким малим ножем, около четворо гледа, и на крају приђу и овај један га млати мухомлатом, варјачом, чим, док остали дрече... а јесу вриснули, и то некад луди Ирци, гдје ли су онда остали... д'оће изгори ЕУ...

_________________
Slika


Vrh
  
 
 [ 5790 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 286, 287, 288, 289, 290

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Common Crawl [Bot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs