banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 03:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175 ... 268  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Maj 2018, 18:44 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
apokalipto je napisao:
Samo da se vratim na svoj post. Ako je istina onaj tekst ispod slike onda ispada da Srbija finansira bošnjačku antisrpsku propagandu koja se štampa ni manje ni više nego u Beogradu, ja sam to želio da naglasim a ne primjećujem da se to tako i shvatilo. Toliko od mene na tu temu.
Budući da ni očko, ni kocko, ni prstko, ni ručko nisu imena pretpostavka je da ti bode oči ono Spasoje. Kratkim guglanjem lako se utvrdi da ime Nedžad vuče korjene iz arapskog i da znači spas, izbavljenje, sigurnost. Znači Nedžad = Spasoje. Pjesma je antisrpska koliko je moje mišljenje da sam srećan što se zovem Zoran, a ne Sabahudin antimuslimansko. Realno, Zoran je ljepše nego Sabahudin, a i Nedžad je vala ljepše od Spasoje.
Hoću reći, glupi ljudi dozvole da im drugi serviraju mišljenje bez da su se potrudili da iole promisle ili istraže.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2018, 18:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Džontra je napisao:
Kako je ono TNS imnao običaj reći Apokaliptu?


Zoka ga je utusio kao patkicu. Btw. patkica i dalje nista ne shvata.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2018, 19:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
_зока je napisao:
apokalipto je napisao:
Samo da se vratim na svoj post. Ako je istina onaj tekst ispod slike onda ispada da Srbija finansira bošnjačku antisrpsku propagandu koja se štampa ni manje ni više nego u Beogradu, ja sam to želio da naglasim a ne primjećujem da se to tako i shvatilo. Toliko od mene na tu temu.
Budući da ni očko, ni kocko, ni prstko, ni ručko nisu imena pretpostavka je da ti bode oči ono Spasoje. Kratkim guglanjem lako se utvrdi da ime Nedžad vuče korjene iz arapskog i da znači spas, izbavljenje, sigurnost. Znači Nedžad = Spasoje. Pjesma je antisrpska koliko je moje mišljenje da sam srećan što se zovem Zoran, a ne Sabahudin antimuslimansko. Realno, Zoran je ljepše nego Sabahudin, a i Nedžad je vala ljepše od Spasoje.
Hoću reći, glupi ljudi dozvole da im drugi serviraju mišljenje bez da su se potrudili da iole promisle ili istraže.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

Bode mi oči to što su ta imena pobrojana prije imena Spasoje, a znam kakav je njih stav prema nama uopšte pa i imenima, a ako je štampano u Bg velike su šanse da je štampano za Rašku oblast a tamo uz bošnjačka nema hrvatskih ili brazilskih imena već naših.
Ti kratkim guglanjem a ja sa 20+ godina staža među tim ljudima, znam kako dišu pa ko će pobijediti... Jebe mi se odakle vuče i šta vuče, ako se sva priča svede na ovaj mali tekst i ako smo svi mi koji ovo čitamo Kenijci onda bi se ta tvoja priča i provukla, ali pošto nismo i ako znamo širu sliku bošnjačke antisrpske propagande onda se dolazi do toga što sam već napisao. Uz to, nebo je plavo a oblaci u većini slučajeva bijeli...

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2018, 19:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Apu je toliko priglup da ga bukvalno patkica i može utuć. Al bilo je ono nešto š čačkanjem nosa što si mu rekao...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2018, 19:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
The_new_Statesman je napisao:
Manitu, mene posebno zalosti sto sam u godinama u kojima si ti bio kada smo te zezali za godine :-D

E sad... Ko dir'o? Nesto si goropadan zadnja dva tri dana :-D

Ma nije niko, nego se nagomilalo paušalnih zaključaka paušalne inteligencije, plus orgijaju nad onim jadnikom koji je izgubio dijete. Nema strašnije kazne za čovjeka od sahrane djeteta, nema gorih ljudi od onih koji su to uradili i ovih koji od toga prave politiku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Maj 2018, 18:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
manitu uci da svira je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Manitu, mene posebno zalosti sto sam u godinama u kojima si ti bio kada smo te zezali za godine :-D

E sad... Ko dir'o? Nesto si goropadan zadnja dva tri dana :-D

Ma nije niko, nego se nagomilalo paušalnih zaključaka paušalne inteligencije, plus orgijaju nad onim jadnikom koji je izgubio dijete. Nema strašnije kazne za čovjeka od sahrane djeteta, nema gorih ljudi od onih koji su to uradili i ovih koji od toga prave politiku.

E jeste se nasli, jedan je odrasto na Siluetama a drugi na Dugmicima..cccc!! :)
btw, hajd i nije lose imamo mi mladji odakle prepisivat. :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2018, 10:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Opet ersoft klubovi u javnosti...

http://rtrs.rs/vijesti/vijest.php?id=298011

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2018, 12:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Citajuci neke bosnjacke intelektualce, vratio sam film na diskusije s nekolicinom kolega sa FPN Sa, i malo dublje usao u SDA diskurs.

Mozda nije neki revolucionaran zakljucak, no SDA zapravo zeli bosnjacku nacionalnu drzavu bar na 51%, ako ne moze više. Srbi i bilo koja srpska politicka opcija im trebaju samo da izvuku vruć krompir za njih. Protivnici muslimanske drzavnosti na tlu Evrope takodje nisu homogeni, iako se cini da su javne politike SAD i EU po tom pitanju decidne.
Ipak, i Bosnjaci razmisljaju unaprijed i sto se kaze "konja za trku imaju", tako da nikakvi ustupaka u korist Hrvata u BiH nece biti, sem za koje se izbore teskim politickim pritiskom ili ratom. E u taj rat bi zapravo najradije i jedni i drugi uvukli Srbe, Hrvati jos radije. Treba se cuvati bilo kakvih izbornih koalicija koje bi bile uslovljene nekim neizvjesnim agendama. Na to se upravo BiH politika i svela, Bosnjaci zele da izgrade u Federaciji jedan relaksirajuci polozaj koji RS ima u okviru BiH, jer je zapravo disolucija njihov san, a Srbi mogu biti samo instrumentalizovani za ostvarenje tog sna. Naravno, poltika eventualne disolucije mora biti kompromisna sa srpske strane, pola krompira vadite prvo vi, pa neka vas jasu oni sto jasu nas vec trideset godina.
Otuda se naslanjanje na Tursku, pa makar i sa Rusijom, iscitava i na Zapadu kao potvrda ovog zakljucka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2018, 07:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Schlager je napisao:
Koje zločine zamjeraš SDS-u?


Конкретно систематско организовано рушење верских објеката на територији под српском контролом, као и неограничену количину глупости коју је одређени део СДС исказао током рата према странцима, а и према свом народу.

О ратним злочинима си већ писао и ту нема шта претерано додати.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2018, 10:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Silvio Dante je napisao:
Schlager je napisao:
Koje zločine zamjeraš SDS-u?


Конкретно систематско организовано рушење верских објеката на територији под српском контролом, као и неограничену количину глупости коју је одређени део СДС исказао током рата према странцима, а и према свом народу.

.

Misliš da je ondašnji vrh SDSa direktno odgovoran za rušenja vj. objekata??Misliš da su imali kontrolu nad istrurenim odjeljenjima DB Srbije (Stevandić &co) ??
Ajd ovako...Schlager je o toe pisao pa ću po sjećanju.SDS je početkom devedesetih bila jedina stranka koja je sjetila potrebu srpskog naroda na odbranu od majorizacije i utapanja u građansku državu sa musl. većinom.Ostali su većinom vezali zastave sa raznim Tokićima i glumili multi-budale.Naravno da se u stranku uvuklo svakakvog šljama koji je radio to što je radio....teško je bilo u to doba držati sve pod kontrolom.Ali to smo mi...to je naš mentalitet,to su naši zlikovci koji bi radili to što su radili pod okriljem bilo koje druge srpske stranke koja bi vladala.Valjda nam je svima lakše okriviti SDS i stranku nego priznati da smo kukolju dozvolili da nam kalja obraz.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2018, 10:57 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Ispašće da SDS uratu nije imao uticaj ni na šta. Nisu krivi za pad Krajine, nisu uticali na rušenje džamija. Ipak, dičite se da ste državotvorna stranka.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2018, 11:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
To se zove objektivnost i odgovornost. Sve dobro to smo mi, sve loše to je neko drugi :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2018, 13:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Silvio Dante je napisao:
Schlager je napisao:
Koje zločine zamjeraš SDS-u?


Конкретно систематско организовано рушење верских објеката на територији под српском контролом, као и неограничену количину глупости коју је одређени део СДС исказао током рата према странцима, а и према свом народу.

О ратним злочинима си већ писао и ту нема шта претерано додати.

Opsada Sarajeva i nasumicno artiljerijsko divljanje, sto je ostavilo mogucnost teske manipulacije i relativizacije zlocina nad srpskim zivljem i etnickim čišćenjem grada, sto se i desilo, plus zaradjena generalna osuda kompletne vojske i naroda zbog toga. Zatim, politika "humanog preseljenja" gdje se npr u Banjaluci davao dokument Bošnjacima na potpis, o dobrovoljnom odlasku i ostavljanju imovine (vidjeti pod Brdjanin)
Sve je to maslo krarkovidog i poludivljeg SDSa. Milina politika je šest svjetlosnih godina ispred.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2018, 14:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Koliko vidim biće tu još nabijanja na kurac :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2018, 14:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Čiča iz Rogače je napisao:
Silvio Dante je napisao:
Schlager je napisao:
Koje zločine zamjeraš SDS-u?


Конкретно систематско организовано рушење верских објеката на територији под српском контролом, као и неограничену количину глупости коју је одређени део СДС исказао током рата према странцима, а и према свом народу.

.

Misliš da je ondašnji vrh SDSa direktno odgovoran za rušenja vj. objekata??Misliš da su imali kontrolu nad istrurenim odjeljenjima DB Srbije (Stevandić &co) ??

Ма не, одакле им контрола. Ономад кад су "стручњаци" дигли у ваздух католичку цркву у Добоју и при томе полупали стакла на становима скоро до зграде Полиције у главној улици, она сирена за опасност што се огласила негдје око 11 навече десетак минута прије експлозије је сасвинм случајно укључена...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2018, 15:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
manitu uci da svira je napisao:
Silvio Dante je napisao:
Schlager je napisao:
Koje zločine zamjeraš SDS-u?


Конкретно систематско организовано рушење верских објеката на територији под српском контролом, као и неограничену количину глупости коју је одређени део СДС исказао током рата према странцима, а и према свом народу.

О ратним злочинима си већ писао и ту нема шта претерано додати.

Opsada Sarajeva i nasumicno artiljerijsko divljanje, sto je ostavilo mogucnost teske manipulacije i relativizacije zlocina nad srpskim zivljem i etnickim čišćenjem grada, sto se i desilo, plus zaradjena generalna osuda kompletne vojske i naroda zbog toga. Zatim, politika "humanog preseljenja" gdje se npr u Banjaluci davao dokument Bošnjacima na potpis, o dobrovoljnom odlasku i ostavljanju imovine (vidjeti pod Brdjanin)
Sve je to maslo krarkovidog i poludivljeg SDSa. Milina politika je šest svjetlosnih godina ispred.


Daleko od toga da nekog opravdavam za nesto i skidam odgovornost.

Manitu, tacno je to sto kazes da se desavalo a da nije trebalo.

Medjutim pa kako bi ti vodio rat koji je pocivao na osnovama na kojima je pripreman i sa ciljem koji je vodjen u BiH na koji drugi nacin?
Hoces gradjaski rat na fer pleju i Zenevskim konvencijama? U redu i ja bi to i svi bi to.
Ali rat nije humanisticka kategorija ili proracunata i jedino moguca matematicka funkcija. Koji je tako vodjen bez masakra, etnickog ciscenja i bestijalnog divljanja, koji?


Daj jedan primjer gradjanskog rata sa humanitarnom pozadinom i bez krvoloka i bez mase nevinih stradalih.
Novi rat daleko daleko bio, hipoteticki recimo koji bi bio vodjen opet recimo hipoteticki pod Milom bio bi totalna suprotnost od proslog.
Hajmo malo o tome.

Hoces da kazes da smo mi ispred Tutsu i Hutu plemena, neka neka ...mozes mastat.
I Njemci su to tako isto mislili o sebi.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2018, 15:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Brale, ne zamotavaj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2018, 15:31 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
lako je 25 godina nakon rata,pametovat za tastaturom šta treba,šta ne treba...

rat je zlo...koje treba izbjeć na sve moguće načine...

a ako ne možeš izbjeć,i ako već do rata dođe,onda se ne biraju sredstva,bar na brdovitom balkanu!


mene je, recimo tog ljeta 1993,zaboljelo kad su (bar iz moje jedinice u kojoj sam tad bio) izbačeni svi hrvati i muslimani!
kontam,ako je moj davor sliško,tutić,darko madzo i još par,ako su sa mnom prvi prešli most u gradišci,i djelimo dobro i zlo,otkud sad odjednom da ne valja nakon dvije godine rata? :(


pošto sam i tad bio neki lajav i uvijek neki buntovnik,raspitivao sam se otkud odjednom ta promjena stava prema mojim drugarima i zašto im se daje završni pečat...

ispričali su mi jednu priču...

da je 30 juna 1993,dok su trajale najveće borbe između muslimana i hrvata na skoro čitavoj teritoriji današnje fbih,u sastavu HVO Mostar ostalo nekoliko četa ili bataljona muslimana,uglavnom možda i par hiljada ljudi,koje su hrvati prihvatili,jer su zajedno protjerali srbe iz doline neretve i smatrali ih svojom braćom....koji su bili lojalni hrvatima,borili se protiv armije BH...koliko god nekome smješno zvučalo,i kriminalac juka prazina,"ratni heroj odbrane sarajeva" se u mostaru sa svojim bataljonom borio rame uz rame sa hrvatima,protiv armije bih!!!
i jedno veče,upravo tog 30 juna 1993,datum koji armija bh slavi kao deblokadu mostara,gdje su za jedan dan zauzeli ogromnu teritoriju.....kasarnu sjeverni logor....vrapčiće,bijelo polje i sve prema salakovcu,potpuno otvorili komunikaciju sa sarajevom i spojili se savojim šestim korpusom armije bih,odakle su upali zukini koljači i hrvatsko uvo nije ostalo na lijevoj strani neretve....do te večeri su muslimani u mostaru bili u potpunom okruženju hrvata..

šta se desilo te večeri i kako su uspjeli tako ogromnim prostorom zavladat muslimani i pobit hrvate?


desilo se da su u rovovima bili mješani sastavi...musliman i hrvat....i nekim konspirativnim metodama su muslimani iz HVO,napravili dogovor da iste noći,tad i tad,svako okrene oružje u svog saborca hrvata u rovu u bijelom polju :( :( (to je bila ključna tačka,i nakon toga je armiji bh bilo lako da u toj panici hrvata,beznađu i bježaniji osvoje toliku teritoriju!!

pošto je tad osovina radovan karadzić-mate boban bila na vrhuncu saradnje,odmah je nakon par dana donesena odluka da u vojsci RS,bar u mojoj i većini drugih jedinica,nemaju više šta muslimani tražit uopšte,hrvat je pokoji i "pretekao"....doduše,nakon toga,mi smo otišli i korak dalje,pa svim muslimanima i hrvatima u gradu podjelili otkaze,isključili telefone...a ne samo istjerali iz VRS

to su te ružne stvari iz rata...jezive...da saborac na saborca u rovu okrene oružje...zato možda i jest mržnja u mostaru i danas veća nego bilo gdje....

koliko god mi gadljivo zvuči to što su muslimani uradili,sa jedne strane im se i divim koliko su složni....ja bih prvi možda ispao pička i pokuša svog kolegu iz rova druge nacionalnosti,indirektno upozorit da to veče ne dođe :(

ustvari,ne znam šta bih uradio....ne bih ni provalio našu akciju,ali ne bih mogao ni pucat u davora sliška,darka madzu,emira bašića koji su dve godine dotad sa mnom djelili svu ratnu muku :( ..možda ja ne bih to veče došao :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 16 Maj 2018, 15:57, izmenjena 3 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2018, 15:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
manitu uci da svira je napisao:
Brale, ne zamotavaj


:)
Ne zamotavam ja vec su meni i tebi zamotali i upakovali, onako kulturno priveli nas ko goveda i utisnuli zig.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2018, 16:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ima stvari i odluka koje su bile potpuno vojnički logične, znam za tipa iz Doboja koji je bio sam nama u 5MPOAP, turčin (ne musliman naš nego bap turčin) stariji čova koji je prošao sve paklenice do Jajca i Turbeta, da bi mu u doboju zapalili kuću a njega razdužili iz jedinice jer je sa prve linije došao ultimatum da se muslimani iz svih dubinskih jedinica najure. U vrijeme '91 i formiranja većine jedinica je u sastavu bilo i do 30% Hrvata i Muslimana, jer su mnogi išli da brane Jugoslaviju ne shvatajući da JNA rukovodstvo nije imalo pojma šta uopšte radi u Hrvatskoj.

Sa bezbjedonosnog aspekta je bila velika ludost dati oružje ljudima čiji rođaci ili čak braća, u nekim slučajevima, se nalaze u neprijateljskim jedinicama. Pre neki dan slučajno vidim neki klip "Arkan sa zarobljenim muslimanima" gdje oni nabrajaju odakle su, par iz BL . . . Dakle, potpuno je logično bilo te ljude razoružati i razdužiti iz vojske.

Ima i stvari koje su apsolutno nelogične, ali razumljive ako se posmatraju u nekom širem istorijskom kontekstu. Dizanje u vazduh džamija i crkava uz istovremeno pravljenje ogromne štete okolnim objektima, i još veće štete reputaciji Srba kao naroda. A to se dešavalo na takav način da je izgledalo organizovano i unapred pripremljeno.

O masovnim egzekucijama da ne govorimo, iako mogu da razumijem zbog čega je to rađeno, ali ne mogu da opravdam.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175 ... 268  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs