banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 18:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 268  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Jul 2021, 17:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Tabako Pit je napisao:
Sad vidis, ako javno kazes da mislis drugacije, je li to kaznjivo po slovu zakona.

Mozda bi Ministra za kulturu cutanja mogao da pojasni. Moze li TNS.


Imas kakav kontraprijedlog? Isprazna skika i dreka dok ne formiraju nekakav novi ifor?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 17:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
wizzy_bl je napisao:
Ajd sad mali zadatak za pravnike. Kako nastaviti dosadasnju pricu o Srebrenici (sa kojom se svi slazemo) , a da ne krsis ovaj zakon.

Mozda pricati da te ama bas ne interesuju desavanja 11.07.... da jednostavno nisi zainteresovan za tu pricu, udariti na bonska ovlastenja, tj da ih ne priznajes, ili nesto trece?


Rekoh vec, potenciras ugrozene slobode govora, potenciras sva desavanja u, oko, pre i posle Srebrenice bez komentarisanja presuda. Pripremas teren sluzeci se osnovnim neoliberalnim alatima.

Tako se komunicira sa zapadnom javnoscu, a ne skikom i drekom kojom samo sebi stetis u konacnici.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 17:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
danijell je napisao:
Ko je spreman da dobije koji % glasova tako što će navući sebi tužbu na vrat? Mirko no no. I da li Mirko prihvata "krivicu" za odluku o Brčkom, jer su tada direktno SDS i SRS prozvali. Ako je sada Dodik kriv za ovu.


Ili da je SDS kriv sto ih je onomad niski predstavnik smjenio, isto ti je to, Mirko bi rado bio nesto kao Borenovic ali to se neda nauciti moras se sa tim roditi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 17:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6146
The_new_Statesman je napisao:
wizzy_bl je napisao:
Ajd sad mali zadatak za pravnike. Kako nastaviti dosadasnju pricu o Srebrenici (sa kojom se svi slazemo) , a da ne krsis ovaj zakon.

Mozda pricati da te ama bas ne interesuju desavanja 11.07.... da jednostavno nisi zainteresovan za tu pricu, udariti na bonska ovlastenja, tj da ih ne priznajes, ili nesto trece?


Rekoh vec, potenciras ugrozene slobode govora, potenciras sva desavanja u, oko, pre i posle Srebrenice bez komentarisanja presuda. Pripremas teren sluzeci se osnovnim neoliberalnim alatima.

Tako se komunicira sa zapadnom javnoscu, a ne skikom i drekom kojom samo sebi stetis u konacnici.
Pa da.. u sustini, potpuno ignorisanje 11.07. se ne moze protumaciti kao negiranje. Bavis se desavanjima prije i poslije i to je to

Ono sto vec sada primjetim, da se u medijima pojavljuju navodnici kod rijeci "genocid", garant je i to neka vrsta ogradjivanja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 17:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 02:18
Postovi: 181
hadzidado je napisao:

Шта је ту ''виде''?

Једино је Шаровић да љигавију изјаву.
Citiraj:
To je jedan strahovito loš potez. Iako nikad ranije nisam za njegov rad to rekao, za ovaj potez mogu reći da je kukavički. Pokazujete neku vrstu hrabrosti prije nego što odete.

Који курац ово значи?

Citiraj:
Prvi kažem da ću nastaviti da imam svoje mišljenje ma kakva god cijena toga bila. Niko me ne može strpati u zatvor, ni krivično goniti jer određene procese gledam za svoj narod onako kako to vidi. Određene stvari u prošlosti ću vidjeti onako kako ja to vidim, onako kako sam ja učio i imam pravo na to, a ne da mi neko nekim zakonom nameće moje mišljenje i pogled na istoriju

Па, реци, како их ти видиш. Је л' се десио геноцид или није?

Што не каже јасно: није било геноцида у Сребреници. Тривићева је то јасно рекла.

Choban je napisao:
https://www.rtvbn.com/4009899/formirajte-predmet-u-srebrenici-nije-bio-genocid


Једина исправа изјава.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 17:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 02:18
Postovi: 181
Rocker je napisao:
Šarović: Nepotrebna odluka Inzka, ali Dodik mu je dao opravdanje
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sarovic ... /210723079

Љигава петоколонашка пиздурина.

skeva je napisao:
Sad slozno u svim pitanjima.


Сложно од људи који отворено оптужују Додика за дивљање ових фашиста?

Сложно од од оних који су подржали увођење вербалног деликта за Србе онда кад су СДС/ПДП у ЦИК-у гласали да се Уједињеној Српској забрани излазак на посљедње изборе због оне дебилне рекламе?

Оптимистично.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 17:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
The_new_Statesman je napisao:
wizzy_bl je napisao:
Ajd sad mali zadatak za pravnike. Kako nastaviti dosadasnju pricu o Srebrenici (sa kojom se svi slazemo) , a da ne krsis ovaj zakon.

Mozda pricati da te ama bas ne interesuju desavanja 11.07.... da jednostavno nisi zainteresovan za tu pricu, udariti na bonska ovlastenja, tj da ih ne priznajes, ili nesto trece?


Rekoh vec, potenciras ugrozene slobode govora, potenciras sva desavanja u, oko, pre i posle Srebrenice bez komentarisanja presuda. Pripremas teren sluzeci se osnovnim neoliberalnim alatima.

Tako se komunicira sa zapadnom javnoscu, a ne skikom i drekom kojom samo sebi stetis u konacnici.


Ebga TNS pa u to ni ti neoliberali ne vjeruju niti su ikad vjerovali.

A prijedlog je da ne cutimo, o zakonu sad odmah da ne cutimo jer ce ti sutra doci neki novi jos ljepsi o kojem cemo opet morati da cutimo, a ne da trazimo nacin kako da ga zaobilazimo.

Eto je li kaznjivo to gore, hoce li biti dovoljno da im precutis ili ces morati da se slozis. To ti je neoliberalini obrazac danas njima nije dovoljno da precutis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 17:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
Ја би изменио кривични закон РС гдје би увео казну за злоупотребу речи геноцид.
Пошто бошњачки политичари стално говоре да се у Приједору и у још неколико општина десио геноцид а не постоји судска пресуда која то поткрепљује.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 17:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
wizzy_bl je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
wizzy_bl je napisao:
Ajd sad mali zadatak za pravnike. Kako nastaviti dosadasnju pricu o Srebrenici (sa kojom se svi slazemo) , a da ne krsis ovaj zakon.

Mozda pricati da te ama bas ne interesuju desavanja 11.07.... da jednostavno nisi zainteresovan za tu pricu, udariti na bonska ovlastenja, tj da ih ne priznajes, ili nesto trece?


Rekoh vec, potenciras ugrozene slobode govora, potenciras sva desavanja u, oko, pre i posle Srebrenice bez komentarisanja presuda. Pripremas teren sluzeci se osnovnim neoliberalnim alatima.

Tako se komunicira sa zapadnom javnoscu, a ne skikom i drekom kojom samo sebi stetis u konacnici.
Pa da.. u sustini, potpuno ignorisanje 11.07. se ne moze protumaciti kao negiranje. Bavis se desavanjima prije i poslije i to je to

Ono sto vec sada primjetim, da se u medijima pojavljuju navodnici kod rijeci "genocid", garant je i to neka vrsta ogradjivanja.


Pa da, periodicno komuniciras sa zapadnom javnoscu kroz tematizaciju laznih pojava u srebrenickoj ikonografiji nastaloj u zadnjih 15-20 godina.

Lazan ovaj, lazan onaj, manipulacija ovo, manipulacija ono, da li je ovo, da li je ono... itd itd
Dovoljno je traziti propuste u ikonografiji i maksimalno ih iskoristavati. A vec ih ima.
Dakle, demoliranje scenske postavke je priprema terena.

Btw. sto se presude tice, u Americi (zemlji za koju vole reci da je predvodnik slobodnog svijeta) u ovom momentu mozda potpuno nevin covjek ceka izvrsenje smrtne kazne. I da, vjerovatno ce ga drzava ubiti. I da, vec se desavalo. Ali i cak nakon tako stravicnog ishoda postoji sansa da neko kroz godine dokaze njegovu nevinost. Ali samo zato sto postoji kakav takav sistem koji omogucava opoziv cak i tako strasne presude. Ti opozivi donose smiraj i presudjenom, ali i zrtvama. To se ovim zakonom o verbalnom deliktu brani. Brani se pravo na pravdu. Cak i zrtvama. Jer sta ako je Alija Izetbegovic najkrivlji za te smrti?
Sudska presuda nije Bozje slovo ukucano u kamenu. I sudovi grijese.

Trebam li reci da vjerovatno nijedna presuda nije opozvana skikom, drekom i busanjem u prsa? Vec velikim zalaganjem i teskim radom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 17:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 02:18
Postovi: 181
The_new_Statesman je napisao:
wizzy_bl je napisao:
Ajd sad mali zadatak za pravnike. Kako nastaviti dosadasnju pricu o Srebrenici (sa kojom se svi slazemo) , a da ne krsis ovaj zakon.

Mozda pricati da te ama bas ne interesuju desavanja 11.07.... da jednostavno nisi zainteresovan za tu pricu, udariti na bonska ovlastenja, tj da ih ne priznajes, ili nesto trece?


Rekoh vec, potenciras ugrozene slobode govora, potenciras sva desavanja u, oko, pre i posle Srebrenice bez komentarisanja presuda. Pripremas teren sluzeci se osnovnim neoliberalnim alatima.

Tako se komunicira sa zapadnom javnoscu, a ne skikom i drekom kojom samo sebi stetis u konacnici.


Много ће се потрести западна јавност ако Срби укажу на дешавња прије Сребренице и на угрожену слободу говора у тзв. БиХ. :lol: :lol:

Након њиховог дивљања задњих 30 (и много дуже) година на Балкану, ти вјерујеш ће Срби ''неолиберланим алатима'' њих да убиједе да имају некаква права?

Зајебаваш да си толико наиван?

Скика и дрека свакако нису рјешење, али то поготово није ни то што ти предлажеш. @Визи чак предлаже да стављамо ријеч ''геноцид'' под наводнике. :lol:

Једино рјешење је јасно стављање до знања да им ово неће проћи и по цијену максималне радикализације. Основни предуслов за тако нешто је апсолутно јединство свих српских политичара.

За почетак бојкот свих инстутција тзв. БиХ. Такође бојкот избора који не би били ни одржани на територији Српске уколико се овај закон не повуче.

Опет кажем, за тако чврст став је потребно да сви заједно (власт и опоиција) стану иза те одлуке и буду спремни да је бране по сваку цијену.

Све остало нас враћа у најмрачнија времена турске/аустријске окупације. Нема повлачења одавде, ова је задња линија одбране.


Poslednji put menjao партибрејкер dana 23 Jul 2021, 17:57, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 17:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
boban1982 je napisao:
Ја би изменио кривични закон РС гдје би увео казну за злоупотребу речи геноцид.
Пошто бошњачки политичари стално говоре да се у Приједору и у још неколико општина десио геноцид а не постоји судска пресуда која то поткрепљује.

A Jasenovac?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 18:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
партибрејкер je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
wizzy_bl je napisao:
Ajd sad mali zadatak za pravnike. Kako nastaviti dosadasnju pricu o Srebrenici (sa kojom se svi slazemo) , a da ne krsis ovaj zakon.

Mozda pricati da te ama bas ne interesuju desavanja 11.07.... da jednostavno nisi zainteresovan za tu pricu, udariti na bonska ovlastenja, tj da ih ne priznajes, ili nesto trece?


Rekoh vec, potenciras ugrozene slobode govora, potenciras sva desavanja u, oko, pre i posle Srebrenice bez komentarisanja presuda. Pripremas teren sluzeci se osnovnim neoliberalnim alatima.

Tako se komunicira sa zapadnom javnoscu, a ne skikom i drekom kojom samo sebi stetis u konacnici.


Много ће се потрести западна јавност ако Срби укажу на дешавња прије Сребренице и на угрожену слободу говора у тзв. БиХ. :lol: :lol:

Након њиховог дивљања задњих 30 (и много дуже) година на Балкану, ти вјерујеш ће Срби ''неолиберланим алатима'' њих да убиједе да имају некаква права?

Зајебаваш да си толико наиван?

Скика и дрека свакако нису рјешење, али то поготово није ни то што ти предлажеш. @Визи чак предлаже да стављамо ријеч ''геноцид'' под наводнике. :lol:

Једино рјешење је јасно стављање до знања да им ово неће проћи и по цијену максималне радикализације. Основни предуслов за тако нешто је апсолутно јединство свих српских политичара.

За почетак бојкот свих инстутција тзв. БиХ. Такође бојкот избора који не би били ни одржани на територији Српске уколико се овај закон не повуче.

Опет кажем, за тако чврст став је потребно да сви заједно (власт и опоиција) стану иза те одлуке и буду спремни да је бране по сваку цијену.

Све остало нас враћа у најмрачнија времена турске/аустријске окупације. Нема повлачења одавде, ова је задња линија одбране.



Nisam procitao sve sto si napisao ali ajde mi objasni "naklonjenost" i servilnost zapadnih politicara i vecine medija spram potreba Bosnjaka?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 18:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2251
Lokacija: Trn
boban1982 je napisao:
Ја би изменио кривични закон РС гдје би увео казну за злоупотребу речи геноцид.
Пошто бошњачки политичари стално говоре да се у Приједору и у још неколико општина десио геноцид а не постоји судска пресуда која то поткрепљује.
Samo je mali zajeb to što se naš kz primjenjuje samo na teritoriji rs, pa lijepo dođeš na entitetsku liniju, zakoračiš 1 korak u fbih i pričaš šta hoćeš, a ne može ti niko ništa.

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 18:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6146
партибрејкер je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
wizzy_bl je napisao:
Ajd sad mali zadatak za pravnike. Kako nastaviti dosadasnju pricu o Srebrenici (sa kojom se svi slazemo) , a da ne krsis ovaj zakon.

Mozda pricati da te ama bas ne interesuju desavanja 11.07.... da jednostavno nisi zainteresovan za tu pricu, udariti na bonska ovlastenja, tj da ih ne priznajes, ili nesto trece?


Rekoh vec, potenciras ugrozene slobode govora, potenciras sva desavanja u, oko, pre i posle Srebrenice bez komentarisanja presuda. Pripremas teren sluzeci se osnovnim neoliberalnim alatima.

Tako se komunicira sa zapadnom javnoscu, a ne skikom i drekom kojom samo sebi stetis u konacnici.


Много ће се потрести западна јавност ако Срби укажу на дешавња прије Сребренице и на угрожену слободу говора у тзв. БиХ.

Након њиховог дивљања задњих 30 (и много дуже) година на Балкану, ти вјерујеш ће Срби ''неолиберланим алатима'' њих да убиједе да имају некаква права?

Зајебаваш да си толико наиван?

Скика и дрека свакако нису рјешење, али то поготово није ни то што ти предлажеш. @Визи чак предлаже да стављамо ријеч ''геноцид'' под наводнике.

Једино рјешење је јасно стављање до знања да им ово неће проћи и по цијену максималне радикализације. Основни предуслов за тако нешто је апсолутно јединство свих српских политичара.

За почетак бојкот свих инстутција тзв. БиХ. Такође бојкот избора који не би били ни одржани на територији Српске уколико се овај закон не повуче.

Опет кажем, за тако чврст став је потребно да сви заједно (власт и опоиција) стану иза те одлуке и буду спремни да је бране по сваку цијену.

Све остало нас враћа у најмрачнија времена турске/аустријске окупације. Нема повлачења одавде, ова је задња линија одбране.
Izvini, ja nista ne predlazem vec primjecujem da su se pojavili "" u pojedinim portalima. Zasto sam ovo napisao... zanima me zbog cega?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 18:39 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
Ocekivati da ce se promijeniti misljenje zapada i neoliberla o Srebrenici je zabluda, nema sanse da se tu nesto gemeralno promijeni, pa bas u toj bajnoj americi su karijere i karijere izgradjene na prici o Srebrenci i sad ce neko tamo da promijneni misljenje, nema sanse i ne treba neka im ga. Niko ne spori ovde da svako ima pravo da o tome misli sta hoce, treba zakon ovde pa ako treba i sistem osporiti. U neoliberalnoj demokratiji je nepojmljivo i nametanje zakona pa nam ih ti isti namecu.

''Zakon koji slijedi i koji čini sastavni dio ove odluke stupa na snagu osam dana od objave ove odluke, odnosno u subotu 31. jula, na privremenoj osnovi, sve dok ga Parlamentarna skupština Bosne i Hercegovine ne usvoji u istom obliku, bez izmjena i dopuna i bez dodatnih uvjeta.''

Ima li kakav pravnik da zna, mogu li gradjani sad izglasti ovo bez negradjana? Ili je to Borenovic omogucio kad je predlozio one izmjena Poslovnika o radu Predstavničkog doma parlamenta, za rad napretka jedne i jedine, nadam se da nije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 19:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ovde je negiranje genocida zabranjeno od 2. svjetskog rata. I to je opstepoznata stvar. Tako da tvoje nedovoljno precizirano pitanje zvuci da li se mogu zezati sa Brkom ovde.
U tome ti je (ne)namjerno poredjenje sa nacistima.

Prethodna ti recenica nije bitna jer je samo glupa. Ova je kvarna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 19:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
TNS-ov predlog o tihovanju i bojkotu izjašnjavanja imao bi smisla da nije jedne kvake: mi se približavamo trenutku kad će davanje propisanog odgovora na pitanje o genocidu biti ausvajs za bilo kakvu ozbiljnu državnu službu (ne samo na nivou BiH). msm, to se možda ne vidi u ovom trenutku ali ovo je samo "prva ruka" zakona, od brata Kristijana očekujem spektakularnu kreativnost po tim pitanjima.
znači, neće se tolerisati nikakva uzdržanost i pravljenje mrtvim, samo će se DA računati kao odgovor.


Poslednji put menjao kosta dana 23 Jul 2021, 19:27, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 19:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
The_new_Statesman je napisao:
Ovde je negiranje genocida zabranjeno od 2. svjetskog rata. I to je opstepoznata stvar. Tako da tvoje nedovoljno precizirano pitanje zvuci da li se mogu zezati sa Brkom ovde.
U tome ti je (ne)namjerno poredjenje sa nacistima.

Prethodna ti recenica nije bitna jer je samo glupa. Ova je kvarna.


Moja preciznost je sasvim dovoljan ali tvoje insinuacije su nedopustive.

To sto sam ja napisao i sto ti podmeces se ne moze dovesti ni u kakvu vezu.

Da zvrsimo, molim moderaciju da ove nebulozne i besmislene optuzbe izbrise, iako su od TNS-a previse je.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 19:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
kosta je napisao:
TNS-ov predlog o tihovanju i bojkotu izjašnjavanja imao bi smisla da nije jedne kvake: mi se približavamo trenutku kad će davanje propisanog odgovora na pitanje o genocidu biti ausvajs za bilo kakvu ozbiljnu državnu službu (ne samo na nivou BiH). msm, to se možda ne vidi u ovom trenutku ali ovo je samo "prva ruka" zakona, od brata Kristijana očekujem spektakularnu kreativnost po tim pitanjima.
znači, neće se tolerisati nikakva uzdržanost i pravljenje mrtvim, samo će se DA računati kao odgovor.


Postoji i povlacenje srpskih (a bome i hrvatskih) sluzbenika iz tih istih institucija. Sta mislis da takva eskalacija nece zaboljeti jednu jedinu bejha?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2021, 19:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 02:18
Postovi: 181
wizzy_bl je napisao:
Izvini, ja nista ne predlazem vec primjecujem da su se pojavili "" u pojedinim portalima. Zasto sam ovo napisao... zanima me zbog cega?


Океј, извини, у праву си. Било је пуно коментара па сам неке летимично прочитао.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238 ... 268  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs