banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 19:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 264, 265, 266, 267, 268  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Jul 2023, 19:35 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17149
Lokacija: Q5HW+6W
Neko okačio na pasarelu...

Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2023, 20:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
.Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2023, 20:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Rider on the storm je napisao:
Neka nadlijeću, koga boli.. zapravo boli one na Kliksu, danas su objavili 1000 članaka o tome!!!!!
Jebem te zemljo ako je vijest da neki avioni iz nekog razloga nadlijeću nisko kako sam shvatio iznad Sarajeva.
Pa onda oni dole svršavaju - to je kao podrška Amerike, a naši ili gunđaju ili negoduju - zapravo je nevjerovatno kako se ljudi bave nebitnim stvarima.
Ja nisam konfliktan, nisam nacionalista, nisam religiozan, nisam vala ni normalan, ali ne mogu da shvatim da se 28 godina poslije rata nije mrdnulo od mrtve tačke.
Huškanja, zveckanje oružjem, prijetnje odcijepljenjem, mito, korupcija, profiteri, tenderi, investitori, izvođači, mafija, dileri..
Da nije Gavrilo opalio možda bismo bili Austrija tj. uređena zemlja, ali to je već kompleksno.. je li samo meni retardirano sve ovo što se događa?
Je li moguće da napredno čovječanstvo 2023. godine ovako radi i razmišlja u ovoj usranoj zemlji i ništa neće da promijeni?
Putine, baci je, NATO, bombarduj nas, govna smo, nema drugog objašnjenja, ne mogu da poimam da se ovo dešava danas (ne bukvalno danas, ovih mjeseci i godina).


https://www.youtube.com/watch?v=IVErTK-8sE8

...

A što se tiče ovoga što zovu BiH, sad treba kao nikad, oprezan, ali i čvrst. Sve rade ovi sa zapada da isprovociraju i zakuvaju, prije svega na Kosovu, a i ovdje. Kao da žure da nas riješe prije nego što Rusija riješi pitanje Ukrajine i redefiniše svijet.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2023, 23:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
<Enter_name> je napisao:
Neko okačio na pasarelu...

Slika



https://m.youtube.com/watch?v=tF9WVmbwgdE

https://www.youtube.com/watch?v=xJ7jBSR7BRM

Kamenjari su bili nekada davno originalniji.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Sep 2023, 19:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4275
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Čudno mi je da ovdje nema diskusije o ovim protestima na entitetskim linijama.. zapravo ova tema ima pravi naziv, BiH je nebuloza, dubioza, distopija, nadrealizam.
Zapravo drago mi je da se ovdje ne piše o tome jer je stvar debilna, to su protesti na silu, stvaranje nacionalne napetosti, upravljanje masama, jbt ljudi odavno idu u svemir a mi mašemo zastavama i gledamo ko je Srbin ili Bošnjak ili Hrvat.
Da mi je znati šta je u glavama ljudi koji se pale na to.
Vjerovatno mentalna insuficijencija, to je obična glupa zatupljena raja bez više od dvije moždane ćelije.

_________________
"I sve je više varvara, a sve je manje Rimljana." - Momčilo Bajagić Bajaga


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2023, 06:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Sva okupljanja u režiji vladajućih su isforsirana na silu bili to protesti ove vrste,mitinzi ili kontra mitinzi.Medijska slika odaje utisak da se ljudi pale na to.
Marx je davno napisao da podrška svakoj vlasti i režimu daje srednja klasa tj sitna buržoazija.Zaposlene budžetlije te armija ljudi iz javnih preduzeća.Juče se tačno vidjelo za koliko su levela hercegovci ispred svih i u kojem broju su izašli na ceste.Javne uprave,Elektro......izašli gotovo svi,tako da ako se slažemo da su protesti na silu onda oni koji su izašli na njih nisu zaglupljena paljevina već sitna buržoazija (ma kako to glupo zvučalo) koja svojim učešćem na protestima čuva svoje radno mjesto,redovnu platu i život koji je "dostojansveniji" od onih koji se nisu u tom kolu.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2023, 08:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Rider on the storm je napisao:
Čudno mi je da ovdje nema diskusije o ovim protestima na entitetskim linijama.. zapravo ova tema ima pravi naziv, BiH je nebuloza, dubioza, distopija, nadrealizam.
Zapravo drago mi je da se ovdje ne piše o tome jer je stvar debilna, to su protesti na silu, stvaranje nacionalne napetosti, upravljanje masama, jbt ljudi odavno idu u svemir a mi mašemo zastavama i gledamo ko je Srbin ili Bošnjak ili Hrvat.
Da mi je znati šta je u glavama ljudi koji se pale na to.
Vjerovatno mentalna insuficijencija, to je obična glupa zatupljena raja bez više od dvije moždane ćelije.
Nije zaglupljena masa, već guzica u radnom mjestu gdje joj nije baš bogzna čime ugrožena pozicija sem ako stranka ne načepi. Tek za par godina će nadoći generacije iza ovih gdje će biti puno više idealista nego danas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2023, 16:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Americka i Britanska Cizma.

Koje neozbiljno pitanje od Slavise Markovica!!! Kako moze britanska i americka cizma po Manjaci gazit?!!

Nije sija ali jeste vrat tj. to je NATO "cizmica" i ona moze svuda!! Na prste jedne ruke mozes nabrojat gdje ta cizma ne gazi.
Da nece mozda Markovic da zabrani tu cizmu na zemlji nasoj ovdasnjoj ili samo komentarise druge kako su dvolicni i ne principjelni?

Dodik ne moze obicnom "civilu" jednom gradjaninu Njemacke da zabrani ulazak u Republiku Srpsku ...da ne idemo dalje, jel to treba ponavljat svaki dan?


Ako je za publicitet i sl onda mogu ovaka pitanja to obicno pali kod plebesa..... inace naivnost i nezrelost!
Ajd sad malo vi...

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2023, 14:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
Samo da se zna da nije do nje

"Kao gradonačelnica Sarajeva nemam ovlaštenja da zabranim ili odobrim održavanje koncerata i nastupa u gradu, ali zato vi, moji sugrađani, imate pravo da odlučite da li ćete ići ili ne! Grad Sarajevo nema iste nadležnosti kao većina bh. gradova, nažalost mnogo su manje! Ne upravljamo dvoranama niti dajemo bilo kakve saglasnosti za koncerte ili izvođače koji nastupaju. Svako ima pravo izbora", napisala je Karićeva na društvenoj mreži Instagram.

Ovo ona ista koja je dobila cesmu u Banjaluci?

I za napaceno gradjanstvo najava vaznog dogadjaja, 1. novembera ovoj nebulozi u posjetu dolazi prvi uhljeb Evropske unije.

Da ne bude zabune to je ova

Slika

Prva medju jednakim


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2023, 17:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
Nekako me Ursula asocira na ovu bakicu:

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2023, 18:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5623
Lokacija: Banja Luka
Nju je Medvedev jednom oslovio sa "bijesna tetka".

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2024, 08:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Појашњава да у БиХ “можете са лакоћом да дођете и до најбогатијих људи и власника великих компанија, да представите своју идеју или пројекат”.

"А сви који се баве бизнисом знају да је прилика за презентацију 50 посто одрађеног посла. Послујем у 15 држава и слободно могу рећи да ни у једној другој држави немамо баш увијек прилику да се директно представимо људима који одлучују у компанији. У БиХ то имају сви", каже Вилдић у разговору за "БизнисИнфо.ба".


A teksta eto svuda oko nas hodaju milioneri samo se treba sudariti sa njim i iznjeti im svoj biznis plan.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2024, 08:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
A i kompanije su nam svjetski poznate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2024, 08:38 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Kaže u Živinicama, čini mi se, ima višemod 100 milionera. Procentualno ih više tamo ima nego u Berlinu.

Послато са 2209116AG помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2024, 09:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
U Živinicama?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2024, 12:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3060
filozof sa vrbasa je napisao:
Citiraj:
Појашњава да у БиХ “можете са лакоћом да дођете и до најбогатијих људи и власника великих компанија, да представите своју идеју или пројекат”.

"А сви који се баве бизнисом знају да је прилика за презентацију 50 посто одрађеног посла. Послујем у 15 држава и слободно могу рећи да ни у једној другој држави немамо баш увијек прилику да се директно представимо људима који одлучују у компанији. У БиХ то имају сви", каже Вилдић у разговору за "БизнисИнфо.ба".


A teksta eto svuda oko nas hodaju milioneri samo se treba sudariti sa njim i iznjeti im svoj biznis plan.



Mita Pantić je to prvi radio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2024, 12:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Bogati Turčin?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2024, 12:50 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
hadzidado je napisao:
U Živinicama?
Da, u Živinicama. I ne preko 100 nego preko 150.

Послато са 2209116AG помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2024, 14:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
Ima da ne kažem čega. Ono, ne znam kako se to računa al čisto sumnjam da ima veze sa zdravim razumom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2024, 16:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Za mene bi bilo jedino mjerodavno da su pročešljali račune u bankama pa neko tako utvrdio što je nemoguće.

A ovo neko ima kapital ali sav kapital je u kamionima i zgradama i mašinama.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 264, 265, 266, 267, 268  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs