banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 18:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 268  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Apr 2018, 20:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Mislim da nam je vrijeme da se preračunamo jer polako ističe vrijeme kad se može sjediti na više stolica. Ja prvi ne volim NATO, ali mislim da se ulaskom dijelom osiguravamo od okoline po pitanju agresivnosti i nacionalne priče ovih oko nas...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2018, 20:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Pamti li ovaj narod??

Zasto ce Americki vojnici na Manjaci i njihovi avioni na nebu BiH u RS u bilo kakvoj "suradnji" uopste?

Zasto ne mogu da se igraju vojske - "suradjuju" negdje drugdje i vjezbaju na drugim terenima i sa drugim narodima?
Eto im Paname, eto im Italija, Japan, Bugarska, Juzna Koreja, Filipini,Kolumbija,Nigerija,Pakistan...

Toliki prostor, ogroman svijet i tolike zemlje a oni oce bas u malu BiH i to u RS pa na Manjacu.

Zar ovaj narod treba takvu "suradnju" sa Americkim gradjanima (pod oruzjem i uniformama)?
Je li to ustvari to nesto sto nam najvise treba sada ovde?
Da li RS treba takva pomoc i takvu saradnju od zapada ili bilo koga?

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2018, 20:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Prijateljstvo i suradnja sa Americkim narodom da, vojskom ne.
Sa narodom Amerike prijateljstvo je uvijek postojalo i postojace necemo spominjat sada Teslu i sve primjere nazad kroz istoriju.
Medjutim.
Oni koji govore o vojnim vjezbama na teritoriji BiH i RS,Manjace i slicno, te pozivanju vojnike pripadnike NATO zemalja ovde mogu samo da poturaju svoj obraz ne obraz ovog naroda pod to.

NATO je ubijao ovaj narod ovde u proslom ratu, NATO je bio jedna strana u sukobu protiv gradjana RS. NATO je aktivno podrzavao stranu koja se borila protiv ovog naroda i u Hrvatskoj i u BiH i u Srbiji.
NATO zemlje, prvenstveno SAD jos uvijek smatraju da je bombardovanje bilo opravdano i da je ovaj narod to zasluzio i ovdje a i u Srbiji.

Oni koji pozivaju te vojnike ovde u RS ili u BIH pod okriljem "suradnje" i navode neke ugovore trebaju da znaju da narod RS nikad nije dao pristanak da se ti vojnici ovde
nalaze, krecu ili vjezbaju ili da se bilo kako kontaktira sa njima osim kroz mininum koji je potreban i koji je propisan Dejtonom.Nikakva suradnja!
Suradjujes sa prijateljima i partnerima.

Ako je Ivanic (ali to vazi za bilo kog drugog politicara ne samo njega, bilo koji pokusava dovesti vojnike NATO zemalja ovde pod razno raznim izgovorima i spinovima) ako je htio da ostvari suradnju sa Amerikancima
i unapredjuje odnose sa Americkim gradjanima i kad bas spominje nacionalnu gardu iz Milvakija, mogao je Ivanic pozvati "Milwaukee Bucks" poznate kosarkase iz Milvakia
da dodju u BiH i RS da budu gosti i odigraju par utakmica u dobrotvorne svrhe da se pomognu i lijece nastradali od bombardovanja i rata ovde.

Mogao je pozvati i predstavnike biznisa kao sto su poznate pivovare u Milvakiju po cemu je grad vrlo poznat da posjete Banja Luku i da budu gosti ovdje.

Mogli su se pozvati doktorski timovi i medicinsko osoblje iz njihovih poznati bolnica koje imaju eksperte u mnogim poljima medicine
da posjete RS i BiH i ostvare suradnju u lijecenju pacijenata i pomoci u tom segmentu.

Pa cak da se pozove i lovacko drustvo iz Milvakija da posjeti i dodje u lov u BiH i da se poveze turisticka ponuda i na taj naci sve bi to imalo vise pameti
nego ovakve njegove izjave i nebuloze.


Takve veze i suradnja i ugovori su od srca prihvaceni od svih gradjana ovdje i zasigurno i imaju punu podrsku svih.
Ali zvati americke vojnike pa bili to marinci ili garda ili spasilacke ekipe kako god ih zvali je uvreda za ovaj narod ovde.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2018, 21:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Lakše, Brale, ode pritisak...
Ja sam u VRS prije 15ak godina slao faxom zahtjeve u Ramiće za odgađanje vježbe naše vojske da bi Jenkiji mogli rokat po Manjači...tako da oni odavno lete našim nebom.
I niko ih ne dočekuje nit cvjećem nit pogačom i solju. Pusti da nekad prođemo kao i ostali mali narodi, a ne kako koji nalete da im govorimo :" Oćete qrac!!! Samo preko nas mrtvih možete!!!"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2018, 22:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
munja.alex je napisao:
Mislim da nam je vrijeme da se preračunamo jer polako ističe vrijeme kad se može sjediti na više stolica. Ja prvi ne volim NATO, ali mislim da se ulaskom dijelom osiguravamo od okoline po pitanju agresivnosti i nacionalne priče ovih oko nas...

Мислим да је пуно паметнија опција да питамо Русе које им се локације свиђају за "Искандере". Па да им дамо гратис, са све прикључком за струју, воду и канализацију...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2018, 22:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Prolazis ti to vec 20 i kusur godina.Putuje ovaj narod vec decenijama.

Nazalost ti jos mislis da ides ka nekom cilju a ne svacas da je putovanje u zivotu ono sto se broji.
Drugi mali narodi su imali svoju istoriju i sudbinu a ti imas svoju.
I ja bi volio da sam kao drugi, da mogu pisat memoare kao Pariz Hilton kako mi je zivot bio tezak i sta se moralo sve "progutat" ali jebiga nisam Paris Hilton vec Brale i nisam kriv sto se moji nece citat a njeni hoce.

Mogli smo mi Hitleru milovat kad je trebalo ali nismo, neki kazu da smo se trebali uvuc dublje pa bi sad i mi bili ok.

Da smo tad pametni bili (recimo ali stvarno cista hipotetika da smo mogli i tad sami mi svoju pamet primjenit) i da smo se uvukli Njemackoj malo dalje od ulaza, bar do pola debelog ehheee!!!.
Da smo zasli Hitleru rektalno onako "bratski" i cvrsto se ukrpeljili mozda ne bi stradali ali opet bi morali i Hitleru ulazit kroz Hrvatsku guzu da dodjemo do njega.
A sta bi poslije bilo... mozda bi i mi kao svi fasisti bili izgradjeni, ko zna. :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2018, 05:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Jbg sve u sferi šbbkbb ali realno okružen si, a taj tvoj nazovi saveznik je daleko. Treba li nam još jedna Albanija nakon 1914-1915? Svejedno nema ni koga oslobađat u regionu, i tad smo pokušali pa dobili na kraju crnački u erekciji :-)
Uostalom, referendum pa nek narod bira, ako se zajebe, sam je birao. Isto se mislilo za BiH pa i poslije 20 i kusur nismo je "zavoljeli" ;-)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2018, 14:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
munja.alex je napisao:
Jbg sve u sferi šbbkbb ali realno okružen si, a taj tvoj nazovi saveznik je daleko. Treba li nam još jedna Albanija nakon 1914-1915? Svejedno nema ni koga oslobađat u regionu, i tad smo pokušali pa dobili na kraju crnački u erekciji :-)
Uostalom, referendum pa nek narod bira, ako se zajebe, sam je birao. Isto se mislilo za BiH pa i poslije 20 i kusur nismo je "zavoljeli" ;-)



Nikad ne bih mogao glasati da udjemo u nato.... noz pod grlom da mi drze ne bih pristao.

A ostali kako mogu i kako hoce .....

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2018, 14:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
motozeljo je napisao:
munja.alex je napisao:
Jbg sve u sferi šbbkbb ali realno okružen si, a taj tvoj nazovi saveznik je daleko. Treba li nam još jedna Albanija nakon 1914-1915? Svejedno nema ni koga oslobađat u regionu, i tad smo pokušali pa dobili na kraju crnački u erekciji :-)
Uostalom, referendum pa nek narod bira, ako se zajebe, sam je birao. Isto se mislilo za BiH pa i poslije 20 i kusur nismo je "zavoljeli" ;-)



Nikad ne bih mogao glasati da udjemo u nato.... noz pod grlom da mi drze ne bih pristao.

A ostali kako mogu i kako hoce .....


:D
Munja spominjes referendum.

Ako i dodje do tog referenduma kazem ako jer se to sve vise i vise ne praktikuje primjer ti je Crna Gora.
Narod je sve vise "nepouzdan" - vidio si Kataloniju, tako da taj nacin odlucivanja(referendum) sad se prikazuje kao "nesiguran i nefunkcionalan" u stvari "stetan" za narod. :wink:
Tako da zbog narodnog "dobra" manjina odlucuje da zastiti "demokratiju" od "manipulisanja". :D :D



Ocekivat je da ce neoliberalni zapad to uskoro zvanicno odbacit kao demokratski oblik odlucivanja u "korist naroda i njegovog dobra".
Kratko, te ce stvari biti u rukama izvrsne vlasti.
Koja je uvijek uz narod, sa zadnje strane zbog pregleda.

Zvuci kao sarkazam, da ali zivot se na bazira na zvukovima.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Poslednji put menjao Brale001 dana 03 Apr 2018, 15:01, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2018, 15:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Referendum o NATO pristupu.

Referendum - najdemokratski oblik odlucivanja i dogadjaji oko volje naroda u zadnje dvije decenije su se drasticno promjenili.
Sjetimo se kako su Francuzi odbacili EU ustav na referendumu pa poslije je odluceno da
narod nije "pouzdan" i vlada onog nosonje belosvetskog lopova je preuzela to i prihvatila. :D

Ovih dana imamo slucaj sa Engleskom i Brexit. Brexit se sve vise prikazuje u medijima "slucajno" u takvom svijetlu da je to ustvari bio namjesten referendum iz cega slijedi da "narod moze biti prevaren" na referendumu i zaveden.
Pa sta onda cinit? :wink:

Pa onda je "najbolje da vlada ili parlament odluci i zastiti narod od manipulacije". Tako je sigurnije ne moze drugcije.
Najbolje zlo, sjeti se kako je Tram dosao na vlast. Sema: Nema boljeg!!! :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2018, 18:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
Brale, kad si zadnji put pogledao kartu Evrope i na njoj označio NATO zemlje? Pogotovo na Balkanu?
Ono što nije uključeno u istu boju je anomalija koja će biti riješena vremenom, na jedan ili drugi način. To je samo pitanje vremena. Bez obzira šta bilo ko misli i osjeća.
Danak u krvi se vraća u velikom stilu, to je sudbina vazala. Zar misliš da su male zemlje ili narodi bilo šta drugo i da ih se pita za bilo šta?

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2018, 19:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Ономе што окружује ту аномалију убрзано истиче рок трајања. А није да ме то весели претјерано...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2018, 19:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
STRATOKASTEL je napisao:
Brale, kad si zadnji put pogledao kartu Evrope i na njoj označio NATO zemlje? Pogotovo na Balkanu?
Ono što nije uključeno u istu boju je anomalija koja će biti riješena vremenom, na jedan ili drugi način. To je samo pitanje vremena. Bez obzira šta bilo ko misli i osjeća.
Danak u krvi se vraća u velikom stilu, to je sudbina vazala. Zar misliš da su male zemlje ili narodi bilo šta drugo i da ih se pita za bilo šta?


Ne mislim ja to, niti sam to rekao.

Medjutim svako ima svoj put kroz istoriju i zivot mi nismo Armeni ili Nigerijci, nismo ni Bugari ni Talijani ne mozes biti i postati ono sto nisi.
Ja bi volio nekad da sam Kinez pa da osjetim iza sebe te milijarde, te mase . Ali nisam Kinez ne moze promjenit svoju proslost koja te definise i kojom se ponosis.


Danak u krvi placaju oni koji su duzni mi nismo nikome duzni, mi nismo neciji vazali bili jos od Turaka.
Ko je ovom narodu nekad nesto dao, poklonio na tacni a da mu nije 10 puta vise uzeo, ako znas daj primjer.

Zar ocekujes drugacije i sad da ces bolje proci i da ce ti bolje biti.
Znaci bolje da smo ostali pod Turcima, prosperirali bi i napredovali.
A da ne spominjem plus sto bi bili civlizovaniji jer onaj koji jase uvijek "civilizuje".

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2018, 23:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Slika

Citiraj:
ЕТНИЧКА СЛИКА САРАЈЕВА КРОЗ ПОПИСЕ 1961, 1991 И 2013.

Карта би могла да се зове и ''Развој мултикултурализма у Сарајеву као и у целој БиХ''

Дакле, оно што је приказано на ове три карте је шира област Сарајева, комбо онога што се данас назива ''Кантон Сарајево'' у ФБиХ и Источно Сарајево у РС али без општина Пале и Соколац.

Притом, немојте наседати на приче о опсади Сарејава као концентрационом логору, Срби су држали под контролом територије у Сарајеву где су били већина, а поготово не верујте стиховима Едо Маајке, ко је дошао у чији град.

Зашто се етничка карта Сарајева (као и целе БиХ) овако изменила за (само) 70 година?

Срби у БиХ су:
- Преживели етничко чишћење KuK 1914-18 и геноцид NDH 1941-45
- Доживели формирање НР БиХ 1945. на темељу тих масовних злочина и геноцида
- Опстали упркос тихом исељавању преко 250.000 Срба из СР БиХ у СР Србију током СФРЈ
- Током 1992-1995 у највећој мери протерани из Сарајева и околних општина. (Нису боље прошли ни у другим већим градовима под контролом АРБиХ).
- Сведени са >47% (1941) на 31% (2013), док су неопредељени муслимани са >25% (1941) скочили на >50% Бошњака (2013).

Кључни тренутак промене из прве у другу карту (из 1961-1991) је у томе што су у времену 1961-1991 нерођена/убијена српска деца за време НДХ требала да стасају. Пошто их није било да кроз следећу генерацију наставе бројност преходне, Муслимани су их у том прелазу поклопили.

Ово је одложна последица геноцида НДХ над Србима Сарајева, а процес је завршен 1992-1995. године.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2018, 12:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika Slika

Iz priloženih fotosa možete vidjeti da Srbi te 1945, pišu ćirilicom, nose šubare i opanke, ta moda će nestati kasnije sa sarajevskih ulica, nešto je biologija učinila svoje, nešto zbog zapada, ali eto u moru slika zamotanih hanuma sa Baš čaršije ovo je osvježenje.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2018, 16:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Pamti li RS NATO.

Demografija je vazna i vrlo bitna.
Medjutim "nestanak djece" i pustosenje u zadnjih 70 godina je daleko manje u poredjenju i tempu sto se desava u zadnjih 5-10 godina.
Uzrok ovom novom ciscenju naroda, nisu nasa "braca u jedinstvu i prve komsije" sorry.
Treba pogledat malo dalje i kroz cisto staklo, ko je stvarni prijatelj ovom narodu?
Mi mozemo pricat price i igrat na emocije medjutim obicni ljudi na osnovu zdravog razuma traze odgovore.
Nesto je debelo pogresno!!!


Ali nije to tema, pricamo o Referendumu.


A ako i dodje do njega tj ako se narod bude pitao iskreno i bez manipulisanja politcara i medija.
O kakvom referendumu se u stvari govori?

Kakav referendum ce ovde biti priznat od medjunarodne zajednice koja nije neutralna?

Da li ce priznat referendum na nivou BiH ili na nivou RS to jest Federacije?
Zapad kaze da je BiH medjunarodni faktor ne ulaze narodi - Srbi ili Bosnjaci ili Hrvati u NATO vec "drzava" BiH.
Drzavi BiH "cijeloj" se moze "dozvolit" referendum a ne pojedinacno RS ili Federaciji. :)

Gdje se to culo na zapadu ili Americi da je neko od njih zvanicno izjavio ili da kaze da ce RS sama a ne u "sklopu BiH" imat prilike da izadje na referendum o pristupanju u NATO?
Ja nisam tako nesto primjetio, mozda sam propustio, ko obicno!! :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2018, 19:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
Referendum?
Nema ništa od toga.
Niti će ga biti na nivou države, niti entiteta, niti će ko da pita tebe ili mene. Brale, previše smo stari da vjerujemo u bajke, pogotovo da one imaju sretan kraj.
Jedino što je sigurno da ćemo živjeti do kraja svog (nesretnog) života.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2018, 20:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ako Srbija uđe u NATO ,koji će nam referendum

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2018, 20:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Čiča iz Rogače je napisao:
Ako Srbija uđe u NATO ,koji će nam referendum


Ako NATO prestane da postoji, koji ce nam referendum?
Ako....

Govori se o referendum ovde i o ulasku BiH u NATO, to tvoje pitanje moze da dodje na red kad se to desi i ako se desi. :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2018, 21:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
STRATOKASTEL je napisao:
Referendum?
Nema ništa od toga.
Niti će ga biti na nivou države, niti entiteta, niti će ko da pita tebe ili mene. Brale, previše smo stari da vjerujemo u bajke, pogotovo da one imaju sretan kraj.
Jedino što je sigurno da ćemo živjeti do kraja svog (nesretnog) života.

:D
Ja sam odlucio da cu zivjet i poslije kraja...al me brine oce li NATO i ekipa i tamo da me ceka. :D

Slazem se, mada sam ja optimista jer znam da je ovaj narod dobar i zasluzuje bolje, bar minimum dostojan covjeka.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 268  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs