banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 07:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243 ... 268  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Jul 2021, 13:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2244
Lokacija: Trn
Ma kakva peticija.
kao da to obavezuje bilo koga na bilo šta ili kao da se time može uticati na sprovođenje neke odredbe.

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 16:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6110
Jel moze iko odrediti dijagnozu za Mektica. Eno ga likuje zbog toga sto su muslimani nakon toliko muke uspjeli sjebati Gordanu Tadic kao glavnog tuzioca. Covjek stvarno nije uredan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 17:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2244
Lokacija: Trn
On ima lični sukob sa njom. The end.

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 17:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6110
Hvala na pojasnjenju.

Kako god.. covjek je izgubio kompas totalno. Zali Boze sto sjedi u parlamentu. Licni sukobi su izgleda uticali na njega i kad je u CIK ubacio ljude po mjeri SDA, van konkursa. Pomocu ovakvih debila SDA kontrolise situaciiju i malo po malo copka RS. Sto je najgore, debili kontaju da mozda rade nesto korisno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 18:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7728
Lokacija: Mejdan
Blokada institucija BiH.
Usaglasili se lideri vlasti i opozicije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 18:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26528
Lokacija: Banja Luka
Ok, nesto konkretno, i to je pocetak.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 18:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7728
Lokacija: Mejdan
Citiraj:
- Politički predstavnici iz RS odbacuju nametnute odluke visokog predstavnika i smatraju ga neprihvatljivim i ništavnim.

- Smatramo da ne postoje uslovi za rad srpskih predstavnika u institucijama BiH - Predsjedništvu BiH, Parlamentarnoj skupštini i Savjetu ministara.

- Odbacuje se svako nametanje na nivou BiH i ne postoji legalni visoki predstavnik jer nije izabran u skladu sa procedurama i odbacuje se saradnju s njim.

- Na sastanku je bilo riječi i o drugim aktivnostima koje će biti u narednom periodu

- Preko poslaničkih klubova biće upućena dva zakona vezana za ovu tematiku, a riječ je o krivičnim zakonima

https://www.rtvbn.com/4010064/lideri-sa ... cijama-bih


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 18:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36383
Da vidimo koliko ce dana gnjidice izdrzati da ne prsnu.
Apsolutno nije bitno ko ce biti prvi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 18:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7728
Lokacija: Mejdan
Je l' to predlažeš kladionicu?
Ko prvi popušta i za koliko dana?

Bar su danas djelovali jedinstveno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 18:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Prvi udar ce doci preko cika.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 18:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
ja jedino očekujem da će Mektić pišati uz vjetar, tim prije što su Tadićku polurazriješili i što je Osmica još uvijek slobodan. Mekta je jedini dovoljno munjen da to učini u glupavoj vjeri da će jednom postati srpski Željko Komšić.

pozdravljam svesrpsko jedinstvo pa makar trajalo nekoliko dana.

pretpostavljam da će jedan od najavljenih zakona biti zakon o ništavnosti svih nametnutih zakona na teritoriji Republike Srpske. onda će ustavni sud BiH da se, nakon što se oglasio nenadležnim da odlučuje o nametnutim zakonima visokih predstavnika, naprasno proglasi nadležnim za odlučivanje o zakonima koji iste te hajreprezentativ zakone oglašavaju ništavnim. :D

drugi zakon ne znam šta bi mogao da pokriva, lično mislim da smo blizu odluke da se izabere vlada nacionalnog jedinstva. kada bi to bilo urađeno - što toplo preporučujem - mislim da bi stvar bila dodatno zabetonirana.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 19:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36383
Vidi, nema izbora ako se otegne, tako da je to sa vladom prilicno realna mogucnost. Ali ovi nasi su se do sada precesto pokazali kao gnjidice... Zako da ne znam...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 19:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36383
Choban je napisao:
Je l' to predlažeš kladionicu?
Ko prvi popušta i za koliko dana?

Bar su danas djelovali jedinstveno.


Ma ne, rekoh da je svejedno ko ce prvi prsnuti. Totalno nesto nebitno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 19:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26528
Lokacija: Banja Luka
The_new_Statesman je napisao:
Vidi, nema izbora ako se otegne, tako da je to sa vladom prilicno realna mogucnost. Ali ovi nasi su se do sada precesto pokazali kao gnjidice... Zako da ne znam...

Nije da je bilo previse ovakvih situacija....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 19:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36383
Novac, Brcko, Vojska, PDV i carina, naoruznae policijske sluzbe, obavjestajne sluzbe, milioncic agencija, zakona i pravilnika.

Otprilike svaki dan je bilo nesto.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 19:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5842
Nije ovo naivna situacija uopšte. Sve ovo. Ozbiljna šahovska partija, gdje mi imamo u startu dosta manje figura. Mišljenja sam da se ne smije ništa naglo ni preko koljena, ali se tek ne smije - ništa ne napraviti.

U svakom slučaju, conditio sine qua non je apsolutno jedinstvo vlasti i opozicije. Svakog ko se ogluši o to, makar ne iz loše namjere, već i iz gluposti ili nemara, proskribovati vo vjeki vjekov iz srpskog političkog bića.

Želim im svima puno razuma i sreće, a takođe i razuma onima koji nas mrze, a koji u svojoj zaslijepljenosti mržnjom, i opijenošću moći sopstvenih mentora (kako ih oni doživljavaju, a zapravo su robovlasnici - gospodari), vjeruju da su zaista na njihovoj strani ubice stotina hiljada muslimanske djece i omladine širom svijeta...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 19:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7728
Lokacija: Mejdan
Citiraj:
23. sjednica Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine
27.7.2021 11:00 Velika sala

https://www.parlament.ba/session/OSessi ... ls?id=2218

Eto prvog testa sutra, vidjećemo hoće li se držati dogovora (doći, a ne učestvovati).
Jer, jedna od tačaka je
Citiraj:
Prijedlog zakona o Budžetu institucija Bosne i Hercegovine i međunarodnih obaveza Bosne i Hercegovine za 2021,


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 19:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5842
Sve što se radi, mora biti u apsolutnom miru i dostojanstvu. Svaka naglost će izazvati 10 puta toliku reakciju. Samo to i čekaju. A sve poluge imaju, jer te ekonomski drže u šaci. I ovako će biti teško.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 19:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 14 Maj 2007, 17:57
Postovi: 2325
kosta je napisao:
ja jedino očekujem da će Mektić pišati uz vjetar, tim prije što su Tadićku polurazriješili i što je Osmica još uvijek slobodan. Mekta je jedini dovoljno munjen da to učini u glupavoj vjeri da će jednom postati srpski Željko Komšić.

pozdravljam svesrpsko jedinstvo pa makar trajalo nekoliko dana.

pretpostavljam da će jedan od najavljenih zakona biti zakon o ništavnosti svih nametnutih zakona na teritoriji Republike Srpske. onda će ustavni sud BiH da se, nakon što se oglasio nenadležnim da odlučuje o nametnutim zakonima visokih predstavnika, naprasno proglasi nadležnim za odlučivanje o zakonima koji iste te hajreprezentativ zakone oglašavaju ništavnim. :D

drugi zakon ne znam šta bi mogao da pokriva, lično mislim da smo blizu odluke da se izabere vlada nacionalnog jedinstva. kada bi to bilo urađeno - što toplo preporučujem - mislim da bi stvar bila dodatno zabetonirana.
https://mondo.ba/Info/Politika/a1060042/Za-nazivanje-Srba-i-Republike-Srpske-genocidnim-ici-ce-se-u-zatvor.html

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 19:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1401
Druagcije se u ovakvoj drzavi nista ne moze postici


"Tada bi svi išli na kolektivne godišnje odmore, faktički parlamentarci, članovi Vijeća ministara, tako da je august svakakako bio mjesec vakuma u radu. Pomjerili su to za sedam dana, tako da će vjerovatno taktizirati da vide mogu li šta dobiti u narednih 40 dana, a onda će se u septembru sve nastaviti. Koje je to pravo ugroženo srpskim predstavnicima? Pravo da negiraju genocid, pravo da slave ratne zločince, pravo na jedan aparthejd koji živimo u RS. U RS imamo 20 posto nesrba, a samo je tri posto na rukovodećim funkcijama. U RS je Bošnjacima zabranjen Bosanski jezik, u RS se osveštavaju, dakle imaju srpske slave pravoslavne, državne institucije, škole. Oni misle da su ugroženi?", pita Izetbegović.

Iskreno nebi mi bilo zao da im ove zajednicke institucije nikad vise ne prorade.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243 ... 268  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs