banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 21:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 268  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Sep 2017, 18:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Ok, on je za njih heroj. Ali da li je on stvarno heroj?
Ne možeš spašavati guzicu jednima, tako što ćeš je drugima oderati.
Mislim možeš, ali onda nisi heroj.

Pitanje je znaju li ti muslimani šta je on okolo radio u njihovo ime. Kontaju li oni, da su oni zbog te budale tako i najebali?

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2017, 18:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
to sto sad radis nemoj ni pokusavat...za tebe,cak i da si ovdje,a ne u ch ili at,naser je ubica,koji je ubijao srbe iz ciste mrznje,koristeci zasticene zone un...masakrirao,vadio oci....vjetovatno ih i u dogovoru sa alijom i stranim silama i prodao...a za ovih 97% koje pominjem,ako ikad sjednes sa nekima od njih cuces,on je napustio slobodana milosevica u cijoj je gardi specijalne policije bio...dosao da brani svoj goloruki narod....nijedna od tih njegovih diverzija nije bila iz mrznje,ili osvajackog pohoda...ni u jednom od tih napadnutih srpskih sela on nije formirao liniju,vec smo samo nakon toga imali sta jesti,goveda,ovce,i dobijali novo naoruzanje za odbranu.uoci svakih pregovora o razmjeni,vi teazite tog i tog,a mi sleper brasna...,,...sargas....goni to sve u pm...premlad si momak da bi i jednu stranu price uzimao kao aksiom....kratak je ovaj zivot da bi bio dio i nase i njihove prolagande...dobronamjerno ti ovo kazem,i nemam vise nista ni dodat ni oduzet...jebi i kampuj...pusti ovo

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2017, 19:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
hadzidado je napisao:
Pogled mu puca na hram na Vračaru!?
Milu ti majku, sve ošlo u qrac!!!


:D
Sto jest jest.
Stvarno nije lijepo receno : "....puca na hram na Vracaru?"

Da je pogled fiksiran na ...ili da kaze pogled mu pada na ...ili pogled sirom otvoren ka ...ili...
Cuj puca!! :lol:
Jos malo pa je mogao lirski uljepsat: Pogled mu je isao ubacnom putanjom ka hramu na Vracaru.
Ko to pusta u novine i postove.....Cccc!!! :roll:

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2017, 20:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Kontam ja tebe sve Šlager. Stvarno...

Ali po toj logici ispade i Pavelić heroj jer je svoje Hrvate štitio od Srba koji su zagađivali NDH ili jer je oslobodio Hrvate u BiH.
Ako dovoljno budala ponovi glupost, ta glupost neće postati mudrost.

Evo ti primjer i Dodika. Ovi njegovi iz Laktaša i okoline sigurno misle da je bog. Dizaće ga u nebesa i narednih 50 godina, jer im je sručio nešto para tamo.
Ali oni ne vide cantimetar dalje od nosa...

Što se posljednjeg rata tiče, krvnici i zločinci sa sve tri strane trebaju jednako pravedno odgovarati.
Ovako, dok svako svoje bezobzirno čuva i dok svi imaju zatvorene umove i kao trkaći konji imaju na očima one kape, neće nama nikad biti bolje.
Treba biti malo i iskren pa reći, jebi ga sranja se dešavala, ali ajde da vidimo šta možemo uraditi da nastavimo živiti. A ne da se stalno koprcamo na špagi između rata i mira...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2017, 20:26 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
otprilike se slazemo...mozda ne 100%,ali jedno 90%....drago mi je..zato sam ti i napisao da se ne zamlacujes i niciju propagandu ne uzimas zdravo za gotovo,ni nasu ni njihovu..njihovu pogotovo,jer ipak si nas :D

u jednoj recenici,moja teza glasi ovako i odnosi se na sve strane u ovom zadnjem ratu....

znaci,da li je neko heroj ili zlocinac,zavisi samo od toga da li je nas ili njihov....tacka!!!

pravilo skoro bez ijednog izuzetka,nebitno da li je u pitanju zagreb,banjaluka,sarajevo ili pristina

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2017, 17:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Oslobodiše Orića, toliko o sudu bejha. Vučić se već javio i stao na Bošnjaćku(Orićevu) stranu, valjda da nas opomene neb'l kakav referendum spomenuli.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2017, 17:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Slika

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2017, 11:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Čuvaju granicu men' se čini... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2017, 11:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
Može i u drugom pravcu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2017, 11:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Vehabijska enklava u Sarajevu gdje su raspršeni.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2017, 11:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
hadzidado je napisao:
Može i u drugom pravcu...


Vidiš da sam ironičan... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2017, 12:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Treba samo izaci na magistralu u Doboju i brojati ili posjetiti dobojski Bingo.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2017, 12:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
Sargas,
Ma samo sam se nadovezao.

A čitam da se izjednačavaju Ravnogorski pokret i vehabije.
Ono, baš im je slična ideologija i djelovanje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 21:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
http://mondo.rs/a1049945/Info/Ex-Yu/Bak ... manet.html

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2017, 20:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
У БиХ и школски одбор може одговорити на дипломатску ноту! (ВИДЕО)
И то се дешава у Босни и Херцеговини! Умјесто званичних институција, на дипломатске ноте одговарају школски одбори. И то шокантним садржајем! Тако је Школски одбор Основне школе "Мустафа Бусулаџић" из сарајевског насеља Доброшевићи, одговорио на протестну ноту Израела, поводом преименовања те школе.
Одговор школског одбора Израелу - Фото: РТРС
Одговор школског одбора ИзраелуФото: РТРС
Када историја напрасно постане хисторија и хистерија поприми митске размјере онда и Мустафа Бусулаџић постане интелектуално-морални узор! На протестну ноту државе Израел, након три дана тишине, "одговорило" је хипер-реално Сарајево.
Скандалозан одговор упутили су управо они од којих је и потекла иницијатива о васкрсавању Бусулаџића у једној образовној установи- од Школског одбора и његовог предсједника Салка Трнке, иначе у одбору- кадра сарајевског Кантоналног министарства образовања. Оптужују Трнка и школска дружина, државу Израел да је прекршила резолуције УН. Траже да "повуче своје одлуке о градњи јеврејских насеља на окупираној палестинској земљи" и неуспјешно "полирају" биографију колаборатора фашизма.
"Мултиетничко Сарајево такво је због рахметли Мустафе Бусулаџића и других муслимана који су својим толерантним односима овај град и учинили мултиетничким. Мустафа Бусулаџић није био никакав антисемита, него је као интелектуалац и вјерски радник говорио о лошим особинама јеврејских и других трговаца", наведено је у одговору.
"Толерантни Мустафа", у "мултиетничком" Сарајеву, међутим, оставио је записана своја неполирана, "мулти-толерантна" дјела. У јеку геноцида над сарајевским Јеврејима писао је "славодобитно" како је "сарајевска чаршија од Жидова очишћена, али је у њој остао зли жидовски дух". Писао је и хвалоспјеве о Анти Павелићу и муслиманској Ханџар дивзији, величао Хитлерове идеје о "новом" свјетском поретку и био заговорник фашистичког режима тадашње НДХ. У Јеврејској заједници шокантним писанијама Школског одбора нису изненађени.

- Ово је почетак рада на ономе због чега су десетине хиљада Јевреја у БиХ страдале. Овим се даје сигнал да смо спремни да се вратимо на времена оштрог национализма који, нажалост, завршава геноцидом - каже Јакоб Финци, предсједник Јеврејске заједнице у БиХ.
Управо на те и такве "сигнале" у БиХ, упозорила је амбасада Израела. Протестна нота стигла је у Министарство иностраних послова БиХ и прослијеђена, тврде, даље Савјету министара и његовом предсједавајућем Денису Звиздићу, Федералној и сарајевској кантоналној влади и премијерима Фадилу Новалићу и Елмедину Конаковићу- све перјаницама СДА.
Писали смо им и ми! Но инстант ћутолози не одговарају. Одговор је стигао само из Кантоналне скупштине, која је, али не једина, Бусулаџића у образовни систем винула. Од МИП-а до скупштинских одаја тек неколико стотина метара, али израелска протестна нота још "путује" или се можда негдје и загубила. Предсједница скупштине Ана Бабић искрено признаје грешку! И она је каже, баш као и њене партијске колеге грешком и исхитрено за Бусулаџића гласала. Али ће ту грешку покушати да исправи.
- Вјерујте да осјећам грижу савјест због тога што смо ми, Савез за бољу будућност грешком гласао за ту одлуку и сигурно ћемо на некој од наредних сједница покренути питање промјене назива те школе и имена контроверзне личности као што је Мустафа Бусулаџић - каже Бабићева.
Но, да ли ће успјети? Јер "бусулаџићевци" у мулти граду, том "репрезенту" муслиманско-бошњачке нације већ су додијелили и улицу у насељу Кошево.
- Вјерујем да ће наше Министарство вањских послова ноту разматрати између седам дана и седам година, све док се ствар не заборави - каже Финци.
Већ помало заборављена у Сарајеву је улица Хусеина Ефендије Ђозе, официра Ханџар дивизије. И неки други рехабилитовани СС официри и антисемити, у граду на Миљацки столују. Док се домицилна интелектуална прашина и моралне девијације уздижу и даље изван граница БиХ!


dobrosevici prije rata apsolutno vecinsko srpsko selo

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Okt 2017, 08:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Još jedan u nizu dokaza o šupačkom "multikulti" lažnjaku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2017, 08:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
:roll: :roll: :roll:

Пронађен оригинал Дејтонског споразума

Citiraj:
Бањалука - Припадници Управе Министарства унутрашњих послова Републике Српске /МУП/ за организовани и тешки криминалитет ухапсили су на Палама лице чији су иницијали К.Ж, након што су претресли његов стамбени објекат и пронашли оригиналну верзију Дејтонског мировног споразума на енглеском језику.


Navodno vozač od Kalinića...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2017, 09:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Pa stvarno, nikad mi se nisu sviđali ljudi koji dignu knjigu iz biblioteke i to kada postoji samo jedan primjerak i ne znaju je vratiti.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 20:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Citiraj:
INTERVJU: Dževad Galijašević - Muslimani su u stalnim sukobima i ratovima sa svetom! (02.11.2017)

https://www.youtube.com/watch?v=V4A9z-XGOak



Dobra emisija za one koji još uvijek imaju iluzije o zajedničkoj državi, ako i ima još uvijek takvih.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 21:11 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
"Ako Dževada Galijaševića ne odstrane iz Banjaluke, samoorganizovaćemo se i istjerivati pravdu. J*** ih Galijašević i oni njega", rekao je Mektić.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5341 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 268  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs