banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 10:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 342 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Jun 2011, 15:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
ja mu citaram Guardian, a sigurno mozes to naci i u ostalim engleskim novinama, a on mi prica o kuriru..uopste covjece ne pratis fabulu..


izjava iz guardiana koju si ti citirao nema apsolutno nikakvih dodirnih tacaka sa izjavom "da stranci ometaju zdravu englesku sredinu", koju si ti citirao kad si htio camerona da predstavis kao ekstremnog desnicara. ja sam rekao da je to "da stranci ometaju zdravu englesku sredinu" vjerovatno interpretacija te njegove izjave iz kurira ili pravde, jer smo vec prije imali priliku da vidimo njihove sulude interpretacije izjava stranaca. zar se tebi bas sve mora nacrtati?

Citiraj:
nisam ni napisao da je ono izjavio Cameron...vec problem njegove izjave i sta drugi politicari misle o njoj..Cameron je tom izjavom samo pokusavao kupiti lokalne izbore koji su sljedeli dve sedmice nakon te njegove izjave..


pa i hitler je mislio, kad je citao o niceovom nadcovjeku, da su nijemci ti nadljudi i da, prema tome, treba da pobiju sve ostale. jel to krivica hitlera ili nicea?

Citiraj:
samo sam dodao, da ja smatram da ta izjava stavlja njegovu partiju kao ekstremni desnicari, jer ako oce "own immigration policy" onda se to prkosi sa ovim "We cannot have our own immigration policy and be part of the European Union.


rijetko vidjen idiotizam. kao prvo, svaka drzava iz EU ima svoju politiku prema imigrantima van EU. kao drugo, vec smo konstatovali (pod uslovom da u tvoju glavu ista dopire, u sta pocinjem ozbiljno da sumnjam) da protivljenje politici EU nema nikakve veze sa ekstremnom desnicom, i ne znam odakle uopste taj idiotizam da "ako je neko protiv EU, onda je desnicar", jer ja nikad nista takvo ni blizu nisam izjavio.

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2011, 15:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
Citiraj:
ne. ako smatras ratka mladica i slicne za heroje, ako mislis da im, umjesto makar ispitivanja zlocina koje je pocinila nasa vojska u ratu, treba dizati spomenike, onda si za mene ekstremni desnicar. da li se slazes sa politikom srbijanskog LDP-a (ciji predsjednik je poprilican idiot i pocesto zna da lupeta neopjevane gluposti) ili ne, nije toliko bitno.


Mladica sam smatrao jako postenim vojnikom, a i dalje to mislim. Isto tako mislim da treba da se ispita njegova odgovornost i ako je kriv neka se kazni, kao i ostali pripadnici moga naroda, bez iznimke, ali i ostali, a ne da se ide na sudjenje na sud gdje je presuda vec odredjena.

Citiraj:
Citiraj:
I pored toga, rado se odrice dijela svoje teritorije.


to je jedna od rijetkih stvari u kojima se slazem sa njim. ne odrice se RADO svoje teritorije, nego, vrlo logicno, se pita "a sta je alternativa?".


Ovo je stvarno za No comment

Citiraj:
Citiraj:

Ima li neka stranka u Engleskoj koja se zalaze za sudjenje Englezima za zlocine pocinjene u raznim ratovima u kojima su ucestvovali (uglavnom kao strana koja napada drugu drzavu)


labour stranka je dozivjela epski debakl na posljednjim izborima prvenstveno zbog gadjenja prema toniju bleru koju gaji vecina britanaca. a najvise zbog rata u iraku. inace, trenutno je u toku sudjenje blair-u zbog tog istog rata u iraku.


Toni Blair u Haag-u , to bi bas volio da vidim. Znaci, ne postoji takva stranka.

Citiraj:
Citiraj:
i za davanja nezavisnosti dijelu teritorije VB ( npr . Sj. Irskoj ili Skotskoj) ?

u skotskoj ce u sljedecih 5 godina sigurno (a vjerovatno u sljedecih godinu ili dvije) biti raspisan referendum za nezavisnost. ako na referendumu vise od 50% stanovnistva bude za nezavisnost (trenutno ne izgleda tako, ali vidjecemo), skotska ce se odvojiti od united kingdoma. bez ikakvih sukoba, mirno, demokratski. jel mislis da ce citava engleska da se digne na oruzje zbog "otimacinje dijela njihove teritorije"?
inace, sjeverna irska nije dio velike britanije, jer velika britanija oznacava ostrvo britaniju (koja se sastoji od engleske, velsa i skotske) zajedno sa pripadajucim manjim ostrvima. sjeverna irska je dio drzave koja se zove 'ujedinjeno kraljevstvo velike britanije i sjeverne irske.


Opet se izvacis, ali neuspjesno. Skotska se oko 1750 dobrovoljno ujedinila sa Engleskom, tako da se paralela sa Kosmetom nikako ne moze povuci, a ti izgleda nikada nisi cuo za probleme u Sjevernoj Irskoj i odakle poticu.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2011, 16:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
laoce je napisao:
Milenako je clan LDP, odnosno bio bi da je u Srbiji, a u svakom slucaju je njihov simpatizer, a ako kaze da nije onda je najveci licemjer, jer zastupa stavove jednake onima koje zastupa Ceda . Budi posten , pa priznaj. Evo, ja priznajem da mi se ta stranka gadi. Sad bi ja, po tebi, bio ekstremni desnicar , jer se ne slazem s nekim ko se zalaze za bezuslovno izrucivanje vlastitih gradjana sudu koji je u 95 % slucajeva ( ne pretjerujem, moze se provjeriti) donio okrivljujuce presude svima koji su se tamo nasli ( Srbima , naravno) bez obzira na (ne)dokazanu krivicu, dok u isto vrijeme oslobadja, tj. osudjuje na minorne kazne one malobrojne pripadnike drugih strana u sukobu koji su se tamo slucajno nasli. I pored toga, rado se odrice dijela svoje teritorije. Ima li neka stranka u Engleskoj koja se zalaze za sudjenje Englezima za zlocine pocinjene u raznim ratovima u kojima su ucestvovali (uglavnom kao strana koja napada drugu drzavu) i za davanja nezavisnosti dijelu teritorije VB ( npr . Sj. Irskoj ili Skotskoj) ?
Isto tako ne volim ni Radikale.


МиЉенкова је најобичнија шупља какву српског народу сваки дан понављају Чеда, Соња, Борис и Наташа.

О овом његовом разграничивању екстремне деснице, деснице и левице да и не пишем јер је извесно да дечко везе нема.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2011, 22:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
О овом његовом разграничивању екстремне деснице, деснице и левице да и не пишем јер је извесно да дечко везе нема.


ajde :lol: :lol: :lol: ovo je maksimum argumenata koji desnicarski mozak moze da izmisli? :lol: :lol: :lol: :lol:
doduse, od koga je, dobro je

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2011, 22:20 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
laoce je napisao:
Milanko Djeric je napisao:
Citiraj:
Николић је како кандидат СРС узео у првом кругу на тим изборима скоро 40% у првом кругу. А какав је био његов програм? Анти ЕУ и анти НАТО и не сарадњи са трибуналом у Хагу. То су главне тачке програма. Где је ту екстремна десница?


sam si odgovorio na svoje pitanje


Ne saradjuje ni Amerika, da li je i tamo ekstremna desnica na vlasti?


na ovu izjavi si rekao da sud Haski i nije namjenjen za Amere..e sad mozda me sjecanje vara da Ameri nisu zeljeli potpisati nista sa Hagom i zbog toga se amerima ne sudi..ispravi me ako grijesim..


samo na kratko..Blairu je sudjenje u dva pi na kvadrat, cisto radi forme..to znaju i engleski galebovi..a nema ni jedne stranke da ga gura u Hag, jer da ima onda bi ta ista stranka gurala i Camerona jer je u vezi Libiji ispao idiot ko i Blair..

Milanko Djeric je napisao:
Citiraj:
ja mu citaram Guardian, a sigurno mozes to naci i u ostalim engleskim novinama, a on mi prica o kuriru..uopste covjece ne pratis fabulu..


1--izjava iz guardiana koju si ti citirao nema apsolutno nikakvih dodirnih tacaka sa izjavom "da stranci ometaju zdravu englesku sredinu", koju si ti citirao kad si htio camerona da predstavis kao ekstremnog desnicara. ja sam rekao da je to "da stranci ometaju zdravu englesku sredinu" vjerovatno interpretacija te njegove izjave iz kurira ili pravde, jer smo vec prije imali priliku da vidimo njihove sulude interpretacije izjava stranaca. zar se tebi bas sve mora nacrtati?

Citiraj:
nisam ni napisao da je ono izjavio Cameron...vec problem njegove izjave i sta drugi politicari misle o njoj..Cameron je tom izjavom samo pokusavao kupiti lokalne izbore koji su sljedeli dve sedmice nakon te njegove izjave..


2--pa i hitler je mislio, kad je citao o niceovom nadcovjeku, da su nijemci ti nadljudi i da, prema tome, treba da pobiju sve ostale. jel to krivica hitlera ili nicea?

Citiraj:
samo sam dodao, da ja smatram da ta izjava stavlja njegovu partiju kao ekstremni desnicari, jer ako oce "own immigration policy" onda se to prkosi sa ovim "We cannot have our own immigration policy and be part of the European Union.


3--rijetko vidjen idiotizam. kao prvo, svaka drzava iz EU ima svoju politiku prema imigrantima van EU. kao drugo, vec smo konstatovali (pod uslovom da u tvoju glavu ista dopire, u sta pocinjem ozbiljno da sumnjam) da protivljenje politici EU nema nikakve veze sa ekstremnom desnicom, i ne znam odakle uopste taj idiotizam da "ako je neko protiv EU, onda je desnicar", jer ja nikad nista takvo ni blizu nisam izjavio.


tacka 1 - rijetko vidjen idiotizam..(ako ti mozes na moje izjave tako da se izjasnis cisto da ti uzvratim..il da pricamo kulturnije, ipak smo nas svojica kulturni englezi).izgled se meni da ti ne citas novine. koji kurir covjece, sta pricas o interpretaciji zapadnih novina od strane dole nasih novina..ako ne znas sta je bilo tih dana u parlamentu i sta je izjavio daj pokrij se usima prijateljski...

2--prijatelji logika ti slabi otkako si u VB..postajes streber..znaci kad sam napisao "nisam ni napisao da je ono izjavio Cameron" zelim reci da ti mi poturas nesto sto nisam ni napisao..i onda pocinjes sa glupom pricom o Hitleru koja nema veze..znaci na toj stranici sam fino kopirao rijeci Nigel Faraga, UKIP leader.. e onda ti napise kao nije izjavio CAmeron ( a nisam ni rekao)..moja poenta je bila da Camerona taj UIKP leader vidi kao desnicara.vidi ga kao nekoga ko oce da napravi nove zakone a da i dalje bude clan EU, a to se prkosi...jel kontas..

3--opet rijetko vidjen idiotizam..Kao prvo protivljenje Hagu je takodje protivljenje politici EU..il grijesim..mozda je Hag totalno neko trece tijelo koje nema veze sa politikom EU..

izjavio si da protivljenje Hagu (editovao jer sam napisao EU) je ekstremna desnica..eto u samom pocetku quote, tvoj odgovor Danteu..

tebi logika slabo ide... :evil3:

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2011, 22:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
Citiraj:
tacka 1 - rijetko vidjen idiotizam..(ako ti mozes na moje izjave tako da se izjasnis cisto da ti uzvratim..il da pricamo kulturnije, ipak smo nas svojica kulturni englezi).izgled se meni da ti ne citas novine. koji kurir covjece, sta pricas o interpretaciji zapadnih novina od strane dole nasih novina..ako ne znas sta je bilo tih dana u parlamentu i sta je izjavio daj pokrij se usima prijateljski..


ti si izjavio sljedece:
Citiraj:
izjava debila Camerona da stranci ometaju zdravoj engleskoj sredini


da bi to "potkrijepio" dokazima, citirao si sljedecu izjavu iz guardiana

Citiraj:
David Cameron will warn that immigrants unable to speak English or unwilling to integrate have created a "kind of discomfort and disjointedness" that has disrupted communities across Britain.


u izjavi iz guardiana se nigdje ne spominje nista ni slicno tome da "stranci ometaju zdravu englesku sredinu". dakle, lijepo priznaj da si lupio glupost a jeftine i providne floskule o "pokrivanju po usima" ostavi kod kuce :wink:

Citiraj:
UIKP leader vidi kao desnicara.vidi ga kao nekoga ko oce da napravi nove zakone a da i dalje bude clan EU, a to se prkosi...jel kontas..

ne, ne kontam. uopste ne kontam sta hoces da kazes. jel hoces da kazes da sam ja rekao da je svako protivljenje bilo kojoj EU polisi ekstremizam? jel hoces da kazes da sam ja rekao da je svako ko zeli da pravi nove zakone desnicar? na koji nacin zakljucujes da UKIP (ne UIKP) lider vidi camerona kao desnicara?
dakle, ili jasno i precizno formulisi stav koji zastupas, ili se nemoj ni truditi

Citiraj:
izjavio si da protivljenje Hagu (editovao jer sam napisao EU) je ekstremna desnica..eto u samom pocetku quote, tvoj odgovor Danteu..


ne, rekao sam (pod uslovom da znas da citas) da protivljenje hagu nije ekstremizam, pod uslovom da to podrazumijeva da se osumnjiceni za ratne zlocine procesuiraju pred domacim sudom. ali, ono sto su radikali od pocetka zastupali je to da je haski sud antisrpski i da je svako ko je osumnjicen pred tim sudom automatski srpski heroj. bez obzira kakve je zlocine (mozda) pocinio. to ih cini sovinistima, i, prema tome, ekstremnim desnicarima. samo nisam znao da je potrebno bas nacrtati...

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2011, 22:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Milanko Djeric je napisao:
Citiraj:
О овом његовом разграничивању екстремне деснице, деснице и левице да и не пишем јер је извесно да дечко везе нема.


ajde :lol: :lol: :lol: ovo je maksimum argumenata koji desnicarski mozak moze da izmisli? :lol: :lol: :lol: :lol:
doduse, od koga je, dobro je


Па шта да ти реЧем. Излупетао си се, сви су то видели и шта сад да ти радим. Ја ти нисам крив.

Сам пао, сам се убио.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2011, 23:02 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Milanko Djeric je napisao:
Citiraj:
Николић је како кандидат СРС узео у првом кругу на тим изборима скоро 40% у првом кругу. А какав је био његов програм? Анти ЕУ и анти НАТО и не сарадњи са трибуналом у Хагу. То су главне тачке програма. Где је ту екстремна десница?


sam si odgovorio na svoje pitanje


evo sta si ogovorio Danteu...il sam ja udario quote na pogresnu osobu..

pa onda kazes ne -kao to ti nisi napisao..kolega EU je Hag ako nisi znao..

jel po tebi problem immigration vezano za UK znaci da pricam o englezima kako ne odgovaraju englezima il pricam o strancima (za termin strance znas dobro na koga se misli, pa zasto filozofiras)

po tebi "immigrants unable to speak English or unwilling to integrate" ispada da Cameron prica o Amerima, posto ljudi ne znaju pricati engleski..pa ja onda pricam o floskulama..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2011, 23:19 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
zaboravi da se osvrnem na ovo...

Milanko Djeric je napisao:

ne, rekao sam (pod uslovom da znas da citas) da protivljenje hagu nije ekstremizam, pod uslovom da to podrazumijeva da se osumnjiceni za ratne zlocine procesuiraju pred domacim sudom. ali, ono sto su radikali od pocetka zastupali je to da je haski sud antisrpski i da je svako ko je osumnjicen pred tim sudom automatski srpski heroj. bez obzira kakve je zlocine (mozda) pocinio. to ih cini sovinistima, i, prema tome, ekstremnim desnicarima. samo nisam znao da je potrebno bas nacrtati...


zato su engleski vojnici i generali heroji za svoje drzavljanje jer brane Englesku i njene interese na Istoku..i to ih ne cini sovinistima..i nece ih nikad dati Hagu jer su oni posteno ubijali muslimane na gostujucem terenu..

da ti nacrtam???

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2011, 02:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
http://www.novosti.rs/vesti/planeta.70. ... do-Izraela

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 01:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
http://www.nspm.rs/hronika/svajcarska-p ... orima.html

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2011, 03:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Dan prije izbora u Španiji, u Madridu su izbile demonstracije zbog vladinih mjera štednje.

Trošak zaduživanja ove zemlje dostigao je rekordan nivo, najviši od 1997.godine.

Prosječna kamatna stopa na aukciji desetogodišnjih trezorskih zapisa prešla je iznad 6,9 posto.

Očekuje se da će poslije ovakvog razvoja događaja Socijalistička stranka, nakon sedam godina na vlasti, izgubiti na parlamentarnim izborima u nedjelju.

Velika nezaposlenost

Stopa nezaposlenosti u Španiji dostigla je najviši nivo u posljednjih petnaest godina.

Prema posljednjim podacima, nezaposlenost u zemlji povećala se za pola boda, dosegnuvši 21,5 posto.

Zemlja sa 46 miliona stanovnika ima gotovo pet miliona nezaposlenih, što je najviše u eurozoni.

Španska vlada je poduzela niz mjera za zatvaranje budžetskog deficita, međutim, ipak nije uspjela spriječiti današnje stanje.

„Zahtjevi su socijalni, a ne politički“, kazao je za Al Jazeeru iz Madrida novinar Inoslav Bešker.

Na pitanje šta je osnovni zahtjev demonstranata koji sebe nazivaju Indignados odnosno bijesni, Bešker je odgovorio da „svaka porodica mora imati dom, a osoba zaposlenje.“

On je naglasio da su na ulice izašli mahom mladi, koji nemaju perspektive. Pojasnio je da svaka treća mlada osoba mora godinama čekati na zaposlenje nakon što okonča školovanje.

Mladi protiv stranki

Zbog svega toga, mladi su se obrušili na političke partije.

„Svaka stranka je isto smeće“, prenio je njihov stav Bešker, dodajući kako su koristili i gore nazive.

Predizborne ankete, prema Beškerovim riječima, najavljuju promjene.

„Čarobna riječ ovdje je promjena“, kazao je Bešker za Al Jazeeru.



Istraživanja pokazuju da Narodna partija ima veliku prednost u odnosu na Socijaliste.

Izvor: Al Jazeera

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2011, 10:12 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39420
Lokacija: Месечева икра
Можда ће те мислити да сам будала али мислим да се вријеме комунистичких револуција тек ближи....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2011, 10:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Možda si u pravu i nacionalsocijalizam je socijalizam i na neki način komunizam, ne mora komunizam biti i internacionalizam, može biti i nacionalnog tipa, tj. desni komunizam, just like Hitler. :wink:

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2011, 10:23 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39420
Lokacija: Месечева икра
Па Хитлеров "комунизам" можда и не би био лош да се није темељио на расизму и шовинизму....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2011, 10:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Pa to ja uvijek i govorim, da Hićo nije imao ona sranja sa židovima, ciganima i uopšte ta nadčovjek i nadrasa sranja, on bi bio sasvim OK lik i ratovi koje je poveo protiv kolonijalnih pedera sasvim opravdani, kao što su i bili.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2011, 10:29 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39420
Lokacija: Месечева икра
Нису били у реду.Он је повео рат против Пољака,Чеха и осталих слабијих држава у сврџу проширења свога "животног простора" ,а не против укидања колонијалне власти и слабљења колонијалних сила.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2011, 16:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
"Hitlerov komunizam" je propisivao i kulturu, ko bi pametan to mogao trpiti. A ovo pseudo nacionalno buđenje širom Evrope ne sluti na dobro.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2011, 00:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Cela evropa ce u ovom meru, a ja o tome pricam godinama :D
Citiraj:
APSOLUTNU većinu u španjolskom parlamentu imat će desničarska Pučka stranka, pokazale su izlazne ankete koje je provela nacionalna televizija RTVE. Kako prenosi Reuters, Narodnoj stranci pripast će 43,5 posto glasova, što znači da će u parlamentu imati 181 do 185 mjesta.

U španjolskom parlamentu, koji ukupno broji 350 mjesta, socijalisti će imati između 115 i 119 mjesta, što znači da su dobili oko 30 posto glasova. Očekivani je to izborni poraz socijalista, koji su i priznali da su izgubili vlast i prije nego su građani izašli na birališta.

Pučku stranku na izborima je treći put predvodio Mariano Rajoy, dok su socijalisti prvi put na izbore izašli s novim vođom Alfredom Perezom Rubalcabom.

Izlaznost birača na izbore u 14 sati iznosila je 37,9 posto, što je 2,5 posto manje nego na izborima 2008. godine.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2011, 03:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
http://hr.wikipedia.org/wiki/Nova_Demok ... Gr%C4%8Dka)

Kada je riječ o Grčkoj iz svih većih kriza i govana, vadila ju je desničarska stranka Nova demokratija, ono što nisam znao jeste da ju je ona uvela u EU.

Kada sam bio u Grčkoj od običnog svijeta sam čuo sve najgore o toj stranci, kako zastupaju klasnu podjelu, netrpeljivost prema Turcima, Albancima i Makedoncima, kao i ekonomsku disciplinu. Sada je to postao opšti trend širom Evrope i više nije tabu tema.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 342 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs