banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 19:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 342 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Dec 2010, 15:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Bode te bas NSPM. Jelde Milanko!?
Slazem se donekle sa tvojim stavovima, ali to etiketiranje tipa: ko nije sa mnom=>fasista mozes u smece lagano baciti.

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Dec 2010, 17:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Milanko Djeric je napisao:
Citiraj:
Преферирам иначе да са Србима причам на српском али ако ти кажеш да требам (требамо) да причамо на енглеском ево потрудићу се па ћу од сада уместо добро јутро да користим гуд морнинг. Ипак је то елементарна култура.


ocekivano, ovo je obicna glupost. sa srbima treba pricati srpski, ali ako osim srba u grupi ljudi koja razgovara ima i ljudi drugih nacionalnosti koji ne razumiju srpski (znam da je to sljedbenicima NSPM i raznih 'nasih 1389' nepojmljiva situacija, ali eto, medju civilizovanim svijetom se cak i to desava), onda ako ne govoris jezikom koji svi razumiju neces dokazati da si veliki srbin, nego samo da si nekulturan i glup.

[quote]

Види паћениче овако: Прво би требало да читаш шта пише па онда да коментаришеш.
Да си читао (а ниси) видео би да се део коментара којег си цитирао (онако издвојеног из контекста) односио на мој претходни упис где сам ја сасвим лепо написао у ком контексту ми је то прилагођавање мрско. То се односило на ситуацију коју сам је лепо описао: причам са неким Србином на ходнику и наравно разговарамо на српском. Онда неко ко не зна српски у пролазу поздрави а саговорник се аутоматски како се овај приближи на један метар у пола реченице прешалта са српског на немачки.

Мој упис се односио на ову ситацију.
Мада не сумњам да је овакво прилагођавање по твојој вољи.

Поздрави Tонија Блера.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2011, 12:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Na parlamentarnim izborima u Finskoj Nacionalna stranka Jyrkija Katainena osvojila je 20,4 % glasova, "Istinski Finci" 19 %, Stranka centra dosadašnje premijerke Mari Kiviniemi 15,8 %, socijaldemokrati 19,1 %.


Na izborima prije četiri godine "Istinski Finci" su skupili tek nešto više od četiri posto glasova - na ovim im je nedostajalo samo dva posto da budu najjača stranka u zemlji. Desno orijentirana stranka karizmatičnog 48-godišnjeg šefa Tima Soinija uglavnom privlači birače svojom politikom otpora - protiv Europske unije, protiv useljenika, protiv abortusa, protiv homoseksualnih brakova, protiv švedskog kao obaveznog predmeta u školi. "Ne bismo trebali sada preuzimati dugove drugih. Nama je naravno potrebna Europa kao slobodna gospodarska zona i ja nisam antieuropski raspoložen, samo ne volim ovaj federalistički smjer u kojem se ide već godinama", kaže za sebe Soini.

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,14996921,00.html

Puknuce Evropa samo tako.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2011, 10:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Италијански премијер Силвио Берлускони упозорио је данас да ће Милано постати “град Цигана” уколико његов кандидат за градоначелника буде поражен на изборима.

Берлусконијев савезник и досадашњи градоначелник Летиција Морати одмјериће снаге са опозиционим противкандидатом послије пораза у првом кругу.

Берлускони је изјавио да је Милано “под опсадом странаца” и да постоји ризик да скрене “превише лијево”, преноси Би-Би-Си.

Пораз Моратијеве наљутио је Берлусконијеве коалиционе партнере из антиимиграционе Сјеверне лиге, због чега је премијер од притиском увео расна питања у центар предизборне кампање, оцјењују аналитичари.

“Милано не може бити претворен у исламски град, град цигана пун ромских кампова, град под опсадом странаца за које љевица жели да добију право гласа”, навео је Берлускони на веб страници своје странке Народ слободе.


Италијански премијер додао је да је “Милано једна од најважнијих пријестоница у Европи у смислу интелигенције, креативности и привреде”.

“Град попут овог сигурно не жели да буде предат у руке ултраљевице, уз ризик да постане град без реда, хаотичан и несигуран”, додао је Берлускони.

Кандидат љевице Ђулијано Писапија освојио је у првом кругу гласања 48 одсто гласова, 6,4 одсто више од Летиције Морати. Други круг заказан је за 29. и 30. мај.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2011, 19:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Citiraj:
Хајнц-Кристијан Штрахе: Неправда према Србима на Балкану


Срби и Србија су највећи народ на Балкану и за даљи развој региона они су од великог значаја, оценио је у Бечу лидер најјаче опозиционе странке у Аустрији, Слободарске партије (ФПО) Хајнц-Кристијан Штрахе.

Политичка академија ФПО и делегација ове странке у Европском парламенту организовали су конференцију "Српско питање - у којем правцу ће се кретати највећа нација на Балкану", на којој су, између осталих, учествовали потпредседница Нове Србије Дубравка Филиповски, генерални секретар Српског покрета обнове Немања Старовић, сенатор Републике Српске и лидер Демократске странке РС Драган Чавић, лидер Нове српске демократије Андрија Мандић.

"Из много разлога смо организовали ову конференцију о Србији. Срби су највећи народ на Балкану и и имају велики значај за будући развој региона", оценио је Штрахе у изјави за "Вести".

Он је подвукао да "није дошло до праведног развоја на Балкану", када је реч о Србима. "Довољно је да погледамо како се Републици Српској одбија право на самоопредељење, као и Хрватима у Босни и Херцеговини.

С друге стране, Косову је, супротно Резолуцији УН и међународном праву, дозвољено проглашење независности и допуштено стварање вештачке исламске државе у срцу Србије", објаснио је овај аустријски политичар, који непрестано указује на нелегално осамостављење Косова и тражи повлачење признања од стране Аустрије.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2011, 19:19 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Austrijanci se zalažu za pravdu prema Srbima....O majko moja....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2011, 19:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
Neki (na žalost) nikada neće shvatiti šta znači "zavadi, pa vladaj." Istu priču su prodavali od početka devedesetih, smo što su sad promijenili adresu. Dok je ovaca, biće i šišanja.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2011, 20:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Mislim dok je bila Jugoslavija da smo bili dosta neodređeni za svijet uopšte, Jugoslavije više nema ostao je srBski etnički prostor, negdje su tu Srbi državotvoran narod, a negdje su značajane nacionalne manjine.

Istorija je pokazala da smo ostavili značajan trag u austrougarskoj monarhiji, Tito nas je okrenuo Papua Novoj Gvineji i Gvineji Bisao, sada ne vidim ništa loše u tome da ponovo uspostavimo nove veze i nađemo zajedničke interese ako ih ima.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2011, 21:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Silvio Dante je napisao:
Citiraj:
Хајнц-Кристијан Штрахе: Неправда према Србима на Балкану


Срби и Србија су највећи народ на Балкану и за даљи развој региона они су од великог значаја, оценио је у Бечу лидер најјаче опозиционе странке у Аустрији, Слободарске партије (ФПО) Хајнц-Кристијан Штрахе.

Политичка академија ФПО и делегација ове странке у Европском парламенту организовали су конференцију "Српско питање - у којем правцу ће се кретати највећа нација на Балкану", на којој су, између осталих, учествовали потпредседница Нове Србије Дубравка Филиповски, генерални секретар Српског покрета обнове Немања Старовић, сенатор Републике Српске и лидер Демократске странке РС Драган Чавић, лидер Нове српске демократије Андрија Мандић.

"Из много разлога смо организовали ову конференцију о Србији. Срби су највећи народ на Балкану и и имају велики значај за будући развој региона", оценио је Штрахе у изјави за "Вести".

Он је подвукао да "није дошло до праведног развоја на Балкану", када је реч о Србима. "Довољно је да погледамо како се Републици Српској одбија право на самоопредељење, као и Хрватима у Босни и Херцеговини.

С друге стране, Косову је, супротно Резолуцији УН и међународном праву, дозвољено проглашење независности и допуштено стварање вештачке исламске државе у срцу Србије", објаснио је овај аустријски политичар, који непрестано указује на нелегално осамостављење Косова и тражи повлачење признања од стране Аустрије.


Silvio...HC-ova predizborna kampanja...ali ako ce i to malo da ukaze na probleme srpskog naroda...podrzavam. Znaci SPO,NS i Cavicevci... :S fuj. Sta ce Vuk reci ovom SPO-vom sekretaru? Nek malo usaglase stavove.

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2011, 21:14 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
filozof sa vrbasa je napisao:
Mislim dok je bila Jugoslavija da smo bili dosta neodređeni za svijet uopšte, Jugoslavije više nema ostao je srBski etnički prostor, negdje su tu Srbi državotvoran narod, a negdje su značajane nacionalne manjine.

Istorija je pokazala da smo ostavili značajan trag u austrougarskoj monarhiji, Tito nas je okrenuo Papua Novoj Gvineji i Gvineji Bisao, sada ne vidim ništa loše u tome da ponovo uspostavimo nove veze i nađemo zajedničke interese ako ih ima.

Je li filozofe....Nedostaje li tebi tvoj mozak ponekad?
Ako postoji nacija koja je više zla nanjela Srbima od Austrijanaca,volio bih kada bi mi neko rekao koja je to....?Pa ovo što nam se sada događa je direktna posljedica austrijske politike prema Srbima.
Ovaj čovjek očigledno igra na kartu glasova Srba koji imaju pravo da glasaju na austrijskim izborima....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2011, 22:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
_zoka je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Mislim dok je bila Jugoslavija da smo bili dosta neodređeni za svijet uopšte, Jugoslavije više nema ostao je srBski etnički prostor, negdje su tu Srbi državotvoran narod, a negdje su značajane nacionalne manjine.

Istorija je pokazala da smo ostavili značajan trag u austrougarskoj monarhiji, Tito nas je okrenuo Papua Novoj Gvineji i Gvineji Bisao, sada ne vidim ništa loše u tome da ponovo uspostavimo nove veze i nađemo zajedničke interese ako ih ima.

Je li filozofe....Nedostaje li tebi tvoj mozak ponekad?
Ako postoji nacija koja je više zla nanjela Srbima od Austrijanaca,volio bih kada bi mi neko rekao koja je to....?Pa ovo što nam se sada događa je direktna posljedica austrijske politike prema Srbima.
Ovaj čovjek očigledno igra na kartu glasova Srba koji imaju pravo da glasaju na austrijskim izborima....


Слажем се. Проблеми са којима се Срби сада сусрећу јесу директна последица аустријске политике према Србима. Аустрија и данас покушава максимално да прошири свој утицај на Балкан.

Што се тиче Штрахеа он је лично (као персона) наклољен Србима. Такође, тачно је да се на овај начин покушавају придобити и гласови Срба у Аустрији (оних који могу да гласају) али поставимо ствари на чистац: Да ли је боље да ти Срби гласају за старнку која им је колико толико наклоњена или да гласају за странке које ради против њихове државе и народа (социјалисти, народњаци и у последње време пре свих зелени)? Ја мислим да није.

Што се тиче гостију овог дешавања ни ја нисам одушевљен Чавићем и овим ликом из СПО-а али то је последица тога да Аустријанци немају представу о српским политичарима. С друге стране опет и Чавић и СПО су у парламентима Рс односно Србије значи имају потребан цензус и представљају одређено српско бирачко тело. Пожељно је што више оваквих дешавања на Западу где би српски политичари (и позиција и опозиција) могли својим гласом да представе стање у РС, Србији и ЦГ.

Ићи одмах са некаквом негативном конотацијом: кампања, избори и сл. је лоше али такође одлика нашег менталитета.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2011, 22:46 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Razlika je velika između stranke koja je u opoziciji i te stranke u momentu kada dođe na vlast.Vanjska politika jakih država,a Austrija to jeste,ne mijenja se sa strankom na vlasti.Ako oni rade na štetu srpskih interesa sada,radiće i kada promjene vlast.Da nije tako Austrija ne bi bila to što jeste,nego bi bila kao mi....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2011, 00:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Vi živite u EU, a iščuđavate se izboru srpskih gostiju s obzirom da je Evropski Parlament ideološki podjeljen na Socijaliste, Narodnjake, Liberale i šta ti ga ja znam.

SNSD je uz crvene, SDS je narodnjačka stranka, Liberale hvala Bogu nemamo, a Čavić tvrdi da je on ta desna struja i trenutno jeste.

Vuk Drašković radi gluposti, ali kada prozbori milina ga je slušati. Velju Ilića ne moram komenatarisati.

Austriju možemo dostići, Srbija je postala kraljevina 500 godina prije njih i da nam se kroz istoriju nije desilo to što se desilo sada bi bili u istom rangu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2011, 00:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
_zoka je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Mislim dok je bila Jugoslavija da smo bili dosta neodređeni za svijet uopšte, Jugoslavije više nema ostao je srBski etnički prostor, negdje su tu Srbi državotvoran narod, a negdje su značajane nacionalne manjine.

Istorija je pokazala da smo ostavili značajan trag u austrougarskoj monarhiji, Tito nas je okrenuo Papua Novoj Gvineji i Gvineji Bisao, sada ne vidim ništa loše u tome da ponovo uspostavimo nove veze i nađemo zajedničke interese ako ih ima.

Je li filozofe....Nedostaje li tebi tvoj mozak ponekad?
Ako postoji nacija koja je više zla nanjela Srbima od Austrijanaca,volio bih kada bi mi neko rekao koja je to....?Pa ovo što nam se sada događa je direktna posljedica austrijske politike prema Srbima.
Ovaj čovjek očigledno igra na kartu glasova Srba koji imaju pravo da glasaju na austrijskim izborima....



Uz Austriju to su definitivno još Mađarska i Bugarska i naravno naše zapadne komšije. Vezano za Austriju ne treba zaboraviti da je Albaniji data nezavisnost 1912. godine kako Srbija ne bi imala izlaz na Jadran i to sve u režiji Austrije, Njemačke i Italije. Da je u Srbiji vođena pametnija politika danas bi imala izlaz na Jadran a Milo se ne bi ni pojavio na političkoj sceni.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2011, 01:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
_zoka je napisao:
Razlika je velika između stranke koja je u opoziciji i te stranke u momentu kada dođe na vlast.Vanjska politika jakih država,a Austrija to jeste,ne mijenja se sa strankom na vlasti.Ako oni rade na štetu srpskih interesa sada,radiće i kada promjene vlast.Da nije tako Austrija ne bi bila to što jeste,nego bi bila kao mi....



Све што си написао је тачно. Ја се апсолутно слажем. Слободарска странка сада тренутно по анкетама има око 29% бирачког тела и прва је на листи ипак до избора има још две године а бирачи у Аустрији прилично од избора до избора знају да изненаде. Значи може да се деси да од ових 29% за две године остане 10-15%. А може и више да се добије (у шта ипак не верујем). Како год да буде ССА неће моћи да рецимо прави владу сама већ ће морати тражити партнера а то ће бити или народњаци или социјалисти. А управо су то странке које креирају аустријску спољну политику последњих 50 година. Значи у таквој коалицији нема шансе да дође до повлачења признања Косова. Али гледајмо то и са друге стране. Аустрија у овом тренутку практично нема спољну политику. Читава њена политика према вани се ослања на Берлин и Брисел под геслом куд сви ту и мали Муја. И ту је можда и једна битна ствар. Управо ту политику критикује Штрахе и тражи више самосталне политике. Ако нам већ тај човек и та странка иду у прилог (на било који начин) зашто лупати главу да ли се ради о изборној тактици или не? Пошто сам упућен прилично добро у аустријску унутрашњу политику тврдим да за Србе као народ (не Србе у Аустрији) нема боље странке у Аустрији од слободарске. За Србе у Аустрији су вероватно најбоља опција социјалисти, али то ако ти Срби желе да буду у истој равни са шиптарима, Турцима, арапима, итд. и ако желе да буду део гласачке манипулације.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2011, 13:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Silvio, reci mi hoće li ovi desničari ako naprave nešto na izborima, a ne mislim samo ove u Austriji biti spremni na da pređu tu liniju i počnu graditi Evropu na novim vrijednostima koji su u suprotnosti sa trenutnim?

Vidimo da i ova današnja Evropa ne dočekuje izbjeglice raširenih ruku, desničari bi vjerovatno izdali naređenje da se torpediraju svi brodovi koji uđu u teritorijalne vode EU.
(Možda ne baš tako, ali bi bilo tu negdje.)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2011, 19:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Па оштрију политику према азиланзима и емигрантима донеће најкасније и сви остали ако ни због чега другог онда због јавног мјења. Десничарске странке тешко да саме могу да креирају политику једне земље. Мораће увек да улазе у коалиције а ту се већ онда праве компромиси и сама политика странке често се налази у другом плану.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2011, 19:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ja sam mislio na idealnu situaciju kada bi se desilo da mogu fomirati samostalno vlast. Iako je malo vjerovatno nije nemoguće.

Ja mislim da im Sud za ljudska prava u Strazburu nikada ne bi dao toliko "slobode".

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2011, 23:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
у белгији протести против ислама..

Slika
Slika
Slika

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2011, 23:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Јест лијепо гледати исте оне Европљане који нама се*у о братству и једнству како сад кукакју због најезде муслимана...


П..С. Добра ова плавуша 8)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 342 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs