banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 20:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 170 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Apr 2011, 17:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Sinny je napisao:
А Тадић као да се такмичи сам са собом у давању имбецилних изјава.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/250432/Tadic-Srbija-nikad-nece-podrzati-referendum-o-podeli-BiH

Јел то специјално речено у присуству Турака да би им се још више увукли у неку ствар?

До сада су понављали да ће поштовати све што се народи у БиХ договоре, а сада да НИКАД неће подржати поделу?!?!?!
Шта ако Бошњаци изађу на референдум? Тада Срби треба да вриште НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, МИ СМО ЗА ДЕЈТОН!!!

Како један коментар у Блицу гласи: е ако нисте знали, овако се продају национални интереси!


Ја када сам овде писао да је Тадић невиђена будала и неспособан да буде председник, неки су тврдили да је то најбољи председник за Србију. А ради се о човеку коме је требало доста година да заврши један смешан факултет. Прва жена му се приде замонашила, након брака (тешко да могу да претпоставим због чега, али очогледно јој је огадио свако мушко).

Ипак издржаће овај народ и њега, само се надам да нас његов кум не зајаше.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jul 2011, 21:31 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2006, 14:55
Postovi: 79
Lokacija: Rosulje
Bez obzira na apetite,Turska u političkom smislu dosta dugo ide unazad i sve više tone u islamski fundamentalizam. Vojska kao posljednje uporište sekularizma u Turskoj....
http://www.dnevniavaz.ba/globus/svijet/ ... tavku.html


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2011, 16:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Masa od oko hiljadu ljudi napala je tursku ambasadu u Damasku bacajući kamenje i boce prije nego što je sirijska policija intervenisala u pokušaju da razbije proteste, javila je agencija Anadolija.


Citiraj:
Gomila naoružana štapovima i noževima napala je sinoć i saudijsku ambasadu u Damasku kao i francuski i turski konzulat u Latakiji, nakon što je Arapska liga suspendovala Siriju.


Citiraj:
Grupa od oko 5.000 ljudi okupila se ispred turskog konzulata u Latakiji, 330 kilometara sjeverno od Damaska na obali Sredozemnog mora i razbijali prozore.

Zvaničnici su rekli da je turska zastava zapaljena na ovim protestima, javlja Anadolija. Isti izvor navodi da nema povrijeđenih turskih zvaničnika.


http://www.banjalukain.com/front/napadn ... a-ambasada

Sirijici i Srbi su sigurno neki dalji rođaci, šteta što nema konzulata Turske i Saudijske Arabije u BL.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2011, 17:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
filozof sa vrbasa je napisao:
šteta što nema konzulata Turske i Saudijske Arabije u BL.

Pa bi ti u "okrečite Beograd!" maniru gađao iste?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Nov 2011, 17:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Da.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2012, 18:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
:lol:

Jedan od članova velike porte, ministar inostranih poslova Davotoglu, pozvao ni manje ni više Vožda da posjeti aktuelnog sultana, da popričaju o aktuelnim problemima.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2012, 19:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2009, 21:46
Postovi: 1289
Баби Папушка je napisao:
:lol:

Jedan od članova velike porte, ministar inostranih poslova Davotoglu, pozvao ni manje ni više Vožda da posjeti aktuelnog sultana, da popričaju o aktuelnim problemima.



Davatoglu je vama u sred Banjaluke skinuo zastavu rs-a. Nije se igrati velesilom, ozbiljno.

"teritorijalni integritet Bosne nam je kao teritorijalni integritet Turske"

http://www.novinaronline.de/2012/03/08/ ... urske.html


Nije Turska vise sekularna. Jos su previse napredovali u vojsci i ekonomiji. Imaju licence da prave koliko hoce sami F 16 avione, poceli su praviti sami replike najbolje puske HK 416 koja se zove Mehmet cik (mali Mehmet) i dalju modernizaciju rade. Povecali su broj vojnika za 200 000. Niko pametan se ne igra turcima. Nije sto su moji al tako svako kaze.

_________________
THERE IS NO GOD BUT ALLAH, AND MUHAMMED IS HIS PROPHET


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2012, 19:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2191
Lokacija: Бања Лука
Citiraj:
Nije sto su moji al tako svako kaze.


Сад сам у тоталној недоумици. Зар нису "бошњаци" поријеклом из скандинавије?

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2012, 19:59 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Ček, Turci su tvoji? Iako si Slaven? Iako su uništili državu u koju se kuneš? Iako su istrjebili plemstvo te države i njene kulturne i vjerske "ustanove"? Iako su vam zabranjivali da se izjašnjavate kao Bošnjaci?

:lol: :lol: :lol:

Turska velesila? Još više LOL-ova.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2012, 20:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Vece gluposti odavno ne procitah.
Ovog Ahmeda da nema, trebalo bi ga izmisliti.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2012, 20:05 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Ja već par puta hoću da ga nasavjetujem da se vrati na DiR i da piše o onome o čemu zna, umjesto da se bruka ovuda....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2012, 20:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2009, 21:46
Postovi: 1289
Momci, historija nikad nije pisana sa jedne strane. Zna citav svijet pricu srba o osmanlijama i te fazone. Ja se drzim svoje strane i to je to. Bogumili (starosjedioci) su vjerovanjem bili blizu islama i zato su prihvatili u odnosu na vas. Nisu imali kipove u bogomoljama, nisu vjerovali u Isusa kao boga, molili su se klececi itd. Mogu vam to naci u vasim starim srpskim spisima, koji opisuju ove "jeretike". Ne morate tako burno i seljasto reagovati na neke cinjenice. Turska jest nuklearna sila, i ide velikim korakom gore.

Dalje...

Allah je rekao "samo su vjernici braca", dakle svi muslimani su braca bez obzira na naciju i boju koze. Kako sam rekao za turke, rekao bi i za japance muslimane i sve ostale. Ne znam je li vam to tesko skontati

_________________
THERE IS NO GOD BUT ALLAH, AND MUHAMMED IS HIS PROPHET


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2012, 20:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Turska ima veze sa tim nuklearnim oruzjem ko i ja i ti. Niti je njihovo, niti mogu prdnuti bez Amera.
Turska je skladiste za americko nuklearno oruzje. Bolje da si tako napisao. Isto kao i Belgija i Holandija i Zabari.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2012, 20:32 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
114_AhmeD je napisao:

Allah je rekao "samo su vjernici braca", dakle svi muslimani su braca bez obzira na naciju i boju koze. Kako sam rekao za turke, rekao bi i za japance muslimane i sve ostale. Ne znam je li vam to tesko skontati

Svi muslimani su braća? Kontam da ovi što se kolju između sebe zbog podjele na šite i sunite ne misle baš tako? Svi muslimani nikad nisu bili braća. Istorija to tvrdi. Istorija koju ne piše jedna strana kao što si rekao. Arapi mrze Turke i mrzili su ih od momenta kada su ovi okupirali područje nekadašnjeg Bagdadskog kalifata. Zato i jesu lako nasjeli na britansku priču koju im je plasirao Lorens od Arabije. Muslimani iz subsaharske Afrike mrze Arape. Iranci i Pakistanci se ne vole. Kurde mrze svi.
Toliko o bratstvu među muslimanima.
Što se tiče Turske....j3b3š državu čiji je najslavniji premijer Srbin :wink:

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2012, 20:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Zorane, nema ispod pojasa. Sram te bilo.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2012, 20:34 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Neću više. Evo da se ispravim. J3b3š državu čiji je najslavniji premijer poturčeni Srbin.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2012, 20:39 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Elem,da se vratimo na temu.....Povratak Turske na ove prostore na onaj način kako Ahmed priželjkuje,vojno, je bukvalno nemoguć. Davno su prošla vremena kada je neka država (izuzev stvarne supersile-Amerike,Rusije i sada Kine) mogla da izvrši agresiju na neku zemlju. U momentu kada bi Turci i pokušali da napadnu bilo koga automatski bi bili udareni sa svake strane. Bugari,Grci,Rusi,Srbi,vjerovatno sa leđa i Jermeni podgovoreni od Rusa (u želji da vrate svoju "svetu zemlju"),a velika je vjerovatnoća da bi i Kurdi pokušali da konačno oslobode Kurdistan. O Iranu,Iraku i Siriji koje bi pokušale da ugrabe svoj dio kolača neću ni da pričam.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2012, 20:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ja bih bio najsretniji kad bi sve ti sile i "sile" odjebale odavde. I ekonomski i vojno. Jest da od toga nema nista.
Pa da se mi bakcemo sami sa sobom. Ajd ove bratske i nazovi bratske, kulturne i ostale veze i vezice, podrzavam.
P.S. To se odnosi i na Ruse. Nemam ja nista protiv njih, naprotiv. Ali angazovanje jednih, povlaci i angazovanje drugih, trecih i bog zna koga.
I opet cemo mi biti donji. A ne Turcin iz Istanbula, guzati Amer, Svabo, Rus ili neko treci.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2012, 20:47 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Skoro sam čitao roman "Pod slobodnim suncem".Roman je pisan početkom prošlog vijeka i govori o naseljavanju Slavena na ove prostore i borbi sa Vizantijom i Hunima. Pisan je pod jakim uticajem ilirskog pokreta. Ono,jugoslavenstvo,bratstvo među Slavenima i sl. U jednom dijelu ima interesantno "proročanstvo" koje ću parafrazirati. Ako se Slaveni ne okrenu skupa jednom cilju,jednom neprijatelju i ne stanu u stroj zajedno drugi će ih savladati i stati nogom za vrat,a slobodan čovjek postaće rob. I to je istina živa. Jedan jedini put kad smo stali zajedno bili smo slobodni. Prije i poslije toga smo robovi. Ovako ili onako ali robovi.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2012, 21:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ahmede ako vam je Ankara glavni grad slobodno drugovi Zlaja, Tihi, Hare neka dimije i suknje obuku. Vožd i predsjednik RS ne pregovara sa hanumama, ali znaj da ovo nije 1750. da Srbin ide u Istambul po klepke.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 170 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs