banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 06:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5923 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 297  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Dec 2009, 14:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Okt 2009, 12:34
Postovi: 972
Lokacija: 43°48'42.41"S - 18°21'45.06"I
ovakav, onakav, ali činjenica je da je republiku srpsku digo sa dna dna, da je spasio RS od uništenja i propasti, da je omogućio sa svojom vladom mnoge zakone i uveo red u mnogim oblastima, činjenica je da je RS 10 puta jača i stabilnija sad nego prije njega unatoč mnogim opstrukcijama i podmetanjima sa svih strana iznutra i izvana. kakav je takav je ali još je potreban i ne postoji mu u političkom životu RS adekvatna zamjena.

vjerovatno će doći vrijeme da ode ali to nije sad. kao što je i čerčil bio potreban englezima u ratu, ali ne i nakon rata, tako mislim i da vrijeme da dodik ode još nije došlo i još je potreban i nezamjenjiv zbog mnogo geopolitičkih faktora.

_________________
street life
"nije budala onaj ko ne zna čitat, već onaj koji vjeruje svemu što je napisano"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 14:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
blackrose je napisao:
Zalosno je to sto se svi zale, a kad treba izaci na izbore, niko nece da glasa!


Za kog ces glasati kad nema pravog kandidata, svi su isti i korumpirani. Ja bih rado izasao na glasanje, ali kad znam da za kog god glasam da bi krao. Tako da je po meni problem sto se nema za kog glasati da bi se nesto promijenilo.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 15:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 05 Avg 2006, 19:54
Postovi: 491
Bravo moderatori za izmenu naslova teme :wink:

Zanimljivost iz sveta bh "socijaldemokrata":

http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/clanak/091208079

p.s.Šteta što na bh političkoj sceni nema istinskih socijaldemokrata!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 15:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Docice vama neki srpski Komsic pa ce lizati mu*a Sarajevu, pa cete svi biti sretni :roll: :roll: :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 16:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
a sta je to milorad dodik imao prije rata? sta konkretno, koju je to firmu imao, cim se bavio. osim sto ima diplomu za prvo mjesto na takmicenju traktorista. on sam kaze da je imao i da je bio imucan.
Citiraj:
činjenica je da je republiku srpsku digo sa dna dna, da je spasio RS od uništenja i propasti, da je omogućio sa svojom vladom mnoge zakone i uveo red u mnogim oblastima, činjenica je da je RS 10 puta jača i stabilnija sad nego prije njega unatoč mnogim opstrukcijama i podmetanjima sa svih strana iznutra i izvana. kakav je takav je ali još je potreban i ne postoji mu u političkom životu RS adekvatna zamjena.

po cemu ovo zakljucujes? ovo sto govoris se svaki dan moze cuti na medijim pod njegovom kontrolom. od 2006. sta je on to spektakularno ucinio na ekonomskom oporavku RS. koje su to konkretne mjere koje je njegova vlada uradila? mozes ti srati kako bakir ovo, bakir ono. bakir je u vecini stvari u pravu.
to sto on odbrusi federalcim i strancima i kaze im da se jebu, znaci samo da ima u tome podrsku nekog mocnog sa strane. on sam nema muda za tako nesto jer previse voli vlast.
on da nema podrsku stranaca u svemu tome oni bi njega davno stranci skinuli sa vlasti i poslali u proslost.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 16:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Ne želim da pravdam Milorada Dodika.
Prije rata je otvorio robnu kuću u Laktašima. Prva privatna robna kuća na prostoru bivše SRBiH. Mislim 1989 ili 1988

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 16:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Миле лопов?!? Па то је епохално откриће...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 16:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Blago nama kada je samo Dodik lopov i kada su svi ostali posteni, pa samo po njemu mozemo pljuvati :roll: :roll: :roll:

Znaci da se samo jednog coveka trebamo resiti i ima da nam ruze cvetaju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 16:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
kim deal je napisao:
ovakav, onakav, ali činjenica je da je republiku srpsku digo sa dna dna, da je spasio RS od uništenja i propasti, da je omogućio sa svojom vladom mnoge zakone i uveo red u mnogim oblastima, činjenica je da je RS 10 puta jača i stabilnija sad nego prije njega unatoč mnogim opstrukcijama i podmetanjima sa svih strana iznutra i izvana. kakav je takav je ali još je potreban i ne postoji mu u političkom životu RS adekvatna zamjena.

vjerovatno će doći vrijeme da ode ali to nije sad. kao što je i čerčil bio potreban englezima u ratu, ali ne i nakon rata, tako mislim i da vrijeme da dodik ode još nije došlo i još je potreban i nezamjenjiv zbog mnogo geopolitičkih faktora.



Slazem se sa navedenim.

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 16:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
vb87 je napisao:
Tako ce biti sve dok politicari ne budu strahovali od naroda i tu je nas urednik Freak u pravu.

O ovome ja pricam...a samo si ti izgleda uvidio sta ocu da kazem.....nisam ja htio pljuvat iskljucivo po Dodiku....svi su oni isti....ni jedan nema ni malo odgovornosti za sve sto radi....naprave zlo i kad ih smjene (na demokratskim izborima) nikom nista....otkrije se da su pokrali i boga i narod al nema veze....zivo me interesuje sta ce bit kad ode Dodik.....mazu nam oci da je sad dobro a kad dodju iduci pa neke stvari isplivaju na vidjelo hvatacemo se za glavu....mislite li da ce Dodik za to zavrsit u zatvoru (ili negdje drugo).....koliko je do sada malverzacija otkriveno od 96. na ovamo, a koliko puta su odgovorni dobili kaznu....al zato fino jednu garnituru pobijes (i tako ih ima ko govana) i iducima kazes da ce isto zavrsit budu li krali....pa da vidis kako se tresu gace....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 17:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Citiraj:
vjerovatno će doći vrijeme da ode ali to nije sad. kao što je i čerčil bio potreban englezima u ratu, ali ne i nakon rata, tako mislim i da vrijeme da dodik ode još nije došlo i još je potreban i nezamjenjiv zbog mnogo geopolitičkih faktora.


Masala, Dodik vs Cercil :roll:
Nego, ako smo konstatovali da gorenavedeno stoji, sta nam to onda pokazuje, tj da li je stvarno moguc neki "politicki mir" ako se vec gleda tako da mu bez ove krize istice rok ? Ako je vec tako, znaci da njemu i nije u interesu da se situacija , kako on voli reci; relaksira, te se moze izvesti zakljucak da ce on raditi vise na zakuhavanju, nego smirivanju, jer normalno , voli fotelju ? Grijesim li ?

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 17:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Freak_on_a_leasH je napisao:
vb87 je napisao:
Tako ce biti sve dok politicari ne budu strahovali od naroda i tu je nas urednik Freak u pravu.

O ovome ja pricam...a samo si ti izgleda uvidio sta ocu da kazem.....nisam ja htio pljuvat iskljucivo po Dodiku....svi su oni isti....ni jedan nema ni malo odgovornosti za sve sto radi....naprave zlo i kad ih smjene (na demokratskim izborima) nikom nista....otkrije se da su pokrali i boga i narod al nema veze....zivo me interesuje sta ce bit kad ode Dodik.....mazu nam oci da je sad dobro a kad dodju iduci pa neke stvari isplivaju na vidjelo hvatacemo se za glavu....mislite li da ce Dodik za to zavrsit u zatvoru (ili negdje drugo).....koliko je do sada malverzacija otkriveno od 96. na ovamo, a koliko puta su odgovorni dobili kaznu....al zato fino jednu garnituru pobijes (i tako ih ima ko govana) i iducima kazes da ce isto zavrsit budu li krali....pa da vidis kako se tresu gace....


E tu je problem pravni sistem drzave koja dozvoljava da se svi oni izvuku nekaznjeno... Temelji tome vuku duboko u proslost jer su kod nas politicari navikli tako da rade. Sta ti znaci da pokrenes narodni puc kada nemas vodje koji bi ga vodio i koji bi ga zamenio. OKi smenis sa vlasti Dodika i... sta onda, ko ce onda da upravlja drzavom. OKi raspisi vandredne izbore, za to vreme neka drzava opstaje sama od sebe i pri tome se unazadi maksimalno i onda izaberes nekog novog i posle 2 godine vidis da se nista nije promenilo, stanje u drzavi isto, a narod sve nezadovoljniji, pa onda sve iz pocetka, trazi lidera za novi puc... etc etc


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 17:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
ERROR je napisao:
Citiraj:
vjerovatno će doći vrijeme da ode ali to nije sad. kao što je i čerčil bio potreban englezima u ratu, ali ne i nakon rata, tako mislim i da vrijeme da dodik ode još nije došlo i još je potreban i nezamjenjiv zbog mnogo geopolitičkih faktora.


Masala, Dodik vs Cercil :roll:
Nego, ako smo konstatovali da gorenavedeno stoji, sta nam to onda pokazuje, tj da li je stvarno moguc neki "politicki mir" ako se vec gleda tako da mu bez ove krize istice rok ? Ako je vec tako, znaci da njemu i nije u interesu da se situacija , kako on voli reci; relaksira, te se moze izvesti zakljucak da ce on raditi vise na zakuhavanju, nego smirivanju, jer normalno , voli fotelju ? Grijesim li ?

Ne gresis, ali ni sarajevo nije nista bolje, cak sta vise 10 puta je gore jer gleda kako da pljuje po RS, Srbiji i Hrvatskoj, dok Dodik samo gleda priliku da se "brani" od istih napada i Sarajevo je to koje njemu dize cenu kod naroda u RS


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 17:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Ima malo smisla i sto @Freak.. pise.... Nesto kontam, raja u gabeli, malo-malo neko se rokne, pobije familiju, komsiju, bolje bi bilo kad bi rokali politicare, bilo kojeg nema veze, pa nek se malo prodobre, jer svi smo mi fini kad smo gornji , a onako kad smrt visi za vratom ....mozda...
Fazon je samo mozda sto su se nasi "spasioci" ogradili i raznoraznim oreolima branioca i cuvara srpstva,bosnjastva i ostalih ubleha, te bi bilo koji udar na njih bio obiljezen kao izdaja placenika i zavjerenika protiv onog sto oni "cuvaju". To malo koci akciju mozda

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 17:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Он овакав какав јесте најбоље се уклапа у тренутно стање. Није он произвео ову ситуацију него је ситуација произвела њега. Ови из Сарајева њему уствари највише поена дају јер константно насрћу на РС,народ се осежа угрожено а Леми једини показује зубе и онда народ гласа за њега. Ти гласови су производ угрожености а не личне воље. Да је ситуација нормалана он не би био један мали политичар на локалном нивоу.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 17:19 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 08 Dec 2009, 11:50
Postovi: 13
Na sjednici Narodne skupštine Republike Srpske (RS) polovinom jula 2009. godine, predsjednik Vlade RS Milorad Dodik izjavio je da ima vilu u elitnom naselju Dedinje u Beogradu. Premijer Dodik je također rekao da je vlasnik dva stana u Beogradu, iako je ranije izjavio da će te stanove prodati

Novinari Centra za istraživačko novinarstvo (CIN) iz Sarajeva željeli su saznati kako je premijer Dodik došao u posjed vile i dva stana. Prema procjenama agencija za nekretnine vrijednost ovih nekretnina je oko dva miliona eura. Pribavljeni su vlasnički list, te potvrda nadležnog suda iz Beograda o plaćenoj cijeni vile a obavljen je razgovor sa i sa prethodnim vlasnikom vile. Na osnovu dokumenata prikupljenih iz različitih izvora, utvrđeno je na koji način je kupljena vila.

Goran Miličević, direktor marketinga Komercijalne banke iz Beograda izjavio je za CIN da je kompanija Koling iz Beograda podigla kredit kod ove banke za izgradnju stambenih objekata koje su namjeravali prodati na tržištu. Kako nisu vratili kredit, banka je preuzela četiri ili pet vila i objavila tender za njihovu prodaju.

Rekao je da je jedna od ponuđenih vila bila i ona koju je kupio Dodik.

Prema izvodu iz katastra nekretnina, u pitanju je troetažan objekat veličine 342 metra kvadratna sa pripadajućom garažom i dvorištem koji je nalazi u sklopu dupleks zgrade.

U prvom razgovoru za CIN u julu 2009. godine, Miličević je izjavio da je Dodik bio najbolji od ponuđača i da je "nudio plaćanje u kešu", što je ova banka prihvatila. Međutim, nekoliko dana kasnije, u ponovljenom telefonskom razgovoru, on je izjavio da se "baš i ne sjeća da je ponuda Dodika bila u kešu."

NAČIN STICANJA VLASNIŠTVA: U aprilu 2007. godine održana je javna rasprava Komisije za izlaganje sa zadatkom utvrđivanja prava na nepokretnostima Republičkog geodetskog zavoda Srbije kojoj su prisustvovali predstavnici kompanije Koling i Komercijalne banke iz Beograda.

Komisija je Komercijalnoj banci odobrila preuzimanje vlasništva od kompanije Koling nad dupleks zgradom u ulici Vaska Pope. Nakon pobjede na objavljenom tenderu Dodik je 16. maja 2007. godine sklopio ugovor s Komercijalnom bankom o kupovini jedne od dvije stambene jedinice po cijeni od 850.000 eura. Prema procjeni nekoliko agenata za nekretnine, tržišna vrijednost vile u tom periodu kretala se između 1,2 i 1,5 miliona eura, zavisno od opremljenosti.

Na upit novinara CIN-a kako je moguće da banka proda vilu za nižu cijenu od tržišne Miličević je rekao da banka ima pravo prodati kako bi zaštitila uloženi novac, te da je Dodik ponudio najbolju cijenu.

Odgovarajući na pitanje Vukote Govedarice, poslanika Srpske demokratske stranke (SDS) u Narodnoj skupštini RS u julu 2009. godine, premijer Dodik je rekao: "Tačno je da imam vilu u Beogradu, ali je pod hipotekom." Izjavio je kako je vilu iznajmio jednom stranom predstavništvu i da od kirije otplaćuje kredit.

Uvidom u pribavljenu dokumentaciju se vidi da je vila pod hipotekom na iznos od 750.767 eura. No, vrijeme dobivanja kredita i upisa hipoteke, kao i upis prava vlasništva se ne podudaraju.

Premijer Dodik je vilu kupio u maju 2007. godine. Da bi vilu mogao upisati na svoje ime, morao je platiti 850.000 eura Komercijalnoj banci.

Direktor marketinga ove banke, Milićević u telefonskom razgovoru sa novinarom CIN-a rekao je da prema važećem zakonu u Srbiji Dodik je prvo morao uplatiti novac kako bi istu mogao registrovati kao svoje vlasništvo: "Normalno je da se kupoprodajna cijena mora uplatiti u potpunosti kako bi se prenijelo pravo vlasništva."

Također, vlasništvo se ne može upisati ukoliko nije plaćen porez na kupovinu nekretnine. Poreska uprava odbila je CIN-u dati informaciju da li je Dodik platio porez, pravdajući to Zakonom o zaštiti ličnih podataka.

Početkom novembra 2007. godine, Komisija za izlaganje je Dodiku odobrila uknjižbu vlasništva nad vilom.

Nepunih osam mjeseci kasnije, krajem juna 2008. godine, Dodik je podigao kredit kod Pavlović International banke iz Bijeljine u iznosu od 1.468.373 KM ili 750.767 eura na rok otplate od 102 mjeseca ili 8,5 godina, sa kamatnom stopom od 7 posto godišnje.

Hipoteka na vilu je upisana 19. marta 2009. godine na osnovu Rješenja Četvrtog opštinskog suda u Beogradu od 3. novembra 2008. godine.

NEMOGUĆ KREDIT: Prema kreditnom kalkulatoru sa web stranice Pavlović International banke Dodikova mjesečna rata kredita iznosi 19.141,52 KM ili 9.786,90 eura. Prema podacima Sekretarijata Vlade RS Dodik je u 2008. godini zaradio ukupno 64.406 KM. Dakle, Dodik bi za tri i pol rate kredita morao dati svoja ukupna godišnja primanja.

Dodik je u Narodnoj skupštini RS izjavio da je vilu izdao u najam jednom stranom predstavništvu, te da od te kirije otplaćuje kredit. Novinar CIN-a je kontaktirao pet agencija za nekretnine iz kojih mu je rečeno da se cijena vila te kvadrature u ovom elitnom naselju kreću od 2.000 do 5.000 eura mjesečno, pod uslovom da su kompletno namještene. U ovom trenutku cijena iznajmljivanja jednog kvadrata se kreće oko 10 eura.

Pavlović International banka je inače u vlasništvu kontroverznog biznismena iz Čikaga, porijeklom iz Popova kod Bijeljine Slobodana Pavlovića, o kojem je CIN pisao vezano za njegove poslove oko privatizacije u RS-u.

Bivša ministrica finansija RS, Svetlana Cenić kaže da je ovakav kredit gotovo nemoguć.

"Ni najjača banka u BiH, pa i šire nikada ne bi odobrila ovoliki iznos kredita jer bi time ugrozila svoju likvidnost. Pavlović International banka iz Bijeljine je minorna banka koja nema ta sredstva za plasirati", kaže Cenić.

Predstavnici Pavlović International banke nisu o ovom kreditu željeli razgovarati sa novinarom CIN-a. Sekretarijat Vlade RS-a nije odgovorio na zahtjev za razgovor sa Dodikom kojeg je uputio CIN.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 18:27 
novinari iz sarajeva i svetlana cenic... :lol: .. ne ulazeci u dubinu, sta drugo ovde moze pisati nego to...


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 18:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2009, 00:25
Postovi: 457
Lokacija: на клупи крај 'Баса
urbana_extravaganca je napisao:
Он овакав какав јесте најбоље се уклапа у тренутно стање. Није он произвео ову ситуацију него је ситуација произвела њега. Ови из Сарајева њему уствари највише поена дају јер константно насрћу на РС,народ се осежа угрожено а Леми једини показује зубе и онда народ гласа за њега. Ти гласови су производ угрожености а не личне воље. Да је ситуација нормалана он не би био један мали политичар на локалном нивоу.


управо!

_________________
А ви, како 'те?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 18:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
...tja, mile i njegovi me podsecaju na grupu tnt...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2009, 19:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Naravno da mi se Dodikova vladavina, porezi i nepravda od vrha do dna ne svidja, ali ne znam sta se S. Cenic i Cavic sada bune kad su imali priliku se dokazati i nisu se pokazali nista bolje od Dodika. To je samo potvrda moje teorije da ko god dodje na vlast da je isti ma sta pricao prije izbora. Sjecam se da sam vjerovao Dodiku kad je bila obrnuta pozicija kad su Cenic i Cavic bili na vlasti. I evo dosao je na vlast i nista nije napravio, krenuo istim stopama kao i oni. I sad oni kazu da bi nesto uradili a kad su bili nisu nista. Jednostavno, ko god dodje i kog god izaberes nista se nece promijeniti nabolje. Moze jedino nagore ako izaberu Bosica, Mihaljicu ili neku jos goru sirovinu. Zato je mozda bolje da ostane i ovako nego da dodje neka gora nacionalisticko sovinisticka sirovina na vlast.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5923 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 297  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs