banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 19:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5941 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 298  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Nov 2021, 12:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Mislis na skevu? :lol:

Ljudi moji, vidjecete da ce odnekuda za izroniti Velika Sr, ovaj Otvoreni Balkan koji ce samo formal o biti izvan EU dok ce sustinski biti dio citave te price.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2021, 13:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12395
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Mini EU za sirotinju i divlja balkanska plemena.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2021, 13:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
EU nije jos uvijek svarila Hrvatsku, Madjarsku, Bugarsku i Rumuniju, a ocekujes da ima snage i volje za nas :lol:

Prizovi se zdravom razumu :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2021, 14:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Kako nije svarila...pa to im je druga odnosno prva linija odbrane od navale migranata....praštaju hrvatima i mađarima svu brutalnost i represiju na vanjskim granicama EU

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2021, 14:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Pa ako hoće i nas, nek nas prime. Nemojte biti smješni da će da osjete jednu BiH ili SRB uz ove nabrojane komšije. Lafo mi smo tvrda orah boli ih tuki za nama, a ako neće Ruse da se optrzaju ovuda i Kineze, znaju da moraju da odriješe kesu. A škrti su. Hoće džaba. Jbg.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2021, 16:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Čiča iz Rogače je napisao:
Kako nije svarila...pa to im je druga odnosno prva linija odbrane od navale migranata....praštaju hrvatima i mađarima svu brutalnost i represiju na vanjskim granicama EU


Balkanu u ovom momentu nedostaje bar 5 miliona ljudi kako ovo sve ne bi otislo u mp3 kroz 30-40 godina. Migranti su dobrodosli dok se jos mogu probrati 8)

Sala na stranu, mislim da i Rusima i Amerima i Kinezima i Turcima odgovara jedan ukrupnjen Balkan na kapiji EU gdje bi svako od njih imao svoju zonu koja nuzno ne prati granice lokalnih drzavica.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2021, 16:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12395
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Pa to je to sto ja govorim, mini EU od supak drzavica koje su ostale, nikad nece biti punopravno clanovi EU ali ce biti pod nekim vidom carinske i trgovinske unije pod patronatom EU ili tako nesto slicno. Otvoreni balkan, srpski svet, predstaza eu, ili kako god...

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2021, 16:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23490
To se može i odlično ekonomski iskoristiti, što i radi Srbija. Pošto će u budućnosti sve više biti trzavica sa Kinom, kao sada sa Rusijom. I onda nisi uslovljen da pratiš vanjsku politiku EU... Možeš deklerativno ili nešto sitno. Ali ne samo ti politički odnosi, nego i razni EU propisi i slično.
Vjerovatno Njemačka i računa na to, da na neki način uhvate krivinu i da imaju alternativnu... Samo, ako se izborimo sa ovom našom autodestrukcijom na Balkanu.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2021, 12:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
skeva je napisao:
Da bi RS pricala o zdravoj nezavisnosti, za pocetak potreban je nezavisan rad suda i tuzilastva, uz podrsku policije. Neka mita, korupcije, nepotizma, kriminala, ne smeta, dohakace se ako je sistem koliko toliko funkcionalan.

Можемо ли се сложити око тога да тренутно стање латентне агресије према нама од стране муслиманских и прозападних снага у доброј мјери ограничава политички простор за опозицију те да опозиција не може отворено и у потпуности проводити своју политику управо због страха за рејтинг који би падао у случају "непатриотских" одлука ?
Citiraj:
Privatna drzava seoskog kralja i retardirane vlastele ce uvijek nailaziti na otpor, valjda je to jasno, e sada, mozemo mi ovdje pisati o izdajnicima, agentima, mjeriti ciji kurac je srpskiji, ali realnost je da je za neslogu kriv onaj ko je prouzrokovao ovakvo stanje. Ne britanska ambasada, ne rusija, kina, amerika i eu.

Ми у Српској имамо два главна проблема чија важност превазилази све остале.
Први проблем је коруптиван систем владања, узрокован традицијом и нашом културом која по том питању објективно није на неком високом нивоу. Тренутно је СНСД са сателитима власт и они свакако као странка сносе највећу одговорност, вјероватно су до сада украли најмање 20% сваког буџета на који су се накачили, од општинских до државних. Али, треба такође имати у виду да су тај модел "пословања" преузели од СДС-а и ПДП-а у мањој мјери.
Други проблем је наравно то што живимо у истој држави са вјековним непријатељима, и о томе не треба пуно писати.
Citiraj:
I na kraju, nasu poziciju odredice interesi Kine i Rusije, a ne kokodakanje Sarovica, galama Dodika ili zurke Tiluliua, tako da ta "nesloga" i ne igra neku ulogu osim da se imaju od cega kupiti kakvi politicki poeni kod poluretardiranog glasackog tijela.
Lijepo je da se na forumu prebacuje loptica oko toga, pokazujemo u sustini koliko zasluzujemo sve sto nam se desava.


Нашу позицију ће одредити свјетске силе, наравно, али не без узимања у обзир наших захтјева, не мислиш ваљда да наше захтјеве нико не узима у разматрање ? Свакако да је веома важно изаћи са што чвршћим ставовима и циљати високо, да би у коначници добили што повољнију понуду. Велика је ствар да Русија и Кина пружају политичку подршку, а за ту подршку се није изборио Босић ни Драшко него зна се ко.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2021, 13:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Vukota?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2021, 15:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
skeva i ja s gnušanjem odbacujemo našu nezavisnost ako to za posledicu ima da Vukota i Draško izgube izbore. znači, mora se gledati ta neka šira slika mosta & ćuprije... 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2021, 17:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6146
Ovo je takodje zanimljiva vijest.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/madjars ... /211104128

Sta radi opozicija, hoce li iko imati muda da pozdravi Orbana


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2021, 19:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23490
https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna-i-hercegovina/komandant-eufor-a-je-general-dodikovog-starog-saveznika-strachea/435871

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2021, 19:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
prokletnik, baš je ovo utego Dodi,a Drale i Govedar već bili pobijedili. :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2021, 19:18 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
Rocker je napisao:
skeva je napisao:
Da bi RS pricala o zdravoj nezavisnosti, za pocetak potreban je nezavisan rad suda i tuzilastva, uz podrsku policije. Neka mita, korupcije, nepotizma, kriminala, ne smeta, dohakace se ako je sistem koliko toliko funkcionalan.

Можемо ли се сложити око тога да тренутно стање латентне агресије према нама од стране муслиманских и прозападних снага у доброј мјери ограничава политички простор за опозицију те да опозиција не може отворено и у потпуности проводити своју политику управо због страха за рејтинг који би падао у случају "непатриотских" одлука ?
Citiraj:
Privatna drzava seoskog kralja i retardirane vlastele ce uvijek nailaziti na otpor, valjda je to jasno, e sada, mozemo mi ovdje pisati o izdajnicima, agentima, mjeriti ciji kurac je srpskiji, ali realnost je da je za neslogu kriv onaj ko je prouzrokovao ovakvo stanje. Ne britanska ambasada, ne rusija, kina, amerika i eu.

Ми у Српској имамо два главна проблема чија важност превазилази све остале.
Први проблем је коруптиван систем владања, узрокован традицијом и нашом културом која по том питању објективно није на неком високом нивоу. Тренутно је СНСД са сателитима власт и они свакако као странка сносе највећу одговорност, вјероватно су до сада украли најмање 20% сваког буџета на који су се накачили, од општинских до државних. Али, треба такође имати у виду да су тај модел "пословања" преузели од СДС-а и ПДП-а у мањој мјери.
Други проблем је наравно то што живимо у истој држави са вјековним непријатељима, и о томе не треба пуно писати.
Citiraj:
I na kraju, nasu poziciju odredice interesi Kine i Rusije, a ne kokodakanje Sarovica, galama Dodika ili zurke Tiluliua, tako da ta "nesloga" i ne igra neku ulogu osim da se imaju od cega kupiti kakvi politicki poeni kod poluretardiranog glasackog tijela.
Lijepo je da se na forumu prebacuje loptica oko toga, pokazujemo u sustini koliko zasluzujemo sve sto nam se desava.


Нашу позицију ће одредити свјетске силе, наравно, али не без узимања у обзир наших захтјева, не мислиш ваљда да наше захтјеве нико не узима у разматрање ? Свакако да је веома важно изаћи са што чвршћим ставовима и циљати високо, да би у коначници добили што повољнију понуду. Велика је ствар да Русија и Кина пружају политичку подршку, а за ту подршку се није изборио Босић ни Драшко него зна се ко.


Kako mislis da to opoziciji ogranicava prostor, kako ja to vidim opozicija je u stvari sama sebi ogranicila prostor izbjegavanjem svih mogucih tema osim teme zvane Mile Dodik. Pravo pitanje je zasto i koja je to u stvari platforma nase opozicije. Kakav je plan? Ne znam, kao sam ce se rjesiti kad ne bude Mile. Najednom ce stati agresija i vjekovni neprijatelji ce nam najednom postati prijatelji, gledace nas drugacije. Po meni drugi problem je u stvari prvi problem ove nazovi drzave. Rjesnje drugog problema automatski vodi i ka pocetku rjesavanju prvog.

Ovo kako se sad opozicija ponasa je u stvari zalaganje zazadrzavanje sadasnjeg statusa. Ako su se vec stekli neki uslovi i Mile je ovo pokrenuo da se bar presloze neke stvari u ovoj drzavi, trebali su biti dio tog procesa. Pa niko ih ovde, osim casnih izuzetaka, nece optuziti da podrzavaju Milu osim naravno prozapadnih snaga i vjekovnih neprijatelja. Zar nije tako? Sad su nam prakticno dio problema a ne puta ka rjesnju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2021, 19:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1554
Mile pokrenuo, Mile izborio :lol: :lol: :lol:
Sjetio se sad kad je spičkao i pokrao što je mogao.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2021, 20:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
Cak i opoziciji muda i skevi buducnost


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Nov 2021, 00:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1307
Na istom mjesti u isto vrijeme Željka i Đilas kod Eskobara

https://www.rtvbn.com/4015461/na-istom- ... d-eskobara

Standardno licemjerstvo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Nov 2021, 17:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12395
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Kakvo je ovo slikanje sa Orbanom, ne moze se vise doci do Putina, pa daj sta das.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Nov 2021, 18:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23490
Malo li je u cijeloj ovoj frci, da predsjednik države koja je član EU dođe u BL. Makar to bio i Orban. Neke odluke u EU se moraju donositi jedinstveno...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5941 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 298  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs