banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 09 Maj 2024, 20:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5941 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 298  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Jul 2010, 21:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Mar 2008, 15:42
Postovi: 1369
Lokacija: Republika Srpska
Hertzog je napisao:
Evo Mile potvrdio da ce biti kandidat za preCednika RS... Krenuo je stopama Putina :D
Ko će biti Medvjedev ?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=JzvLxu-a ... re=related
NEKO U ŠEŠIRU NEKO NA PEHARU


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2010, 21:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
live je napisao:
Hertzog je napisao:
Evo Mile potvrdio da ce biti kandidat za preCednika RS... Krenuo je stopama Putina :D
Ko će biti Medvjedev ?


Bez J. :)
Mozda neki lola iz obavjestajnih sluzbi... Samo Medvedev je takodje cvaka. Mozda ne u rangu Vladimira, ali je i on mraka... A kod nas tesko da Lemi moze naci sebi nekog slicnog :lol:

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2010, 21:47 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39434
Lokacija: Месечева икра
Kažu da će Džomba biti premijer....Mada je meni draži Radojičić......

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2010, 22:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Радоијчић "Црногорац" да буде премијер.
Већ се јежим. Лик ми је огаван још из времена кад је био млада снага СНСД-а (или СНС-а нисам баш сигуран)

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2010, 22:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Silvio Dante je napisao:
Радоијчић "Црногорац" да буде премијер.
Већ се јежим. Лик ми је огаван још из времена кад је био млада снага СНСД-а (или СНС-а нисам баш сигуран)


Konacno da se i nas dvojica u necemu slazemo :)

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jul 2010, 11:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Чух да ће Миле поставити Џомбића на ту функцију. Иако то неће бити паметан потез, чини ми се.

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2010, 17:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2010, 10:39
Postovi: 396
Lokacija: Београд
Штета што ми у Србији немамо Додика, овде је страшно популаран, чак неки кажу популарнији од Тадића :D

_________________
"I finally realized, that idiots rule the world". Leo Tolstoi.



Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2010, 18:07 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2003, 12:50
Postovi: 709
Lokacija: Republika Srpska
Dodikov naslijednik na premijerskoj stolici će biti Drago Kalabić.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2010, 21:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 30 Mar 2005, 22:09
Postovi: 441
Lokacija: Banja Luka
Džombić premijer, to je ravno katastrofi...Ne mogu da zamislim gori izbor od njega. Možda zato jer njega tako dobro znam, a neke još gore od njega ne znam.
Radojičić...to bi moglo biti zanimljivo iz mnogo razloga (i tada bi moglo biti iznenađenja), ali je malo vjerovatno. On je premudar da preuzme vruć krompir vlade koja mora da rješava mnogo problema kojima (stranački sastavljana) objektivno nije dorasla...Ako se prihvati te funkcije iskazao bi popriličnan avanturizam koji, mislim, za njega nije karakterističan. Mislim da on čeka svojih pet minuta. Ali nisam siguran da li će ih dočekati...
Inače Radojičić je od osnovne škole (u kojoj je bio đak generacije) bio partijski aktivista, u SKJ naravno, kasnije neki socijalista, sa Radmanovićem, pa kasnije dođe kod Dodika. Kao asistent na fakultetu je bio izuzetno dobar, stručan i korektan. Ja ga znam i prilično cijenim, iako...Jedno je činjenica, za razliku Dodika i svih njegovih prišipetlji, on nije biznismen, nego ima štofa da bude državnik. To i jeste njegov problem i to umanjuje šanse da ga Dodik (koji je biznismen do ....) stavi na tu funkciju. Za moj ukus, suviše se dobro slaže sa tim kolom u koje se upleo ili se to samo tako čini...Šta će (od njega) biti, vidjećemo.
Kalabić kao premijer=puka figura. Ne mogu reći da mi je lik odbojan, čak je jedan od rijetkih SNSD-ovaca koji na nešto liči, i umije da sastavi suvislu rečenicu, ali mislim da nije dovoljno jaka ličnost za tu funkciju, osim ako će da bude samo izvršilac onoga što "veliki tata" kaže.
Međutim, to je sve još račun bez krčmara, jer lično mislim da SNSD ipak mora da plati svoje brljotine kolikm-tolikim padom izbornih rezultata, a, sjetimo se, čak ni prošli put na izborima (kada su mislim, dostigli svoj zenit) nisu mogli potpuno samostalno da sastave vladu, i njihova većina u parlamentu uključujući i "priključke" će biti poprilično upitna.
Međutim, šta god da se desi na izborima, mislim da naredna vlada NEĆE sastaviti pun mandat, u to sam skoro sasvim siguran. Mislim da će se svi skupa uskoro naći u situaciju u koj jednostavno neće znati šta da rade i u kojoj će svi dosadašnji planovi i strategije postati bezvrijedni.

_________________
UIOSDSAHA
http://www.duhovnaizgradnja.net
http://www.duhovnaizgradnja.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2010, 22:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2010, 10:39
Postovi: 396
Lokacija: Београд
Радмановић је чини ми се стасао политички да буде премијер, Додик као председник и Радман као премијер су фина комбинација, бар из перспективе Србије, ово остало из сдс, пдп итд не рачунам, блага катастрофа.

_________________
"I finally realized, that idiots rule the world". Leo Tolstoi.



Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2010, 10:07 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39434
Lokacija: Месечева икра
Radmanović je tek priča za sebe.Pored Silajdžića je potpuno infantilna figura u Predsjedništvu,čak i Komšić ostavlja bolji utisak....Ja još uvijek pamtim priče o njegovom kriminalu dok je bio predsjednik Skupštine grada....Pokrali su šta su mogli,sve što nije zakucano za zemlju....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2010, 11:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2010, 10:39
Postovi: 396
Lokacija: Београд
_zoka je napisao:
Radmanović je tek priča za sebe.Pored Silajdžića je potpuno infantilna figura u Predsjedništvu,čak i Komšić ostavlja bolji utisak....Ja još uvijek pamtim priče o njegovom kriminalu dok je bio predsjednik Skupštine grada....Pokrali su šta su mogli,sve što nije zakucano za zemlju....


Ma pogresio sam, mislio sam na Radojicica, predsednika skupstine? Iz Srbije sam pa mesam radmana i radojicica :(

_________________
"I finally realized, that idiots rule the world". Leo Tolstoi.



Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2010, 10:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Ne bi bilo dobro da Džombić bude premijer, jer ne znam ko bi drugi bio toliko dobar ministar finansija kao on.

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2010, 10:41 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39434
Lokacija: Месечева икра
Ti to ozbiljno?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2010, 11:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Apsolutno.

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2010, 11:07 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39434
Lokacija: Месечева икра
Pojasni.Šta je on tako dobro uradio za vrijeme svog mandata?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2010, 12:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Krajnje sipmatičan i pametan lik.

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2010, 12:48 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39434
Lokacija: Месечева икра
Ako je tako onda ok,sasvim dovoljne kvalifikacije za mjesto ministra i dobar pokazatelj kvalitetnog rada u prošlosti....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2010, 16:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Aragorn je napisao:
Džombić premijer, to je ravno katastrofi...Ne mogu da zamislim gori izbor od njega. Možda zato jer njega tako dobro znam, a neke još gore od njega ne znam.
Radojičić...to bi moglo biti zanimljivo iz mnogo razloga (i tada bi moglo biti iznenađenja), ali je malo vjerovatno. On je premudar da preuzme vruć krompir vlade koja mora da rješava mnogo problema kojima (stranački sastavljana) objektivno nije dorasla...Ako se prihvati te funkcije iskazao bi popriličnan avanturizam koji, mislim, za njega nije karakterističan. Mislim da on čeka svojih pet minuta. Ali nisam siguran da li će ih dočekati...
Inače Radojičić je od osnovne škole (u kojoj je bio đak generacije) bio partijski aktivista, u SKJ naravno, kasnije neki socijalista, sa Radmanovićem, pa kasnije dođe kod Dodika. Kao asistent na fakultetu je bio izuzetno dobar, stručan i korektan. Ja ga znam i prilično cijenim, iako...Jedno je činjenica, za razliku Dodika i svih njegovih prišipetlji, on nije biznismen, nego ima štofa da bude državnik. To i jeste njegov problem i to umanjuje šanse da ga Dodik (koji je biznismen do ....) stavi na tu funkciju. Za moj ukus, suviše se dobro slaže sa tim kolom u koje se upleo ili se to samo tako čini...Šta će (od njega) biti, vidjećemo.
Kalabić kao premijer=puka figura. Ne mogu reći da mi je lik odbojan, čak je jedan od rijetkih SNSD-ovaca koji na nešto liči, i umije da sastavi suvislu rečenicu, ali mislim da nije dovoljno jaka ličnost za tu funkciju, osim ako će da bude samo izvršilac onoga što "veliki tata" kaže.
Međutim, to je sve još račun bez krčmara, jer lično mislim da SNSD ipak mora da plati svoje brljotine kolikm-tolikim padom izbornih rezultata, a, sjetimo se, čak ni prošli put na izborima (kada su mislim, dostigli svoj zenit) nisu mogli potpuno samostalno da sastave vladu, i njihova većina u parlamentu uključujući i "priključke" će biti poprilično upitna.
Međutim, šta god da se desi na izborima, mislim da naredna vlada NEĆE sastaviti pun mandat, u to sam skoro sasvim siguran. Mislim da će se svi skupa uskoro naći u situaciju u koj jednostavno neće znati šta da rade i u kojoj će svi dosadašnji planovi i strategije postati bezvrijedni.


Братац, јел ти познајеш Калабића? Ја да и могу ти рећи да нимало нисам империосниран чак шта више лик је тежак привредни кримос, класичан полтрон и лажљивац.
Више пута се срећемо а веруј ми сваки пут кад се налазим у његовој близини не осећам се пријатно (знаш онај осећај ко да си некако гушиш и под хитно једва чекаш да се докопаш свежег ваздуха).

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2010, 20:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 30 Mar 2005, 22:09
Postovi: 441
Lokacija: Banja Luka
Ne znam Kalabića...Izgleda i bolje...I Džombića sam mnogo više cijenio dok se nisam sa njim toliko direktno sreo, i dok nisam (u)vidio šta i kako radi. Čovjeka ne znaš dok nešto zajedno ne prođeš sa njim, i dok ti ne pokaže svoje pravo lice. A svako se zna prodavati u medijima i frljacati frazama, i "pametnim rečenicama" (koje samo onaj ko ZNA može da prozre koliko su u stvari prazne ili besmislene, i šta se iza te "pameti" krije).
Što se tiče ministra finansija, ja znam dvije osobe za koje mi se sada čini da bi bile dobre za tu funkciju.

1. Svetlana Cenić. Malo preintelektualizirana za moj ukus, ali iskrena i sposobna žena.

2.Ljubomir Klincov, nekadašnji Džombićev šef u Kristal banci, sposoban menadžer koji ima mjeru i zna kada stati, a kada i gdje ići...Bar je to znao kao direktor Kristal Banke (ona je uništena od strane Vračara u vrijeme Ivanića, malo zbog lične, malo zbog stranačke osvete, a puno zbog poslovnog interesa i jačanja Razvojne i Nove Banjalučke banke). Od dva kredita koja su bila razlog za njegovu nekadašnju smjenu kompromitaciju (i "propast" te banke), jedan (za DI Vukelić) je u stvari bio sasvim o.k. i o strane revizije HYPO Grupe koja je kasnije za 1 Euro kupila Kristal banku, okarakterisan je kao dobar potez, a drugi (Čičiću) je bilo (pretpostavljam) puko izvršavanje naredbe ...Dodikove naravno...
Ne znam šta je od njegove ondašnje smirenosti, lucidnosti i korektnosti ostalo, ali mislim da bi on mogao biti dobar izbor.

U svakom slučaju za vrijeme koje predstoji i premijer i ministar finansija mora biti neko sposoban, a Džombić to nije! U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju junaci. Džombić nije junak (malo je reći), nego nešto sasvim suprotno od toga...
I inače, mislim da će SVAKA stranačka vlada u predstojećem vremenu biti promašaj. Jedini izlaz za situaciju u kojoj se nalazimo (a pogotovo za onu u kojoj ćemo se tek naći) jeste vlada profesionalaca, ljudi koji znaju svoj posao i rade ga ne obazirući se na imidž, stranačke interese, i na izbore,ljudi koji znaju stići i uteći i na strašnom mjestu postojati...
Samo to nas može izvući, ko god da bude premijer i ko god da pobijedi na izborima! Samo što bi iz državnog aparata prethodno trebalo istjerati pola onih koji su dovedeni u posljednih desetak godina po raznim protekcijama samo da primaju platu, ili još bolje, prišarafiti ih da rade ko zuca, a neradnike oštro kažnjavati...
Stranačka država kakvu Dodik priželjkuje i kakvu faktički gradi je totalna propast, i to se po svaku cijenu mora izbjeći. Najbolje bi bilo da SNSD i njegovi priperci dobiju oko 45% poslaničkih mandata, i da Dodik (koji će bez sumnje proći kao predsjednik) moradne dobro da razmisli koga će da imenuje za mandatara da bi stvarno i prošao.

_________________
UIOSDSAHA
http://www.duhovnaizgradnja.net
http://www.duhovnaizgradnja.com


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5941 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 298  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs