banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 14:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5941 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 298  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Okt 2021, 16:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
I onda očekuju rezultat protiv Dode s ramunikom!?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 17:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7802
Lokacija: Mejdan
ssaassaa je napisao:
Ponašanje opozicije se sve više gadi narodu. Totalno su se sinhronizovali sa Sarajevom.


Problem kod dijela opozicije u Srpskoj, ne sve srećom, je što stalno kontriraju Dodiku. Nekad ne treba udarati kontru na neke stvari, jer može biti kontraproduktivno (neko im sada ladno može ponoviti tu tvoju konstataciju da su sinhronizovani sa Sarajevom). Neki u opoziciji su to ukapirali, neki neće nikada.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 17:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ma da bar precute, ali i to je ocigledno prevelik zalogaj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 18:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7802
Lokacija: Mejdan
Evo, sad mu i Tužilaštvo BiH navodi vodu na mlin.

Citiraj:
Tužilaštvo BiH formiralo je poredmet protiv člana Predsjedništva BiH Milorada Dodika.

"Sasvim je razumljiv interes javnosti za podnesene prijave protiv člana Predsjedništva BiH, gospodina Milorada Dodika, koje su pristigle u posljednje vrijeme

Citiraj:
Ovo je za portal Klix.ba potvrdio tužilac Džermin Pašić, koji je kazao da je sam službenom korespondencijom zatražio formiranje predmeta

https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-tuzil ... /211018123


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 18:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3640
ssaassaa je napisao:
Ponašanje opozicije se sve više gadi narodu. Totalno su se sinhronizovali sa Sarajevom.


Tipičan komentar botova ispod svake druge objave na Facebook stranici ATV-a.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 19:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1429
Choban je napisao:
Evo, sad mu i Tužilaštvo BiH navodi vodu na mlin.

Citiraj:
Tužilaštvo BiH formiralo je poredmet protiv člana Predsjedništva BiH Milorada Dodika.

"Sasvim je razumljiv interes javnosti za podnesene prijave protiv člana Predsjedništva BiH, gospodina Milorada Dodika, koje su pristigle u posljednje vrijeme

Citiraj:
Ovo je za portal Klix.ba potvrdio tužilac Džermin Pašić, koji je kazao da je sam službenom korespondencijom zatražio formiranje predmeta

https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-tuzil ... /211018123


Sta, optuzice ga za ismijavanja i blaćenja institucija Bosne i Hercegovine kako se Borenovic fino izrazio. Pa za ovu ovakvu opoziciju je jedino rjesenje da im tuzilastvo BiH i niski rjese rebus zvan Milorad Dodik ili da komso i gradjani stvarno zarate.
Dodik istrola citavu carsiju a opozicija i BN talibani se digla na zadnje noge, eno i Jecu pustili na bosansku da kaze da je lud :lol: Bolje bi bilo da su cutali.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 19:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1552
A po tebi je Dodo uradio pravu stvar ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 19:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7802
Lokacija: Mejdan
Tabako Pit je napisao:
Choban je napisao:
Evo, sad mu i Tužilaštvo BiH navodi vodu na mlin.

Citiraj:
Tužilaštvo BiH formiralo je poredmet protiv člana Predsjedništva BiH Milorada Dodika.

"Sasvim je razumljiv interes javnosti za podnesene prijave protiv člana Predsjedništva BiH, gospodina Milorada Dodika, koje su pristigle u posljednje vrijeme

Citiraj:
Ovo je za portal Klix.ba potvrdio tužilac Džermin Pašić, koji je kazao da je sam službenom korespondencijom zatražio formiranje predmeta

https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-tuzil ... /211018123


Sta, optuzice ga za ismijavanja i blaćenja institucija Bosne i Hercegovine kako se Borenovic fino izrazio. Pa za ovu ovakvu opoziciju je jedino rjesenje da im tuzilastvo BiH i niski rjese rebus zvan Milorad Dodik ili da komso i gradjani stvarno zarate.
Dodik istrola citavu carsiju a opozicija i BN talibani se digla na zadnje noge, eno i Jecu pustili na bosansku da kaze da je lud :lol: Bolje bi bilo da su cutali.

Pa kažem da njemu navodi tužilaštvo vodu na mlin svojim postupcima, ne drugima. I dižu mu rejting ovdje. Pogotovo informacijom o optužnici plasiranom na dan kad ih je Lemi trolao 'armonikom.

Dok istovremeno ne podižu optužnice protiv onih iz dijela Federacije koji otvoreno prijete ratom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 19:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2523
Добар Додиков наступ, много боље звучи овако, него кад урла у микрофон.
Моја препорука да за изборну кампању иде без озвучења, хармоникица и лаганини.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 19:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ja sam malo pratio vozda, ponasanje, gestikulaciju itd, meni izgleda jako samouvjeren i da apsolutno vjeruje u to sto govori.

Treba se vratiti samo malo unazad pa vidjeti ko je sve bio kod Orbana.
To su mu saveznici.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Poslednji put menjao Rocker dana 18 Okt 2021, 19:22, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 19:22 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6140
Choban je napisao:
ssaassaa je napisao:
Ponašanje opozicije se sve više gadi narodu. Totalno su se sinhronizovali sa Sarajevom.


Problem kod dijela opozicije u Srpskoj, ne sve srećom, je što stalno kontriraju Dodiku. Nekad ne treba udarati kontru na neke stvari, jer može biti kontraproduktivno (neko im sada ladno može ponoviti tu tvoju konstataciju da su sinhronizovani sa Sarajevom). Neki u opoziciji su to ukapirali, neki neće nikada.
Upravo tako... neke stvari ne mozes kontrirati. Bio sam i ja u toj situaciji sa Draskom... npr. napravi nesto, ja kontam kako da kontriram, ali vidim da je glupo kontrirati i onda jednostavno pustis... Vidim da vecina forumasa opozicionara to isto radi sada. Ima indijana koji je kontaju, ali to je dobro :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 19:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7802
Lokacija: Mejdan
Jeste da nije on tema , ali koliko god neki zamjerali Stanivukoviću nedostatak iskustva, on se u nekim situacijama ponaša mnogo zrelije od starijih kolega iz opozicije.

Npr. Evo jedan primjer, hvalio kadar SNSD-a u jednoj ustanovi.
https://srpskainfo.com/iako-je-iz-druge ... lican-rad/


Poslednji put menjao Choban dana 18 Okt 2021, 19:27, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 19:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Pečenko je napisao:
A po tebi je Dodo uradio pravu stvar ?


Sto se slanja opozicije po cigare i pivu tice - jeste.

Uz svirku harmonike ocisto je pod sa opozicijom. A opozicija jos vice, tooo gazdaaaa, daj da jos ribamo.

Jbt, kakvi likovi...
Mada to se desava kad nemaju nista svoje, ni jedne jedine incijative (o uradjenom je smjesno govoriti), ideje...
Ma da pruze bilo sta sto nema veze sa Dodikom.
Ali ne, to je prekomplikovano.

Ili je komplikivano ili svi odreda rade za njega.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 19:30 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1429
Choban je napisao:
Tabako Pit je napisao:
Choban je napisao:
Evo, sad mu i Tužilaštvo BiH navodi vodu na mlin.

Citiraj:
Tužilaštvo BiH formiralo je poredmet protiv člana Predsjedništva BiH Milorada Dodika.

"Sasvim je razumljiv interes javnosti za podnesene prijave protiv člana Predsjedništva BiH, gospodina Milorada Dodika, koje su pristigle u posljednje vrijeme

Citiraj:
Ovo je za portal Klix.ba potvrdio tužilac Džermin Pašić, koji je kazao da je sam službenom korespondencijom zatražio formiranje predmeta

https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-tuzil ... /211018123


Sta, optuzice ga za ismijavanja i blaćenja institucija Bosne i Hercegovine kako se Borenovic fino izrazio. Pa za ovu ovakvu opoziciju je jedino rjesenje da im tuzilastvo BiH i niski rjese rebus zvan Milorad Dodik ili da komso i gradjani stvarno zarate.
Dodik istrola citavu carsiju a opozicija i BN talibani se digla na zadnje noge, eno i Jecu pustili na bosansku da kaze da je lud :lol: Bolje bi bilo da su cutali.

Pa kažem da njemu navodi tužilaštvo vodu na mlin svojim postupcima, ne drugima. I dižu mu rejting ovdje. Pogotovo informacijom o optužnici plasiranom na dan kad ih je Lemi trolao 'armonikom.

Dok istovremeno ne podižu optužnice protiv onih iz dijela Federacije koji otvoreno prijete ratom.


Pa perverzija je u tome da se opozicija svela na to sta je Mile rekao optuzuje Milu isto kao i tuzilastvo. Sto ne jasu po ovima sto prijete ratom vec ne lezi vraze isto kao i oni i opozicija isto prijeti ratom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 19:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Nekad su Srbi koji su boravili duži period na zapadu dolazili i širili nove ideje,djelili nova saznanja,proširivali vidike naprdnom mišlju.....danas su takvi ili liberalna pro zapadna gowna ili podržioci ovdašnje vlasti....skriveno ili otvoreno,svjedno

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 19:39 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6140
Meni je prva asocijacija bila udzbenici za osnovce. Imao je jos par dobrih poteza koje nisam mogao kritikovati, ali se sad ne mogu sjetiti sta tacno. Vecina ostalog je za kritiku, ili teski supljak (tj da se prica nesto po medijima)...dodao bih NAZALOST.

Npe. moju ulicu su tek sad prokopali.... havarija bila oko toplane. Malo usuli sljunka ito je to. Sad kad padne kisa i snijeg... tek onda ce biti ostavljenih tockova u tim rupama. Ne moram spominjati da je to jeidna ulica u sirem centru koja nema rijesene oborinske vode, a pola istocnog tranzita se slijeva bas u tu ulicu (kod Super petrol pumpe):)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 19:42 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6140
Čiča iz Rogače je napisao:
Nekad su Srbi koji su boravili duži period na zapadu dolazili i širili nove ideje,djelili nova saznanja,proširivali vidike naprdnom mišlju.....danas su takvi ili liberalna pro zapadna gowna ili podržioci ovdašnje vlasti....skriveno ili otvoreno,svjedno
Vidimo dokle nas je dovelo to sirenje zapadnih ideja :/

Da je bilo vise pameti i srece, trebali smo mi nase ideje siriti na zapad, a ne uzimati njihove.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 19:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1672
Lokacija: banja luka
Mile ima moju podršku na izborima, smatram da ovaj narod zasluzuje sve najgore i da nas treba ××bati ko stigne.

Iz svega navedenog naredne izbore glasam za Milu, tesko da se moze ta odluka promjeniti al evo 95%.

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 19:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1429
Čiča iz Rogače je napisao:
Nekad su Srbi koji su boravili duži period na zapadu dolazili i širili nove ideje,djelili nova saznanja,proširivali vidike naprdnom mišlju.....danas su takvi ili liberalna pro zapadna gowna ili podržioci ovdašnje vlasti....skriveno ili otvoreno,svjedno


Pa realno i nema tu puno opcija, jedini koji su protiv domacih g... pardon liberala su ti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2021, 19:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1552
The_new_Statesman je napisao:
Pečenko je napisao:
A po tebi je Dodo uradio pravu stvar ?


Sto se slanja opozicije po cigare i pivu tice - jeste.

Uz svirku harmonike ocisto je pod sa opozicijom. A opozicija jos vice, tooo gazdaaaa, daj da jos ribamo.

Jbt, kakvi likovi...
Mada to se desava kad nemaju nista svoje, ni jedne jedine incijative (o uradjenom je smjesno govoriti), ideje...
Ma da pruze bilo sta sto nema veze sa Dodikom.
Ali ne, to je prekomplikovano.

Ili je komplikivano ili svi odreda rade za njega.


To da dobar dio opozicije nema inicijativu je tačno, dok sa druge strane ovo što Mile radi priliči neuravnoteženoj osobi.
On je njima pokazao, balijama i opoziciji, ne znam samo šta ? Kako se sopstveni narod izvrće ruglu, da nam se smije svako ko ima imalo pameti.
https://nova.rs/svet/dodik-danas-uskrat ... i-srpskoj/
I ovo je vjerovatno pravi potez. :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5941 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 298  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs