banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 10:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5941 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 298  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Apr 2010, 23:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2009, 21:43
Postovi: 598
Flavoure-Flave je napisao:
Zozon...nemoj etiketirati ljude koji ti prigovore na toliku pljuvačinu po sadašnjoj vlasti. Nema onda nikakve svrhe da diskutujemo. Kažeš da si gradio RS. Jako fino i svaka čast. Ali nisi jedini koji je to radio. I sad tvoje mišljenje treba da bude AMIN za sve nas. Svi smo "poslušnici" ove vlasti i telad koja nema pojma ni o čemu. Pa čekaj malo majstore. Imaš li neku alternativu da nam ponudiš? Naša stranka???!!!


Meni je stvarno žao ako ste se vi našli u kako kažete "pljuvačini".

Ja mislim da ima svrhe diskutovati. Bolje i to nego ratovati.

Gradio sam RS i nesmatram to svojim uspjehom. U suštini mi je nebitna za moja poimanja sistema i poredaka.

Moje mišljenje nije AMIN. Ja i nemam svog AMIN osim u momentu kad odkidam od ovog trulog sistema. Ja slušam vaše AMIN već 20 godina. 20 godina gledam kako čobani za čobane glasaju a mlađi sa malo soli u glavi su većinom van zemlje. Nekolicina koja je ostala je inertna i nezainteresovana. Što? Zato što to vaše AMIN vlada odavno i nikad sjašiti. I opet ja nešto kao nezadovoljan? Rekao sam vam, kod mene je OK ali u mom okruženju opasno škripi.
Ja sam mlad čovjek, relativno, imam 35 godina i pitam se dokle će mlađe generacije a i ja sa njima da gledam AMIN od čobana, krkana, traktordžija, košarkaša, tv voditeljki, pumpadžija i ostale lopovske bagre omotane u srpstvo?
No ja sam riješio svoj problem odavno, i nezanima me izborni rezultat. Interesuje me odakle zguliti, podase staviti, prst u uvo staviti i pjevati ko budala. Koja got fukara dođe na vlast ja ću mu se pridružiti i laganica s njim a vi i dalje budite zadovoljni.

Prvi sam ja poslušnik ove vlasti. Svi mi radimo za njih i odvajamo za njih. Njima nesmije da fali. Naravno da smo telad kad istu sol ližemo 20 godina. Ah da umalo zaboravih, imamo Republiku Srpsku. Smiješno. Bilo bi žalosno da nije smiješno.

Hvala ti za ovo majstore. Inače me zovu tako. I to ne bezveze. To zvanje sam stekao u Njemačkoj i Sloveniji na privremenom radu i kod njih sam dobio to zvanje. Tamo fukara nemože biti majstor. Isto tako političar. Kod nas može samo glasaj i budi dobar. To što si glup i nemaš žive veze ni o čemu, ma nije bitno(svaki dan gledamo takve, imaš ih ko špica u misirači).

Nešto kontam pa što ne i Naša stranka? kad bi malo dobila krila na izborima onda bi Mile i ovi naši ozbiljnije s nama? Ma nema se tu šta misliti, neispuniš obećanja ajmo slijedeći pa što se tiče mene nek Rom bude na vlasti vjerujem da bi se domaćinskije ponašao prema državi. Možda i nebi, cigo kad ima najviše sve pošalje u kurac i ide živjeti, piti i jebavati. Zna da neće sa sobom ponijeti u zemlju. Tako ću i ja. Živjeti. I uživati. I to bez faktora traktorstva. Pa majka mu stara ima i pametnijih ljudi u ovoj državi? Oprosti, baš sam dosadan vama je ovaj dovoljan i dobar. Uživajte u njegovoj vladavini. I nek vas zdravlje služi jer ako je obrnuto onda će te najbolje svatiti kakva je ovo država?

_________________
Ko iskreno i strasno ljubi Istinu, Slobodu i Otadžbinu,
slobodan je i neustaršiv ko Bog, a prezren i gladan ko pas.

"Nacionalizam je zlo koje ne spaja nego razdvaja ljude, jer ih negira u njihovoj pravoj biti - čovječnosti" - MILAN KANGRGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Apr 2010, 11:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Opet ti sa onim "mi" i "vi". Opet izdvajanje. Ali ako ti je pored pročitane teme o "našoj stranci" imaš simpatije prema njoj (iako si kako kažeš bio borac RS u šta ja čisto sumnjam) nemamo šta pričati. Budi ti i dalje intelektuValac a ja ću ostati "običan".
P. S.
Naša stranka te smatra agresorom a ti si za njih. E moj zemara (kako napisa na drugoj temi) nema od tebe 'ljeba.

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Apr 2010, 23:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Lik i djelo se vide na tome da se nismo puno pomakli za 10 godina njegove vladavine, ne treba puno komentara. Napravio je nesto za zabavu, kladjenje, sport, setnju, luksuz, a ljudi i dalje strajkuju i protestuju na svakom koraku. Zabranio im je protestovanje ispred skupstine i zgrade vlade, pa im je izgradio novi park u kome mogu protestovati i strajkovati gladju do mile volje. Eto u cemu se vidi djelo. A lik i kultura se vidi po izrazavanju i psovkama koje se mogu vidjeti na ju tjubu. Ako je utjeha nije bolje ni federalcima koje on uvijek navodi za primjer, a ni afrikancima i nekim azijatima. Ipak smo "bolji dio" Bih i svijeta, rekao bi on, naravno ako uracunamo Afriku i Aziju.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2010, 07:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2009, 21:43
Postovi: 598
Flavoure-Flave je napisao:
Opet ti sa onim "mi" i "vi". Opet izdvajanje. Ali ako ti je pored pročitane teme o "našoj stranci" imaš simpatije prema njoj (iako si kako kažeš bio borac RS u šta ja čisto sumnjam) nemamo šta pričati. Budi ti i dalje intelektuValac a ja ću ostati "običan".
P. S.
Naša stranka te smatra agresorom a ti si za njih. E moj zemara (kako napisa na drugoj temi) nema od tebe 'ljeba.

Pa dokle da me jebu nacionalističke jajare? Dokle da ispiramo usta poginulim i na konto toga da sve redom pokrademo? Naravno da mi je pun qurac takvih. Ti izvini ako si sa takvima, ja nisam. Ja hoću da se odvojim od takvih. Ja neželim tuđom krvlju da zarađujem. Simpatišem Našu stranku ali neću glasati za njih, rekao sam to u par navrata, glasaću za njihovog koalicionog partnera Krsmanovića.

_________________
Ko iskreno i strasno ljubi Istinu, Slobodu i Otadžbinu,
slobodan je i neustaršiv ko Bog, a prezren i gladan ko pas.

"Nacionalizam je zlo koje ne spaja nego razdvaja ljude, jer ih negira u njihovoj pravoj biti - čovječnosti" - MILAN KANGRGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2010, 08:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
@Zozon

Providan si, ne vrijedjaj ljudima inteligenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2010, 11:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2009, 21:43
Postovi: 598
Jamesdin Kurtovic je napisao:
@Zozon

Providan si, ne vrijedjaj ljudima inteligenciju.


Upravo tu logiku i retoriku iskorištavaju da bi vladali vama(i nadamnom zahvaljujući vama, masi). To nikako nemožemo nazvati inteligncijom. Ako išta pročitaj u vikipediji šta je inteligencija, nemoj se provaljivati.

_________________
Ko iskreno i strasno ljubi Istinu, Slobodu i Otadžbinu,
slobodan je i neustaršiv ko Bog, a prezren i gladan ko pas.

"Nacionalizam je zlo koje ne spaja nego razdvaja ljude, jer ih negira u njihovoj pravoj biti - čovječnosti" - MILAN KANGRGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2010, 14:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
:D :D :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2010, 14:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Zozon je napisao:
...Simpatišem Našu stranku ali neću glasati za njih, rekao sam to u par navrata, glasaću za njihovog koalicionog partnera Krsmanovića...


Ja ti preporucujem HSP Dr. Ante Djapic (ako imaju neki ogranak u BiH). Mozes i njih slobodno izabrati. Ipak si ti prekaljeni ratnik VRS koji ima razumijevanja za ljude koji mu kazu da je on agresor na vlastitoj zemlji. :D :D :D

Dobro ti je Jamesdin rekao...providan si.

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2010, 14:57 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39417
Lokacija: Месечева икра
Zozon,ti si tolika antireklama i za NS i ove nove socijaliste od Krsmanovića da je to čudo.Tačno na momente pomislim da si Rajko Vasić lično,pa navodiš vodu na svoj mlin.......

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2010, 22:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2009, 21:43
Postovi: 598
_zoka je napisao:
Zozon,ti si tolika antireklama i za NS i ove nove socijaliste od Krsmanovića da je to čudo.Tačno na momente pomislim da si Rajko Vasić lično,pa navodiš vodu na svoj mlin.......

Jučer čojek bijaše u BL a nekad davno je rekao, ma Brega, antireklama je najbolja reklama. Ti si dosad najači sa provaljivanjem ili ti otkrivanjem moje providnosti. Mogu ti reći da je ova najača, čak ću je memorisati ako Milina ekipa prođe da mi dođe kao svojevrsni portfelio. Sjajno, nikad se nezna. :wink:

_________________
Ko iskreno i strasno ljubi Istinu, Slobodu i Otadžbinu,
slobodan je i neustaršiv ko Bog, a prezren i gladan ko pas.

"Nacionalizam je zlo koje ne spaja nego razdvaja ljude, jer ih negira u njihovoj pravoj biti - čovječnosti" - MILAN KANGRGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2010, 03:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Рођаче, без обзира чији си, ко си и шта си, једино је сигурно да си тежаааак смааарач...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2010, 08:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2009, 21:43
Postovi: 598
Silvio Dante je napisao:
Рођаче, без обзира чији си, ко си и шта си, једино је сигурно да си тежаааак смааарач...

Ko mi kaže. :lol: :lol: :lol:

_________________
Ko iskreno i strasno ljubi Istinu, Slobodu i Otadžbinu,
slobodan je i neustaršiv ko Bog, a prezren i gladan ko pas.

"Nacionalizam je zlo koje ne spaja nego razdvaja ljude, jer ih negira u njihovoj pravoj biti - čovječnosti" - MILAN KANGRGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2010, 14:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Ја.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2010, 20:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Silvio Dante je napisao:
Рођаче, без обзира чији си, ко си и шта си, једино је сигурно да си тежаааак смааарач...

potpisujem

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2010, 11:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2009, 21:43
Postovi: 598
Silvio Dante je napisao:
Ја.


Nisam stavio upitnik na kraju moje rečenice. Moja rečenica je bila izjavna, znači potvrđena i u određenom kontekstu.

_________________
Ko iskreno i strasno ljubi Istinu, Slobodu i Otadžbinu,
slobodan je i neustaršiv ko Bog, a prezren i gladan ko pas.

"Nacionalizam je zlo koje ne spaja nego razdvaja ljude, jer ih negira u njihovoj pravoj biti - čovječnosti" - MILAN KANGRGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2010, 15:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Zozon je napisao:
Silvio Dante je napisao:
Ја.


Nisam stavio upitnik na kraju moje rečenice. Moja rečenica je bila izjavna, znači potvrđena i u određenom kontekstu.


Знам.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2010, 21:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
http://www.youtube.com/watch?v=MCso90mX ... 1&index=78

Evo je za izbora se rodila :lol:

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Maj 2010, 19:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
Zozon je napisao:
Jamesdin Kurtovic je napisao:
@Zozon

Providan si, ne vrijedjaj ljudima inteligenciju.


Upravo tu logiku i retoriku iskorištavaju da bi vladali vama(i nadamnom zahvaljujući vama, masi). To nikako nemožemo nazvati inteligncijom. Ako išta pročitaj u vikipediji šta je inteligencija, nemoj se provaljivati.



...pise li tamo nesto o pravopisu...


...isti ste vi ko i mile...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Maj 2010, 06:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
http://www.zurnal.info/home/index.php?o ... &Itemid=27

Citiraj:
Investiciona razvojna banka RS izdvaja deset miliona maraka za projekat Farmalenda za nabavku hiljadu junica. Zauzvrat farma treba proizvesti nevjerovatnih 90 teladi za Robne rezerve. Po tome bi IRB mogao ući u Ginisovu knjigu kao investitor proizvodnje najskuplje teladi na svijetu

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2010, 20:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Evo Mile potvrdio da ce biti kandidat za preCednika RS... Krenuo je stopama Putina :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5941 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 298  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs