banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 00:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5941 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 293, 294, 295, 296, 297, 298  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Dec 2023, 08:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Ma sve se to oko micanja Mile sa vlasti završi sa dovoljno love i dve brigade NATO koje uvijek mogu plasirati ovdje. Ali im još to nije prioritet.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2023, 08:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Zašto se izlagati nepotrebnom trošku kad se sve može jeftino preko suda.Nije on ni došao na vlast uz pomoć neke suludo uložene količine para već poprijeko,baš onako kako će ga skinuti.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2023, 09:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
Čiča iz Rogače je napisao:
Pod 3. zabrana bavljenja politikom na isti način kako je zabranjeno Šaroviću,Bjelici i ostalim.Znači ne možeš se više kandidovati na izborima ni na jednu političku funkciju.Pa kad su mogli zabraniti Berluskoniju da neće moći Dodiku. :lol: .
Vrijeđanje i to poprilično neukusno američkog ambasadora je samo izraz nemoći i lične frustracije na već zapečećenu sudbinu.


Znaci ako necemo milom Čile nam "prijeti" silom pardon Beruakonijem. Nije bilo uredu tad nije ni sad. Ili možda nije? Pa u toj nekoj perspektivi pravo je pitanje onda ko će ukinuti odluku Narodne skupštine, ako se već prijeti i sudi Mili a ne institucijama i šta ćemo kad Ursula ponovo po "vas" dodje. CIK će nam silom provoditi izbore, ako pretekne nešto tenkova nakon Ukrajine. Naravno prethodno ćemo uvesti zabranu vrijedjanja američkog hambasadora. Samo ukusno molim.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2023, 10:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Jednog su nam predsjednika smjenili, tad smo cutali, sad je gotovo, nema nazad. A tad smo imali i cime i kako odgovoriti.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2023, 10:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 02 Maj 2020, 16:30
Postovi: 261
Ček zar nije ovo sve dogovor stranaca i Dodika?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2023, 10:16 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
skypostman je napisao:
Jednog su nam predsjednika smjenili, tad smo cutali, sad je gotovo, nema nazad. A tad smo imali i cime i kako odgovoriti.


Ono dok odvode komšije ko ga ebe. Šta kad Berluskoni ponovo "posjeti". Nemoj please pa nismo vam vrijedjali ambasadora


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2023, 12:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
skypostman je napisao:
Jednog su nam predsjednika smjenili, tad smo cutali, sad je gotovo, nema nazad. A tad smo imali i cime i kako odgovoriti.

Upravo.....al tad to nikoga nije bolilo.Igralo se na kartu,imat ću za danas a sutra šta bude.A sutra je brzo stiglo,za deceniju ipo

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2023, 13:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
Pored generalne kurcobolje, tada je, u slučaju Poplašena, presudilo više faktora. Uključujući i njegove pogrešne poteze, poput imenovanja Miljuša za mandatara. Čovjeka koji nije imao podršku za premijera.

Poplašen sam nije imao političku moć, jer nije imao jaku stranku iza sebe (došao je kao kandidat koalicije, a i koalicioni partneri su se zabavljali sobom), do toga da nije imao širu podršku javnosti u samoj Repubici Srpskoj, pogotovo u BL gdje je centar moći, koja bi mogla reagovati nakon smjene.
A tada su i duvali neki drugi vjetrovi.

Jednostavno, Poplašen se zatekao u pogrešno vrijeme na pogrešnom mjestu, još povukao neke pogrešne poteze.
I da se razumijemo, njegova smjena nije nikog zaboljela osim njega, jebi ga, sudbina.

Čak i da ga nisu smjenili stranci, Poplašen ne bi "preživio" sljedeće izbore, odnosno ne bi bio reizabran. Sigurno.

Čiča iz Rogače je napisao:
Zašto se izlagati nepotrebnom trošku kad se sve može jeftino preko suda.Nije on ni došao na vlast uz pomoć neke suludo uložene količine para već poprijeko,baš onako kako će ga skinuti.

Poprijeko nije skidanje sudom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2023, 14:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 21 Dec 2012, 16:36
Postovi: 453
Sasvim je jasno šta su motivi stranaca.
Ne radiš kako ti se kaže, smaknućemo te. To je taj princip odomaćen u protektoratima.
Ono što su radili SDS ekipi svojevremeno bilo je sramno. Ovo sto pokusavaju Dodiku takodje je sramno.

_________________
Volim zenske grudi, vise velike. Volim Salernitanu, Srbiju, Kinu i evropski dio Rusije. Volim jafu, bijelu kafu i seks jutarnji.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2023, 15:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Choban je napisao:
Pored generalne kurcobolje, tada je, u slučaju Poplašena, presudilo više faktora. Uključujući i njegove pogrešne poteze, poput imenovanja Miljuša za mandatara. Čovjeka koji nije imao podršku za premijera.

Poplašen sam nije imao političku moć, jer nije imao jaku stranku iza sebe (došao je kao kandidat koalicije, a i koalicioni partneri su se zabavljali sobom), do toga da nije imao širu podršku javnosti u samoj Repubici Srpskoj, pogotovo u BL gdje je centar moći, koja bi mogla reagovati nakon smjene.
A tada su i duvali neki drugi vjetrovi.

Jednostavno, Poplašen se zatekao u pogrešno vrijeme na pogrešnom mjestu, još povukao neke pogrešne poteze.
I da se razumijemo, njegova smjena nije nikog zaboljela osim njega, jebi ga, sudbina.

Čak i da ga nisu smjenili stranci, Poplašen ne bi "preživio" sljedeće izbore, odnosno ne bi bio reizabran. Sigurno.

Čiča iz Rogače je napisao:
Zašto se izlagati nepotrebnom trošku kad se sve može jeftino preko suda.Nije on ni došao na vlast uz pomoć neke suludo uložene količine para već poprijeko,baš onako kako će ga skinuti.

Poprijeko nije skidanje sudom.
Nema to veze sa njim kao licnoscu, ja govorim o funkciji, dozvoljeno je da se nedemokratskim sredstvima smjeni predsjednik RS. Cisti kolonijalizam, to smo precutali jer smo glupi kao sto smo i sad, a RS je svake godine sve manje i manje. Poslje cemo opet krvlju placati da vratimo sve prenesene funkcije.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2023, 16:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Choban je napisao:
Pored generalne kurcobolje, tada je, u slučaju Poplašena, presudilo više faktora. Uključujući i njegove pogrešne poteze, poput imenovanja Miljuša za mandatara. Čovjeka koji nije imao podršku za premijera.

Poplašen sam nije imao političku moć, jer nije imao jaku stranku iza sebe (došao je kao kandidat koalicije, a i koalicioni partneri su se zabavljali sobom), do toga da nije imao širu podršku javnosti u samoj Repubici Srpskoj, pogotovo u BL gdje je centar moći, koja bi mogla reagovati nakon smjene.
A tada su i duvali neki drugi vjetrovi.

Jednostavno, Poplašen se zatekao u pogrešno vrijeme na pogrešnom mjestu, još povukao neke pogrešne poteze.
I da se razumijemo, njegova smjena nije nikog zaboljela osim njega, jebi ga, sudbina.

Čak i da ga nisu smjenili stranci, Poplašen ne bi "preživio" sljedeće izbore, odnosno ne bi bio reizabran. Sigurno.

Čiča iz Rogače je napisao:
Zašto se izlagati nepotrebnom trošku kad se sve može jeftino preko suda.Nije on ni došao na vlast uz pomoć neke suludo uložene količine para već poprijeko,baš onako kako će ga skinuti.

Poprijeko nije skidanje sudom.

Poprijeko je skidanje sudom zbog napakovane optužnice

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2023, 22:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
Citiraj:
U procesu protiv predsjednika Republike Srpske Milorada Dodika ključni svjedok će biti Kristijan Šmit i mi ćemo ga pozvati da svjedoči, rekao je u Teleringu član tima odbrane predsjednika Republike Srpske i advokat Anto Nobilo.


https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=536640

Win win situacija za Lemija. Ne dođe Šmit, mogu dići halabuku i dobiti političke poene, dođe Šmit onakav nemušt kakav jeste sam će sebe sj... Još ako ga isprovociraju pa Šmit "poludi" kao onomad za medije... Opet poeni za Lemija.

Nekad je Zapad slao političare višeg ranga u ovaj vilajet, sada neke potrošene budaletine.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2023, 20:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
ne znam otkud ideja da je ono Šmitovo luđenje bilo nešto impulsivno i ad hok. sve je on to pripremio pred ogledalom u uvjerenju da će neko da se smrzne pa je ispao glup.
inače se slažem da je poziv za sud win-win, jedino što predviđam da će njegovo nepojavljivanje biti riješeno preko sudske odluke koja će biti isposlovana preko embahada.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2023, 23:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
Pa stavih ja poludio pod navodnike, još dodah i pred medijima, što znači da je vjerovatno neko nekom došapnuo pitanje pa on "poludio", opet pod navodnike.

To znači da, ako se pojavi, može da opet "poludi", ali i da zaista poludi. U oba slučaja, glumio ili ne pokazao bi se nestabilnom osobom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2024, 15:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Šta je plasirano iz fabrike laži
https://www.danas.rs/svet/region/cinom- ... k-za-rtrs/


Šta je zaista objavljeno
https://n1info.ba/vijesti/mega-skandalc ... jiljanima/

Kao kad bi ja sad objavio snimak skidanja grba Kraljevine Jugoslavije a postavljanje grba NDH na zgradi banskog dvora.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2024, 15:33 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17149
Lokacija: Q5HW+6W
Slobodno to objavi na dan grada, pa da vidimo kako ćeš proći...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2024, 17:10 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 971
Lokacija: Land of Downunder
Pisali bi 3 dana SKALDAČINA, BRUKA i SL... i kao sve ostalo... svake vjesti nakon 3 dana niko više nebi spomenuo.
Nisu samo djeca TIKTOK generacija, sve nas generalno drži 30sec i ćao, žurim.

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2024, 17:23 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17149
Lokacija: Q5HW+6W
Zato nam i jeste ovako kako jeste.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2024, 21:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Šta bi sa kiseonikom, yebačinom i masiranjem po UIO zaposlenih , itd. Da se ne vraćamo do kredita (skoro pregorene) IRB za jabuke i "bolje da i to ganja nego da je narkoman"....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2024, 10:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Ујео вук магарца.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5941 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 293, 294, 295, 296, 297, 298  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 49 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs