banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 02:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5941 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 ... 298  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Feb 2021, 23:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
richa je napisao:
Wizi ja tebe smatrao ozbiljnim forumasem a ti se danas bas nalupa svega i svacega.
Daj neki kvalitetniji kadar iz snsd koji bi mogao nesto napraviti u gradu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nemam pojma, ne bavim se kadriranjem u SNSDu :)

Cista pretpostavka da je to moguce... kao sto su iskopali Seranica koji se pokazao kao odlican kadar, tako sigurno mogu iskopati jos 100 ljudi poput njega, iz razlicitih oblasti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 00:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1551
Mogu ali neće. Njima trebaju poslušnici, a ne ljudi sa mozgom. Šeranić se našao na pravom mjestu u pravo vrijeme. Da je nešto drugo, tu bi se Mile pitao. Mislim, pita se ionako i ovako.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 00:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7791
Lokacija: Mejdan
wizzy_bl je napisao:
richa je napisao:
Wizi ja tebe smatrao ozbiljnim forumasem a ti se danas bas nalupa svega i svacega.
Daj neki kvalitetniji kadar iz snsd koji bi mogao nesto napraviti u gradu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nemam pojma, ne bavim se kadriranjem u SNSDu :)

Cista pretpostavka da je to moguce... kao sto su iskopali Seranica koji se pokazao kao odlican kadar, tako sigurno mogu iskopati jos 100 ljudi poput njega, iz razlicitih oblasti.

Ajd sad ne vadi se, imena na sunce.
Imena nama trebaju :iconbiggrin:

Pečenko je napisao:
Mogu ali neće. Njima trebaju poslušnici, a ne ljudi sa mozgom.

Ili nemaju koga, kvantitet nije uvijek kvalitet.
I ko će prepoznati ljude sa mozgom? Poslušnici? Neće oni.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 00:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1551


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 00:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Choban je napisao:
wizzy_bl je napisao:
richa je napisao:
Wizi ja tebe smatrao ozbiljnim forumasem a ti se danas bas nalupa svega i svacega.
Daj neki kvalitetniji kadar iz snsd koji bi mogao nesto napraviti u gradu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nemam pojma, ne bavim se kadriranjem u SNSDu :)

Cista pretpostavka da je to moguce... kao sto su iskopali Seranica koji se pokazao kao odlican kadar, tako sigurno mogu iskopati jos 100 ljudi poput njega, iz razlicitih oblasti.

Ajd sad ne vadi se, imena na sunce.
Imena nama trebaju :iconbiggrin:

Pečenko je napisao:
Mogu ali neće. Njima trebaju poslušnici, a ne ljudi sa mozgom.

Ili nemaju koga, kvantitet nije uvijek kvalitet.
I ko će prepoznati ljude sa mozgom? Poslušnici? Neće oni.
Slazem se sa onim sto si gore napisao, osim sto mislim da Momo nije toliko los koliko se sere po njemu od pocetka. Istina, ima tu sposobosti da ljudima da penal (brzi jezik od pameti), ali generalno...mislim da nije los kadar (trenutno pravi vise stete od koristi, ali mozda da ga se istrpi). Valjda ce vremenom nauciti da ne kaze bas odmah ono sto mu je na pameti.


Stvarno ne znam ko i sta, ali sam siguran da tu ljudi ima. Da ja upravlajm SNSDom, ja bih vratio Rajka Vasica kao generalnog sekretara i dao mu zadatak da organizuje stranacku infrastrukturu, bez pretjeranog pojavljivanja u medijima, jer ga narod ne voli.

Takodje, Igoru bih nasao neku ulogu, a za ostale pojma nemam....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 01:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7791
Lokacija: Mejdan
Ako se Momčilo Antonić onako ponio nakon objave na nekom portalčiću, kada poslije te objave dobro može razmisliti šta će napisati na društvenim mrežama (i nakon toga napiše ono o Begiću), možeš samo misliti šta će mu uraditi u duelu neki mnogo iskusniji političar i kakve će mu reakcije izazvati.
On u nekoj drugoj zemlji više ne bi bio na listama nakon onih svari koje je napisao, vjerovatno bi ga i izbacili.

Ja neke njegove kvalitete nisam vidio, očigledno je da ga neko gura, što i jeste, ali je to druga tema. On sa svojim ponašanjem u posljednje vrijeme i ona Vulićka samo su nažalost potvrdili stereotipno mišljenje o mladima u nekim strankama, da su mladi gori od mnogih loših starijih političara. I napravili su više štete nego koristi.

Rajko Vasić ima "samo" jedan problem, a taj problem se zove Rajko Vasić.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 08:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ne postoji taj Rajko koji će pokrpiti sve rupe na ovom brodu koji tone.Poredio bi taj brod sa bankom koja je izgubila povjerenje kod svojih klijenata,klijenata koji iz nje povlače svoje depozite.
Te priče,eto nismo mi krivi za stanje u stranci već ljudi koji su se o stranku debelo okoristili svežite mačku o rep.Imate dva izbora...ili da promjenite člansku knjižicu ili da čekate lični bankrot.Draško je u gradskoj upravi krenuo odozdo....prvo su mu čistačice čistile rever i tim činom višim nivoima gradske uprave dale obrazac ponašanja.
Jest ponižavajuće ali sve je bolje od ličnog bankrota.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 08:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Choban je napisao:
Ako se Momčilo Antonić onako ponio nakon objave na nekom portalčiću, kada poslije te objave dobro može razmisliti šta će napisati na društvenim mrežama (i nakon toga napiše ono o Begiću), možeš samo misliti šta će mu uraditi u duelu neki mnogo iskusniji političar i kakve će mu reakcije izazvati.
On u nekoj drugoj zemlji više ne bi bio na listama nakon onih svari koje je napisao, vjerovatno bi ga i izbacili.

Ja neke njegove kvalitete nisam vidio, očigledno je da ga neko gura, što i jeste, ali je to druga tema. On sa svojim ponašanjem u posljednje vrijeme i ona Vulićka samo su nažalost potvrdili stereotipno mišljenje o mladima u nekim strankama, da su mladi gori od mnogih loših starijih političara. I napravili su više štete nego koristi.

Rajko Vasić ima "samo" jedan problem, a taj problem se zove Rajko Vasić.


Gdje sad nju iskopa.Na nju sam totalno zaboravio. Momo,kakav god sa bio, mi je bolji od nje 1000 puta. To samo potvrdjuje moju tezu od pocetka. Da kadra ima, ali lose u stranci upravljalja i isplivaju raznorazni likovi poput te gore spemenute.Los menadzment. Vremena jos imaju da promjene stvari u svoju korist, da li ce uspjeti...vidjecemo. Iskreno se nadam da hoce, jer mi je Drasko iritatntan u rangu sa Vulickom, odnosno i vise, zato sto zivi u mom gradu, pa ga cesce moram gledati i ima vece ambicije za samopromociju po Internetu,pa mi cesce iskace u vijestima nego ona. Kod nje barem mozes promjeniti kanal ako se pojavi u nekoj emisiji.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 08:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 01 Jan 2010, 20:49
Postovi: 128
Lokacija: Banjaluka
wizzy_bl je napisao:
Valjda znas da idealnog sistema nema, kako kod nas, tako i u citavom svijetu. Anomalije poput tih supaka su sastavni dio svakog sistema. Moja teza jeste da se SNSD bolje nosi sa anomalijama (iako se zadnjih godina gubi kontrola) nego sto ce Drasko i njegovi ikada biti u stanju.


:D Ovi su mi interesantni:

"Neka SNSD i bratija nastavi krasti, misliš da novi koji dođu na vlast neće isto, SNSD se bar bori za REPUBLIKU SRPSKU" :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 09:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Čiča iz Rogače je napisao:
Ne postoji taj Rajko koji će pokrpiti sve rupe na ovom brodu koji tone.Poredio bi taj brod sa bankom koja je izgubila povjerenje kod svojih klijenata,klijenata koji iz nje povlače svoje depozite.
Te priče,eto nismo mi krivi za stanje u stranci već ljudi koji su se o stranku debelo okoristili svežite mačku o rep.Imate dva izbora...ili da promjenite člansku knjižicu ili da čekate lični bankrot.Draško je u gradskoj upravi krenuo odozdo....prvo su mu čistačice čistile rever i tim činom višim nivoima gradske uprave dale obrazac ponašanja.
Jest ponižavajuće ali sve je bolje od ličnog bankrota.
Bogu hvala, imam taj luksuz da mogu pljuvati koga hocu i koliko hocu. Drasko sa svojim reallity nastupom mi definitivno najvise ide na *urac (kao i AV ranije) i sigurno ce mi davati sve vise i vise materijala za pljuvanje, pogotovo sad kad mu se nakace razni supci li lizaci guzica trazeci svoj dio kolaca. Samo da vrati sa skijanja sa Jahorine, izmontira jos koji klip i okaci na YT, pa ce se vratiti da grli jos malo cistacice, tj mozda sad na red dolaze portiri i tehnicko osoblje.

Bas me zanima sta ce dati SDS-u i njihovom "strucnom" kadru. Prije izbora sam cuo pricu da su se odredjeni strucnjaci iz njihovih redova interesovali za sport u Gradu. Ako se to desi, to ce tek biti zona sumraka. Zivi bili, pa vidjeli...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 09:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
lukabanja je napisao:
wizzy_bl je napisao:
Valjda znas da idealnog sistema nema, kako kod nas, tako i u citavom svijetu. Anomalije poput tih supaka su sastavni dio svakog sistema. Moja teza jeste da se SNSD bolje nosi sa anomalijama (iako se zadnjih godina gubi kontrola) nego sto ce Drasko i njegovi ikada biti u stanju.


:D Ovi su mi interesantni:

"Neka SNSD i bratija nastavi krasti, misliš da novi koji dođu na vlast neće isto, SNSD se bar bori za REPUBLIKU SRPSKU" :D
Ajd molim te objasni za sta se bori Drasko i zasto bi bilo ko trebao glasati za njega, ali da u tom objasnjenju ne spomenes ove druge i njihovu dugogodisnju kradju.
Tj. da ne bude do glasanje PROTIV, vec ZA nekoga/neki program.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 09:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Pfc88 je napisao:
Ja majke mi mile nisam do sada cuo da se bilo sta i bilo gdje asfaltira u januaru-februaru.
Ni rupe po cestama?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 09:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2522
Pa to nabacaju kad bas vide da su ljudi ispizdili (ne znam ni ko to tacno radi da li Grad-opstina ili Putevi).
Tako je barem kod nas u Teslicu bilo, ove godine se pootvaralo milion rupa, i skoro ih je neko zatrpao, onako odokativno vele bolje da bude brijeg nego rupa :D

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 09:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Aha, ti si iz Teslića...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 09:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2522
wizzy_bl je napisao:
Čiča iz Rogače je napisao:
Ne postoji taj Rajko koji će pokrpiti sve rupe na ovom brodu koji tone.Poredio bi taj brod sa bankom koja je izgubila povjerenje kod svojih klijenata,klijenata koji iz nje povlače svoje depozite.
Te priče,eto nismo mi krivi za stanje u stranci već ljudi koji su se o stranku debelo okoristili svežite mačku o rep.Imate dva izbora...ili da promjenite člansku knjižicu ili da čekate lični bankrot.Draško je u gradskoj upravi krenuo odozdo....prvo su mu čistačice čistile rever i tim činom višim nivoima gradske uprave dale obrazac ponašanja.
Jest ponižavajuće ali sve je bolje od ličnog bankrota.
Bogu hvala, imam taj luksuz da mogu pljuvati koga hocu i koliko hocu. Drasko sa svojim reallity nastupom mi definitivno najvise ide na *urac (kao i AV ranije) i sigurno ce mi davati sve vise i vise materijala za pljuvanje, pogotovo sad kad mu se nakace razni supci li lizaci guzica trazeci svoj dio kolaca. Samo da vrati sa skijanja sa Jahorine, izmontira jos koji klip i okaci na YT, pa ce se vratiti da grli jos malo cistacice, tj mozda sad na red dolaze portiri i tehnicko osoblje.

Bas me zanima sta ce dati SDS-u i njihovom "strucnom" kadru. Prije izbora sam cuo pricu da su se odredjeni strucnjaci iz njihovih redova interesovali za sport u Gradu. Ako se to desi, to ce tek biti zona sumraka. Zivi bili, pa vidjeli...
A sad nije zona sumraka u sportu.
Najbolji i najuspjesniji Banjalucki klub, Igokea iz Laktasa : )

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 09:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
"ebem mu majku...zasto sve okrecete protiv Mile.Nek je covjek napravio sebi kosarkaski klub, usmjerio tamo pare, ali nikome nije u BL zabranio da nadje pare i da napravi bolji klub (zavrno jeste slavine na drzavnu sisu). To sto je menadzment kluba bio neuspjesan, to je druga tema. Pored toga, od svih sportova se ti bas nakacio na Igokea - Milin klub. Kako god, ako SDS dodje tu da se ista pita...ovaj period sporta ces sanjati i moliti Boga da se ponovo vrati.

To me ce isto biti kad sutra Drasku zavrne sa Grad, pa ce biti kuknjava, unisti nas Mile. Jbg, u predizbornoj kampanji je od sebe pravio ultra mega giga eksperta koji sve moze sam napraviti, prepoditi drustvo...pa da vidimo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 09:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Od mene dosta za ovaj vikend...citamo se nekad kasnije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 09:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Немој више молим те да се читамо.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 09:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2021, 09:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2522
Pa dobro ako je vama Banjalucanima ok da Borac igra drugu ligu, dok par kilometara dalje postoji vjestacki klub u koje je upumpano miliona i miliona NASIH para, onda je i meni u Teslicu to ok.
Ali nemoj da pricas o rukovodstvima i losem poslovanju bilo koga.
Zna se ko se o svemu pita i kako ovdje (na Balkanu) stvari funkcionisu.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5941 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 ... 298  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs