banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 13:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5941 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 298  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Jun 2021, 11:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
Pečenko je napisao:
dukicas je napisao:
Овај смрад издаде све ''преко ноћи''. Вероватно га уценили криминалним досијеом и губитком избора јер држе ЦИК.
Скиде таблу Караџића са факултета, поруши цркву до темеља, ма чак и темељ заора, најављује укидање Дана Републике Српске, булазни да ћемо 9. јануар славити 15. фебруара, а чак и то да проба и то ће нам забранити као и заставу што ће забранити. Улазак у монструмски нато је већ потписао. Економ,ску катаклизму коју је направио не треба ни помињати.
Он нас, Бога ми, сахрани, обриса и почисти са овог простора без испаљеног метка, пуно ефикасније него усташе.
Рачунам, до 2025. биће станова по БЛ и осталим градовима Р.Српске по цени једног пуног резервоара горива... :cry: :cry: :cry:


Ma nije, evo kosta, wizzy, tabako kažu da ne razumijemo planove velikog vodje. :lol:
Ja priznam da ne razumijem kako neko može da uništava ekonomski i politički svoju zemlju, a da mu cijenjeni forumaši plješću. :lol:


:lol: Ima li neki pano ovde na forumu za pecnka da nam slike okaci.


.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2021, 12:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
Choban je napisao:
dukicas je napisao:
најављује укидање Дана Републике Српске, булазни да ћемо 9. јануар славити 15. фебруара, а чак и то да проба и то ће нам забранити као и заставу што ће забранити.

Mislio sam da je možda to izvađeno iz konteksta, ali Dodik je to stvarno izjavio.
Čemu onda onaj referendum onomad, pa parade...
A i 15. februar se može osporavati na ustavnom sudu jer je tad Sretenje ;)

Evo nađoh i izvor.
SRNA u pitanju, Nezavisne prenijele.
https://www.nezavisne.com/novosti/bih/D ... ara/665165
Teško da bi SRNA pustila nešto tako bez odobrenja njegovih ljudi.
Znači, lik stvarno traži da se prekine obilježavanja dana kada je nastala Republika Srpska.
Opet autodestruktivni dani, poput one konferencije nakon gubitka gradonačelnika Banjaluke...
Šta rade toliki savjetnici?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2021, 13:15 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39421
Lokacija: Месечева икра
Ja sve kontam da je to u fazonu "smeta vam 09.01.? E sad ćete vidjeti da možemo i gore" pa navede dan državnosti Srbije

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2021, 13:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
Bilo kakvo pominjanje pomijeranja, pa makar i u tom kontekstu kojeg navodiš je veliki promašaj, ponovo ga drmaju autodestruktivni dani.
Rastu mu promašaji u posljednjih 6-7 mjeseci, a time pada i rejting.


Poslednji put menjao Choban dana 06 Jun 2021, 13:46, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2021, 13:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Meščini da nema više Mile snagu za tu fazu prkosa. Prije da je ona očigledna varijanta, da se konačno predao po pitanju 9. januara, da su ga slomili, ali da će sad narodu 15. januar predstaviti kao nekakav inat, oslanjajući se kao na Srbiju, a ustvari krijući sopstveni poraz. "Jeste da oni nas bombarduju, ali svaki dan bombardovanja njih košta milijardu dolara u raketama, a nas milion", tako nekako je bio zvanični narativ za narod 1999... Ovo mi je ta neka vrsta priče. Pa onda do sledećeg osporavanja, pa ćemo naći i treći datum... cirkus običan i tuga. Nekako kao kod Meše Selimovića, u onom čuvenom citatu, da parafraziram (možda vrlo netačno) naši nas preziru, tuđi nas ne prihvataju... Rusi ga pustili, a Ameri gledaju kako da ga iscijede, pa odbace, kao i svakog ko se uhvati u kolo s njima...

9. januar je dan Republike Srpske i jednostavno nema zamjena.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2021, 15:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
_зока je napisao:
Ja sve kontam da je to u fazonu "smeta vam 09.01.? E sad ćete vidjeti da možemo i gore" pa navede dan državnosti Srbije

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока


i ja sam tako pročitao.
al evo, djeca BN-a, podojena na Draškovoj sisi, to naravno tumače u fulu drugačije. nemaju taj osjećaj za finese, i moš ih jebat... 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2021, 15:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
Bilo kakvo pominjanje pomijeranja iz njegovih usta, pa čak i u šali, mu je ogroman minus kod plebsa i negativno utiče na rejting, što se i vidi.
Ali dobro, treba neko i pravdati "vođu" i "finese".


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2021, 16:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Pa ne bi on tek tako potezao tu priču. Možda ima i do novog visokog predstavnika, koji će pritiskati neke stvari. Možeš ti pričati da je on kao turista, ali ako Njemačka stoji iza njega... To sve zavisi od izbora u Njemačkoj i kako će se oni postaviti. Da li će se ipak okrenuti da sređuju EU dvorište ili malo da se bace i u vanjske poslove... Mi smo im uvijek bili penal.
Realno do prije par godina šta je uopšte bilo vezano za proslavu Dana RS, osim što je i ličilo na slavu. Što i jeste, samo što je svima neradni dan, e ne samo onima čija je to porodična slava :D Dodik je to podigao na viši nivo, pa ako bude morao da vrati na staro... Jeste još jedan njegov politički poraz.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2021, 17:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Ево за оне који ипак више верују рођеним ушима и очима него том смрдљивом велеиздајничком крмку.
https://www.youtube.com/watch?v=VXjl6d_u7QU

Одоше нама кола петом брзином у амбис. Пошто смо овакви какви смо - никакви, индолентни, безвољни, ''мртви'' са велеиздајницима у свим структурама власти и опозиције, институција, органа и установа. Нас би једино хипотетички могао спасити велики рат запада (САД и компанија) против истока (Кине и/или Русије) и да исток победи а нас да не закачи тај рат никако или бар његов најразорнији део. Колико год то сулудо звучало, јбг. кад смо дозволили то себи. И то би се морало десити врло ускоро пре него што званично уђемо у монструмски нато, јер ћемо тад у сваком случају угасити свећу пошто нам никакав сценарио неће помоћи.
Невероватно, ми сад из ког јебеног разлога испуњавамо пресуде неких судова које скоро нико други не испуњава. Па ФБиХ није испунила преко сто пресуда уставног окупаторског суда БиХ. Чуј суд јебени у Стразбуру, пола света заболе курац за тај суд и не пада им на памет и да прочитају шта су они нашврљали.
Али јбг. кад си издајник, кад ти је само ситни, тренутни материјални интерес једини у глави онда све може. А јадник не конта да својој деци и унучићима пише смртну пресуду укидањем Републике Српске. Па коме он мисли владати ако Српска нестане, шта мисли да ће се обезбедити за 1000 генерација, па то све преко ноћи може нестати!? Тамо неке зле чике прогласе новац неважећим, измисле нешто ново и ћао здраво, а плус што те Божија казна стигне тако да ће ти потомци бити доњи у сваком смислу.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VXjl6d_u7QU[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2021, 17:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Dramsko pozorište


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2021, 18:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
_зока je napisao:
Ja sve kontam da je to u fazonu "smeta vam 09.01.? E sad ćete vidjeti da možemo i gore" pa navede dan državnosti Srbije

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Da nije izdajnik, slavili bi oba datuma.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2021, 18:23 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39421
Lokacija: Месечева икра
skeva je napisao:
Da nije izdajnik.


Ovo ste juče na partijskom čuli? Vidim odjednom se poteže ta "izdajnik" priča. To je nova taktika? Sa te strane sad udarate?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2021, 18:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
dukicas je napisao:
Одоше нама кола петом брзином у амбис. Пошто смо овакви какви смо - никакви, индолентни, безвољни, ''мртви'' са велеиздајницима у свим структурама власти и опозиције, институција, органа и установа. Нас би једино хипотетички могао спасити велики рат запада (САД и компанија) против истока (Кине и/или Русије) и да исток победи а нас да не закачи тај рат никако или бар његов најразорнији део. Колико год то сулудо звучало, јбг. кад смо дозволили то себи. И то би се морало десити врло ускоро пре него што званично уђемо у монструмски нато, јер ћемо тад у сваком случају угасити свећу пошто нам никакав сценарио неће помоћи.
Невероватно, ми сад из ког јебеног разлога испуњавамо пресуде неких судова које скоро нико други не испуњава. Па ФБиХ није испунила преко сто пресуда уставног окупаторског суда БиХ. Чуј суд јебени у Стразбуру, пола света заболе курац за тај суд и не пада им на памет и да прочитају шта су они нашврљали.
Али јбг. кад си издајник, кад ти је само ситни, тренутни материјални интерес једини у глави онда све може. А јадник не конта да својој деци и унучићима пише смртну пресуду укидањем Републике Српске. Па коме он мисли владати ако Српска нестане, шта мисли да ће се обезбедити за 1000 генерација, па то све преко ноћи може нестати!? Тамо неке зле чике прогласе новац неважећим, измисле нешто ново и ћао здраво, а плус што те Божија казна стигне тако да ће ти потомци бити доњи у сваком смислу.


men' sve nekako djeluje da ćeš ti u partizane.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2021, 18:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
_зока je napisao:
skeva je napisao:
Da nije izdajnik.


Ovo ste juče na partijskom čuli? Vidim odjednom se poteže ta "izdajnik" priča. To je nova taktika? Sa te strane sad udarate?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
Izdaju najbolje poznaju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2021, 19:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
:lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2021, 19:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
_зока je napisao:
skeva je napisao:
Da nije izdajnik.


Ovo ste juče na partijskom čuli? Vidim odjednom se poteže ta "izdajnik" priča. To je nova taktika? Sa te strane sad udarate?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Ja tu pricu potezem godinama, a vidi se iz desavanja da nisam pogrijesio. Medjutim, stoka od glasaca sve ovo zasluzuje, pa je ok u sustini.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2021, 18:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1553
_зока je napisao:
Ja sve kontam da je to u fazonu "smeta vam 09.01.? E sad ćete vidjeti da možemo i gore" pa navede dan državnosti Srbije

Koga boli tuki za dan državnosti Srbije ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2021, 19:04 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39421
Lokacija: Месечева икра
Boli tuki muslimane. Bilo kakvo vezivanje RS i Srbije njih boli.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2021, 19:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ne znam da li je namjerno ili slucajno, ali Mile je ovim zadnjim svojim ispadom omogucio Jeleni da srbuje. A odmah za njom, nemajuci kud, krenuli su i PDP i SDS.
Mislim da mu je iskreno zahvalna na pruzenoj prilici. Em ce izaci iz zaborava u koji je zapala od izbora naovamo, em ce se jace desno pozicionirati. Ujedno ce svoje postrojiti u tom pravcu.
Kao sto jeste.

Ne mislim ozbiljno da je Mile toliko gledao u daljinu, ali Jeca je definitivno objerucke zgrabila priliku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2021, 22:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
The_new_Statesman je napisao:
Mislim da mu je iskreno zahvalna na pruzenoj prilici. Em ce izaci iz zaborava u koji je zapala od izbora naovamo, em ce se jace desno pozicionirati. Ujedno ce svoje postrojiti u tom pravcu.


e oće qrac, sve će to nadležne embahade popeglati a u tom peglanju Jela ispada na marginu. nisi primijetio pravljenje gradžanskog BH bloka?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5941 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 298  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs