banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 23:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5099 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 255  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Sep 2020, 22:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Мени се повраћа од овог ''споразума'', али не због Израела. Једини проблем је што ми ''требамо'' тражити од Израела да призна то терористичко легло. А то што пресељавамо амбасаду у Јерусалим чак и подржавам, направио би им ја тамо 5 амбасада и Србије и представништва Српске само да не признају КиМ. Уосталом, то је чак и добро што ће нас пуно удаљити од ЕУтаназије, а и од исламиста. Једино што сад треба пазитити на тероризам, читај треба почистити све исламисте са простора Србије, ЦГ и БиХ осим ових који овде живе вековима, а и њих помно посматрати, нарочито оне радикалније фракције. Неће нама ништа доброг донети ''пријатељске'' арапске и турске инвестиције. Није то ништа мање зло од америчких и швабских.
Овакву изјаву никад за име Бога нећете моћи чути ни од једног исламског представника, али ни од западних ''пријатеља'' https://www.youtube.com/watch?v=fCMMGYUstKs

Елем, мене овде највише боле тачке у којима се ми морамо удаљити од Руса и Кинеза, наравно поред овога да требамо тражити од Израела да призна терористе, што значи да их и ми признајемо.

Међутим, има још једна ствар. Ко ће ово поштовати осим нас лудих Срба??? Шиптари први ништа од овога неће испоштовати. Не би ме чудило да сад у Бриселу кажу како им је Гренел турао пиштољ у грло. Трамп можда већ за 2-3 месеца одлази са власти. Да ли је очекивати да бајден (нмс) и екипа се замајавају са чекањем изградње неких путева, железница и сл... Има да кажу или моментално признање или бомбардовање и обојена револуција. А не би ме чудило да и Трамп после евентуалне победе на изборима одмах иступи из тог споразума, јер очито му је то пракса да обожава иступати из споразума и са пуно јачим и озбиуљним силама, а камо ли не спрдачином попут нас. Да смо ми бар трунчицу мудри па да сачекамо да други прво почну нешто да испуњавају па тек онда ми, али какви, ми ћемо одмах полетети да све испунимо као са бриселским ''споразумом'' тј. капитулацијом. Тај бриселски је био 80000 пута гори од овога јер смо све своје установе и институције погасили на Космету и ко зна шта све не, увели буквално царину на замишљену границу,м а они ништа нису испунили, а да не поимињем ону смешну и безначајну ''Заједницу србских општина''...
Кад би бар сад могли билатерално са Израелом договорити да преселимо и амбасаду Србије и отворимо представништво Српске у Јерусалиму али да не признају Космет већ да утичу на ТрУмпа да нам ресетује дејтонски споразум на 1. јануар 1996. тј. да нам се врате све надлежности. Људи, очито је да Јевреји управљају Тампом 101%. Ми да смо иоле нормални то би могли фантастично искористити, тј. могли смо, сад је већ касно ако изгуби изборе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2020, 23:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Vukadinović: Vučić je u Vašingtonu udario šamar Rusiji i Kini, to neće mirno proći
https://www.youtube.com/watch?v=my7GQWk ... 1%84%D0%BE

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2020, 00:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Auu što ga Marija zavuče...
Slika

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2020, 00:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

https://twitter.com/i/status/1302281204805201922

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2020, 04:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 02:18
Postovi: 181
Ђурић узвраћа Захаровој. :)

https://twitter.com/markodjuric/status/ ... 3046433792


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2020, 07:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
https://youtu.be/e0kgDMZWQAY

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2020, 08:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Dade Kosovo u zamjenu za olovku
Ali čekaj...jel on stvarno potpisao ono što nije pročitao? :lol: :lol:

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2020, 09:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
A šta je Srbija izgubila što je do sada imala na Kosovu?
Ne znam šta ste očekivali da će se desiti,da će Tramp vratiti Kosovo u sastav Srbije?
Šta god mi mislili ,i šta pisalo u ustavu,da je Kosovo deo Srbije ako policija i vojska ne može ući Srbija nema nikakav suvernitet nad Kosovom i Metohijom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2020, 10:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5611
Lokacija: Banja Luka
.SlikaSlika

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2020, 10:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
kosta je napisao:
sažaljevam drugari ali, što se mene tiče - iako nemam ni kap jevrejske krvi - između Izraela na jednoj, i njegovih neprijatelja na drugoj strani - uvijek na strani Izraela. i nemam nikakav problem s tim.
a vi nastavite da guslate o tome kako time povređujemo tanana osjećanja Bahreina, Katara, Jordana i ostalih Arabija.


+1

Iz Izraela niko nije dolazio da nas kolje. Iz Sirije, Egipta, Jordana jeste.
To sto Izrael stiti svoje interese, od toga mozemo samo uciti. I Izrael nije bas americka marioneta, kao sto se misli.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2020, 10:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
boban1982 je napisao:
A kako će tkz.Kosovo objasniti muslimanskim zemljama što su priznali Izrael i što će imati ambasadu u Jerusalimu?
I da li će zbog toga imati priznanja od muslimanskih država koje to nisu učinili ili će neke koje su to učinile povući priznanje?
Kao npr. Turska,Saudijska Arabija,Afganistan,Jordan...

Koja su dobra rešenja za Srbiju i Srbe sa Kosova ovim sporazumom.
Što više neće biti 100% taksi na robu iz Srbije,tkz Kosovo u "mini Šengenu",Kosovo garantuje bezbednost imovine SPC,podjela prihoda iz resursa jezera Gazivode (sada Srbija nema nikakvih prihoda).
Znas koliko Albance boli *urac za muslimanske zemlje. Mozda je Kosovo zbog rata malo vise upalo pod uticaj religija-islama, ali generalno Albance zaboli kurac i za islam i za bilo koju drugu religiju. Njihova jedina religija je Albanija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2020, 10:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
Moj komentar se odnosio na pisanje pojedinaca da će zbog pristanka Srbije da premjesti ambasadu u Jerusalim mnoge muslimanske zemlje koje nisu priznale Kosovo sada to učiniti.
A tkz. Kosovo je pristalo da isto učini.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2020, 10:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
boban1982 je napisao:
A šta je Srbija izgubila što je do sada imala na Kosovu?
Izgubila je sve ono što su Židovi imali u Palestini do 1948.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2020, 11:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
Čim je Aljbin Kurti toliko ljut zbog sporazuma isti ne može biti loš po Srbiju



https://www.blic.rs/a-m-p-article?uuid= ... litika/ART


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2020, 11:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5611
Lokacija: Banja Luka
Aha, Kurtijeve emocije su mjerilo jel dobro ili ne, a nebitno sta pise.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2020, 11:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
A da li većina zna šta piše u sporazumu Srbije i SAD odnosno SAD i Kosova?
Čini mi se da ne.
Ako ćemo gledati interese Srba na Kosovu.

Više o godinu dana bile su na snazi takse od 100% pa je Kurti privremeno ukinuo zbog pritiska prije svega Amerike.

Da bi sada pristali na "mini Šengen" ,neće više biti zabrane uvoza robe iz Srbije na sever Kosova.

Kod pojedinaca izgleda najnebitniji Srbi koji teško žive na Kosovu.
Ne znam šta ste očekivali,da Tramp naredi Kosovarima da odustanu od nezavisnosti i radosno pohrle u institucije Srbije a srpska vojska na granicu a policija po Prištini :-P


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2020, 11:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5611
Lokacija: Banja Luka
Nismo ocekivali da Izrael prizna Kosovo, a zauzvrat Izrael se naagradi sa pomjeranjem ambasade u Jerusalim.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2020, 12:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12368
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
A sta smo trebali ocekivati da mi diktiramo uslove Izraelu i SAD-u. Kamo srece da smo se ranije slizali sa Jevrejima, ne bi nam bilo losije nego sto je sad.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2020, 13:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
boban1982 je napisao:
A da li većina zna šta piše u sporazumu Srbije i SAD odnosno SAD i Kosova?
Čini mi se da ne.
Ako ćemo gledati interese Srba na Kosovu.


Ako svedemo borbu za Kosovo na onu šaku jada Srba što je ostalo dolje onda smo dobro i prošli.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2020, 14:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
kosta je napisao:
sažaljevam drugari ali, što se mene tiče - iako nemam ni kap jevrejske krvi - između Izraela na jednoj, i njegovih neprijatelja na drugoj strani - uvijek na strani Izraela. i nemam nikakav problem s tim.
a vi nastavite da guslate o tome kako time povređujemo tanana osjećanja Bahreina, Katara, Jordana i ostalih Arabija.


Ovi nabrojani nikakve probleme nemaju s Izraelom. Svi do jednog su US bitches.
Osim Irana, Libana i Sirije( i Irak se otima od US) tj šiita, ostali se ništa ne pitaju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5099 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 255  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs