banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Maj 2024, 01:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Feb 2008, 22:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Zar nisam u pravu? Može li neko oboriti presude sudova? Možete zamisliti šta rade niži funkcioneri kada predsjednici i visoki funkcioneri ovako hapaju? I još treba dodati suđenje čitavom vrhu PDPa za Srpske šume, za banke u RS očigledno neće niko odgovarati. Pa suđenje Dodiku za zloupotrebe, a Čedo Savić je bio njihov član.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Poslednji put menjao Digresija dana 20 Feb 2008, 23:22, izmenjena samo jedanput
Prilikom otvaranja tema, nije dozvoljeno kopiranje tekstova sa drugih internet stranica, već samo ostavljanje linka, koji vodi do teksta na koji se tema odnosi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2008, 19:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
dobro jutro, kolumbo! otkrio si ameriku...
sreca pa je u federaciji mnogo bolje stanje 8) 8)

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2008, 20:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Zašto onda takvi imaju masovnu podršku? Je li to normalno? Nisam siguran da većina zna da su Petar Đokić, Branko Dokić i Marko Pavić presuđeni odnosno sertifikovani kriminalci. Rulja će izaći da protestuje protiv Lajčaka a neće prijedorčani jer im je gradonačelnik diplomirani krimos. Mislim da bi se više trebalo govoriti o tim stvarima.
Evo budi ti Milanko dobar pa nađi tekstove o presudama federalnim političarima. Znam da je Čović osuđen pa je to osporio neki viši sud, dalje ne znam.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2008, 21:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
zasto imaju masovnu podrsku? iz istog razloga iz kojeg i vasi lopovi imaju apsolutnu podrsku naroda.
cim zagusti, kod vas kazu "za sve je kriva republika srpska, njihovo postojanje je jedino krivo zato sto sad ne zivimo u blagostanu. to vam nije dosta da vas uvjeri da glasate za nas? u tom slucaju, sjetite se srebrenice". a u rs "mi cemo raspisati referendum za nezavisnost republike srpske, pa ce oni da vide".
iako vase boli neka stvar za srebrenicom, a nase boli ta ista stvar za referendumom.
jasnije?

ne pada mi na pamet da trazim tekstove o federalnim politicarima, al sam gledo nekoliko emisija, zvase li se to "60 minuta", sa onim bakirom, gdje je on. bogme, prico neku drugu pricu od tebe. no, ti si previse zauzet trazenjem tekstova koji ce sto vise ocrniti rs, pa nemas vremena da pogledas svoje

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2008, 21:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
...ovo je staro vec nekoliko godina...a zasto imaju podrsku bi trebalo pitati sistem da pljackasi uzivaju imunitet pred pravosudjem...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2008, 21:59 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Milanko Djeric je napisao:
zasto imaju masovnu podrsku? iz istog razloga iz kojeg i vasi lopovi imaju apsolutnu podrsku naroda.
cim zagusti, kod vas kazu "za sve je kriva republika srpska, njihovo postojanje je jedino krivo zato sto sad ne zivimo u blagostanu. to vam nije dosta da vas uvjeri da glasate za nas? u tom slucaju, sjetite se srebrenice". a u rs "mi cemo raspisati referendum za nezavisnost republike srpske, pa ce oni da vide".
iako vase boli neka stvar za srebrenicom, a nase boli ta ista stvar za referendumom.
jasnije?

ne pada mi na pamet da trazim tekstove o federalnim politicarima, al sam gledo nekoliko emisija, zvase li se to "60 minuta", sa onim bakirom, gdje je on. bogme, prico neku drugu pricu od tebe. no, ti si previse zauzet trazenjem tekstova koji ce sto vise ocrniti rs, pa nemas vremena da pogledas svoje


E jesi intelektualac Milanko, odgovor je baš na mjestu :lol: :lol: :lol: .
Ja ne mogu shvatiti da neko glasa za nekoga ko je osuđeni krimos, ili da ljudima ne smeta da im je gradonačelnik osuđenik. Presuda Đokiću nije tako stara, a ova za Dokića i Pavića jeste, ali tim stvarima bi se više trebalo baviti a ne šupljim pričama od kojih nema ništa. Ima li neko ko je glasao za PDP ili DNS ili SP pa da kaže zašto mu nije smetalo što su predsjednici DNSa i SPa kao i visoki funkcioneri PDPa osuđenici? Zašto svojim glasovima podržavaju kriminal? Ima li neko iz Prijedora, kako mu ne smeta i zar ga nije ni malo sramota jer im je gradonačelnik krimos? Ja odgovore na ova pitanja nemam i nikad neću imati.
Predlažem da napravimo crnu listu svih političara koji imaju presude za kriminal sa novinskim tekstovima u kojima se to potvrđuje i okačimo kao sticky temu.
P.S. Iz oba entiteta. (Samo za Milanka). :lol: :lol: :lol:

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2008, 22:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
da, da, iz oba entiteta, samo sto ti, nekim nevjerovatnim slucajem, sta li, nadjes primjere svega sto ne valja iz rs. i ti i umbrella i nadrealac. pa onda, nakon citavog posta pljuvanja po rs negdje u cosku dodate "ovo vazi za oba entiteta".
ako ste tako neutralni, trazite malo primjere po federaciji

elem, za djokica niko ne glasa, ocigledno nisi uopste upucen u to koliko njegova stranka dobija glasova na izborima.
a kolko su dokic i pavic bitne politicke figure, to je tek smijesno.

a, da nastavim tvoju misao, srbi glasaju za stranke u kojima su oni zadnja rupa na svirali zato sto je to jedan zaostao i debilan narod. zadovoljan?

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2008, 22:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Jan 2008, 21:06
Postovi: 172
Ne valja SDS, ne valja SNSD, ima li po Vama neko bolji ko ce da vodi entitet?

S Federacijom, kolega Djeric me ne povezuj, nemam ama bas nista sa tim teritorijem. Samo sam jednom bio u Jajcu. I to je sve, ni prije ni poslije rata. Moj zavicaj je Bosanska Krajina i Banja Luka. Krajisnik pravi. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2008, 22:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
...nikad nisam glasao ni za jednu od ponudjenih opcija...niti cu...problem je sto se i nema puno izbora pa se bira opcija gde su manji krimosi, a i ko bolje pocasti pod satrama...logika-svi kradu, al se kod ovih bar jednom nakrkam dzabaka...sta ces, jos nam je goozica preca od stomaka...na sledecim cu izborima glasati za radikale jer nikog vise tamo ne poznajem...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2008, 22:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
@Milanko
Lijepo kažem ti nađi primjere iz federacije, ali tebi to ne pada na pamet. Ali odmah ćeš se naći da pljuješ kako sam našao samo za RS. Ja sam se potrudio i našao ono što me zanimalo, ne pljujem samo po drugima kao ti.
Koliko su to "minorne" političke figure govori da su u vladajućoj koaliciji, izgleda da ti nisi baš najbolje upućen. Znači sasvim imam pravo reći da o našoj sudbini odlučuju kriminalci.
Ja ne znam zašto glasaju, zato i pitam nekoga ko je za njih glasao. Sa tvojim odgovorom se djelomično slažem. :lol: :lol:

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2008, 22:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Jan 2008, 21:06
Postovi: 172
Onda je najbolje pridruziti im se i "neka je meni dobro".


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2008, 22:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
@macan, neces vjerovat, ja imam i pametnija posla nego da provodim vrijeme na internetu trazeci nesto sto ce potvrditi moje patoloske tvrdnje. no, eto, recimo, nije li vas vrli predsjednik aljo izetbegovic bio u nekoliko navrata u zatvoru, pa ste opet glasali za njega na izborima 1990 il bijase 91?

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2008, 23:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Vidim kako imaš pametnija posla :lol: .
Tema nije Alija, ali kad smo već tu on nije osuđivan za kriminal nego zbog političke nepodobnosti u jedno neslobodnom režimu gdje se odgovaralo za verbalni delikt. U tom režimu većina nas sa podforuma politika bili bi u lancima na duže periode.
Moja pretpostavka je da dosta ljudi pa vjerovatno i glasača tih partija ne zna za te presude. Ne zanima svakoga da čita novine, a ne treba reći da su te vijesti onako prilično neprimjetno prošle na televizijama. Zato smatram da o tim stvarima treba više govoriti i ne dopustiti da se tako olako zaboravi da uvažena gospoda gradonačelnici i poslanici su diplomirani krimosi sa nesumnjivo pravim i važećim diplomama.
A takve stvari dosta i otkrivaju. Tako isto je sasvim opravdano se zapitati kako ne smeta njihovim koalicionim partnerima da sarađuju sa krimosima? Kako se niko nije pobunio i rekao da nije u redu da kriminalci budu poslanici i gradonačelnici? Neki odgovori se tu naziru, a ovi su samo oni najgramziviji ili možda najgluplji koji su dopustili da ih uhvate. Ili možda oni sa najviše neprijatelja. S kim si takav si. Moral u ovom društvu ne postoji kad je sasvim normalno da kriminalci obavljaju važne društvene djelatnosti. Narod je nemoralan kad glasa za kriminalce. Zar ne? Može li se to nekako promijeniti? Kako?

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2008, 23:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
-umbrella- je napisao:
Ne valja SDS, ne valja SNSD, ima li po Vama neko bolji ko ce da vodi entitet?

S Federacijom, kolega Djeric me ne povezuj, nemam ama bas nista sa tim teritorijem. Samo sam jednom bio u Jajcu. I to je sve, ni prije ni poslije rata. Moj zavicaj je Bosanska Krajina i Banja Luka. Krajisnik pravi. :)


Drago nam je sto volis nasu Republiku Srpsku :D

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2008, 14:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:00
Postovi: 248
Ljudi moji pa oko cega se vi prepirete!!!

Od kraja rata je u BiH stiglo 15 milijardi maraka za obnovu i razvoj, od cega se ne zna gdje je zavrsilo 7, i slovima: SEDAM MILIJARDI MARAKA Alooo!!!!!
S obzirom da je 95% te pomoci otislo u Federaciju BiH, nije mi jasno kako neko iz Federacije BiH uopste moze da se bavi lopovlukom u Srpskoj!?!?! :roll:

Ovi nasi su sitni dzeparosi i sibicari naspram federalaca..... :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2008, 18:09 
skuba je napisao:
Ljudi moji pa oko cega se vi prepirete!!!

Od kraja rata je u BiH stiglo 15 milijardi maraka za obnovu i razvoj, od cega se ne zna gdje je zavrsilo 7, i slovima: SEDAM MILIJARDI MARAKA Alooo!!!!!
S obzirom da je 95% te pomoci otislo u Federaciju BiH, nije mi jasno kako neko iz Federacije BiH uopste moze da se bavi lopovlukom u Srpskoj!?!?! :roll:

Ovi nasi su sitni dzeparosi i sibicari naspram federalaca..... :D


To je otislo u oruzje... skriveno... al' tisu - misu...


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Feb 2008, 18:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:00
Postovi: 248
nadrealac je napisao:
To je otislo u oruzje... skriveno... al' tisu - misu...


Aha... kupljeni su najnoviji modeli tenkova - Mercedes S500, Audi A8 i sl.
Da sledeci put ne srljate goloruki na JNA.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2008, 18:36 
skuba je napisao:
nadrealac je napisao:
To je otislo u oruzje... skriveno... al' tisu - misu...


Aha... kupljeni su najnoviji modeli tenkova - Mercedes S500, Audi A8 i sl.
Da sledeci put ne srljate goloruki na JNA.


Ma neee.. to se dobije gratis na one vece narudzbe...


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Feb 2008, 13:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 12 Feb 2004, 11:06
Postovi: 143
Lokacija: Republika Srpska
MuskoBre je napisao:
-umbrella- je napisao:
Ne valja SDS, ne valja SNSD, ima li po Vama neko bolji ko ce da vodi entitet?

S Federacijom, kolega Djeric me ne povezuj, nemam ama bas nista sa tim teritorijem. Samo sam jednom bio u Jajcu. I to je sve, ni prije ni poslije rata. Moj zavicaj je Bosanska Krajina i Banja Luka. Krajisnik pravi. :)


Drago nam je sto volis nasu Republiku Srpsku :D


:D :D :D

_________________
Moja mati, moje selo, moj srpski jezik i narod, koji ga govori, moje su srpstvo i pre bi mogli od mene ocekivati, da prestanem da disem no da opustim svoje srpstvo. Mihajlo Pupin


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2008, 13:55 
Wanja je napisao:
MuskoBre je napisao:
-umbrella- je napisao:
Ne valja SDS, ne valja SNSD, ima li po Vama neko bolji ko ce da vodi entitet?

S Federacijom, kolega Djeric me ne povezuj, nemam ama bas nista sa tim teritorijem. Samo sam jednom bio u Jajcu. I to je sve, ni prije ni poslije rata. Moj zavicaj je Bosanska Krajina i Banja Luka. Krajisnik pravi. :)


Drago nam je sto volis nasu Republiku Srpsku :D


:D :D :D


Zar nisu i Bihac V. kladusa, Sanski Most, Jajce, u Bosanskoj krajini?

Pa vi ste onda federalna braca.... :lol:


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs