banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 06:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3387 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 170  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 31 Okt 2017, 23:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Da, all radi po naredbi.

Slika
Citiraj:
Nikolić: Ne možemo da uvedemo sankcije Rusiji; Bajden: Ne morate da birate Amerika ili Rusija

Novosti online/ Agencije | 16. avgust 2016. 14:17 > 21:25 | Komentara: 69
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa potpredsednikom SAD Džozefom Bajdenom o odnosima dve zemlje, dijalogu Beograda i Prištine i odnosima zemalja na Balkanu. Bajden izrazio saučešće porodicama poginulih u NATO bombardovanju Srbije 1999.


Neko laze, Vucic sad ili Nikolic onda.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2018, 14:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Pričao sam nekidan sa jednim tipom koji se, čini mi se, prilično dobro kuži u politiku kasne Jugoslavije i zemalja nastale raspadom Jugoslavije.
On kaže da je problem Kosova i Metohije nastao pohlepom Srbije, jer je Srbija napravila dvije pokrajine, KiM i Vojvodinu, da bi imala dovoljan broj glasova u Parlamentu. Kasnije im se to obilo o glavu, kako on kaže...

Ima li istine u ovom po vašem mišljenju?

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2018, 14:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
super_koza je napisao:
Pričao sam nekidan sa jednim tipom koji se, čini mi se, prilično dobro kuži u politiku kasne Jugoslavije i zemalja nastale raspadom Jugoslavije.
On kaže da je problem Kosova i Metohije nastao pohlepom Srbije, jer je Srbija napravila dvije pokrajine, KiM i Vojvodinu, da bi imala dovoljan broj glasova u Parlamentu. Kasnije im se to obilo o glavu, kako on kaže...

Ima li istine u ovom po vašem mišljenju?


Netacno!!!!

Da su se srbi pitali ne bi bilo AP.....stvaranjem AP Srbija je razbijena i oslabljena u sastavu SFRJ. To je maslo JBT i politicara van Srbije. Komunistima nije trebala i odgovarala jedinstvena i jaka Srbija .

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2018, 14:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Po njemu je poenta stvaranja AP bila čisto satelitski glasovi koji su uvijek pratili glas Srbije. Time je Srbija dobila na uticaju u cjelokupnoj SFRJ. Čovjek je Srbin, tako da nije nikakav ubačeni element... :D

Bem li ga, meni ovo zvuči kao nešto što bi ljudi uradili da bi dobili glasove...
Zašto su onda stvarane AP?

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2018, 14:21 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39416
Lokacija: Месечева икра
super_koza je napisao:
Pričao sam nekidan sa jednim tipom koji se, čini mi se, prilično dobro kuži u politiku kasne Jugoslavije i zemalja nastale raspadom Jugoslavije.
On kaže da je problem Kosova i Metohije nastao pohlepom Srbije, jer je Srbija napravila dvije pokrajine, KiM i Vojvodinu, da bi imala dovoljan broj glasova u Parlamentu. Kasnije im se to obilo o glavu, kako on kaže...

Ima li istine u ovom po vašem mišljenju?
Niđe veze. Pokrajine nisu imale obavezu da glasaju kao i Srbija, a Kosovo to uglavnom i nije. Problem Kosova postoji od oslobođenja od Turske, na kraju I s.r. srpska vojska je pokušala da ga riješi topovima ali su svjetske sile bile protiv toga. Devedesete su samo kulminacija vjeka problema.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2018, 20:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Petar Božović i Matija B.
Citiraj:
- Dozvolili su mi, posle ne znam koliko godina insistiranja, da odem u Kosovsku Mitrovicu, upriličim humanitarno veče i novac prosledim nekom od siromaha koji žive dole. Bilo je to u jednoj maloj sali, koja prima oko 200 ljudi, i ni ona nije bila puna. Sa čuđenjem sam pitao ljude kako je moguće da nije puna sala. Rekli su mi: "Znate šta, to je organizovala ova partija, a oni iz druge nisu hteli da dođu." Bio sam poražen - kaže Božović, dodajući da je za sve kriva "nakaradna politika". Apel koji je potpisao doživljava kao poziv da se javnost osvesti o stvarnoj situaciji na Kosovu, a ne nerealnoj slici koju nam vlast šalje.

- Mladi o Kosovu ne znaju ništa, sem majmunisanja "Kosovo je Srbija", bez realne osnove, bez dubokog duhovnog i nacionalnog utemeljenja. To mi je bila namera kada sam potpisao Apel. Da ljudi shvate kako se dole zaista živi, a kakva nam se slika servira - ukazuje Božović. Na pitanje kako ocenjuje politiku Vlade prema Kosovu, kaže da je dvostruka, poput i one koju vodi i u drugim oblastima.
http://www.danas.rs/danas.1165.html?rubrika_id=27&news_id=367358&title=Petar+Bo%C5%BEovi%C4%87%3a+Vlast+nam+%C5%A1alje+nerealnu+sliku+o+Kosovu

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2018, 01:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
_зока je napisao:
super_koza je napisao:
Pričao sam nekidan sa jednim tipom koji se, čini mi se, prilično dobro kuži u politiku kasne Jugoslavije i zemalja nastale raspadom Jugoslavije.
On kaže da je problem Kosova i Metohije nastao pohlepom Srbije, jer je Srbija napravila dvije pokrajine, KiM i Vojvodinu, da bi imala dovoljan broj glasova u Parlamentu. Kasnije im se to obilo o glavu, kako on kaže...

Ima li istine u ovom po vašem mišljenju?
Niđe veze. Pokrajine nisu imale obavezu da glasaju kao i Srbija, a Kosovo to uglavnom i nije. Problem Kosova postoji od oslobođenja od Turske, na kraju I s.r. srpska vojska je pokušala da ga riješi topovima ali su svjetske sile bile protiv toga. Devedesete su samo kulminacija vjeka problema.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока


Plus kad im je Milosevic krenuo oduzimati ovlascenja to je bio povod da ga optuze za rusenje Jugoslavije.

Ali sta to Vucicu smeta kod Amfilohija kad mu je dao misljenje o Kosovu povodom njihovog nacionalnog dijaloga.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2018, 16:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Чуј шта му смета? Неко га критикује! ЊЕГА, еееејјјјјјј!!!

Какав психопата на квадрат, мислим на Пичкоустог...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2018, 21:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
filozof sa vrbasa je napisao:

Ali sta to Vucicu smeta kod Amfilohija kad mu je dao misljenje o Kosovu povodom njihovog nacionalnog dijaloga.

Savjest.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2018, 11:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
_зока je napisao:
super_koza je napisao:
Pričao sam nekidan sa jednim tipom koji se, čini mi se, prilično dobro kuži u politiku kasne Jugoslavije i zemalja nastale raspadom Jugoslavije.
On kaže da je problem Kosova i Metohije nastao pohlepom Srbije, jer je Srbija napravila dvije pokrajine, KiM i Vojvodinu, da bi imala dovoljan broj glasova u Parlamentu. Kasnije im se to obilo o glavu, kako on kaže...

Ima li istine u ovom po vašem mišljenju?
Niđe veze. Pokrajine nisu imale obavezu da glasaju kao i Srbija, a Kosovo to uglavnom i nije. Problem Kosova postoji od oslobođenja od Turske, na kraju I s.r. srpska vojska je pokušala da ga riješi topovima ali su svjetske sile bile protiv toga. Devedesete su samo kulminacija vjeka problema.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока


Било је покупашаја и исељавања у Турску и то на предлог оног Чубриловића (нисам баш сигуран да ли се овако звао) ако се не варам што је био члан Младе Босне па касније министар пољопривреде у ФНРЈ. То је кренуло негде 1937-38. и то тако што су исељавани шипци у Турску а Краљевина је Турској плаћала по глави одређену суму новца. Нажалост Други светски рат је спречио да се ова идеја спроведе како треба.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2018, 20:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Komunisticko licemjerstvo, kolonizacija Kosova izmedju dva rata zlocin, a kolonizacija Vojvodine projekat pod pokroviteljstvom drzave.

Malagurski: Patrijarh i mitropolit različito o Vučiću i Kosovu
https://m.youtube.com/watch?v=EQbJES7ajnY

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2018, 21:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ova godina će biti u znaku konačnog riješenja statusa Kosova.Vučić će se morati izjasniti za priznanje nezavisnosti plus stolica u UN.Crkva igra na poslednju kartu,Irinej Vučiću podmeće bombu u njedra pričom da ga je sam Bog poslao da odbrani Kosovo dok Amfilohije sa druge strane servira drugu priču.Ja lično mislim da su ova dva dijametralno suprostavljena stava patrijarha i episkopa smišljena igra SPCa.
Sa druge strane Vučić će biti pod sve većim američkim pritiskom da se priča o Kosovu završi onako kako im je obećao.
Što se Ruske strane tiče,njima je takođe u interesu da Kosovo dobije nezavisnost jer tim činom po prepisanom pravilu oni dobijaju Krim i kurtališu se sankcija.
Živi bili pa vidjeli.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2018, 22:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Cisto sumjam da ce situacija bilo kako rjesiti.
Povrh svega sve dan Rusi i Ameri istrguju ispod stola, zaboravljas Kinu i Tibet.

A Kina ima svoj film.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2018, 22:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Kina je svijet za sebe i nisu pod sankcijama.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2018, 22:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Kina nije svijet za sebe, ona hoce svijet za sebe.
Imaju novac, znaju i zele.
Vidi samo kako Zapadu hinjski uvalise elektro-automobile kroz nazadne tehnologije koje nemaju veze sa Teslom.

Vidi pod baterije, vidi pod Afrika.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2018, 00:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Čiča iz Rogače je napisao:
Ova godina će biti u znaku konačnog riješenja statusa Kosova.Vučić će se morati izjasniti za priznanje nezavisnosti plus stolica u UN.Crkva igra na poslednju kartu,Irinej Vučiću podmeće bombu u njedra pričom da ga je sam Bog poslao da odbrani Kosovo dok Amfilohije sa druge strane servira drugu priču.Ja lično mislim da su ova dva dijametralno suprostavljena stava patrijarha i episkopa smišljena igra SPCa.
Sa druge strane Vučić će biti pod sve većim američkim pritiskom da se priča o Kosovu završi onako kako im je obećao.
Što se Ruske strane tiče,njima je takođe u interesu da Kosovo dobije nezavisnost jer tim činom po prepisanom pravilu oni dobijaju Krim i kurtališu se sankcija.
Živi bili pa vidjeli.

Velike su šanse da je tako, Kosovo sad ima sve karakteristike države samo im ta stolica u UN-u nedostaje i neke sitnice. Što se Rusa tiče to da oni čekaju neki rasplet na Kosovu je smijurija, Krim je njihov i maltene svaka stopa zemlje gdje oni odluče da kroči njihov vojnik. Za nas vide da smo budale i da nam nema pomoći, a sankcija se neće kurtalisati sa ili bez Krima.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2018, 08:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Slika
https://twitter.com/Milorad_Cavic/statu ... 9797237761
Ovo samo dokazuje koliko je Vučiću voda došla do grla

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2018, 14:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Малагурски: Ево решења за Косово!
https://m.youtube.com/watch?v=3o3n91gs8ao

Malagurski predlaze, a sto je opet ideja Lazanskog, da se naoruzamo do zuba.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2018, 15:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
Koje su to nebuloze: Naoruzat se do zuba!!!


Pola ljudi u Srbiji nema zuba.Pitaj te zubare kako je po tom pitanju.

Dokle su ljudi dosli vise niko ne prijeti: Zaklat cemo ih golim zubima ako treba. Je li ko cuo to skore gdje??
Mozda se cuje ponegdje u osnovnoj skoli kod ovih sto su im ispali mlijecni zubi pa krenuli pravi.

Da je rekao naoruzati se do koljena, pupka ili tu negdje onda hajde i nekako...cccc!!! :roll: :roll:

btw, naravno Lazo misli placate oruzje iz svog dzepa.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2018, 17:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Narod je zavadjen od davnina.
Mnoga je krv pala.
Ovi mogu serendat zarad svog interesa koliko hoce.
Serendanje njihovo ima veliku tezinu u ovim vremenima.

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3387 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 170  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs